2024. Május 06. - 13:55:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498632 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2011. Július 19. - 20:21:57
Válasz #4200
Nem elérhető

modern


úgy be van vizesedve mind a 2 bokám mint a kurvaélet. pedig napi 50-75mg proviron m1. nem tudom,h most attol,h a 2 edzés miatt nagyon megvan eröltetve(fáj is) vagy egyszerűen csak a sok ösztrogén miatt? lightos vízhajtás? vagy mi a faszt csináljak vele? elégdurva  :o
nah nekem is ez volt, igaz nekem csak az egyik bokám, de be volt püffedve rendesen, és semmi jele nem volt, egyszer csak így keltem

2011. Július 19. - 20:21:57
Válasz #4201
Nem elérhető

smile


sziasztok itt is
most látom hogy a "HCG kúra után és más fontos dolgok" topic elégé halott, ránéznétek amit oda írtam, és böknétek is rá majd valamit, köszönöm !!!

2011. Július 19. - 20:21:57
Válasz #4202
Nem elérhető

iammate


Hahó srácok,
Primobolan Depotot szerzek most be jövő héten, melyik gyártót érdemes kerülni? Nincs tapasztalatom még Primoval...bár ha meglesz, képet is töltök fel mindenképp ha lesz időm! Kellene egy kis előinformáció! Thank u!

2011. Július 19. - 21:04:13
Válasz #4203
Nem elérhető

kemi


Hahó srácok,
Primobolan Depotot szerzek most be jövő héten, melyik gyártót érdemes kerülni? Nincs tapasztalatom még Primoval...bár ha meglesz, képet is töltök fel mindenképp ha lesz időm! Kellene egy kis előinformáció! Thank u!

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=243.4065

2011. Július 23. - 21:46:07
Válasz #4204
Nem elérhető

kemi


2 hét után kijelentem, hogy kurva jó ez az orosz metha, 30mg is üt^^

2011. Július 24. - 10:40:58
Válasz #4205
Nem elérhető

Arnold1111


Üdv!
Kúrám harmadik hetét kezdtem ma, ma indult volna a többi mellé a winstrol 6 héten keresztül. Spanyol 1 dobozban 3 ampulás winstrolom van. Következő történt:
Az első ampulát felráztam mivel az üveg falára rá van tapadva az anyagból rendesen, jó habos lett, felszívtam de továbbra is habos maradt hiába próbálkoztam a levegő kinyomásával.
2. ampulla lassan ide oda lötyögtettem az anyagot, habosodás nélkül összekeveredett, ám mikor felszívtam megint kicsit habos lett kinyomtam belőle az egészet a hab végig bent maradt a végén ugrott is egyet, tiszta levegő :S
szóval a mai beadás elmaradt Vigyorog
Hogy kell ezt csinálni, hogy jó legyen?Köszi!

2011. Július 24. - 10:40:58
Válasz #4206
Nem elérhető

modern


2 hét után kijelentem, hogy kurva jó ez az orosz metha, 30mg is üt^^
nálunk is nyomja egy srác, tolja mint az állat, meg én is jót hallottam róla  ****:))))))

2011. Július 24. - 13:35:47
Válasz #4207
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv!
Kúrám harmadik hetét kezdtem ma, ma indult volna a többi mellé a winstrol 6 héten keresztül. Spanyol 1 dobozban 3 ampulás winstrolom van. Következő történt:
Az első ampulát felráztam mivel az üveg falára rá van tapadva az anyagból rendesen, jó habos lett, felszívtam de továbbra is habos maradt hiába próbálkoztam a levegő kinyomásával.
2. ampulla lassan ide oda lötyögtettem az anyagot, habosodás nélkül összekeveredett, ám mikor felszívtam megint kicsit habos lett kinyomtam belőle az egészet a hab végig bent maradt a végén ugrott is egyet, tiszta levegő :S
szóval a mai beadás elmaradt Vigyorog
Hogy kell ezt csinálni, hogy jó legyen?Köszi!

