2024. Május 07. - 06:24:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498862 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2011. Július 06. - 13:47:44
Válasz #4065
Nem elérhető

dino




ezt te honnan veszed/tudod dino?




Elárulom neked tájékozatlan barátom, Dino látatlanba megmondja milyen észterhez van csatolva a tesztód!! mg-ra pontosan!
jó hát ez is egy képesség........nem is akármilyen, mint a Spídermannek-e a falonmászás ;D ;D.


átírhatná a nevét MetilMan-re  ;D
anyáááááááááááátok... :DDDDDDDDDD maszat a tiéd különösen :DDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Július 06. - 13:48:44
Válasz #4066
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 06. - 15:47:10
Válasz #4067

Feccho86

Vendég


ezt te honnan veszed/tudod dino?




Elárulom neked tájékozatlan barátom, Dino látatlanba megmondja milyen észterhez van csatolva a tesztód!! mg-ra pontosan!

Tényleg gyökér? Akkor eddig miért nem mondta meg?! Egyem azt a kedves humorodat de letudná itt sok ember törni a csipádat...

2011. Július 06. - 18:02:55
Válasz #4068
Nem elérhető

Maszat




ezt te honnan veszed/tudod dino?




Elárulom neked tájékozatlan barátom, Dino látatlanba megmondja milyen észterhez van csatolva a tesztód!! mg-ra pontosan!

Tényleg gyökér? Akkor eddig miért nem mondta meg?! Egyem azt a kedves humorodat de letudná itt sok ember törni a csipádat...

és valahogy mégse következik be soha... :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 06. - 18:37:43
Válasz #4069
Nem elérhető

Jordan


Felreertesek kovetik egymast ebben a topicban. Mint valami kocsmaban, ahol mindenki reszeg, es mindenki erosnek erzi mar magat. :DDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Július 06. - 19:41:10
Válasz #4070
Nem elérhető

kemi


Felreertesek kovetik egymast ebben a topicban. Mint valami kocsmaban, ahol mindenki reszeg, es mindenki erosnek erzi mar magat. :DDDD

csak itt nem részegek, hanem "televannak" :D

2011. Július 06. - 20:13:41
Válasz #4071
Nem elérhető

Maszat


Felreertesek kovetik egymast ebben a topicban. Mint valami kocsmaban, ahol mindenki reszeg, es mindenki erosnek erzi mar magat. :DDDD

hát de most nem hülye?!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 06. - 20:26:57
Válasz #4072
Nem elérhető

ninja14


Én csak röhögni tudok az olvasottakon ****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Július 06. - 20:47:44
Válasz #4073
Nem elérhető

Jordan


Felreertesek kovetik egymast ebben a topicban. Mint valami kocsmaban, ahol mindenki reszeg, es mindenki erosnek erzi mar magat. :DDDD

hát de most nem hülye?!  ;D

Lenne par szteroidos kerdesem, kuldtem 2-3 privit  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Július 06. - 20:57:52
Válasz #4074
Nem elérhető

Maszat


Felreertesek kovetik egymast ebben a topicban. Mint valami kocsmaban, ahol mindenki reszeg, es mindenki erosnek erzi mar magat. :DDDD

hát de most nem hülye?!  ;D

Lenne par szteroidos kerdesem, kuldtem 2-3 privit  ;D ;D ;D

jön így is elég :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 06. - 21:09:46
Válasz #4075
Nem elérhető

Breaker


Sziasztok
olvastam egy fórumon ezt a hozzászólást:

ÉRTSÉTEK MÁR MEG H AZT A KURVA LEGALONT NEM SZABAD SZEDNI SEMILYEN SZTEROIDKURA ALATT MERT BLOKKOLJA AZ ANDROGÉN RECEPTOROKAT TEHÁT NEM HAT A CUCC!

csak annyi a kérdésem hogy ebből mi igaz?:D és ha ez korrekt, akkor pl egy stana kúránál mivel lehetne védelmezni a szegény májat?:)
köszi a válaszotokat! :)

Bullshit  :-}



hol lehet szerezni bullshit nevű májvédőt?? ha már ez a legalon lejáccott....





lemaradt a           :)

2011. Július 06. - 21:24:58
Válasz #4076
Nem elérhető

Maszat


Amúgy érdekesnek találom ezeket a kamu szteroid nem hat dumákat...érdekes módon nekem eddig minden hatott. a paki szuszik mindig, testolic is, és most a "gagyi nemhat szarsorszámú" omna is...

pár hónapja beszúrtam ide 1 ampullázó készüléket, amilyennel ezeket a gyógyszereket ampullázni lehet. keresgettem googleben, és rá kellett döbbennem,h 1 ilyen berendezés több 10millió forintba, sőt 100millió körül is lehet. nem kis beruházá azért. Ha ehhez hozzávesszük,h tesztoszteront nagy mennyiségben Én mint egyszerű halandó is be tudnék szerezni ha akarnék, akkor 1 komolyabb tőkével rendelkező UGL is be tud...és ha már rászánnak súlyos milliókat arra,h pl 1 oylan igényes csomagolású (jó lehet a címke ferdén van...) készítményt gyártsanak mint ezek az omnák, akkor nehogymár ne tegyenek bele hatóanyagot...amikor mint mondtam, tökegyszerű beszerezni!  Mondom, nekem eddig az összes kúrám hatott,m ég a 650ftos pakiszuszik is, és csodálkozok azokon az embereken, akik sírnak,h nemhat.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 06. - 22:39:13
Válasz #4077
Nem elérhető

try2bebig


Amúgy érdekesnek találom ezeket a kamu szteroid nem hat dumákat...érdekes módon nekem eddig minden hatott. a paki szuszik mindig, testolic is, és most a "gagyi nemhat szarsorszámú" omna is...

