2024. Május 07. - 02:15:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498823 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2011. Június 26. - 10:21:37
Válasz #3885
Nem elérhető

ninja14


Mondjuk akkor ez a megítélés is változó, a terembe aki használja, elm. szerint jó, csak lassan hat... na most egy Tri trennek amiben van azé Acetát észter is nem biztos h lassan kéne hatni. Főleg ha belevesszük azt is h túl sokáig a vesekárosodás miatt nem érdemes trenezni, mondjuk 6 hét alatt kíváncsi vok a hatásra!

Egyébként a bd.eu-n van egy fül, ahová ha beírod a hologrammon lévő 7jegyű számot (amit ugye le kell kaparni) kidobja h eredeti e a cucc... bár sztem ez nem igazán jelent vigaszt a hamisítók ellen.,

Annyi lett volna csak a célom azzal mit beírtam,hogy ráébredjenek az emberek miszerint eredeti BD 2005-óta nincs.Amíg létezett,garancia volt a magas minőség+a pontos adagolás,de miután már nincs, a mostani BD gyártók (IP china/alin) kihasználják a jól bejáratott nevet,és annak minden előnyét...

Genesist is hamisítják?
Igen,szlovákiában.Egyébként genesis jópár éve már hogy UNIGEN LIFE SCIENCES-lett.  8)
Amúgy a Genesis az svájci?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Június 26. - 11:16:22
Válasz #3886
Nem elérhető

t.d.


Hát ez meg mi a fasz? Modern te hülye vagy ;D Le lett írva, hogy miért jobb alternatíva ez. Meg mi ez már 200 ml deca hetente meg 100 ml susta, mi ez???
100% not natural!

2011. Június 26. - 12:00:30
Válasz #3887
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
300ml olajat beadni hetente...ha más nem, attól geci nagy lesz. Én az összeset vállba adnám...mutatós lenne.  ;)  ;D  ;D  ;D

2011. Június 26. - 12:27:46
Válasz #3888
Nem elérhető

Maszat


Hát ez meg mi a fasz? Modern te hülye vagy ;D Le lett írva, hogy miért jobb alternatíva ez. Meg mi ez már 200 ml deca hetente meg 100 ml susta, mi ez???

ne bántsátok szegény modernt...rendőr  :)  nehéz neki!  :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 26. - 12:49:59
Válasz #3889
Nem elérhető

Jordan


Azt nem ertem, hogy ha modern ennyire vagja a regi dolgokat, akkor mi a faszt bajlodik itt velunk hulyekkel, akik hcg-vel probaljuk tulbonyolitani az eletunket?  ;D ;D ;D Meg le is basz, hogy hogy merunk foglalkozni vele?  ;D Ez a csavo keeeesz!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 26. - 13:03:39
Válasz #3890
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Azt nem ertem, hogy ha modern ennyire vagja a regi dolgokat, akkor mi a faszt bajlodik itt velunk hulyekkel, akik hcg-vel probaljuk tulbonyolitani az eletunket?  ;D ;D ;D Meg le is basz, hogy hogy merunk foglalkozni vele?  ;D Ez a csavo keeeesz!  ;D

A civilizáció, a fejlődés bűn testvéreim...nem vezet sehova. Térjünk vissza a gyökereinkhez...menjünk vadászni, másszunk fára, járjunk gyalog, mint az állatok...és használjunk kúra végén 3*5000IU HCG-t...mert az jó vala.

2011. Június 26. - 13:14:30
Válasz #3891
Nem elérhető

Maszat


3x5000NE 5 naponta?!  hmmm... 

Látám,h ez jó, megáldám vala!

Te, 3x5000 áldott légy Te minden nedvek között, és áldott legyen a Te tisztaságod és jóságod!
...és szaporodjál, és sokasodjál az embereknek kedvére, h Ők is szaporodjanak és sokasodjanak a Te kedvedre!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 26. - 13:20:50
Válasz #3892
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
3x5000NE 5 naponta?!  hmmm... 

Látám,h ez jó, megáldám vala!

Te, 3x5000 áldott légy Te minden nedvek között, és áldott legyen a Te tisztaságod és jóságod!
...és szaporodjál, és sokasodjál az embereknek kedvére, h Ők is szaporodjanak és sokasodjanak a Te kedvedre!

Lájkolom vala!

