2024. Május 06. - 19:53:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498727 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2011. Július 17. - 08:48:58
Válasz #4185
Nem elérhető

Rebel


Maszat,szíved ,vérnyomásod,vesefunkciók rendben?Talán kevesebb anyag ,vagy az Omnáról váltani T.propira... [:-o]

2011. Július 17. - 08:50:55
Válasz #4186
Nem elérhető

Rebel


"Az Amilorid comp Pharmavit tabletta kétféle hatóanyagot (amiloridot és hidroklorotiazidot) tartalmazó gyógyszer. Mindkét hatóanyag vizelethajtó és vérnyomáscsökkentő hatású.
Elsősorban magas vérnyomásban, illetve krónikus szívelégtelenségben, továbbá májzsugorhoz (májcirrózishoz) társuló kóros hasi folyadékgyülem esetén alkalmazható kombinált vizelethajtó kezelés.
Adható önállóan, illetve egyéb gyógyszerekkel való kombinációban is."
Fasza cucc lehet....

2011. Július 17. - 11:31:54
Válasz #4187
Nem elérhető

dino


"Az Amilorid comp Pharmavit tabletta kétféle hatóanyagot (amiloridot és hidroklorotiazidot) tartalmazó gyógyszer. Mindkét hatóanyag vizelethajtó és vérnyomáscsökkentő hatású.
Elsősorban magas vérnyomásban, illetve krónikus szívelégtelenségben, továbbá májzsugorhoz (májcirrózishoz) társuló kóros hasi folyadékgyülem esetén alkalmazható kombinált vizelethajtó kezelés.
Adható önállóan, illetve egyéb gyógyszerekkel való kombinációban is."
Fasza cucc lehet....
verospironnal kombinálva nagyot üt (:
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Július 17. - 20:32:25
Válasz #4188
Nem elérhető

Maszat


teljesen lement a bokámról a víz, olyan mint újkorában :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 17. - 22:03:27
Válasz #4189
Nem elérhető

Milo


teljesen lement a bokámról a víz, olyan mint újkorában :)

Hál Istennek!  :DMár nem kell tovább aggódnia senkinek a fórumról, most már mindenki nyugodtan tud majd aludni
Riceman

2011. Július 17. - 22:08:32
Válasz #4190
Nem elérhető

Maszat


mivel itt tettem fel a kérdést(mivel szteroid okozta dolog), és itt jött válasz, ezért gondoltam,h beírom,h vízhajtással lement a víz a lábamról. Ennyi.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 18. - 09:58:58
Válasz #4191
Nem elérhető

dino


mivel itt tettem fel a kérdést(mivel szteroid okozta dolog), és itt jött válasz, ezért gondoltam,h beírom,h vízhajtással lement a víz a lábamról. Ennyi.

{lájk}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Július 18. - 10:01:54
Válasz #4192
Nem elérhető

Maszat


mivel itt tettem fel a kérdést(mivel szteroid okozta dolog), és itt jött válasz, ezért gondoltam,h beírom,h vízhajtással lement a víz a lábamról. Ennyi.

{lájk}

na ku*vagyorsan húzd ki a nyelved a seggemből!  ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 18. - 10:04:15
Válasz #4193
Nem elérhető

Maszat


Maszat,szíved ,vérnyomásod,vesefunkciók rendben?Talán kevesebb anyag ,vagy az Omnáról váltani T.propira... [:-o]

szívem rendbe, vesék is mióta az anapolon nem m1.(meg felemeltem napi 5-6 l re a vízfogyasztást) Vérnyomás 140-142/70akármennyi, pulzus ok (pedig az magas szokott lenni). a 140-142 nekem már magasnak számít, álltalában 110-120 szokott lenni. De ezeket a változásokat betudom a sok kardiónak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 18. - 11:33:32
Válasz #4194
Nem elérhető

dino


mivel itt tettem fel a kérdést(mivel szteroid okozta dolog), és itt jött válasz, ezért gondoltam,h beírom,h vízhajtással lement a víz a lábamról. Ennyi.

{lájk}

na ku*vagyorsan húzd ki a nyelved a seggemből!  ;D ;D ;D
már megin álmodozol.. az a köcsög omna buzit csinált belőled? látjátok, én mondtam h szar az 51mm-es!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Július 18. - 11:51:38
Válasz #4195
Nem elérhető

Maszat


nem volt 2 ugyanakkoraampulla... ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 18. - 13:00:42
Válasz #4196
Nem elérhető

dino


nem volt 2 ugyanakkoraampulla... ;D
az betyár :DDD komoly cucc lehet
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Július 18. - 21:05:37
Válasz #4197
Nem elérhető

vekony


a veen egyiptomi ötvenegymilis ;)

2011. Július 18. - 21:10:44
Válasz #4198
Nem elérhető

vekony



2011. Július 19. - 20:21:57
Válasz #4199
Nem elérhető

modern


atton  ;D ma láttam 20l benzyl alkoholt 1ben :D azzal fertőtlenítettem le a seggem szuri előtt, fini mandula illata van  ;D
Maszat Te vagy a mostani avatarodon?
...elég nyomasztó kép.. :o

nemismered Johnny Gold-ot?????????   :o :o :o    TÖRÖLJÉTEK! :D

http://www.youtube.com/watch?v=0tat7tdEJr4
az új példaképed ?? mekkora buzi ez tee, kis csöcsös  ;D  ;D  ;D
[ Invalid YouTube link ]  @:-)  @:-)
 ;D