2024. Május 06. - 13:14:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498623 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2011. Június 20. - 21:51:18
Válasz #3840

janos1340

Vendég
hát saját orvossal,minden 2. hetente vizsgálat :) nem lett semmi gond belőle :) késöbbiekben meg kiderül ;) ha félsz, hogy mi bajod lesz stb.. akkor miért vágsz bele a szteroidba? jól akarsz kinézni,vagy pedig félni egy kis magas vérnyomástól kis pattanásosodástól stb...? igen egy elég komoly kúra lett így elsőre...de voltak kisebb ilyen tesztelős féle kúrák,danabol,anabol,sustanon stb...szóval inkább úgy mondanám,hogy ez az első "keményebb" kúrám.

2011. Június 20. - 21:51:18
Válasz #3841
Nem elérhető

modern


Hy
Ha betáskásodik a cucc, az mitől lehet ?? Az előző oltás (péntek) után érzem hogy egy kicsit keményebb a popóm azon a részen ahol a tűnek a vége megállt bennem, meg viszket mint a szar ! Ha becsomósodik akkor az elmúlik vagy az ott marad már ? Szúrhatom rá a kövit vagy inkább mellé egy kicsit, vagy egyáltalán ne szúrjam oda, hanem inkább máshova pl comb ?? köszi

előfordulhat.
De nem értelek. Van legalább 4x2 pont a testen, ahová nem kell nagy szakértelem, hogy beadd az injekciót. Akkor minek kínoznád magad, hogy megint ugyanoda lövöd?
bocs, rosszul fogalmaztam, nem akarom rászúrni a kövit, amíg el nem múlik, hanem hogy aztán mehet-e oda ha elmúlt a csomó, a többi szuri, vagy most már oda nem is szúrhatok  !? így akartam volna én írni......

2011. Június 22. - 22:09:18
Válasz #3842

Feccho86

Vendég
British Dragonos Stanabol 50, illetve Tri Trenabol 150!


A hátulján illetve sehol sincs hologrammos matrica, pedig elvileg a gyártó oldalán itt tom ellenőrizni az eredetiséget!


Nemsoká csatolok képeket addig is vélemény??

2011. Június 23. - 18:36:32
Válasz #3843
Nem elérhető

Rebel


British Dragonos Stanabol 50, illetve Tri Trenabol 150!


A hátulján illetve sehol sincs hologrammos matrica, pedig elvileg a gyártó oldalán itt tom ellenőrizni az eredetiséget!


Nemsoká csatolok képeket addig is vélemény??
Szerinted? ***))))

2011. Június 24. - 01:38:19
Válasz #3844
Nem elérhető

kemi


azt hiszem igaza van koponyának a másik fórumról, köv kúrámban heti 2x adok 2500 NE-t a 3. héttől, met tényleg tönkremegy feloldva a hcg pár nap után

2011. Június 24. - 09:44:24
Válasz #3845
Nem elérhető

Milo


Hello!
ezt honnan veszed hogy a hcg tönkremegy párnap után, letesztelted terhességicsikkal? Jordan is, én is jópár hete toljuk feloldva, inzulinos fecskendőbe és azt tapasztaljuk h. nagyok maradtak a golyók
Riceman

2011. Június 24. - 09:46:03
Válasz #3846
Nem elérhető

Milo


ezt privátba akartam irni ˝=/ ˝=/ ;D
Riceman

2011. Június 24. - 09:58:36
Válasz #3847
Nem elérhető

Rebel


azt hiszem igaza van koponyának a másik fórumról, köv kúrámban heti 2x adok 2500 NE-t a 3. héttől, met tényleg tönkremegy feloldva a hcg pár nap után
250-t akártál írni ugye?

2011. Június 24. - 10:08:20
Válasz #3848
Nem elérhető

Maszat


azt hiszem igaza van koponyának a másik fórumról, köv kúrámban heti 2x adok 2500 NE-t a 3. héttől, met tényleg tönkremegy feloldva a hcg pár nap után
250-t akártál írni ugye?

nem. éppen ezaz,h heti 2be adja be az ötezres adoagot, meg állítólag megromlik. És mivan akkor ha Nekem rendelkezésemre áll benzyl alkohol?? már engem is foglalkoztat a kérdés.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 24. - 10:31:32
Válasz #3849

Feccho86

Vendég
British Dragonos Stanabol 50, illetve Tri Trenabol 150!


A hátulján illetve sehol sincs hologrammos matrica, pedig elvileg a gyártó oldalán itt tom ellenőrizni az eredetiséget!


