2024. Május 06. - 20:05:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498730 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2011. Július 05. - 17:53:29
Válasz #4050
Nem elérhető

God Vazzeg



Én Maszat topikjából idéztem, de akkor te nem olvasod, hogy a thai-box miatt nem hízik annyira, de nem is érdekli most.


Ektomorfként ha csak a tömegelésre figyelek, akkor sem szoktam irdatlan mennyiségeket felszedni, most szerinted heti 2 thai box edzés, szombaton 1óra zsákolás, és heti legalább 2x fél óra futás mellett nem vesz vissza? Én tudtam,h rám értetted, de mivel tök hülyeség amit írtál, így leszartam. Egyébként meg adja amit kell...
Azért nem olyan rossz neked, azt ehetsz és majdnem annyit, amennyit akarsz...........én örülnék neki.

Én is ehetek amennyit akarok.. Majd őszre megmutatom mi történik olyankor  !+"%

2011. Július 05. - 17:54:43
Válasz #4051
Nem elérhető

God Vazzeg


God, én már mondtam neked, hogy üldözési mániád van, legalábbis velem kapcsolatban.
Én Maszat topikjából idéztem, de akkor te nem olvasod, hogy a thai-box miatt nem hízik annyira, de nem is érdekli most.
Nekem semmi bajom nincs veled, de neked ez már rögeszméddé vált, hogy van.

Sok a szar körülöttem, több frontos támadás van, mindent lövésnek nézek, ezért van... Visszaveszek  ;-oo-;

2011. Július 05. - 20:58:12
Válasz #4052

Feccho86

Vendég
Sziasztok!
Valaki próbálta mostanában  a BD-s tri-trent? Csak azért kérdezem, mert én elég szarul érzem magam tőle. Hányinger, izzadás, vörös arc. Mondjuk mellé megy tst ena is, de csak azóta érzem magam fosul mióta a trent is adagolom.
british dragonos cuccok cimke nélküli ampullákban érkeznek. a dealer ragasztja rá a matricát, tetszés szerint, h mit akar eladni éppen. szted? :D

ezt te honnan veszed/tudod dino?

egyébként pár oldallal korábban én is érdeklődtem a BD-s tri-tren iránt, a felhasználónak válaszolva: nekem nem okozott ilyen mellékhatásokat, de várva várt hatás is elmaradt.
őszintén: sztem maga trenbolon összeállítás sem jó: 50-50-50 mindhárom észterből kevés egyenként így ráadásul, BD- elég olcso számomra h igaz legyen... én már bánom h tri trent vettem legközelebb acetát lesz az tuti, de nem BD-s

na amúgy van a wintsrol arra nem igen ragaszt azt amit akar elég furcsa lenne a fehér "vizet" pl trenbolonnak eladni... nekm van winyóm is BD-s vagyis tolom azt is, volt egy másik fórum mi szerint a wintroluk nem bukott meg! viszont a trenbolon MIND!

majd megkeresem.. ha érdekel

2011. Július 05. - 23:31:32
Válasz #4053
Nem elérhető

Maszat




ezt te honnan veszed/tudod dino?




Elárulom neked tájékozatlan barátom, Dino látatlanba megmondja milyen észterhez van csatolva a tesztód!! mg-ra pontosan!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 06. - 00:43:01
Válasz #4054
Nem elérhető

Jordan




ezt te honnan veszed/tudod dino?




Elárulom neked tájékozatlan barátom, Dino látatlanba megmondja milyen észterhez van csatolva a tesztód!! mg-ra pontosan!

Te fasz!  ;D ;D ;D Ez tetszett :DDDDDDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Július 06. - 08:04:40
Válasz #4055
Nem elérhető

H. Laci




ezt te honnan veszed/tudod dino?




Elárulom neked tájékozatlan barátom, Dino látatlanba megmondja milyen észterhez van csatolva a tesztód!! mg-ra pontosan!

 ;D ;D ;D

2011. Július 06. - 09:54:49
Válasz #4056
Nem elérhető

doncicco


Dino is meg fog sértődni :D

2011. Július 06. - 12:13:49
Válasz #4057
Nem elérhető

XA

Globális moderátor


ezt te honnan veszed/tudod dino?




Elárulom neked tájékozatlan barátom, Dino látatlanba megmondja milyen észterhez van csatolva a tesztód!! mg-ra pontosan!
jó hát ez is egy képesség........nem is akármilyen, mint a Spídermannek-e a falonmászás ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Július 06. - 12:47:48
Válasz #4058
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor


ezt te honnan veszed/tudod dino?




Elárulom neked tájékozatlan barátom, Dino látatlanba megmondja milyen észterhez van csatolva a tesztód!! mg-ra pontosan!