Szia

Felszívod levegősre, és tüvel felfele otthagyod. Egy idő után elmegy a hab, lelégteleníted és voilá  ;-oo-;

2011. Július 24. - 14:58:20
Válasz #4208
Nem elérhető

try2bebig


Üdv!
Kúrám harmadik hetét kezdtem ma, ma indult volna a többi mellé a winstrol 6 héten keresztül. Spanyol 1 dobozban 3 ampulás winstrolom van. Következő történt:
Az első ampulát felráztam mivel az üveg falára rá van tapadva az anyagból rendesen, jó habos lett, felszívtam de továbbra is habos maradt hiába próbálkoztam a levegő kinyomásával.
2. ampulla lassan ide oda lötyögtettem az anyagot, habosodás nélkül összekeveredett, ám mikor felszívtam megint kicsit habos lett kinyomtam belőle az egészet a hab végig bent maradt a végén ugrott is egyet, tiszta levegő :S
szóval a mai beadás elmaradt Vigyorog
Hogy kell ezt csinálni, hogy jó legyen?Köszi!

Szia

Felszívod levegősre, és tüvel felfele otthagyod. Egy idő után elmegy a hab, lelégteleníted és voilá  ;-oo-;

Nagyon dobálják most ezt a spanyol szart az egész országban, ahogy hallom.....

2011. Július 24. - 15:08:18
Válasz #4209
Nem elérhető

God Vazzeg


Üdv!
Kúrám harmadik hetét kezdtem ma, ma indult volna a többi mellé a winstrol 6 héten keresztül. Spanyol 1 dobozban 3 ampulás winstrolom van. Következő történt:
Az első ampulát felráztam mivel az üveg falára rá van tapadva az anyagból rendesen, jó habos lett, felszívtam de továbbra is habos maradt hiába próbálkoztam a levegő kinyomásával.
2. ampulla lassan ide oda lötyögtettem az anyagot, habosodás nélkül összekeveredett, ám mikor felszívtam megint kicsit habos lett kinyomtam belőle az egészet a hab végig bent maradt a végén ugrott is egyet, tiszta levegő :S
szóval a mai beadás elmaradt Vigyorog
Hogy kell ezt csinálni, hogy jó legyen?Köszi!

Szia

Felszívod levegősre, és tüvel felfele otthagyod. Egy idő után elmegy a hab, lelégteleníted és voilá  ;-oo-;

Nagyon dobálják most ezt a spanyol szart az egész országban, ahogy hallom.....

Nincs róla véleményem  :-}

2011. Július 24. - 15:10:41
Válasz #4210
Nem elérhető

Jordan


Ujra kezdtek gyartani?  :o :D Vagy maradt a dealernel par darab igazi, meg a regi idokbol talan?  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Július 24. - 16:03:27
Válasz #4211
Nem elérhető

kemi


Ujra kezdtek gyartani?  :o :D Vagy maradt a dealernel par darab igazi, meg a regi idokbol talan?  :)

úgy tudom a világosbarna feliratú az gagyi a sötét jó, milyen színű van neked? (nem jordan)

ne rázd fel mert 200 év mire lehabzik, forgarni kell és a felszívásnál ne szürcsöltesd, de 1 kis hab nem a világ, visszaszívásnál hátul marad

2011. Július 26. - 08:02:14
Válasz #4212
Nem elérhető

modern


ezt a daa-t hogy kell majd szedni, ucsó szuri után mehet vagy az első hcg-vel ? ugyan ez a kérdésem az Advanced PCT-ről, kösz !!

2011. Július 26. - 14:02:53
Válasz #4213
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
ezt a daa-t hogy kell majd szedni, ucsó szuri után mehet vagy az első hcg-vel ? ugyan ez a kérdésem az Advanced PCT-ről, kösz !!
Ne bízd a véletlenre, menjen az elsővel, ne ilyeneken agyalj, mindenki túlbonyolítja a dolgokat, az a pár nap eltérés........menjen az elsővel.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Július 26. - 21:39:00
Válasz #4214
Nem elérhető

modern


ezt a daa-t hogy kell majd szedni, ucsó szuri után mehet vagy az első hcg-vel ? ugyan ez a kérdésem az Advanced PCT-ről, kösz !!
Ne bízd a véletlenre, menjen az elsővel, ne ilyeneken agyalj, mindenki túlbonyolítja a dolgokat, az a pár nap eltérés........menjen az elsővel.

már mint hogy az első vel, az első szurival, vagy az első hcgvel (-től) ??
csak azért kérdem mert már a kúra megy......