2024. Május 06. - 17:13:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498691 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2011. Július 29. - 23:50:24
Válasz #4230
Nem elérhető

player


"Türelem rózsát terem"  ;D

Letermett  ;)

nekem is ilyenem van. De nekem 3 flakon kicsit sok lenne.:D Vagy úgy tervezed, örökíted majd az unokádnak?:D
elfogy..  :)
Már történelem.  :D A jó szívem fog engem a sírba vinni...elosztogattam  ;D

2011. Július 30. - 02:19:47
Válasz #4231
Nem elérhető

Maszat


"Türelem rózsát terem"  ;D

Letermett  ;)

nekem is ilyenem van. De nekem 3 flakon kicsit sok lenne.:D Vagy úgy tervezed, örökíted majd az unokádnak?:D
elfogy..  :)
Már történelem.  :D A jó szívem fog engem a sírba vinni...elosztogattam  ;D

Teeeeeeeee  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Július 31. - 22:13:07
Válasz #4232
Nem elérhető

t.d.


Erről valaki tud valamit? Már egyszer megkérdeztem talán itt is, de már nem az első helyen látom ezt:

es gibt kein sustanon mehr in der türkei und wird auch nicht mehr hergestellt!!
organon wurde von schering-plough übernommen und die haben alle produktionen in der türkei eingestellt. wenn man jetzt noch restbestände bekommt dann sind es mitlerweile mit sicherheit fälschungen in der türkei wird ja so ziemlich alles gefälscht,
hab mir dort aus spaß mal ein paar adidas air gekauft weils so einmalig war!!!!

Magyarul az organon nincs már, pl honlapja se, mert megvette a schering-plough.
100% not natural!

2011. Július 31. - 22:44:04
Válasz #4233
Nem elérhető

player


Igaz,és tényleg nincs barna török susta a patikákban,helyette angolt kapott egy srác a fórumról.

2011. Augusztus 01. - 22:01:43
Válasz #4234
Nem elérhető

t.d.


http://www.bbszene.de/board/showthread.php?t=184058 Ha valakit érdekel, és tud németül. ;D Néhány recept...

(Ezek nem tudom mennyire helytállóak, érdekességnek raktam be)
100% not natural!

2011. Augusztus 01. - 22:22:49
Válasz #4235
Nem elérhető

Maszat


nyami kis topic lehet, már ha tényleg helytállóak az infók.  ::)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 01. - 22:24:06
Válasz #4236
Nem elérhető

t.d.


Hát, gondolom, különben felfordult volna pár német.
100% not natural!

2011. Augusztus 03. - 17:05:34
Válasz #4237
Nem elérhető

Challanger


Üdv!


Jövő héttől kezdenék egy 8 hetes omna kúrát. A következőképp terveztem:

1-2. hét: 500mg
3-6. hét: 750mg
7-8. hét: 500mg
Megvan a cucc is, meg egy raklap kiegészítő (fehérje, glutamin, bcaa, multivitamin, stb...)

A közepe/vége felé szeretnék még winstrolt tolni heti 3*75mg-ot. Összesen 20ml-t. Az egyik kérdésem az lenne, hogy eddig rendben van-e így, vagy javítsak valamin? Illetve a winit hanyadik héttől lenne érdemes indítani?
Következő kérdés, hogy ne legyen olyan egyszerű: jó lenne, ha minél hamarabb beindulnának a folyamatok, ezért gondoltam, hogy az elején megtámogatom némi danabollal, VAGY t. propionáttal. Jó az elképzelés, vagy alapból faszság? Ha jó, akkor melyik vonalon kéne elindulnom, melyik passzolna össze jobban az omnával?

Utolsó dolog: Proviron menne mellé. Erről is hallottam, hogy az első 2-3 hétben nem feltétlen szükséges, mert az elején jól jön az ösztrogén. Alap esetben napi 50mg menne belőle. De olvastam már a fórumon, hogy valaki többet is szed, mert így nagyobb mennyiségben van jelen szabad tesztoszteron.

Próbáltam én utánajárni a dolgoknak, de hát sok variáció van. Megköszönném, ha segítenétek a döntésben.

2011. Augusztus 03. - 18:08:39
Válasz #4238
Nem elérhető

dino


Üdv!


Jövő héttől kezdenék egy 8 hetes omna kúrát. A következőképp terveztem:

1-2. hét: 500mg
3-6. hét: 750mg
7-8. hét: 500mg
Megvan a cucc is, meg egy raklap kiegészítő (fehérje, glutamin, bcaa, multivitamin, stb...)

A közepe/vége felé szeretnék még winstrolt tolni heti 3*75mg-ot. Összesen 20ml-t. Az egyik kérdésem az lenne, hogy eddig rendben van-e így, vagy javítsak valamin? Illetve a winit hanyadik héttől lenne érdemes indítani?
Következő kérdés, hogy ne legyen olyan egyszerű: jó lenne, ha minél hamarabb beindulnának a folyamatok, ezért gondoltam, hogy az elején megtámogatom némi danabollal, VAGY t. propionáttal. Jó az elképzelés, vagy alapból faszság? Ha jó, akkor melyik vonalon kéne elindulnom, melyik passzolna össze jobban az omnával?

