2024. Május 06. - 15:13:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498658 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2011. Június 29. - 12:35:49
Válasz #3945
Nem elérhető

Jordan


tudod Jordy, a TiniSunik nem a terembe nézik,h mennyivel nyomok fekve, hanem a strandon a dávidszobor hasamat  :)  :D  ;D ;D ;D  nekik ennyi elég...és ha nekik ennyi elég, akkor nekemis  ;D 8)

Erről beszélsz?

Azért balu képe impozánsabb........... ;-oo-;

De Maszat arra celoz, hogy o is kb ennyire van ellatva alul  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 29. - 12:36:16
Válasz #3946
Nem elérhető

Maszat


jah ez elég csira tényleg :D a dávid megnevezéssel csak a művészien tökéletesre gondotlam  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 29. - 12:37:01
Válasz #3947
Nem elérhető

Maszat


tudod Jordy, a TiniSunik nem a terembe nézik,h mennyivel nyomok fekve, hanem a strandon a dávidszobor hasamat  :)  :D  ;D ;D ;D  nekik ennyi elég...és ha nekik ennyi elég, akkor nekemis  ;D 8)

Erről beszélsz?

Azért balu képe impozánsabb........... ;-oo-;

De Maszat arra celoz, hogy o is kb ennyire van ellatva alul  :)

vádli téren valóban  ;D   többi hálistannak vaskosabb :D  minden  ;D  jóval  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 29. - 12:38:41
Válasz #3948
Nem elérhető

Rebel


tudod Jordy, a TiniSunik nem a terembe nézik,h mennyivel nyomok fekve, hanem a strandon a dávidszobor hasamat  :)  :D  ;D ;D ;D  nekik ennyi elég...és ha nekik ennyi elég, akkor nekemis  ;D 8)

Erről beszélsz?

Azért balu képe impozánsabb........... ;-oo-;

De Maszat arra celoz, hogy o is kb ennyire van ellatva alul  :)
Nem én mondtam...

2011. Június 29. - 12:39:36
Válasz #3949
Nem elérhető

Rebel


jah ez elég csira tényleg :D a dávid megnevezéssel csak a művészien tökéletesre gondotlam  :D
Mondjuk Dávid művészien szerény is volt.

2011. Június 29. - 12:40:39
Válasz #3950
Nem elérhető

Maszat


jah ez elég csira tényleg :D a dávid megnevezéssel csak a művészien tökéletesre gondotlam  :D
Mondjuk Dávid művészien szerény is volt.

én meg csak viccelek.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 29. - 12:43:30
Válasz #3951
Nem elérhető

Jordan


jah ez elég csira tényleg :D a dávid megnevezéssel csak a művészien tökéletesre gondotlam  :D
Mondjuk Dávid művészien szerény is volt.

én meg csak viccelek.


Jaaaj mi van itt :DDDDD Amugy en meg arra celoztam, h mini f@szod van, mint a szobornak! :DDD Na el is megyek kardiozni 40 percet, te kockas kecseg :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 29. - 12:45:35
Válasz #3952
Nem elérhető

Maszat


jah ez elég csira tényleg :D a dávid megnevezéssel csak a művészien tökéletesre gondotlam  :D
Mondjuk Dávid művészien szerény is volt.

én meg csak viccelek.


Jaaaj mi van itt :DDDDD Amugy en meg arra celoztam, h mini f@szod van, mint a szobornak! :DDD Na el is megyek kardiozni 40 percet, te kockas kecseg :D

tudom,h arra céloztál Jordy. ismerlek már annyira. ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 29. - 13:28:26
Válasz #3953
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nyááááááááááááááááhhhhhhhhhh!!!!

2011. Június 29. - 13:51:02
Válasz #3954
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
...és 1 gyönyörű csendélet!  ;D

A boldin mintha nem lenne hologram ;D
Maszat mi a tapasztalatod a ferde címkéjű Omnával?


Masztinak bejönnek a cumók...tegnap dobott rám egy MMS-t.
Íme:
no komment.....  ;D

mit no commentelsz Te butarendőr?  :)   teeeee ERGYA!  az összes commented állhatna ennyiből, mert annyira buta vagy,h fáj olvasni amiket írsz.

