2024. Május 07. - 02:35:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498828 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2011. Június 29. - 00:35:22
Válasz #3930
Nem elérhető

Maszat


milyen tapasztalatok vannak az injektálható methandienon-ról? nekem ez a szer töük újdonság :D eddig kiröhögtem mindenkit aki szúrós metharol magyarázott... az injektálható változat is 17alfa alkilált?  valóban azt a hatóanyagot tartalmazza? Én speciel genesist ( ;D) láttam, de engem a thaigeres érdekelne.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 29. - 05:14:39
Válasz #3931
Nem elérhető

try2bebig


Amúgy mi a véleményetek arról, hogy kúra után a PCT-vel együtt elkezdeni valami jó kis pörgetős zsírégetőt? Ezzel gondolom el lehetne kerülni a kúra utáni koncentrációhiányt, amit elfoglaltságaim miatt nem nagyon engedhetnék meg-nekem pl a cytolean v2 olyan koncentrációt adott, mint a ritalin.... Olyan szempontból kérdem, hogy a thermogenikus zsírégetőknek van-e valamilyen hatása a katabolizmusra?(mármint hogy gyorsítják-e...) Ha igen, akkor csak maradok a sima koffeinnél.

2011. Június 29. - 08:51:03
Válasz #3932
Nem elérhető

Milo


Össze fogzs esni mint a szar és nem zsirégetés lesz belőle,hanem izomvesztés
Riceman

2011. Június 29. - 10:16:18
Válasz #3933
Nem elérhető

Arnold1111


Hát ez meg mi a fasz? Modern te hülye vagy ;D Le lett írva, hogy miért jobb alternatíva ez. Meg mi ez már 200 ml deca hetente meg 100 ml susta, mi ez???

bocs mg akart lenni: bemásolom még egyszer azért  a kérdésem:
akarok egy steroid kúrát elkeztedni tudnátok segíteni? jó ez így vagy, többet kevesebbet még valamit stb..?

1-8 hét szuszta 250mg / hét (heti 1 szuszta)
1-8 hét 200mg deca
2-8 hét 25mg proviron/nap
10-13 hét HCG + 1-14 napig 40mg nolvadex és 14-21 napig 20mg nolvadex

még van winstrolom szuris érdemes lenne e még azt is nyomnom ezek mellé?Ha igen közbe utána?

sustát hova kell adni?

nolvatex jó így a végén, vagy inkább az elejétől szedjem mint a provit?

Köszi!!!

2011. Június 29. - 10:21:28
Válasz #3934
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
...és 1 gyönyörű csendélet!  ;D

A boldin mintha nem lenne hologram ;D
Maszat mi a tapasztalatod a ferde címkéjű Omnával?


Masztinak bejönnek a cumók...tegnap dobott rám egy MMS-t.
Íme:
no komment.....  ;D

Az, hogy mi Masztival szívatjuk egymást, az egy dolog...attól függetlenül jóban vagyunk, és tudja, ha szüksége van valamire, amit én tudok megoldani...segítek neki...és ez viszont is így van.
Nem kell egyből "no komment"-elni rá, mert nem azért tettem ki, hogy bántsam Masztit, hanem mert poén...és tudtam, hogy kicsit morci lesz rá...de attól még jó poén.  ;D Más, ha ő elküld egy ilyenére engem a bús picsába, meg más, ha mondjuk te tennéd.  ;) Szóval a lényeg, ahol nem vágod mi a szitu, oda nem kéne "no komment"-elni.

2011. Június 29. - 10:25:01
Válasz #3935
Nem elérhető

Maszat


...és 1 gyönyörű csendélet!  ;D

A boldin mintha nem lenne hologram ;D
Maszat mi a tapasztalatod a ferde címkéjű Omnával?


Masztinak bejönnek a cumók...tegnap dobott rám egy MMS-t.
Íme:
no komment.....  ;D

Az, hogy mi Masztival szívatjuk egymást, az egy dolog...attól függetlenül jóban vagyunk, és tudja, ha szüksége van valamire, amit én tudok megoldani...segítek neki...és ez viszont is így van.
Nem kell egyből "no komment"-elni rá, mert nem azért tettem ki, hogy bántsam Masztit, hanem mert poén...és tudtam, hogy kicsit morci lesz rá...de attól még jó poén.  ;D Más, ha ő elküld egy ilyenére engem a bús picsába, meg más, ha mondjuk te tennéd.  ;) Szóval a lényeg, ahol nem vágod mi a szitu, oda nem kéne "no komment"-elni.

