2024. Május 06. - 19:32:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498719 alkalommal)

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában

2011. Június 25. - 12:41:09
Válasz #3870
Nem elérhető

Maszat


kicsit elszámoltam :D  2ml-hez 0.18ml az nem 0.9% hanem 9  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 25. - 13:36:46
Válasz #3871
Nem elérhető

Rebel


kicsit elszámoltam :D  2ml-hez 0.18ml az nem 0.9% hanem 9  ;D
Az nem csípné a seggedet,hanem lemarná a csontról :-O

2011. Június 25. - 14:04:01
Válasz #3872

Feccho86

Vendég
Mily érdekes lett ez a bac water téma, mióta felhoztam,


    nem hülyeség oda kell rá figyelni, én már szereztem!

Sok sikert srácok!

/kicsit visszább volt egy kérdésem, ha vetne rá vki egy pinanyalatást.../

2011. Június 25. - 17:53:43
Válasz #3873
Nem elérhető

Pucus21


Hello. Thaiger Pharma-s susta vagyis Phendex nandrolone mix....Szerintetek milyen vagy valakinek volt már dolga vele?Nyomtam Pakisztánit már 2 kúrát nem volt vele gond de most ezt ajánlották.Csak valami véleményt vagy infót róla ha tudtok azt megköszönöm.

2011. Június 25. - 18:02:07
Válasz #3874
Nem elérhető

Maszat


...a gyógyszertáros csaj mondta nekem, hogyha találok, akkor vigyem be neki, ingyen megcsinálja a bac vizet, csak ne kevergessek otthon. Persze nem sikerült találni benzilalkoholt.


látod ha nem lettél volna oylan tudálékos okoska mint amilyen, akkor most küldenék szívesen. Most jöttem haveromtol, és kb 3db literes üveg tele van nekik. Anyja gyógyszerész-patikus, az apjárol már meséltem  ;D  amugy nézegettem a szakrényt voltak benne érdekességek...olvasom üveget stan 100mg/ml és fehér lötty  @-o  mellette vagy 5dobozba fehér por, ráírva stan. Kérdezem mi ez?  :o  mondja a srác,h stanozolol, csak nem bírjuk feloldani normálisan, szemécsés marad és rohadtul fáj... :-\ :'(
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 25. - 18:03:56
Válasz #3875
Nem elérhető

Maszat


ez a hülye meg szarik rá...ilyen szüleim lennének már milliomoslennék, Ő meg csak elvan. Elvan faszán tartva, azt csá. Semmi nem motiválja, még a pénz se...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 25. - 18:19:35
Válasz #3876
Nem elérhető

try2bebig


...a gyógyszertáros csaj mondta nekem, hogyha találok, akkor vigyem be neki, ingyen megcsinálja a bac vizet, csak ne kevergessek otthon. Persze nem sikerült találni benzilalkoholt.


látod ha nem lettél volna oylan tudálékos okoska mint amilyen, akkor most küldenék szívesen. Most jöttem haveromtol, és kb 3db literes üveg tele van nekik. Anyja gyógyszerész-patikus, az apjárol már meséltem  ;D  amugy nézegettem a szakrényt voltak benne érdekességek...olvasom üveget stan 100mg/ml és fehér lötty  @-o  mellette vagy 5dobozba fehér por, ráírva stan. Kérdezem mi ez?  :o  mondja a srác,h stanozolol, csak nem bírjuk feloldani normálisan, szemécsés marad és rohadtul fáj... :-\ :'(



Haha
A gond ott van, hogy mint mondtam, benzilalkoholt nem sikerült találni. Bac vizem már van 30ml, 0,9% benzilalkohollal. Az egy jó ideig ki fog tartani.:)

2011. Június 25. - 18:38:47
Válasz #3877
Nem elérhető

kemi


...a gyógyszertáros csaj mondta nekem, hogyha találok, akkor vigyem be neki, ingyen megcsinálja a bac vizet, csak ne kevergessek otthon. Persze nem sikerült találni benzilalkoholt.


látod ha nem lettél volna oylan tudálékos okoska mint amilyen, akkor most küldenék szívesen. Most jöttem haveromtol, és kb 3db literes üveg tele van nekik. Anyja gyógyszerész-patikus, az apjárol már meséltem  ;D  amugy nézegettem a szakrényt voltak benne érdekességek...olvasom üveget stan 100mg/ml és fehér lötty  @-o  mellette vagy 5dobozba fehér por, ráírva stan. Kérdezem mi ez?  :o  mondja a srác,h stanozolol, csak nem bírjuk feloldani normálisan, szemécsés marad és rohadtul fáj... :-\ :'(


a fájdalom a barátod! :D

2011. Június 25. - 18:52:12
Válasz #3878
Nem elérhető

Jordan


...a gyógyszertáros csaj mondta nekem, hogyha találok, akkor vigyem be neki, ingyen megcsinálja a bac vizet, csak ne kevergessek otthon. Persze nem sikerült találni benzilalkoholt.