Idézetet írta: modern - 2011. Június 26. - 10:10:15
"De amúgy nem tudom mi a faszt foglalkoztok evvel a geci "hcg kúra közben"-i szarsággal, össze vissza kutyvasztatok (tisztelet a kivétel) és ezt akarjátok benyomni magatoknak !    
régen is megvoltak bazdki hcg nélkül kúra közben, csak utána nyomták, nem tudom mi a szart kell itt újítgatni, bemegy a kúra után 3*5000 aztán csá meg még a többi !!
csóró tökötök nem tudja mi a faszt csináljon, evvel a szarral, leálljon-nem..... áhhhh  "

Te még akkor lettél rendőr amikor nem volt érettségihez kötve?! Jól gondolom? Hatalmas sötétség van az agyadba barátom! Menj húzz le vkit 5rongyra mert kiégett az indexe, aztán verd ki a kocsiba amikor a társad elmegy hugyozni. Tudod, csak ösztönszerűen. Téged ugyis az ösztöneid vezérelnek, nem az agyad! Igazából Balu képe ku*t fel, de rajtad töltöm ki. Nembaj, ugyis hülye vagy, megérdemled!  :) 
jííííííhhhhhhhhhháááááááááááááá, árrrivá, árrivá, vúúúúúúúúúúú ez ütött  ;D ;D, kicsit mintha feszült lennél.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Június 29. - 13:53:06
Válasz #3955
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Modern egy kicsit benézted a dolgot, mert Balu nem basztatta Maszatot, csak megtréfálta. De most má' aztán peace legyen srácok  ;-oo-; sör, meg minden  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Június 29. - 18:42:56
Válasz #3956
Nem elérhető

try2bebig


Össze fogzs esni mint a szar és nem zsirégetés lesz belőle,hanem izomvesztés

félreértettél, természetesen nem diétázni akarok, csupán az általa adott "szellemi pluszt" akarom kiaknázni........ De persze ha figyelmesen olvastad volna, mindez elkerülhető lett volna.

2011. Június 29. - 20:38:51
Válasz #3957
Nem elérhető

ninja14


Mondjuk akkor ez a megítélés is változó, a terembe aki használja, elm. szerint jó, csak lassan hat... na most egy Tri trennek amiben van azé Acetát észter is nem biztos h lassan kéne hatni. Főleg ha belevesszük azt is h túl sokáig a vesekárosodás miatt nem érdemes trenezni, mondjuk 6 hét alatt kíváncsi vok a hatásra!

Egyébként a bd.eu-n van egy fül, ahová ha beírod a hologrammon lévő 7jegyű számot (amit ugye le kell kaparni) kidobja h eredeti e a cucc... bár sztem ez nem igazán jelent vigaszt a hamisítók ellen.,

Annyi lett volna csak a célom azzal mit beírtam,hogy ráébredjenek az emberek miszerint eredeti BD 2005-óta nincs.Amíg létezett,garancia volt a magas minőség+a pontos adagolás,de miután már nincs, a mostani BD gyártók (IP china/alin) kihasználják a jól bejáratott nevet,és annak minden előnyét...

Genesist is hamisítják?
Igen,szlovákiában.Egyébként genesis jópár éve már hogy UNIGEN LIFE SCIENCES-lett.  8)
Amúgy a Genesis az svájci?
Azt,hogy genesis azt felejtsd el,az unigen pedig thaiföldön készül,és az ázsiai régióban hivatalosan törzskönyvezve van néhány készítménye. (nyilván nem a boldenone meg a trenbolone)
Felénk a genesisel megvannak elégedve..ezek szerint van hatóanyag a termékekben....
:-):-)::
Dino neked mi  bajod a Genesissel? ????...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Június 29. - 22:08:26
Válasz #3958
Nem elérhető

Rebel



Dino neked mi  bajod a Genesissel? ????...
[/quote]
Ez az a kérdés,ami a büdös életben nem lesz itt Dino által megválaszolva.Mondjuk szerintem Dino csak Genesist használ ;D

2011. Június 29. - 22:18:07
Válasz #3959
Nem elérhető

Maszat


milyen tapasztalatok vannak az injektálható methandienon-ról? nekem ez a szer töük újdonság :D eddig kiröhögtem mindenkit aki szúrós metharol magyarázott... az injektálható változat is 17alfa alkilált?  valóban azt a hatóanyagot tartalmazza? Én speciel genesist ( ;D) láttam, de engem a thaigeres érdekelne.

ezek szerint senki nem használta még? esetleg vki az ismerettségi körötökben?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26