2024. Május 07. - 06:33:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498864 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2011. Június 30. - 10:36:56
Válasz #3975

Mars

Vendég
A Depo jónak tűnik!Ez az újfajta ampulla.

2011. Június 30. - 11:02:15
Válasz #3976
Nem elérhető

Jordan


milyen tapasztalatok vannak az injektálható methandienon-ról? nekem ez a szer töük újdonság :D eddig kiröhögtem mindenkit aki szúrós metharol magyarázott... az injektálható változat is 17alfa alkilált?  valóban azt a hatóanyagot tartalmazza? Én speciel genesist ( ;D) láttam, de engem a thaigeres érdekelne.

ezek szerint senki nem használta még? esetleg vki az ismerettségi körötökben?

ha arra gondolsz van-e ilyen, akkor van, mert az anabolics 2009 ír róla, elvileg usában van rá kereslet...

ajhhhhh... ˝=/ ;D   írtam,h láttam már élőbe is. Engem a tapasztalatok érdekelnek  ;D

irigyellek, h ilyen egzotikus cuccokat látsz :D
biztos jobb, mint a tabis, jobban hasznosul, nem bántja a májad... mi kell még? :D jaa, hogy az is legyen benne ami rá van írva... :D


Pl:
No ezt Maszti bepróbálja......... :violinplay3:
Egyébként ha megnézed a kémiai szerkezetét,akkor egy hidrogén kötés híján olyan mint a boldenon.

1-2 dolgot en is hallottam mar ezekrol a dolgokrol ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 30. - 11:09:35
Válasz #3977
Nem elérhető

Milo


A Depo jónak tűnik!Ez az újfajta ampulla.

Így van, nálunk tolják a terembe és mindenkinek bevált
Riceman

2011. Június 30. - 11:11:03
Válasz #3978

Mars

Vendég
A Depo jónak tűnik!Ez az újfajta ampulla.

Így van, nálunk tolják a terembe és mindenkinek bevált
Felétek letörik rendesen a teteje v megreszelik?

2011. Június 30. - 11:19:13
Válasz #3979
Nem elérhető

Milo


Letörik könnyen,nem kell reszelni. Párat bepattintottam én is és simán tört
Riceman

2011. Június 30. - 11:21:53
Válasz #3980

Mars

Vendég
Akkor lehet kifogtam egy selejtet v én vtam a balfasz .A régiből 10 -ből 10 simán tört az újból rögtön az első széttört teljesen a kezembe.

2011. Június 30. - 11:37:04
Válasz #3981
Nem elérhető

Milo


még olyannal találkoztam most amin sötétkék a felirat,fehér csik az ampulla nyakán teljesen olyan mint a régebbi ,csak nagyon hÍg benne az olaj, felforditom,egyből visszafolyik, erről tudtok vmit? gyanitom hogy gagyi
Riceman

2011. Június 30. - 11:39:57
Válasz #3982

Mars

Vendég
Passz.Ez amiről írtam h az újfajta ez van most a szerb patikákban ez tuti.

2011. Június 30. - 12:08:23
Válasz #3983
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
milyen tapasztalatok vannak az injektálható methandienon-ról? nekem ez a szer töük újdonság :D eddig kiröhögtem mindenkit aki szúrós metharol magyarázott... az injektálható változat is 17alfa alkilált?  valóban azt a hatóanyagot tartalmazza? Én speciel genesist ( ;D) láttam, de engem a thaigeres érdekelne.

ezek szerint senki nem használta még? esetleg vki az ismerettségi körötökben?

ha arra gondolsz van-e ilyen, akkor van, mert az anabolics 2009 ír róla, elvileg usában van rá kereslet...

ajhhhhh... ˝=/ ;D   írtam,h láttam már élőbe is. Engem a tapasztalatok érdekelnek  ;D

irigyellek, h ilyen egzotikus cuccokat látsz :D
biztos jobb, mint a tabis, jobban hasznosul, nem bántja a májad... mi kell még? :D jaa, hogy az is legyen benne ami rá van írva... :D

honnan veszed,h nem bántja a májat? mert injektálható? az injektálható wini is 17alfa alkilált...konkrétabb infó kellene, vagy inkább semmi. találgatni Én is tudok  :)

Bakker...egyszer lesz egy kis időm, visszakeresem, hogy hányszor írtad le, hogy "17alfa alkilált".  :D

2011. Június 30. - 12:08:36
Válasz #3984

janos1340

Vendég
Olyan Depot tolok most ami a képen van :) Szerb gyógyszertárból hoztam ki :) ha valaki erre aztmondja hamis, az magát csapja be  ****:))))))

2011. Június 30. - 12:09:14
Válasz #3985
Nem elérhető

Maszat


engem különösen érdekel ez a téma, mert velemszületett emelkedett bilirubin szintem van. Nagy az esély a besárgulásra  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Június 30. - 12:31:53
Válasz #3986
Nem elérhető

Milo


Az anapolon kimondottan jó sárgulás ellen ;)
Riceman

2011. Június 30. - 12:41:48
Válasz #3987
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az anapolon kimondottan jó sárgulás ellen ;)

Akkor lenne igazán hatásos ellenszer sárgulásra, ha napi 150mg metilteszto párosulna az 50mg anapoli mellé.

2011. Június 30. - 12:59:42
Válasz #3988
Nem elérhető

Jordan


Az anapolon kimondottan jó sárgulás ellen ;)

Akkor lenne igazán hatásos ellenszer sárgulásra, ha napi 150mg metilteszto párosulna az 50mg anapoli mellé.

A Halotestin-t vetek lenne kihagyni az arzenalbol ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Június 30. - 20:49:15
Válasz #3989
Nem elérhető

Rebel


A Depo jónak tűnik!Ez az újfajta ampulla.

Így van, nálunk tolják a terembe és mindenkinek bevált
Ezt csak úgy meg lehet vásárolni Szabadkán valamelyik gyógyszertárban?Szoktunk kijárni,mondjuk nem ebben az ügyben.