2024. Május 06. - 20:06:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498731 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2011. Július 15. - 18:44:59
Válasz #4170
Nem elérhető

Maszat


úgy be van vizesedve mind a 2 bokám mint a kurvaélet. pedig napi 50-75mg proviron m1. nem tudom,h most attol,h a 2 edzés miatt nagyon megvan eröltetve(fáj is) vagy egyszerűen csak a sok ösztrogén miatt? lightos vízhajtás? vagy mi a faszt csináljak vele? elégdurva  :o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 15. - 19:08:36
Válasz #4171
Nem elérhető

Maszat


hülye voltam, mert 2-3 hétig csak napi 25ment, meg a kúra elején nem is szedtem vagy 2 hétig. Eddig nem is volt tré, mostanában kicsit érzékenyebb volt a mellem, ezért felemeltem napi 75re. És ezután vizesedett be nagyon.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 15. - 20:04:01
Válasz #4172
Nem elérhető

Maszat


Dino azt küldte priviben,h biztos metil volt a provironomba, azért vizesedtem be a megemelt dózis után  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 15. - 21:06:43
Válasz #4173
Nem elérhető

dino


Dino azt küldte priviben,h biztos metil volt a provironomba, azért vizesedtem be a megemelt dózis után  ;D
anyád p*csáját te vízfejü homokos!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Július 15. - 21:17:50
Válasz #4174
Nem elérhető

Maszat


Dino azt küldte priviben,h biztos metil volt a provironomba, azért vizesedtem be a megemelt dózis után  ;D
anyád p*csáját te vízfejü homokos!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D

jólvan, tagadd le... ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 15. - 21:43:27
Válasz #4175
Nem elérhető

kemi


Dino azt küldte priviben,h biztos metil volt a provironomba, azért vizesedtem be a megemelt dózis után  ;D

ezen besírtam 8DDDDDDDDDD

2011. Július 15. - 21:49:54
Válasz #4176
Nem elérhető

player


tablettás trenről hallottatok már?
25mg/tabi 90' évek végén lehetett kapni
nekem ez új :D
British Dragon gyártotta még a kezdet kezdetén,első szériás termék volt,ami a csomagoláson látszik is, (export pack) ezt a zacskót használták akkor,meg a stanabolos csavarostetejűt.Mikor átálltak a közismert BD-s tablettás csomagolásra nem gyártották többet,mert nem voltak jók a visszajelzések,mivel a tren ace nagyon rosszul hasznosul szájon át...

Manapság amit oral-trenként emlegetnek az a metribolne (methyltrienolone) a trenbolone 17-alpha methylezett,ezáltal szájon át szedhető változata.A Negma cég fejlesztése valamikor 1960-körülről,soha nem dobták piacra,mert nagyon mérgező a májra.
Erőt iszonyatosan hozza,de a mellékhatások sem elhanyagolhatóak.Mg-os adagolásban használatos. ;)

2011. Július 15. - 21:53:59
Válasz #4177
Nem elérhető

kemi


tablettás trenről hallottatok már?
25mg/tabi 90' évek végén lehetett kapni
nekem ez új :D
British Dragon gyártotta még a kezdet kezdetén,első szériás termék volt,ami a csomagoláson látszik is, (export pack) ezt a zacskót használták akkor,meg a stanabolos csavarostetejűt.Mikor átálltak a közismert BD-s tablettás csomagolásra nem gyártották többet,mert nem voltak jók a visszajelzések,mivel a tren ace nagyon rosszul hasznosul szájon át...

Manapság amit oral-trenként emlegetnek az a metribolne (methyltrienolone) a trenbolone 17-alpha methylezett,ezáltal szájon át szedhető változata.A Negma cég fejlesztése valamikor 1960-körülről,soha nem dobták piacra,mert nagyon mérgező a májra.
Erőt iszonyatosan hozza,de a mellékhatások sem elhanyagolhatóak.Mg-os adagolásban használatos. ;)

igen erről beszélt ;)

2011. Július 15. - 22:05:13
Válasz #4178
Nem elérhető

try2bebig


atton  ;D ma láttam 20l benzyl alkoholt 1ben :D azzal fertőtlenítettem le a seggem szuri előtt, fini mandula illata van  ;D
Nagyon sziveden viseled ezt a ben.alk. témát.de már mondtam,h van bac vizem. :d

2011. Július 16. - 07:09:27
Válasz #4179
Nem elérhető

Rebel


úgy be van vizesedve mind a 2 bokám mint a kurvaélet. pedig napi 50-75mg proviron m1. nem tudom,h most attol,h a 2 edzés miatt nagyon megvan eröltetve(fáj is) vagy egyszerűen csak a sok ösztrogén miatt? lightos vízhajtás? vagy mi a faszt csináljak vele? elégdurva  :o
Nem lehet,hogy mégis 250mg tesztó van az Omnádba?

2011. Július 16. - 10:43:19
Válasz #4180
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Dino azt küldte priviben,h biztos metil volt a provironomba, azért vizesedtem be a megemelt dózis után  ;D
anyád p*csáját te vízfejü homokos!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D
Egyre jobban szeretem a szteroid topic-ot  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Július 16. - 11:50:17
Válasz #4181
Nem elérhető

dred


Dino azt küldte priviben,h biztos metil volt a provironomba, azért vizesedtem be a megemelt dózis után  ;D
anyád p*csáját te vízfejü homokos!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D
Egyre jobban szeretem a szteroid topic-ot  ;D ;D.



Jaja!  ;D ;D

2011. Július 16. - 20:53:21
Válasz #4182
Nem elérhető

Maszat


ma lementem muterhoz több hét után. Meglátott kikerekedett a szeme, és kérdezte,h mi történt az arcommal??  ;D 
amúgy nem vicces, mert nagyon be van vizesedve a bokám. Mit tudok ezzel keddig kezdeni??? Nem szeretném a thai box edzést kihagyni emiatt, de így nem tok menni. Rááltam a mérlegre, nem tom pontosan hány hete m1 a kúra(kb 6-7) de +12kg nál járok. Ektomorfként Én soha nem vizesedtem, most meg tényleg vízgolyó vagyok.

Szóval mit tok a bokámmal csinálni???? Jó ötlet lenen 1 kis vízhajtás? vagy hülyeség? borogatás? akármi, csak keddig menjen le!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 16. - 23:23:31
Válasz #4183
Nem elérhető

dino


ma lementem muterhoz több hét után. Meglátott kikerekedett a szeme, és kérdezte,h mi történt az arcommal??  ;D 
amúgy nem vicces, mert nagyon be van vizesedve a bokám. Mit tudok ezzel keddig kezdeni??? Nem szeretném a thai box edzést kihagyni emiatt, de így nem tok menni. Rááltam a mérlegre, nem tom pontosan hány hete m1 a kúra(kb 6-7) de +12kg nál járok. Ektomorfként Én soha nem vizesedtem, most meg tényleg vízgolyó vagyok.

Szóval mit tok a bokámmal csinálni???? Jó ötlet lenen 1 kis vízhajtás? vagy hülyeség? borogatás? akármi, csak keddig menjen le!
baszki, ez igen tré, de sztem a vízhajtás nem lesz megoldás. mondjuk egy próbát megér. amilorid!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Július 17. - 00:58:31
Válasz #4184
Nem elérhető

Maszat


mást szereztem  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26