2024. Május 06. - 17:18:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498692 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2011. Június 15. - 09:22:48
Válasz #3780
Nem elérhető

Maszat


Ha nagy labor/ teljes vér és vizelet/ vizsgálatokat szeretnék végeztetni kúra előtt,után akkor azt csak háziorvosi beutalóval tehetem meg?Beutaló nélkül gondolom fizetős ,akkor mibe kerül.

háziorvos simán beutal. Viszont Nekem nem volt hajlandó arra,h hormonértékeket is méressen. Ha olyan beutalót kapsz amin Ő jelöli be,h milyen vizsgálatot kér, akkor simán be tod jelölni, de nekem olyat adott ami már ki volt nyomtatva, és nem táblázatban, hanem le volt írva,h mit kér :S
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 15. - 10:41:58
Válasz #3781
Nem elérhető

Maszat


Ha nagy labor/ teljes vér és vizelet/ vizsgálatokat szeretnék végeztetni kúra előtt,után akkor azt csak háziorvosi beutalóval tehetem meg?Beutaló nélkül gondolom fizetős ,akkor mibe kerül.

háziorvos simán beutal. Viszont Nekem nem volt hajlandó arra,h hormonértékeket is méressen. Ha olyan beutalót kapsz amin Ő jelöli be,h milyen vizsgálatot kér, akkor simán be tod jelölni, de nekem olyat adott ami már ki volt nyomtatva, és nem táblázatban, hanem le volt írva,h mit kér :S
de most nem azért, de nem fostok, hogy felbasz a doki a zsaruknak?

mert kérek 1 laborvizsgálatot? eleve vissza se megyek az eredményekkel. az eredméynek engem érdekelnek, nem a dokit. és amugy sem dob fel. miért dobna...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 15. - 10:52:48
Válasz #3782
Nem elérhető

t.d.


Birtoklása tudtommal nem illegális. De javítsatok ki, ha tévedek. Mármint a szteroidoké.
100% not natural!

2011. Június 15. - 11:10:49
Válasz #3783
Nem elérhető

Jordan


Ha nagy labor/ teljes vér és vizelet/ vizsgálatokat szeretnék végeztetni kúra előtt,után akkor azt csak háziorvosi beutalóval tehetem meg?Beutaló nélkül gondolom fizetős ,akkor mibe kerül.

háziorvos simán beutal. Viszont Nekem nem volt hajlandó arra,h hormonértékeket is méressen. Ha olyan beutalót kapsz amin Ő jelöli be,h milyen vizsgálatot kér, akkor simán be tod jelölni, de nekem olyat adott ami már ki volt nyomtatva, és nem táblázatban, hanem le volt írva,h mit kér :S
de most nem azért, de nem fostok, hogy felbasz a doki a zsaruknak?



Titok tartasi kotelezettseg.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 15. - 11:16:54
Válasz #3784
Nem elérhető

Maszat


oooohhhh YEAAHHHH!!! jönnek a pattanások...2 hétig szedtem azt a kurva anapolont, csak az arcom zsírosodott, bepattintottam 4 omnát és már jönnek ki a karomon. kurva érzékeny vagyok a tesztora. innen is tom,h van benne vmi. öröm az ürömben  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 15. - 11:27:31
Válasz #3785
Nem elérhető

Jordan


oooohhhh YEAAHHHH!!! jönnek a pattanások...2 hétig szedtem azt a kurva anapolont, csak az arcom zsírosodott, bepattintottam 4 omnát és már jönnek ki a karomon. kurva érzékeny vagyok a tesztora. innen is tom,h van benne vmi. öröm az ürömben  ;D

 ;D ;D ;D

Mar megerte felkelnem   ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 15. - 12:04:10
Válasz #3786
Nem elérhető

Rebel


Ha nagy labor/ teljes vér és vizelet/ vizsgálatokat szeretnék végeztetni kúra előtt,után akkor azt csak háziorvosi beutalóval tehetem meg?Beutaló nélkül gondolom fizetős ,akkor mibe kerül.

háziorvos simán beutal. Viszont Nekem nem volt hajlandó arra,h hormonértékeket is méressen. Ha olyan beutalót kapsz amin Ő jelöli be,h milyen vizsgálatot kér, akkor simán be tod jelölni, de nekem olyat adott ami már ki volt nyomtatva, és nem táblázatban, hanem le volt írva,h mit kér :S
de most nem azért, de nem fostok, hogy felbasz a doki a zsaruknak?

mert kérek 1 laborvizsgálatot? eleve vissza se megyek az eredményekkel. az eredméynek engem érdekelnek, nem a dokit. és amugy sem dob fel. miért dobna...
Kúra után közvetlenül és két hónap múlva kéne megcsinálni.Nekem ezt ajánlotta a spanom.Szerintetek?