Utolsó dolog: Proviron menne mellé. Erről is hallottam, hogy az első 2-3 hétben nem feltétlen szükséges, mert az elején jól jön az ösztrogén. Alap esetben napi 50mg menne belőle. De olvastam már a fórumon, hogy valaki többet is szed, mert így nagyobb mennyiségben van jelen szabad tesztoszteron.

Próbáltam én utánajárni a dolgoknak, de hát sok variáció van. Megköszönném, ha segítenétek a döntésben.
LOT910071?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Augusztus 03. - 18:31:59
Válasz #4239
Nem elérhető

Maszat


Mielőtt bármit írnál erről a sorozatszámrol Dino, csak annyit írok,h "+12kg 6hét alatt. Persze ebből 8l víz, de akkor is hatott  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 03. - 18:57:09
Válasz #4240
Nem elérhető

RsLeo


Mielőtt bármit írnál erről a sorozatszámrol Dino, csak annyit írok,h "+12kg 6hét alatt. Persze ebből 8l víz, de akkor is hatott  ;D

Az korrekt... Hányadik kúrának? Mostanában?

2011. Augusztus 03. - 19:22:37
Válasz #4241
Nem elérhető

Maszat


Mielőtt bármit írnál erről a sorozatszámrol Dino, csak annyit írok,h "+12kg 6hét alatt. Persze ebből 8l víz, de akkor is hatott  ;D

Az korrekt... Hányadik kúrának? Mostanában?

Ez volt a legutolsó kúrám. 5. vagy 6., f*szom se tudja már. (2008tól) (1x volt 12hét, a többi mind 8-10hetes , ténylweg húdenagy koxosvagyok...)  igaz ezelőtt volt 5hónap kihagyásom, és 7hónapja voltam üres, valamint elég kevés proviron ment, aminek meg is lett a végeresdménye (fájó csöcsök, sok víz)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 03. - 21:14:19
Válasz #4242
Nem elérhető

modern


Mielőtt bármit írnál erről a sorozatszámrol Dino, csak annyit írok,h "+12kg 6hét alatt. Persze ebből 8l víz, de akkor is hatott  ;D

Az korrekt... Hányadik kúrának? Mostanában?

Ez volt a legutolsó kúrám. 5. vagy 6., f*szom se tudja már. (2008tól) (1x volt 12hét, a többi mind 8-10hetes , ténylweg húdenagy koxosvagyok...)  igaz ezelőtt volt 5hónap kihagyásom, és 7hónapja voltam üres, valamint elég kevés proviron ment, aminek meg is lett a végeresdménye (fájó csöcsök, sok víz)
én is omnát fogok tolni a télen meg még valamit mellé
nekem +7kg, mondjuk ezt a boldenont lehúzhattam volna a wc-n, semmire kellő volt szerintem (BD).......

2011. Augusztus 03. - 21:27:07
Válasz #4243
Nem elérhető

Challanger


Üdv!


Jövő héttől kezdenék egy 8 hetes omna kúrát. A következőképp terveztem:

1-2. hét: 500mg
3-6. hét: 750mg
7-8. hét: 500mg
Megvan a cucc is, meg egy raklap kiegészítő (fehérje, glutamin, bcaa, multivitamin, stb...)

A közepe/vége felé szeretnék még winstrolt tolni heti 3*75mg-ot. Összesen 20ml-t. Az egyik kérdésem az lenne, hogy eddig rendben van-e így, vagy javítsak valamin? Illetve a winit hanyadik héttől lenne érdemes indítani?
Következő kérdés, hogy ne legyen olyan egyszerű: jó lenne, ha minél hamarabb beindulnának a folyamatok, ezért gondoltam, hogy az elején megtámogatom némi danabollal, VAGY t. propionáttal. Jó az elképzelés, vagy alapból faszság? Ha jó, akkor melyik vonalon kéne elindulnom, melyik passzolna össze jobban az omnával?

Utolsó dolog: Proviron menne mellé. Erről is hallottam, hogy az első 2-3 hétben nem feltétlen szükséges, mert az elején jól jön az ösztrogén. Alap esetben napi 50mg menne belőle. De olvastam már a fórumon, hogy valaki többet is szed, mert így nagyobb mennyiségben van jelen szabad tesztoszteron.

Próbáltam én utánajárni a dolgoknak, de hát sok variáció van. Megköszönném, ha segítenétek a döntésben.
LOT910071?

Ukrajnából származik. Nem tudom, hogy ez most jó, vagy rossz. De van olyan, akin láttam a hatását és hát odabasz...
Ilyen számot nem látok rajta sehol. A következők vannak:
P. No: UA/5204/01/01
C. No: 104013

2011. Augusztus 04. - 01:17:33
Válasz #4244
Nem elérhető

dino


Mielőtt bármit írnál erről a sorozatszámrol Dino, csak annyit írok,h "+12kg 6hét alatt. Persze ebből 8l víz, de akkor is hatott  ;D
minden masnap benyomsz belöle 1et azaz 150mg enanthateot meg megy mellé a boldi is.. anapolonnal kezdtél.. hagyjad már azt a szar 12 kilot.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!