2024. Május 06. - 15:27:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498662 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2011. Július 10. - 12:22:55
Válasz #4125

Mars

Vendég
Hasfalba bőr alá adott már valaki Pregnylt?(kisebb adagokra gondolok)

2011. Július 10. - 14:11:01
Válasz #4126
Nem elérhető

zeus


köszönöm a választ!!!

2011. Július 10. - 15:23:55
Válasz #4127
Nem elérhető

kemi


Hasfalba bőr alá adott már valaki Pregnylt?(kisebb adagokra gondolok)
igen, oda szokták, de izomba is lehet

2011. Július 10. - 15:54:34
Válasz #4128
Nem elérhető

Koxi


Barna Galenikás depot használt valaki 0845 sorozatszámút?
Az ismerős ilyet kapott a patikából.Csak mert úgyrémlik a barna feliratost sokan szidták.

Nekem kék van(Szerb),2670es számú és kib..ott jó!  ;)
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2011. Július 10. - 17:04:00
Válasz #4129
Nem elérhető

vision


Sziasztok! Már egy éve lejárok kondizni (gyúrni és kardiozni egyaránt) ami nagyon zavar, hogy a hasam zsíros, és ezt nem tudtam eltüntetni hetenti 3-szor 3-4 órás kardiozással sem. Szedtem Adipexet fogyásra, ami eltüntette rólam az összes addig megszerzett izmomat is, (perzse valamennyi zsír mellett) majd spiropenttel próbálkoztam (piramisszerűen szedtem) de mivel nem vitte föl a hőmérsékletemet, abbahagytam az ötödik napon. (csak a kezem remegett tőle) először arra gondoltam, hogy a beleim lógnak ki, de mivel mikor leülök, a hasam teljesen bezsírosodik, elvetettem ezt az ötletet. szeretném elkezdeni az első kúrámat, és interneten már olvasgattam egy csomó mindent, de nem tudom honnan szerezzem be őket. És azt sem, hogy mivel zsíros is vagyok, és izom sincs rajtam az adipex miatt, milyen lehetőségek jöhetnek szóba. (persze ampullákra gondoltam) eléggé tanácstalan vagyok emiatt vagyok, főleg a zsíros hasam miatt... valamint lenne pár kérdésem a gyakorlati alkalmazásról is, a neten csak a tartalmi cucc van fent:( köszönöm

2011. Július 10. - 17:04:36
Válasz #4130
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezen csak Maszti segíthet...

2011. Július 10. - 17:50:51
Válasz #4131
Nem elérhető

kemi


Sziasztok! Már egy éve lejárok kondizni (gyúrni és kardiozni egyaránt) ami nagyon zavar, hogy a hasam zsíros, és ezt nem tudtam eltüntetni hetenti 3-szor 3-4 órás kardiozással sem. Szedtem Adipexet fogyásra, ami eltüntette rólam az összes addig megszerzett izmomat is, (perzse valamennyi zsír mellett) majd spiropenttel próbálkoztam (piramisszerűen szedtem) de mivel nem vitte föl a hőmérsékletemet, abbahagytam az ötödik napon. (csak a kezem remegett tőle) először arra gondoltam, hogy a beleim lógnak ki, de mivel mikor leülök, a hasam teljesen bezsírosodik, elvetettem ezt az ötletet. szeretném elkezdeni az első kúrámat, és interneten már olvasgattam egy csomó mindent, de nem tudom honnan szerezzem be őket. És azt sem, hogy mivel zsíros is vagyok, és izom sincs rajtam az adipex miatt, milyen lehetőségek jöhetnek szóba. (persze ampullákra gondoltam) eléggé tanácstalan vagyok emiatt vagyok, főleg a zsíros hasam miatt... valamint lenne pár kérdésem a gyakorlati alkalmazásról is, a neten csak a tartalmi cucc van fent:( köszönöm

diétázni kéne :DDDDDDD

Barna Galenikás depot használt valaki 0845 sorozatszámút?
Az ismerős ilyet kapott a patikából.Csak mert úgyrémlik a barna feliratost sokan szidták.

