2024. Május 07. - 01:41:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498818 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2011. Június 15. - 13:27:12
Válasz #3795
Nem elérhető

nagyleszek21


Üdv!

Véleményt tudtok mondani balkan pharmaceuticals -ról most találkoztam 50mg danabollal tőle. angol forrás szerint jóféle, és azt írják upic kód alapján le lehet ellenőrizni online, hogy eredetie e?! @-o sajnos ezt én nem tudom megtenni mert csak mintát láttam dobozán nem jegyeztem meg a számokat. Valaki próbálta?

2011. Június 15. - 13:53:14
Válasz #3796
Nem elérhető

dino


Szúrjátok,szedjétek....komolyan mondom felfoghatatlan ahogy a szteroid kérdéshez viszonyultok.A felelősség és a megfontoltság teljes hiánya.Mindezt miért?De mindenki azt csinál amit akar (magával),ez tény. @-o
kiafaszkérdezett?  ;D ;D  viccet félretéve jogos a felvetés, de ez egy szteroid topic.. az, hogy sok a kibaszottul hülye ember, az más kérdés
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 15. - 13:56:30
Válasz #3797
Nem elérhető

dino


oxymetholone termékből a török anapolon 50 a megfelelőbb vagy pedig az ih50 oxymetholone? török anapolonról jobbakat írnak, vagyis abból lehet eredetit kifogni. Mert én akiket tudok "dealereket" mint hamisat hozna ebből meg valami genesis oxymetholone-t meg anadrolic...ezekbe nembízok...ih50 meg amit hozott levolt járva...2011 1 11...
nem fogsz eredetit kapni ezt most borítékolom
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 15. - 13:57:38
Válasz #3798
Nem elérhető

dino


Üdv!

Véleményt tudtok mondani balkan pharmaceuticals -ról most találkoztam 50mg danabollal tőle. angol forrás szerint jóféle, és azt írják upic kód alapján le lehet ellenőrizni online, hogy eredetie e?! @-o sajnos ezt én nem tudom megtenni mert csak mintát láttam dobozán nem jegyeztem meg a számokat. Valaki próbálta?
50 mgos danabol :DDDDDDD ne röhögtess  (:-)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 15. - 13:58:27
Válasz #3799
Nem elérhető

dino


oooohhhh YEAAHHHH!!! jönnek a pattanások...2 hétig szedtem azt a kurva anapolont, csak az arcom zsírosodott, bepattintottam 4 omnát és már jönnek ki a karomon. kurva érzékeny vagyok a tesztora. innen is tom,h van benne vmi. öröm az ürömben  ;D

 ;D ;D ;D

Mar megerte felkelnem   ;D

Nyáááááááááááhhhhhhhh!!!  ;D
ezen az oldalon a tiéd volt eddig a legértelmesebb hozzászólás! ( nem, nem irónia )  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 15. - 14:39:51
Válasz #3800
Nem elérhető

Maszat


ezért írtam ezt, mert egyik régi ismerősnek volt valami olyasmi, hogy danát szedett egész évben, de valami bazi nagy mennyiségben, ezután gáz volt, elment a dokihoz, aki rájött, hogy mi a gáz a májával a gyereknek, és állítólag fel akarta jelenteni, ezért kérdeztem meg, de lehet hogy ez egy "legenda" volt csak, mivel nem a gyerek mondta közvetlenül

hülye emberek meg dokik mindig vannak. 2 nyakleves után meggondolja magát az iylen tudálokos kis kecseg  ;D    mondjuk az a srác is elég egyszerű ember lehetett ha így nyomta  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 15. - 15:40:37
Válasz #3801
Nem elérhető

lucy01


oxymetholone termékből a török anapolon 50 a megfelelőbb vagy pedig az ih50 oxymetholone? török anapolonról jobbakat írnak, vagyis abból lehet eredetit kifogni. Mert én akiket tudok "dealereket" mint hamisat hozna ebből meg valami genesis oxymetholone-t meg anadrolic...ezekbe nembízok...ih50 meg amit hozott levolt járva...2011 1 11...
nem fogsz eredetit kapni ezt most borítékolom
Na ne mond már.......nektek csak az működik amit toltok de az mindig eredeti és hat!!! ***)))) semmiben sincs semmi és mégis vannak kokszos nagydarab csúnya patanásos emberek  ****:)))))
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Június 15. - 15:50:05
Válasz #3802
Nem elérhető

dino


oxymetholone termékből a török anapolon 50 a megfelelőbb vagy pedig az ih50 oxymetholone? török anapolonról jobbakat írnak, vagyis abból lehet eredetit kifogni. Mert én akiket tudok "dealereket" mint hamisat hozna ebből meg valami genesis oxymetholone-t meg anadrolic...ezekbe nembízok...ih50 meg amit hozott levolt járva...2011 1 11...
nem fogsz eredetit kapni ezt most borítékolom
Na ne mond már.......nektek csak az működik amit toltok de az mindig eredeti és hat!!! ***)))) semmiben sincs semmi és mégis vannak kokszos nagydarab csúnya patanásos emberek  ****:)))))
ok, intezz nekem eredeti anapolont kifizetem bevizsgaltatom, de ha nem az van benne fizeted a bevizsgalas költseget meg az ar ötszöröset.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 15. - 15:52:14
Válasz #3803
Nem elérhető