Így így!!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 29. - 10:28:05
Válasz #3936
Nem elérhető

hopika


Az, hogy mi Masztival szívatjuk egymást, az egy dolog...attól függetlenül jóban vagyunk, és tudja, ha szüksége van valamire, amit én tudok megoldani...segítek neki...és ez viszont is így van.
Nem kell egyből "no komment"-elni rá, mert nem azért tettem ki, hogy bántsam Masztit, hanem mert poén...és tudtam, hogy kicsit morci lesz rá...de attól még jó poén.  ;D Más, ha ő elküld egy ilyenére engem a bús picsába, meg más, ha mondjuk te tennéd.  ;) Szóval a lényeg, ahol nem vágod mi a szitu, oda nem kéne "no komment"-elni.
Hát ez már tényleg no comment... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Június 29. - 10:31:09
Válasz #3937
Nem elérhető

Maszat



Maszat mi a tapasztalatod a ferde címkéjű Omnával?


igazából most fog levizsgázni az omna. kb 2 hete használom, az anapolonból tegnap ment az uccsó fél szem. az omna még csak most fog faszán beindulni, viszont az anapolon már nem tól. szóval nem szabadna drasztikus erővisszaesésnek lennie.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 29. - 11:30:52
Válasz #3938
Nem elérhető

Jordan



Maszat mi a tapasztalatod a ferde címkéjű Omnával?


igazából most fog levizsgázni az omna. kb 2 hete használom, az anapolonból tegnap ment az uccsó fél szem. az omna még csak most fog faszán beindulni, viszont az anapolon már nem tól. szóval nem szabadna drasztikus erővisszaesésnek lennie.


Drasztikus? Peldaul visszaesik a fekvenyomasod 60 kilorol, 52.5-re?  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 29. - 11:37:00
Válasz #3939
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Maszat mi a tapasztalatod a ferde címkéjű Omnával?


igazából most fog levizsgázni az omna. kb 2 hete használom, az anapolonból tegnap ment az uccsó fél szem. az omna még csak most fog faszán beindulni, viszont az anapolon már nem tól. szóval nem szabadna drasztikus erővisszaesésnek lennie.



Drasztikus? Peldaul visszaesik a fekvenyomasod 60 kilorol, 52.5-re?  ;D ;D ;D

 :D

2011. Június 29. - 11:53:04
Válasz #3940
Nem elérhető

Maszat


például  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 29. - 11:59:44
Válasz #3941
Nem elérhető

Maszat


tudod Jordy, a TiniSunik nem a terembe nézik,h mennyivel nyomok fekve, hanem a strandon a dávidszobor hasamat  :)  :D  ;D ;D ;D  nekik ennyi elég...és ha nekik ennyi elég, akkor nekemis  ;D 8)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 29. - 12:28:54
Válasz #3942
Nem elérhető

Jordan


tudod Jordy, a TiniSunik nem a terembe nézik,h mennyivel nyomok fekve, hanem a strandon a dávidszobor hasamat  :)  :D  ;D ;D ;D  nekik ennyi elég...és ha nekik ennyi elég, akkor nekemis  ;D 8)

Joooool van  ::) Amugy meg, nincs mar sok ahoz nekem se, es 60 kiloval nyomkodom en is (csak en egykezesekkel  >:D )
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 29. - 12:31:28
Válasz #3943
Nem elérhető

Maszat


tudod Jordy, a TiniSunik nem a terembe nézik,h mennyivel nyomok fekve, hanem a strandon a dávidszobor hasamat  :)  :D  ;D ;D ;D  nekik ennyi elég...és ha nekik ennyi elég, akkor nekemis  ;D 8)

Joooool van  ::) Amugy meg, nincs mar sok ahoz nekem se, es 60 kiloval nyomkodom en is (csak en egykezesekkel  >:D )

valami azt sejteti,h azért mégiscsak sok kell még a tökéletes kockás (oldalt csíkos) hashoz  ;D  kb annyi mint nekem az egykezes 60kilóig  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 29. - 12:34:02
Válasz #3944
Nem elérhető

Rebel


tudod Jordy, a TiniSunik nem a terembe nézik,h mennyivel nyomok fekve, hanem a strandon a dávidszobor hasamat  :)  :D  ;D ;D ;D  nekik ennyi elég...és ha nekik ennyi elég, akkor nekemis  ;D 8)

Erről beszélsz?

Azért Balu képe impozánsabb........... ;-oo-;...ha a részleteket is megfigyeljük...