2024. Május 06. - 17:34:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 57 vendég van a témában

2011. Június 27. - 13:12:49
Válasz #3900
Nem elérhető

Maszat


Akkor te ne használd, ostoba rendőr....

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D

hülye ez...eleve Efit hozta fel,h ez 1 jobb alternatíva... ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 27. - 16:31:58
Válasz #3901
Nem elérhető

modern


Akkor te ne használd, ostoba rendőr....

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D

hülye ez...eleve Efit hozta fel,h ez 1 jobb alternatíva... ;D
tényleg, de akkor valamelyik nagyágyú mondta hogy nem olyan jó ez...
"ostoba rendőr", nem baj az, de legalább jó megfizetik !!

2011. Június 27. - 16:42:51
Válasz #3902
Nem elérhető

modern


más !
most hogy legalább már vagy 1 hónapja megy a kúra (ena meg boldi) eltűntek a pattanások az arcomról, a vállon meg a hátamon elenyésző, elég zsíros a bőröm amúgy ! okozhatja az hogy a saját tesztó leállt, vagy majd a kúra vége fele, amikor már telítődve leszek tesztóval ,az majd elkezdi nekem kihozni szépen őket ?? nincs mell érzékenység se, pajszer is áll mint a szar, libidóm nőtt , ha vége a kúrának akkor a visszaállítás majd módosíthat ezeken ?? kúra után lehet gynom vagy mellérzékenység, vagy ez inkább a kúra alatt szokott előjönni ??
ja és még annyi, mivel tudnák a lehető legtöbb tömeget megtartani ha vége lesz a mókának, milyen cuccokkal ?? eddig feljött 5kg elég hamar (3hét) most azt vettem észre hogy az elmúlt 1hétben már nem olyan látványos (mérleget nézve) a súlygyarapodás, ez jelentheti azt hogy nekem ennyi volt a kúra a tömeg gyarapodás szempontjából ?? erő az nő avval nincs gond !!
köszi a válaszokat a sok ostoba kérdésre...  ;D  ;D
üdv  d:)

2011. Június 27. - 17:06:01
Válasz #3903
Nem elérhető

modern


ja és még annyit hogy nekem azt is mondta (aki szúr) tudván milyen kúrám van hogy ő nem nyomna HCG-t, hanem csak clomidot vagy 3levéllel, a végén, azt csá !! mondom te hülye vagy, én azért nyomok HCG-t, erre a válasz----> jobb az ha magától szépen lassan indul be minden mint hogy egyből gyorsan !!  :-\

2011. Június 27. - 18:01:16
Válasz #3904
Nem elérhető

t.d.


Jó fizetés bazmeg, ragozni se tudsz ;D
100% not natural!

2011. Június 27. - 18:20:15
Válasz #3905
Nem elérhető

lucy01


ja és még annyit hogy nekem azt is mondta (aki szúr) tudván milyen kúrám van hogy ő nem nyomna HCG-t, hanem csak clomidot vagy 3levéllel, a végén, azt csá !! mondom te hülye vagy, én azért nyomok HCG-t, erre a válasz----> jobb az ha magától szépen lassan indul be minden mint hogy egyből gyorsan !!  :-\
úgy úgy csináld csak úgy  @-o @-o hallgass a haverra  ***))))
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Június 27. - 18:28:55
Válasz #3906
Nem elérhető

Maszat


ja és még annyit hogy nekem azt is mondta (aki szúr) tudván milyen kúrám van hogy ő nem nyomna HCG-t, hanem csak clomidot vagy 3levéllel, a végén, azt csá !! mondom te hülye vagy, én azért nyomok HCG-t, erre a válasz----> jobb az ha magától szépen lassan indul be minden mint hogy egyből gyorsan !!  :-\
úgy úgy csináld csak úgy  @-o @-o hallgass a haverra  ***))))

biztos 1 kolégája mondta neki  :laugh:
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 27. - 20:30:36
Válasz #3907
Nem elérhető

lucy01


ja és még annyit hogy nekem azt is mondta (aki szúr) tudván milyen kúrám van hogy ő nem nyomna HCG-t, hanem csak clomidot vagy 3levéllel, a végén, azt csá !! mondom te hülye vagy, én azért nyomok HCG-t, erre a válasz----> jobb az ha magától szépen lassan indul be minden mint hogy egyből gyorsan !!  :-\
úgy úgy csináld csak úgy  @-o @-o hallgass a haverra  ***))))

