2024. Május 06. - 14:20:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498639 alkalommal)

0 Felhasználó és 63 vendég van a témában

2011. Július 04. - 20:54:07
Válasz #4020
Nem elérhető

Jordan


Valakinek valami info, mostani tapasztalat az Agovirin-rol?

Kemi, ha mar megszolitottal  ;D

Orosz metha, szerb Enantat, pakisztani susta, torok Anapolon. Es ezzel a kor, be is zarult  ;D

török primo nincs?
felénk: török primo, régi testolic(ami most járt le) galenika enantát
mondjuk ezeket rajtam kívül egy ember használta, a tulaj, a többiek sb labos stanával tolják :D
meg van pár nagyon puffadt egyén aki "natural" legalább is azt mondja :D

amúgy lol @ dino :DDD
nekem is kell olyan! eladnám mindet :DDDD


Van primo, mindenfele arban  ;D Ami jo, az nem eri meg megvenni olya draga, foleg hogy napi 1 kell belole :DDDDDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Július 04. - 21:05:54
Válasz #4021
Nem elérhető

kemi


Valakinek valami info, mostani tapasztalat az Agovirin-rol?

Kemi, ha mar megszolitottal  ;D

Orosz metha, szerb Enantat, pakisztani susta, torok Anapolon. Es ezzel a kor, be is zarult  ;D

török primo nincs?
felénk: török primo, régi testolic(ami most járt le) galenika enantát
mondjuk ezeket rajtam kívül egy ember használta, a tulaj, a többiek sb labos stanával tolják :D
meg van pár nagyon puffadt egyén aki "natural" legalább is azt mondja :D

amúgy lol @ dino :DDD
nekem is kell olyan! eladnám mindet :DDDD


Van primo, mindenfele arban  ;D Ami jo, az nem eri meg megvenni olya draga, foleg hogy napi 1 kell belole :DDDDDDD

mennyi az a nagyon drága? itt max másfél ropi

amúgy Steve Namath nemrég írta, hogy ő csak heti 200mg primot használ és kb mindenből ilyen keveset, de akár 4-8 félét is egyszerre ,szerinte így jobb, szerintetek?

amúgy ilyen primom volt, még a batch szám is ugyanaz :D




2011. Július 04. - 21:21:33
Válasz #4022
Nem elérhető

Jordan


10euro/amp
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Július 04. - 21:39:57
Válasz #4023
Nem elérhető

Rebel


Valakinek valami info, mostani tapasztalat az Agovirin-rol?

Kemi, ha mar megszolitottal  ;D

Orosz metha, szerb Enantat, pakisztani susta, torok Anapolon. Es ezzel a kor, be is zarult  ;D

török primo nincs?
felénk: török primo, régi testolic(ami most járt le) galenika enantát
mondjuk ezeket rajtam kívül egy ember használta, a tulaj, a többiek sb labos stanával tolják :D
meg van pár nagyon puffadt egyén aki "natural" legalább is azt mondja :D

amúgy lol @ dino :DDD
nekem is kell olyan! eladnám mindet :DDDD


Van primo, mindenfele arban  ;D Ami jo, az nem eri meg megvenni olya draga, foleg hogy napi 1 kell belole :DDDDDDD

mennyi az a nagyon drága? itt max másfél ropi

amúgy Steve Namath nemrég írta, hogy ő csak heti 200mg primot használ és kb mindenből ilyen keveset, de akár 4-8 félét is egyszerre ,szerinte így jobb, szerintetek?

amúgy ilyen primom volt, még a batch szám is ugyanaz :D




Nekem is ilyen volt!Testolic-kal nyomtam,de elég halovány eredményt hozott.Pedig bement 10 hét alatt 35 ampesz.Azóta a kedves díler is felszívódott. [:-o]

2011. Július 04. - 21:51:41
Válasz #4024
Nem elérhető

God Vazzeg


amúgy Steve Namath nemrég írta, hogy ő csak heti 200mg primot használ és kb mindenből ilyen keveset, de akár 4-8 félét is egyszerre ,szerinte így jobb, szerintetek?

Szerintem is  8-)

2011. Július 04. - 22:01:33
Válasz #4025
Nem elérhető

Maszat


Csak arra értettem, hogy egy jobb kiegészítő kombó nem hozhatja-e ugyanezt?
Mindenki maga dönti el, mit csinál, bennem csak felvetődött a kérdés, ennyi hamis cucc mellett.
Érdemes-e kockáztatni, felborítani a hormonháztartást, mikor az olvasottak alapján sokan többet veszítenek egy-egy kúrával, mint nyernek.
Főleg olyan esetben megéri-e mindez, ha semmi versenyzői ambíciója nincs az illetőnek, egyszerűen csak jól akar kinézni.
Amellett, hogy ezeket a topikokat olvasgatva az is nyilvánvaló, hogy a legtöbben akkor figyelnek oda jobban a kajára is, mikor cuccolnak, így nem is tudnak igazán különbséget tenni a tiszta és a koxos periódus között.
(Nagyrészt) a cuccnak tulajdonítják a fejlődést, holott lehet, hogy mindezt csak a kaja, meg a keményebb, rendszeresebb edzés hozza.

