2024. Május 06. - 16:17:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498672 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2011. Június 14. - 15:49:49
Válasz #3765
Nem elérhető

jocika


Üdv! Egy kis infót szeretnék, Stanát,methandienont ,meg heti egy sustát tolok! A kérdésem az lenne hogy lehetséges hogy a stana nem komázza a methandienont vagy ilyesmi ? Stanával kezdtem szokásos módon napi 20 mg ig mentem csak fel és el kezdtem szedni mellé a metandienont. Most igy nézki a dolog,napi 20mg stana,30 mg metandienon, mellé heti 1 sustanon. Elég jól dagaszt de a reggeli hányinger étvágytalanság aggaszt, ezért érdeklödnék nálam okosabbaktól hogy vajon ez a két szemes jó e egybe aki tud igazán irhatna pár sort Kösz!!

2011. Június 14. - 15:57:24
Válasz #3766
Nem elérhető

Rebel


Üdv! Egy kis infót szeretnék, Stanát,methandienont ,meg heti egy sustát tolok! A kérdésem az lenne hogy lehetséges hogy a stana nem komázza a methandienont vagy ilyesmi ? Stanával kezdtem szokásos módon napi 20 mg ig mentem csak fel és el kezdtem szedni mellé a metandienont. Most igy nézki a dolog,napi 20mg stana,30 mg metandienon, mellé heti 1 sustanon. Elég jól dagaszt de a reggeli hányinger étvágytalanság aggaszt, ezért érdeklödnék nálam okosabbaktól hogy vajon ez a két szemes jó e egybe aki tud igazán irhatna pár sort Kösz!!
Meta+stana szemes=halálos fegyver...főleg a májra... ****)

2011. Június 14. - 16:47:16
Válasz #3767
Nem elérhető

dino


a stanádban istentudja mi van, heti 1 sustát bökni teljesen felesleges
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 14. - 17:02:49
Válasz #3768
Nem elérhető

Milo


a sustába is istentudja mi van...
Riceman

2011. Június 14. - 19:03:41
Válasz #3769
Nem elérhető

Rebel


a sustába is istentudja mi van...
..s az omnába is csak propi Dino szerint.S az isten tudja abból is mennyi

2011. Június 14. - 19:05:58
Válasz #3770
Nem elérhető

Milo


hát ennél egy vak is szebben felragasztja azt a cimkét
Riceman

2011. Június 14. - 19:14:28
Válasz #3771
Nem elérhető

Rebel


hát ennél egy vak is szebben felragasztja azt a cimkét
Mutatnak  egy módszert még a szűrésre  bontatlan doboznál.A  jobb felső sarkában ott van egy 1ml felirat.
Valaki akinek működik az Omnája ezt leellenőrizhetné:

2011. Június 14. - 19:15:28
Válasz #3772

Mars

Vendég
Érdeklődnék hogy használtok-e az ampullákhoz reszelőt?Eddig a régi feliratos(lekaparható) világoskék testo depo mind simán letört , ma az újfajta sötétebb kék(nem lekaparható) 1ml feliratos már az első darab törésnél szabályosan szétrobbant a kezemben.

2011. Június 14. - 20:16:33
Válasz #3773
Nem elérhető

dino


ez az egy fajta és csak ez a széria számú omna van a piacon. ilyen ragasztással még egyik dobozban sem találkoztam, pedig megfordult nálam pár. tetszik nemtetszik mindenki ugyan azt tolja. propinak biztos nem propi, lassan egy hete elhagytam és még mindig tol. ezekkel a képekkel foglalkozni totál felesleges szerintem. akik használják ismerőseim náluk nincs panasz. az, hogy nekem már nem hoz tömeget több okra is visszavezethető..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 14. - 20:19:55
Válasz #3774
Nem elérhető

dino


de mivel a beadás után megéreztem, a propi hatását, ezért azt nyílván tartalmaz.. nem kell szarakodni gyerekek, 3naponta be kell bökni egyet aztán majd lesz valami..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 14. - 20:55:46
Válasz #3775
Nem elérhető

Rebel


de mivel a beadás után megéreztem, a propi hatását, ezért azt nyílván tartalmaz.. nem kell szarakodni gyerekek, 3naponta be kell bökni egyet aztán majd lesz valami..
Ez a beszéd,csak van akinek nem hat egyáltalán.

2011. Június 14. - 21:15:13
Válasz #3776
Nem elérhető

dino


de mivel a beadás után megéreztem, a propi hatását, ezért azt nyílván tartalmaz.. nem kell szarakodni gyerekek, 3naponta be kell bökni egyet aztán majd lesz valami..
Ez a beszéd,csak van akinek nem hat egyáltalán.
az a része már érdekesebb a dolgoknak..  ????...
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 14. - 22:36:23
Válasz #3777
Nem elérhető

kemi


de mivel a beadás után megéreztem, a propi hatását, ezért azt nyílván tartalmaz.. nem kell szarakodni gyerekek, 3naponta be kell bökni egyet aztán majd lesz valami..

Mennyivel járok rosszabbul, ha 4 galenikás enát bökök 3-4 ilyen omna helyett? Csak az ára miatt kérdezem, mer az ena majdnem fele annyi, 40 ena = 25 omna Boldenon és metha menne mellé.

2011. Június 15. - 05:17:16
Válasz #3778
Nem elérhető

Rebel


de mivel a beadás után megéreztem, a propi hatását, ezért azt nyílván tartalmaz.. nem kell szarakodni gyerekek, 3naponta be kell bökni egyet aztán majd lesz valami..

Mennyivel járok rosszabbul, ha 4 galenikás enát bökök 3-4 ilyen omna helyett? Csak az ára miatt kérdezem, mer az ena majdnem fele annyi, 40 ena = 25 omna Boldenon és metha menne mellé.
Az PÜ nem küldhető el a következőnek, mivel a postafiókja megtelt: 'kemi'!

2011. Június 15. - 08:56:55
Válasz #3779
Nem elérhető

Rebel


Ha nagy labor/ teljes vér és vizelet/ vizsgálatokat szeretnék végeztetni kúra előtt,után akkor azt csak háziorvosi beutalóval tehetem meg?Beutaló nélkül gondolom fizetős ,akkor mibe kerül.