Nekem kék van(Szerb),2670es számú és kib..ott jó!  ;)

2690 itt még nem érzem, 2 ment be
heti hány mg megy? és mikor kezdted érezni? nekem a propihoz is kellett vagy 1,5-2 hét

2011. Július 10. - 22:44:08
Válasz #4132
Nem elérhető

vekony


Ezen csak Maszti segíthet...

Balunak irj...vagy egy jo centije ;) tegnap felhivtam...csak annyit suttogott a telefonba, hogy....ötvenegy millimeter....

2011. Július 10. - 22:56:30
Válasz #4133
Nem elérhető

dino


Ezen csak Maszti segíthet...

Balunak irj...vagy egy jo centije ;) tegnap felhivtam...csak annyit suttogott a telefonba, hogy....ötvenegy millimeter....
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Július 11. - 08:58:22
Válasz #4134
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok! Már egy éve lejárok kondizni (gyúrni és kardiozni egyaránt) ami nagyon zavar, hogy a hasam zsíros, és ezt nem tudtam eltüntetni hetenti 3-szor 3-4 órás kardiozással sem. Szedtem Adipexet fogyásra, ami eltüntette rólam az összes addig megszerzett izmomat is, (perzse valamennyi zsír mellett) majd spiropenttel próbálkoztam (piramisszerűen szedtem) de mivel nem vitte föl a hőmérsékletemet, abbahagytam az ötödik napon. (csak a kezem remegett tőle) először arra gondoltam, hogy a beleim lógnak ki, de mivel mikor leülök, a hasam teljesen bezsírosodik, elvetettem ezt az ötletet. szeretném elkezdeni az első kúrámat, és interneten már olvasgattam egy csomó mindent, de nem tudom honnan szerezzem be őket. És azt sem, hogy mivel zsíros is vagyok, és izom sincs rajtam az adipex miatt, milyen lehetőségek jöhetnek szóba. (persze ampullákra gondoltam) eléggé tanácstalan vagyok emiatt vagyok, főleg a zsíros hasam miatt... valamint lenne pár kérdésem a gyakorlati alkalmazásról is, a neten csak a tartalmi cucc van fent:( köszönöm
Helyi zsírégetés:disznópörzsölővel :-):-)::

2011. Július 11. - 13:13:55
Válasz #4135
Nem elérhető

redd


Köszönöm, ez is sok segítség!
Akkor valószínűleg jó kis hamis cucc!  :)

2011. Július 11. - 13:53:19
Válasz #4136
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ezen csak Maszti segíthet...

Balunak irj...vagy egy jo centije ;) tegnap felhivtam...csak annyit suttogott a telefonba, hogy....ötvenegy millimeter....

Manapság mindent eláraszt az UGL...sosem lehet tudni...már a Márka üdítő sem a régi...

2011. Július 11. - 18:10:01
Válasz #4137
Nem elérhető

Maszat


elég silány  :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 11. - 22:19:49
Válasz #4138
Nem elérhető

Milo


Ezen csak Maszti segíthet...

Balunak irj...vagy egy jo centije ;) tegnap felhivtam...csak annyit suttogott a telefonba, hogy....ötvenegy millimeter....

Manapság mindent eláraszt az UGL...sosem lehet tudni...már a Márka üdítő sem a régi...

Állitólag a British Dragon ezekkel tölti fel a 10ml-es decáját
Riceman

2011. Július 12. - 12:05:24
Válasz #4139
Nem elérhető

Maszat


érdekes ez az omna...abbahagytam már kb 2 hete az anapolont, de nem érzek erő csökkenést, sőt erősödtem azóta, tehát hatnia kell. mindenesetre az eddig megszokott durva pattanásodás most abszolute nem áll fent. szinte 1 darab sincs rajtam, pedig a paki szusziktol meg a testolictol tele volta hátam meg a karom. olyan nagyon nagy libidóm sincs annak ellenére,h minden másnap m1...tök máshogy reagálok rá mint eddig. viszont jól bevizesedtem  :-\  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26