2011. Június 15. - 13:25:44
Válasz #3787
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
oooohhhh YEAAHHHH!!! jönnek a pattanások...2 hétig szedtem azt a kurva anapolont, csak az arcom zsírosodott, bepattintottam 4 omnát és már jönnek ki a karomon. kurva érzékeny vagyok a tesztora. innen is tom,h van benne vmi. öröm az ürömben  ;D

 ;D ;D ;D

Mar megerte felkelnem   ;D

Nyáááááááááááhhhhhhhh!!!  ;D

2011. Június 15. - 13:26:30
Válasz #3788

janos1340

Vendég
oxymetholone termékből a török anapolon 50 a megfelelőbb vagy pedig az ih50 oxymetholone? török anapolonról jobbakat írnak, vagyis abból lehet eredetit kifogni. Mert én akiket tudok "dealereket" mint hamisat hozna ebből meg valami genesis oxymetholone-t meg anadrolic...ezekbe nembízok...ih50 meg amit hozott levolt járva...2011 1 11...

2011. Június 15. - 13:26:31
Válasz #3789
Nem elérhető

pno27


vagy 2-őt  ;D

2011. Június 15. - 13:26:31
Válasz #3790
Nem elérhető

k1


Szúrjátok,szedjétek....komolyan mondom felfoghatatlan ahogy a szteroid kérdéshez viszonyultok.A felelősség és a megfontoltság teljes hiánya.Mindezt miért?De mindenki azt csinál amit akar (magával),ez tény. @-o

2011. Június 15. - 13:26:31
Válasz #3791

Feccho86

Vendég
Érdeklődnék hogy használtok-e az ampullákhoz reszelőt?Eddig a régi feliratos(lekaparható) világoskék testo depo mind simán letört , ma az újfajta sötétebb kék(nem lekaparható) 1ml feliratos már az első darab törésnél szabályosan szétrobbant a kezemben.

mondjuk ez engem is érdekelne, hogy lehet könnyebben letörni...

2011. Június 15. - 13:26:31
Válasz #3792
Nem elérhető

modern


heti 3al fasza volt nekem is. mióta 2 megy csak szinten tart... mondom én h propi..

dino ugye nem azt akarod mondani, h az az omna, amit dicsértél propi? :S

vagy most  miről is maradtam le? :S
erősen kétségeim támadtak.. de rövidesen kiderül, csütörtökön böktem az utsót, libidóteszt.. eddig még tol..
Na basszus !Most mit vegyek a boldenon mellé?
Egyébként a boldenont lehet t.propival kombinálni?Mondjuk lehetni -,biztos lehet,de érdemes-e?
8-10 hétig akartam a boldenont nyomni Omnával,de ez erősen kétséges.Kombinált tesztók közül mi az ami jól működik?
én heti két enát tolok meg két boldenon-t, meg 3 szem danabolt, 9 amp ena van bent meg 6 boldi (nem egyszerre kezdem, én hülye), eddig 5kg plusz van rajtam, szal hozza, a boldenon szerintem majd csak ezután kezd el hatni, de lehet hogy még később ! Étvágyat azt viszont már hoz, mert egész nap ennék ! Nem tudom hogy szemes nélkül mennyi jött volna fel, valószínű hogy valamivel kevesebb !!

2011. Június 15. - 13:26:31
Válasz #3793
Nem elérhető

modern


Birtoklása tudtommal nem illegális. De javítsatok ki, ha tévedek. Mármint a szteroidoké.
btk-ban így nem szerepel, tehát felelőségre vonás nincs, csak akkor ha versenysportoló vagy és doppingon megbuksz, nah akkor van bibi !!  d:)
én azért máson keresztül intézem a dolgokat, biztos a mi biztos (rendelés, beadás, stb)

2011. Június 15. - 13:26:31
Válasz #3794
Nem elérhető

Rango



de most nem azért, de nem fostok, hogy felbasz a doki a zsaruknak?
[/quote]

Az orvost köti a titoktartási kötelezettség,ennek megsértése btk alapján vétségnek minősül.(visszaélés személyes adattal)
A "Visszaélés teljesítményfokozó szerrel vagy módszerrel" pedig kikerült a btk-ból, mert azt az Ab alkotományellenesnek minősítette, így a doppingszer használata nálunk nem büntetendő.