 :-)!

Imádom ezeket a megnyílvánulásaidat God!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 04. - 22:04:23
Válasz #4026
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Július 04. - 22:15:03
Válasz #4027
Nem elérhető

God Vazzeg


Csak arra értettem, hogy egy jobb kiegészítő kombó nem hozhatja-e ugyanezt?
Mindenki maga dönti el, mit csinál, bennem csak felvetődött a kérdés, ennyi hamis cucc mellett.
Érdemes-e kockáztatni, felborítani a hormonháztartást, mikor az olvasottak alapján sokan többet veszítenek egy-egy kúrával, mint nyernek.
Főleg olyan esetben megéri-e mindez, ha semmi versenyzői ambíciója nincs az illetőnek, egyszerűen csak jól akar kinézni.
Amellett, hogy ezeket a topikokat olvasgatva az is nyilvánvaló, hogy a legtöbben akkor figyelnek oda jobban a kajára is, mikor cuccolnak, így nem is tudnak igazán különbséget tenni a tiszta és a koxos periódus között.
(Nagyrészt) a cuccnak tulajdonítják a fejlődést, holott lehet, hogy mindezt csak a kaja, meg a keményebb, rendszeresebb edzés hozza.

 :-)!

Imádom ezeket a megnyílvánulásaidat God!  ;D

Ha írok az a baj, ha nem, az a baj, így csak smile-val nyilvánulok meg, de ebbe is beleköttök 'ázze :D legközelebb csillámpónis faszlámás smile-t rakok  :D :D :D

2011. Július 04. - 22:17:19
Válasz #4028
Nem elérhető

Maszat


Csak arra értettem, hogy egy jobb kiegészítő kombó nem hozhatja-e ugyanezt?
Mindenki maga dönti el, mit csinál, bennem csak felvetődött a kérdés, ennyi hamis cucc mellett.
Érdemes-e kockáztatni, felborítani a hormonháztartást, mikor az olvasottak alapján sokan többet veszítenek egy-egy kúrával, mint nyernek.
Főleg olyan esetben megéri-e mindez, ha semmi versenyzői ambíciója nincs az illetőnek, egyszerűen csak jól akar kinézni.
Amellett, hogy ezeket a topikokat olvasgatva az is nyilvánvaló, hogy a legtöbben akkor figyelnek oda jobban a kajára is, mikor cuccolnak, így nem is tudnak igazán különbséget tenni a tiszta és a koxos periódus között.
(Nagyrészt) a cuccnak tulajdonítják a fejlődést, holott lehet, hogy mindezt csak a kaja, meg a keményebb, rendszeresebb edzés hozza.

 :-)!

Imádom ezeket a megnyílvánulásaidat God!  ;D

Ha írok az a baj, ha nem, az a baj, így csak smile-val nyilvánulok meg, de ebbe is beleköttök 'ázze :D legközelebb csillámpónis faszlámás smile-t rakok  :D :D :D

de 100db-ost!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 04. - 22:20:31
Válasz #4029
Nem elérhető

God Vazzeg


... 1 dobozzal  :-!

2011. Július 04. - 23:05:48
Válasz #4030
Nem elérhető

Gabe


God, írjál olyat, hogy most nyomod a cuccot, híztál is, igaz nem sokat, de nem érdekel, mert most nem ez a lényeg. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Július 05. - 00:32:17
Válasz #4031
Nem elérhető

God Vazzeg


God, írjál olyat, hogy most nyomod a cuccot, híztál is, igaz nem sokat, de nem érdekel, mert most nem ez a lényeg. ;D

Ma már elmagyarázták mennyire szánalmas is vagyok, kár erőlködnöd :D

2011. Július 05. - 01:07:24
Válasz #4032
Nem elérhető

God Vazzeg


srácok, látom nem tudtok lenyugodni :D

Csak mondom osszuk már be, maradjon másik napokra is alázás, nehogy legyen már egy jó napom :) Ezért éri meg legjobban fórumozni, mert itt mindenki nyíltan fröcsöghet, és kifejezheti megvetését a másik iránt, minden retorzió nélkül. Igazi, magyaroknak való a net, bár ki mire használja, ugyebár :D

2011. Július 05. - 02:19:11
Válasz #4033
Nem elérhető

Gabe


Én már felajánlottam Maszatnak, hogy üssünk, de nem akar a kis genya. ;D
Bár,szerintem most, hogy TÁJbokszol, lehet benne lesz a buliban.
Na papa, mondj valamit!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Július 05. - 10:21:00
Válasz #4034

janos1340

Vendég
beszerehető még eredeti oxymetholone?mert nekem 300forintos darabáron akarják adni,és nemtom, hogy kamu-e. De én nem bízok ilyenekbe...ti azért jártasak vagytok oxy-ba.