biztos 1 kolégája mondta neki  :laugh:
tuti biztos, ki más tudna ennél jobb tanácsot adni!!!  :laugh: :laugh:
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Június 27. - 21:20:02
Válasz #3908
Nem elérhető

ninja14


Mondjuk akkor ez a megítélés is változó, a terembe aki használja, elm. szerint jó, csak lassan hat... na most egy Tri trennek amiben van azé Acetát észter is nem biztos h lassan kéne hatni. Főleg ha belevesszük azt is h túl sokáig a vesekárosodás miatt nem érdemes trenezni, mondjuk 6 hét alatt kíváncsi vok a hatásra!

Egyébként a bd.eu-n van egy fül, ahová ha beírod a hologrammon lévő 7jegyű számot (amit ugye le kell kaparni) kidobja h eredeti e a cucc... bár sztem ez nem igazán jelent vigaszt a hamisítók ellen.,

Annyi lett volna csak a célom azzal mit beírtam,hogy ráébredjenek az emberek miszerint eredeti BD 2005-óta nincs.Amíg létezett,garancia volt a magas minőség+a pontos adagolás,de miután már nincs, a mostani BD gyártók (IP china/alin) kihasználják a jól bejáratott nevet,és annak minden előnyét...

Genesist is hamisítják?
Igen,szlovákiában.Egyébként genesis jópár éve már hogy UNIGEN LIFE SCIENCES-lett.  8)
Amúgy a Genesis az svájci?
Azt,hogy genesis azt felejtsd el,az unigen pedig thaiföldön készül,és az ázsiai régióban hivatalosan törzskönyvezve van néhány készítménye. (nyilván nem a boldenone meg a trenbolone)
Felénk a genesisel megvannak elégedve..ezek szerint van hatóanyag a termékekben....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Június 28. - 00:10:40
Válasz #3909
Nem elérhető

dino


Mondjuk akkor ez a megítélés is változó, a terembe aki használja, elm. szerint jó, csak lassan hat... na most egy Tri trennek amiben van azé Acetát észter is nem biztos h lassan kéne hatni. Főleg ha belevesszük azt is h túl sokáig a vesekárosodás miatt nem érdemes trenezni, mondjuk 6 hét alatt kíváncsi vok a hatásra!

Egyébként a bd.eu-n van egy fül, ahová ha beírod a hologrammon lévő 7jegyű számot (amit ugye le kell kaparni) kidobja h eredeti e a cucc... bár sztem ez nem igazán jelent vigaszt a hamisítók ellen.,

Annyi lett volna csak a célom azzal mit beírtam,hogy ráébredjenek az emberek miszerint eredeti BD 2005-óta nincs.Amíg létezett,garancia volt a magas minőség+a pontos adagolás,de miután már nincs, a mostani BD gyártók (IP china/alin) kihasználják a jól bejáratott nevet,és annak minden előnyét...

Genesist is hamisítják?
Igen,szlovákiában.Egyébként genesis jópár éve már hogy UNIGEN LIFE SCIENCES-lett.  8)
Amúgy a Genesis az svájci?
Azt,hogy genesis azt felejtsd el,az unigen pedig thaiföldön készül,és az ázsiai régióban hivatalosan törzskönyvezve van néhány készítménye. (nyilván nem a boldenone meg a trenbolone)
Felénk a genesisel megvannak elégedve..ezek szerint van hatóanyag a termékekben....
:-):-)::
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Június 28. - 09:43:39
Válasz #3910
Nem elérhető

Maszat


Többen kérdeztétek már,h milyen boldenone-t használok...hát ilyet  ;D  Kicsit izgulok az címke miatt, neten nem ilyen...szerintetek?  :-\  ;D  ;D  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 28. - 09:45:24
Válasz #3911
Nem elérhető

Maszat


...és 1 gyönyörű csendélet!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 28. - 09:49:34
Válasz #3912
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Megkönnyeztem...annyira szép...

2011. Június 28. - 09:58:28
Válasz #3913
Nem elérhető

hopika


Én csak a Dove-ot nem értem... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Június 28. - 10:00:38
Válasz #3914
Nem elérhető

Maszat


céges  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26