2011. Június 26. - 16:37:31
Válasz #3893
Nem elérhető

G


Nekem ismerősöm mondta hogy ő az ebayről szokott rendelni bakteriosztatikus vizet 10 dollár körül van a 30 ml.

2011. Június 26. - 17:00:24
Válasz #3894
Nem elérhető

Milo


De amúgy nem tudom mi a faszt foglalkoztok evvel a geci "hcg kúra közben"-i szarsággal, össze vissza kutyvasztatok (tisztelet a kivétel) és ezt akarjátok benyomni magatoknak !  ˝=/  ˝=/
régen is megvoltak bazdki hcg nélkül kúra közben, csak utána nyomták, nem tudom mi a szart kell itt újítgatni, bemegy a kúra után 3*5000 aztán csá meg még a többi !!
csóró tökötök nem tudja mi a faszt csináljon, evvel a szarral, leálljon-nem..... áhhhh 

 ;D Hát ez a Modern csávó nagyon komoly!  Tanics minket mester mond meg a frankót, mi mind tudatlan buta, szerencsétlen emberek vagyunk. Szánj meg minket és oszd meg velünk tudásod
Riceman

2011. Június 26. - 19:34:32
Válasz #3895
Nem elérhető

ninja14


Hát ez meg mi a fasz? Modern te hülye vagy ;D Le lett írva, hogy miért jobb alternatíva ez. Meg mi ez már 200 ml deca hetente meg 100 ml susta, mi ez???

ne bántsátok szegény modernt...rendőr  :)  nehéz neki!  :-\
Egyet értek :D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Június 27. - 00:08:28
Válasz #3896
Nem elérhető

player


De amúgy nem tudom mi a faszt foglalkoztok evvel a geci "hcg kúra közben"-i szarsággal, össze vissza kutyvasztatok (tisztelet a kivétel) és ezt akarjátok benyomni magatoknak !  ˝=/  ˝=/
régen is megvoltak bazdki hcg nélkül kúra közben, csak utána nyomták, nem tudom mi a szart kell itt újítgatni, bemegy a kúra után 3*5000 aztán csá meg még a többi !!
csóró tökötök nem tudja mi a faszt csináljon, evvel a szarral, leálljon-nem..... áhhhh 

Ez igen barátom,gyere holnap is!  ;D

2011. Június 27. - 00:13:28
Válasz #3897
Nem elérhető

player


Mondjuk akkor ez a megítélés is változó, a terembe aki használja, elm. szerint jó, csak lassan hat... na most egy Tri trennek amiben van azé Acetát észter is nem biztos h lassan kéne hatni. Főleg ha belevesszük azt is h túl sokáig a vesekárosodás miatt nem érdemes trenezni, mondjuk 6 hét alatt kíváncsi vok a hatásra!

Egyébként a bd.eu-n van egy fül, ahová ha beírod a hologrammon lévő 7jegyű számot (amit ugye le kell kaparni) kidobja h eredeti e a cucc... bár sztem ez nem igazán jelent vigaszt a hamisítók ellen.,

Annyi lett volna csak a célom azzal mit beírtam,hogy ráébredjenek az emberek miszerint eredeti BD 2005-óta nincs.Amíg létezett,garancia volt a magas minőség+a pontos adagolás,de miután már nincs, a mostani BD gyártók (IP china/alin) kihasználják a jól bejáratott nevet,és annak minden előnyét...

Genesist is hamisítják?
Igen,szlovákiában.Egyébként genesis jópár éve már hogy UNIGEN LIFE SCIENCES-lett.  8)
Amúgy a Genesis az svájci?
Azt,hogy genesis azt felejtsd el,az unigen pedig thaiföldön készül,és az ázsiai régióban hivatalosan törzskönyvezve van néhány készítménye. (nyilván nem a boldenone meg a trenbolone)

2011. Június 27. - 12:08:45
Válasz #3898
Nem elérhető

modern


 ;D de most komolyan ? En nem tudom hogy miert jo ez, most nem azt mondom hogy rossz, mert biztos hogy van benne valami, de hulyesegnek tartom, efit is meg mondta, hogy nem nagyon kell ezt eroltetni, mar mint a kura kozbenit, de hat.... Kinek ez kinek az jon be

2011. Június 27. - 12:12:00
Válasz #3899
Nem elérhető

t.d.


Akkor te ne használd, ostoba rendőr....
100% not natural!