Nemsoká csatolok képeket addig is vélemény??
Szerinted? ***))))


NAh lefényképezem majd hnap, de nem sok értelme van így néznek ki megtaláltam a neten:

http://steroid-bros.com/42-stanabol-50.html
http://steroid-bros.com/40-tri-trenabol-150.html


Fullra ugyan ezek, először még megijedtem, h nem találok sehol sem fehér sapkásat, de van. Ezen az oldalon pl., és úgy nézem ezeken sincs hologrammos matrica... sztem.

öööö... egyébként lassan 2 hete nyomom őket sustával, fejlődtem már tőle, pár kg-t tömegre, igaz a célom minőségi izom lenne eddig mintha nem azt tapasztalnám

mikor kéne vajon és mit /tom h hülye kérdés mert azé tisztában vok vele/ de mégis így használat közben mik utalhatnak arra h hamis a cucc, ??


2. kérdés: használta már e vki pont ezeket??



2011. Június 24. - 11:12:52
Válasz #3850
Nem elérhető

kemi


Nem 250, hanem 2500 kétszer hetente-

Tegyük fel rendelkezésedre áll a benzyl alkohol, de miben kevered ki sterilre és mennyi kell 1ml vízhez?

Igen leteszteltem terhességi csíkkal, kétszer is a 10 hét fele, de semmi.

Úgy tudom a herék nagyon picit mennek csak össze, mivel az a része ami a tesztó/spermatermelésért felelős nagyon pici. Tehát nem nagyon lehet szemre megmondani, hogy összement, vagy nem.

2011. Június 24. - 11:15:56
Válasz #3851
Nem elérhető

Maszat



Tegyük fel rendelkezésedre áll a benzyl alkohol, de miben kevered ki sterilre és mennyi kell 1ml vízhez?



a 100% sterilitás megoldott  >:D  tudod miröl beszélek, az,h mennyi kell 1ml vízhez, igazábol az érdekelne engem is. biztos nem annyi mint mondjuk 1ml boldenonhoz. nem akarom elbaszni az arányt. mondjuk most nekem nem ciklus közbe m1 a HCG. lehet a végén beverek 4-5 naponta Én is 2500at 2hétig azt csá.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 24. - 12:19:37
Válasz #3852
Nem elérhető

try2bebig



Tegyük fel rendelkezésedre áll a benzyl alkohol, de miben kevered ki sterilre és mennyi kell 1ml vízhez?



a 100% sterilitás megoldott  >:D  tudod miröl beszélek, az,h mennyi kell 1ml vízhez, igazábol az érdekelne engem is. biztos nem annyi mint mondjuk 1ml boldenonhoz. nem akarom elbaszni az arányt. mondjuk most nekem nem ciklus közbe m1 a HCG. lehet a végén beverek 4-5 naponta Én is 2500at 2hétig azt csá.

0,9% benzil alkohol

2011. Június 24. - 12:33:21
Válasz #3853
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Tegyük fel rendelkezésedre áll a benzyl alkohol, de miben kevered ki sterilre és mennyi kell 1ml vízhez?



a 100% sterilitás megoldott  >:D  tudod miröl beszélek, az,h mennyi kell 1ml vízhez, igazábol az érdekelne engem is. biztos nem annyi mint mondjuk 1ml boldenonhoz. nem akarom elbaszni az arányt. mondjuk most nekem nem ciklus közbe m1 a HCG. lehet a végén beverek 4-5 naponta Én is 2500at 2hétig azt csá.

Maszti...kurva sok a melóm, meg azon kívül lenne ezer dolgom, haza is mennék Lindihez...nem klónoztatnál véletlenül valamelyik professzor ismerősöddel?

 ;D

2011. Június 24. - 13:10:08
Válasz #3854
Nem elérhető

Maszat



Tegyük fel rendelkezésedre áll a benzyl alkohol, de miben kevered ki sterilre és mennyi kell 1ml vízhez?



a 100% sterilitás megoldott  >:D  tudod miröl beszélek, az,h mennyi kell 1ml vízhez, igazábol az érdekelne engem is. biztos nem annyi mint mondjuk 1ml boldenonhoz. nem akarom elbaszni az arányt. mondjuk most nekem nem ciklus közbe m1 a HCG. lehet a végén beverek 4-5 naponta Én is 2500at 2hétig azt csá.

Maszti...kurva sok a melóm, meg azon kívül lenne ezer dolgom, haza is mennék Lindihez...nem klónoztatnál véletlenül valamelyik professzor ismerősöddel?

 ;D

geci!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26