Maszat


oxymetholone termékből a török anapolon 50 a megfelelőbb vagy pedig az ih50 oxymetholone? török anapolonról jobbakat írnak, vagyis abból lehet eredetit kifogni. Mert én akiket tudok "dealereket" mint hamisat hozna ebből meg valami genesis oxymetholone-t meg anadrolic...ezekbe nembízok...ih50 meg amit hozott levolt járva...2011 1 11...
nem fogsz eredetit kapni ezt most borítékolom
Na ne mond már.......nektek csak az működik amit toltok de az mindig eredeti és hat!!! ***)))) semmiben sincs semmi és mégis vannak kokszos nagydarab csúnya patanásos emberek  ****:)))))
ok, intezz nekem eredeti anapolont kifizetem bevizsgaltatom, de ha nem az van benne fizeted a bevizsgalas költseget meg az ar ötszöröset.

küldhetek Én is?  ::)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 15. - 15:59:31
Válasz #3804
Nem elérhető

dino


oxymetholone termékből a török anapolon 50 a megfelelőbb vagy pedig az ih50 oxymetholone? török anapolonról jobbakat írnak, vagyis abból lehet eredetit kifogni. Mert én akiket tudok "dealereket" mint hamisat hozna ebből meg valami genesis oxymetholone-t meg anadrolic...ezekbe nembízok...ih50 meg amit hozott levolt járva...2011 1 11...
nem fogsz eredetit kapni ezt most borítékolom
Na ne mond már.......nektek csak az működik amit toltok de az mindig eredeti és hat!!! ***)))) semmiben sincs semmi és mégis vannak kokszos nagydarab csúnya patanásos emberek  ****:)))))
ok, intezz nekem eredeti anapolont kifizetem bevizsgaltatom, de ha nem az van benne fizeted a bevizsgalas költseget meg az ar ötszöröset.


küldhetek Én is?  ::)
:DD a tiedet tudom, h eredeti, inkabb egyed ne pazarold :DDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 15. - 16:22:46
Válasz #3805
Nem elérhető

Maszat


jelenlegi állapotomba minden darabja aranyat ér, komolyan mondom  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 15. - 16:30:48
Válasz #3806
Nem elérhető

k1


Szúrjátok,szedjétek....komolyan mondom felfoghatatlan ahogy a szteroid kérdéshez viszonyultok.A felelősség és a megfontoltság teljes hiánya.Mindezt miért?De mindenki azt csinál amit akar (magával),ez tény. @-o
kiafaszkérdezett?  ;D ;D  viccet félretéve jogos a felvetés, de ez egy szteroid topic.. az, hogy sok a kibaszottul hülye ember, az más kérdés

Összességében így igaz. :-}

2011. Június 15. - 16:47:16
Válasz #3807
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szúrjátok,szedjétek....komolyan mondom felfoghatatlan ahogy a szteroid kérdéshez viszonyultok.A felelősség és a megfontoltság teljes hiánya.Mindezt miért?De mindenki azt csinál amit akar (magával),ez tény. @-o
kiafaszkérdezett?  ;D ;D  viccet félretéve jogos a felvetés, de ez egy szteroid topic.. az, hogy sok a kibaszottul hülye ember, az más kérdés
Nem már nem szteroid topic, hanem szteroid fórum  :-/-, már régen nincsenek értelmes témák, pl. tápkieg, táplálkozás, versenyek, stb.....
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Június 15. - 17:20:28
Válasz #3808
Nem elérhető

kemi


50mg-os metha van injekciósban, mexikói ha jól tudom^^

azért arra kíváncsi vagyok, hogy az ismertebb magyar testépítők mit használnak

hallottam olyat, h xy ha versenyre készül, akkor bever napi 1 sustát

bár lehetcsak tisztában van az ampullában lévő tesztoszteron mennyiségével ;)

2011. Június 15. - 17:58:17
Válasz #3809
Nem elérhető

Milo


Én hobbigyúrósokat is ismerek akik betolnak napi 2 depot, ugyhogy ezen a napi 1sustán egyáltalán nem lepődök meg
Riceman