látod ha nem lettél volna oylan tudálékos okoska mint amilyen, akkor most küldenék szívesen. Most jöttem haveromtol, és kb 3db literes üveg tele van nekik. Anyja gyógyszerész-patikus, az apjárol már meséltem  ;D  amugy nézegettem a szakrényt voltak benne érdekességek...olvasom üveget stan 100mg/ml és fehér lötty  @-o  mellette vagy 5dobozba fehér por, ráírva stan. Kérdezem mi ez?  :o  mondja a srác,h stanozolol, csak nem bírjuk feloldani normálisan, szemécsés marad és rohadtul fáj... :-\ :'(



Szeretem ha faj! Keverjek kifele :DDD

Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 25. - 20:08:04
Válasz #3879
Nem elérhető

try2bebig


...a gyógyszertáros csaj mondta nekem, hogyha találok, akkor vigyem be neki, ingyen megcsinálja a bac vizet, csak ne kevergessek otthon. Persze nem sikerült találni benzilalkoholt.


látod ha nem lettél volna oylan tudálékos okoska mint amilyen, akkor most küldenék szívesen. Most jöttem haveromtol, és kb 3db literes üveg tele van nekik. Anyja gyógyszerész-patikus, az apjárol már meséltem  ;D  amugy nézegettem a szakrényt voltak benne érdekességek...olvasom üveget stan 100mg/ml és fehér lötty  @-o  mellette vagy 5dobozba fehér por, ráírva stan. Kérdezem mi ez?  :o  mondja a srác,h stanozolol, csak nem bírjuk feloldani normálisan, szemécsés marad és rohadtul fáj... :-\ :'(

Miért nem alacsonyabb konc.-ban csinálják?

2011. Június 25. - 20:54:34
Válasz #3880
Nem elérhető

Maszat


...a gyógyszertáros csaj mondta nekem, hogyha találok, akkor vigyem be neki, ingyen megcsinálja a bac vizet, csak ne kevergessek otthon. Persze nem sikerült találni benzilalkoholt.


látod ha nem lettél volna oylan tudálékos okoska mint amilyen, akkor most küldenék szívesen. Most jöttem haveromtol, és kb 3db literes üveg tele van nekik. Anyja gyógyszerész-patikus, az apjárol már meséltem  ;D  amugy nézegettem a szakrényt voltak benne érdekességek...olvasom üveget stan 100mg/ml és fehér lötty  @-o  mellette vagy 5dobozba fehér por, ráírva stan. Kérdezem mi ez?  :o  mondja a srác,h stanozolol, csak nem bírjuk feloldani normálisan, szemécsés marad és rohadtul fáj... :-\ :'(

Miért nem alacsonyabb konc.-ban csinálják?

100mg nak is fel kellene oldódnia, vmi az oldószerrel lehet, vagy a hatóanyaggal. Nem is szenvednek vele. Engem ez bosszant, ha nekem lennének ilyen lehetőségeim nem haboznék utána járni. De Őket nem motiválja. Pénz van sosefogyel, aztán csá. Az öregnek meg nincs erre ideje, Ő csak a srácainak akart jót, meg szeret "kotyvasztani". Szinte hobbyból vannak neki ezek.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 26. - 00:20:54
Válasz #3881
Nem elérhető

player


Mondjuk akkor ez a megítélés is változó, a terembe aki használja, elm. szerint jó, csak lassan hat... na most egy Tri trennek amiben van azé Acetát észter is nem biztos h lassan kéne hatni. Főleg ha belevesszük azt is h túl sokáig a vesekárosodás miatt nem érdemes trenezni, mondjuk 6 hét alatt kíváncsi vok a hatásra!

Egyébként a bd.eu-n van egy fül, ahová ha beírod a hologrammon lévő 7jegyű számot (amit ugye le kell kaparni) kidobja h eredeti e a cucc... bár sztem ez nem igazán jelent vigaszt a hamisítók ellen.,

Annyi lett volna csak a célom azzal mit beírtam,hogy ráébredjenek az emberek miszerint eredeti BD 2005-óta nincs.Amíg létezett,garancia volt a magas minőség+a pontos adagolás,de miután már nincs, a mostani BD gyártók (IP china/alin) kihasználják a jól bejáratott nevet,és annak minden előnyét...