Te fasz!  ;D ;D ;D Ez tetszett :DDDDDDDD

Micsoda egy baromállat ez!! :DDDD

2011. Július 06. - 12:48:31
Válasz #4059
Nem elérhető

tarka


Sziasztok
olvastam egy fórumon ezt a hozzászólást:

ÉRTSÉTEK MÁR MEG H AZT A KURVA LEGALONT NEM SZABAD SZEDNI SEMILYEN SZTEROIDKURA ALATT MERT BLOKKOLJA AZ ANDROGÉN RECEPTOROKAT TEHÁT NEM HAT A CUCC!

csak annyi a kérdésem hogy ebből mi igaz?:D és ha ez korrekt, akkor pl egy stana kúránál mivel lehetne védelmezni a szegény májat?:)
köszi a válaszotokat! :)

2011. Július 06. - 12:48:31
Válasz #4060

janos1340

Vendég
Érdeklődnék a következő termékekről,tapasztalat,hatás,fake vagy real.
Testolic 2ml/100mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Testosterone Propionate Ukraine, OAO"FARMAK" 1ml/50mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Methandrostenolon Akrihin, Russia 1tabi/5mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Primobolan Depot Turkey, Schering AG 1ml/100mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Anapolon 50 (Oxymetholone) Abdi Ibrahim Turkey 1tabi/50mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Winstrol Depot Spain, Desma 1ml/50mg vélemény,tapasztalat?fake v real?

Szerintem több embert is érdekelne, ugyhogy nem tartom felesleges kérdésnek.  :-){

2011. Július 06. - 12:51:27
Válasz #4061
Nem elérhető

Maszat




ezt te honnan veszed/tudod dino?




Elárulom neked tájékozatlan barátom, Dino látatlanba megmondja milyen észterhez van csatolva a tesztód!! mg-ra pontosan!
jó hát ez is egy képesség........nem is akármilyen, mint a Spídermannek-e a falonmászás ;D ;D.


átírhatná a nevét MetilMan-re  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 06. - 13:04:06
Válasz #4062
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok
olvastam egy fórumon ezt a hozzászólást:

ÉRTSÉTEK MÁR MEG H AZT A KURVA LEGALONT NEM SZABAD SZEDNI SEMILYEN SZTEROIDKURA ALATT MERT BLOKKOLJA AZ ANDROGÉN RECEPTOROKAT TEHÁT NEM HAT A CUCC!

csak annyi a kérdésem hogy ebből mi igaz?:D és ha ez korrekt, akkor pl egy stana kúránál mivel lehetne védelmezni a szegény májat?:)
köszi a válaszotokat! :)

Bullshit  :-}

2011. Július 06. - 13:05:23
Válasz #4063
Nem elérhető

kemi


Érdeklődnék a következő termékekről,tapasztalat,hatás,fake vagy real.
Testolic 2ml/100mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Testosterone Propionate Ukraine, OAO"FARMAK" 1ml/50mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Methandrostenolon Akrihin, Russia 1tabi/5mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Primobolan Depot Turkey, Schering AG 1ml/100mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Anapolon 50 (Oxymetholone) Abdi Ibrahim Turkey 1tabi/50mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Winstrol Depot Spain, Desma 1ml/50mg vélemény,tapasztalat?fake v real?

Szerintem több embert is érdekelne, ugyhogy nem tartom felesleges kérdésnek.  :-){

privben küldök linket 1 másik fórumra, ahol postoltak pár real/fake képet, egész friss, valamelyik pár hetes.

egyébként Desma-ból a sötétbarna feliratos a jó elvileg, a világos fake

2011. Július 06. - 13:06:31
Válasz #4064
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdeklődnék a következő termékekről,tapasztalat,hatás,fake vagy real.
Testolic 2ml/100mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Testosterone Propionate Ukraine, OAO"FARMAK" 1ml/50mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Methandrostenolon Akrihin, Russia 1tabi/5mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Primobolan Depot Turkey, Schering AG 1ml/100mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Anapolon 50 (Oxymetholone) Abdi Ibrahim Turkey 1tabi/50mg vélemény,tapasztalat?fake v real?
Winstrol Depot Spain, Desma 1ml/50mg vélemény,tapasztalat?fake v real?

Szerintem több embert is érdekelne, ugyhogy nem tartom felesleges kérdésnek.  :-){

Nem felesleges, de erre érdemben nem fog tudni senki se válaszolni, mivel mindből van fake, és pont ugyanúgy néz ki mint a real, szóval ha fényképet raksz be se tudja megmondani senki hogy jó-e, nemhogy így, hogy felsorolsz  8)