pár hónapja beszúrtam ide 1 ampullázó készüléket, amilyennel ezeket a gyógyszereket ampullázni lehet. keresgettem googleben, és rá kellett döbbennem,h 1 ilyen berendezés több 10millió forintba, sőt 100millió körül is lehet. nem kis beruházá azért. Ha ehhez hozzávesszük,h tesztoszteront nagy mennyiségben Én mint egyszerű halandó is be tudnék szerezni ha akarnék, akkor 1 komolyabb tőkével rendelkező UGL is be tud...és ha már rászánnak súlyos milliókat arra,h pl 1 oylan igényes csomagolású (jó lehet a címke ferdén van...) készítményt gyártsanak mint ezek az omnák, akkor nehogymár ne tegyenek bele hatóanyagot...amikor mint mondtam, tökegyszerű beszerezni!  Mondom, nekem eddig az összes kúrám hatott,m ég a 650ftos pakiszuszik is, és csodálkozok azokon az embereken, akik sírnak,h nemhat.


arra gondolom nem gondoltál, hogy esetleg ez attól van, hogy te szinte csak akkor edzel, hogyha cucc is van? No offense.

Mondom mindezt azért, mert én sem vagyok eltelve a mostani kúrám eredményétől. testolic(350mg/hét), tren e(400mg), boldenone(300mg-ez csak az izület miatt van, azért ilyen alacsony a dózis), stana(szemes) 30mg/nap, precíz kajálással, kemény edzéssel, 5hét eltelt és hozott 3kg-t, de úgy, hogy több, mint 2 hónapot ki kellett hagynom előtte sérülés miatt. És abból legalább 1kg víz. Még van 4 hét, de a propinak már be kellett volna indulnia. Erőben sem hozott szinte semmit, csupán azt érzem, hogy az izom állóképessége megnőtt, magyarán az edzés végére is marad energia.

2011. Július 06. - 22:42:32
Válasz #4078
Nem elérhető

Maszat


Amúgy érdekesnek találom ezeket a kamu szteroid nem hat dumákat...érdekes módon nekem eddig minden hatott. a paki szuszik mindig, testolic is, és most a "gagyi nemhat szarsorszámú" omna is...

pár hónapja beszúrtam ide 1 ampullázó készüléket, amilyennel ezeket a gyógyszereket ampullázni lehet. keresgettem googleben, és rá kellett döbbennem,h 1 ilyen berendezés több 10millió forintba, sőt 100millió körül is lehet. nem kis beruházá azért. Ha ehhez hozzávesszük,h tesztoszteront nagy mennyiségben Én mint egyszerű halandó is be tudnék szerezni ha akarnék, akkor 1 komolyabb tőkével rendelkező UGL is be tud...és ha már rászánnak súlyos milliókat arra,h pl 1 oylan igényes csomagolású (jó lehet a címke ferdén van...) készítményt gyártsanak mint ezek az omnák, akkor nehogymár ne tegyenek bele hatóanyagot...amikor mint mondtam, tökegyszerű beszerezni!  Mondom, nekem eddig az összes kúrám hatott,m ég a 650ftos pakiszuszik is, és csodálkozok azokon az embereken, akik sírnak,h nemhat.


arra gondolom nem gondoltál, hogy esetleg ez attól van, hogy te szinte csak akkor edzel, hogyha cucc is van? No offense.


Te tudod 1álltalán,h miröl beszélsz??? 3évig voltam naturál, mielőtt koxhoz nyúltam először 2008ban. 3év alatt 5kúrám volt(ez az 5.), és összesen most hagytam ki 5hónapot az edzésből baleset és magánéleti dolgok miatt kb 6évre visszamenőleg...(ezen kívűl max 2-3 hetes kihagyás volt 1-2 db)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 06. - 23:16:12
Válasz #4079
Nem elérhető

Jordan


Amúgy érdekesnek találom ezeket a kamu szteroid nem hat dumákat...érdekes módon nekem eddig minden hatott. a paki szuszik mindig, testolic is, és most a "gagyi nemhat szarsorszámú" omna is...

pár hónapja beszúrtam ide 1 ampullázó készüléket, amilyennel ezeket a gyógyszereket ampullázni lehet. keresgettem googleben, és rá kellett döbbennem,h 1 ilyen berendezés több 10millió forintba, sőt 100millió körül is lehet. nem kis beruházá azért. Ha ehhez hozzávesszük,h tesztoszteront nagy mennyiségben Én mint egyszerű halandó is be tudnék szerezni ha akarnék, akkor 1 komolyabb tőkével rendelkező UGL is be tud...és ha már rászánnak súlyos milliókat arra,h pl 1 oylan igényes csomagolású (jó lehet a címke ferdén van...) készítményt gyártsanak mint ezek az omnák, akkor nehogymár ne tegyenek bele hatóanyagot...amikor mint mondtam, tökegyszerű beszerezni!  Mondom, nekem eddig az összes kúrám hatott,m ég a 650ftos pakiszuszik is, és csodálkozok azokon az embereken, akik sírnak,h nemhat.


arra gondolom nem gondoltál, hogy esetleg ez attól van, hogy te szinte csak akkor edzel, hogyha cucc is van? No offense.


Te tudod 1álltalán,h miröl beszélsz??? 3évig voltam naturál, mielőtt koxhoz nyúltam először 2008ban. 3év alatt 5kúrám volt(ez az 5.), és összesen most hagytam ki 5hónapot az edzésből baleset és magánéleti dolgok miatt kb 6évre visszamenőleg...(ezen kívűl max 2-3 hetes kihagyás volt 1-2 db)


En Atton-nak hiszek!!! O jobban tudja, hogy te mikor edzel. :DDDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)