Genesist is hamisítják?
Igen,szlovákiában.Egyébként genesis jópár éve már hogy UNIGEN LIFE SCIENCES-lett.  8)

2011. Június 26. - 10:10:15
Válasz #3882
Nem elérhető

modern


De amúgy nem tudom mi a faszt foglalkoztok evvel a geci "hcg kúra közben"-i szarsággal, össze vissza kutyvasztatok (tisztelet a kivétel) és ezt akarjátok benyomni magatoknak !  ˝=/  ˝=/
régen is megvoltak bazdki hcg nélkül kúra közben, csak utána nyomták, nem tudom mi a szart kell itt újítgatni, bemegy a kúra után 3*5000 aztán csá meg még a többi !!
csóró tökötök nem tudja mi a faszt csináljon, evvel a szarral, leálljon-nem..... áhhhh 

2011. Június 26. - 10:10:15
Válasz #3883
Nem elérhető

cubijones


Üdv. mindenkinek!
Pár 7-tel ezelőtt olvastam egy irásban,h.akinek van tapasztalata La Pharmás Methadienone 10mg-os tabival az ossza meg.
Szóval nekem van,elmesélem:
33éves vagyok(34 a jövőhónapban) és az első "kúrán" vagyok túl ami az első 7ten 1 szem majd 3 hétig 2szem volt,mellette proviron ment napi 25mg.A tapasztalatom az volt,h. az első 7 után érezhető erőnövekedés és,mert este vettem be,nagyon nehezen tudtam elaludni és ennek ellenére reggel már úgy keltem mint aki 10órát aludt egyfolytában.Holott nagyon keveseket aludtam,forgolódtam és melegem volt...persze ez betudható az időjárásnak is,de mégis valahogy túlzottan pörögtem ahelyett,h.aludtam volna.Ez tartott a negyedik 7tig amikor is egyre jobban éreztem esténként a gyomorfájás jeleit,és hátul középtájt is....A negyedik hét végén már nagyon fájt,az étvágyam rossz volt és elléggé fájdalmassá vált ,főleg estére,lefekvéskor,de reggelre elmúlt,majd másnap napközben lassan megint kezdtem érezni ami estére megint csak eléggé fájt......ez kb. igy ment az utolsó 7ten,igaz már előtte is érezgettem de nem volt vészes...most egy hete ,h.nem szedem és elmúlt a "fájdalom",persze pár napig még éreztem a szedés befejeztével is de mindig gyengébben.
Ha valakinek voltak hason-ló "rossz" tapasztalatai esetleg ha valaki tudja mitől lehetett,bár megvallva folyadékból ment az átlagos napi 2-3 liter és nem éreztem szomjúságot,úgy,h.nem tudom mitől lehetett..
A cucc hozott 2 kilót,a karom 37-38 asról 40es lett,és ment máshová is,úgy,h.valami volt a szemesben,de lehet,h.nem az ami rá volt irva.Most az étvágyam is jobb és aludni is jobban tudok és mintha nem tudnának annyira kihozni a sodromból.Ennyi.Ha van kérdésetek,kérdezzetek bátran!

2011. Június 26. - 10:10:15
Válasz #3884
Nem elérhető

Arnold1111


Üdv!
Szeretnék elkezdeni egy kúrát, ehez szeretnék segítséget kérni. Olvastam az x filest, neten rengeteget "már amit meglehet találni", + ami megy a teremben ezekből tájékozódtam szal gondolom nem lesz tökéletes az elképzelésem. Terembe mindenki susta -deca kombót használ. Az x-filesba susta- winstrol vagy pl a deka winstrol kúrát találtam csak. Én az egyik ilyet módosítottam úgy hogy pl heti két susta helyet az egyik deca lenne. Amit elakarok érni az nagy tömeg, de legyen lepucolva, minőség kevés zsír. Én a következőt állítottam össze:

1-8 hét:200ml deca(kék) -  sustanon 250 100ml   /hét
2-8 hét : proviron 25 mg/nap
10-13 hét: hcg 5000 iu/hét

Van még 18 db 50ml winstrol-om ezt 3. hétől toltam volna 8. hétig de most legutoljára azt mondták hogy susta-deca után, én heti 150 ml-re gondoltam.

Jó lenne ez a kúra így? több-kevesebb, még valami, valami ne, + a winstrolt hova tegyem?Köszi előre is.

Még nolvadexem nincs de azt is akarok szedni a 4-10 hétig 20 mg/nap. Itt azt mondták ez nem kell ha van provi és ha nem csomosodik a melled???:S
Légyszi segítsetek!
Köszi!