2024. Május 06. - 12:59:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498620 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2011. Augusztus 04. - 05:22:45
Válasz #4245
Nem elérhető

kemi


Mielőtt bármit írnál erről a sorozatszámrol Dino, csak annyit írok,h "+12kg 6hét alatt. Persze ebből 8l víz, de akkor is hatott  ;D
minden masnap benyomsz belöle 1et azaz 150mg enanthateot meg megy mellé a boldi is.. anapolonnal kezdtél.. hagyjad már azt a szar 12 kilot.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

meg 2x20 ne inzulin és 10ne növi :D

2011. Augusztus 04. - 06:45:37
Válasz #4246
Nem elérhető

Norbert002


Az ukrán omnáról én is csak jót hallotam meg tapasztaltam....

2011. Augusztus 04. - 10:37:37
Válasz #4247
Nem elérhető

Maszat


Mielőtt bármit írnál erről a sorozatszámrol Dino, csak annyit írok,h "+12kg 6hét alatt. Persze ebből 8l víz, de akkor is hatott  ;D
minden masnap benyomsz belöle 1et azaz 150mg enanthateot meg megy mellé a boldi is.. anapolonnal kezdtél.. hagyjad már azt a szar 12 kilot.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

mivel rövid kúrát terveztem (7-8 hét) ezért a boldenont el se kezdtem.  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 04. - 10:39:30
Válasz #4248
Nem elérhető

t.d.


Máskor játszod ki a ászt? 8)
100% not natural!

2011. Augusztus 04. - 10:41:49
Válasz #4249
Nem elérhető

Maszat


Máskor játszod ki a ászt? 8)

Benne volt a tervben,h esetleg felkészülök 1 forma kategóriára. És így rövid kúrát nyomtam,h augusztust és szeptember első hetét végigpihenjem, aztán onnantol megint durr. A boldenont meg 12hétig azért kell tolni. Ezért maradt ki. De a kövi kúrámban biztos beropogtatok 800-1000mg-ot  ;D  ha már van dögivel  >:D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 04. - 13:03:29
Válasz #4250
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Üdv!


Jövő héttől kezdenék egy 8 hetes omna kúrát. A következőképp terveztem:

1-2. hét: 500mg
3-6. hét: 750mg
7-8. hét: 500mg
Megvan a cucc is, meg egy raklap kiegészítő (fehérje, glutamin, bcaa, multivitamin, stb...)

A közepe/vége felé szeretnék még winstrolt tolni heti 3*75mg-ot. Összesen 20ml-t. Az egyik kérdésem az lenne, hogy eddig rendben van-e így, vagy javítsak valamin? Illetve a winit hanyadik héttől lenne érdemes indítani?
Következő kérdés, hogy ne legyen olyan egyszerű: jó lenne, ha minél hamarabb beindulnának a folyamatok, ezért gondoltam, hogy az elején megtámogatom némi danabollal, VAGY t. propionáttal. Jó az elképzelés, vagy alapból faszság? Ha jó, akkor melyik vonalon kéne elindulnom, melyik passzolna össze jobban az omnával?

Utolsó dolog: Proviron menne mellé. Erről is hallottam, hogy az első 2-3 hétben nem feltétlen szükséges, mert az elején jól jön az ösztrogén. Alap esetben napi 50mg menne belőle. De olvastam már a fórumon, hogy valaki többet is szed, mert így nagyobb mennyiségben van jelen szabad tesztoszteron.

Próbáltam én utánajárni a dolgoknak, de hát sok variáció van. Megköszönném, ha segítenétek a döntésben.
LOT910071?

Hány milliméter magasak az ampullák?

2011. Augusztus 04. - 13:05:23
Válasz #4251
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 04. - 13:23:12
Válasz #4252
Nem elérhető

atleeta


Cytomelről nem túl sokat hallani. Valaki használta már ?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Augusztus 04. - 17:04:09
Válasz #4253
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Cytomelről nem túl sokat hallani. Valaki használta már ?
Biztos vagy te ebben  ;)?

Mellé kell minden finomság,hogy megfogja a katabolikus folyamatokat........egyébként engem is érdekelne a dolog. Különböző szedési stratégiák, stb.

Súúúúlycsökkenés  @:-).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Augusztus 04. - 19:46:22
Válasz #4254
Nem elérhető

atleeta


Cytomelről nem túl sokat hallani. Valaki használta már ?
Biztos vagy te ebben  ;)?

Mellé kell minden finomság,hogy megfogja a katabolikus folyamatokat........egyébként engem is érdekelne a dolog. Különböző szedési stratégiák, stb.

Súúúúlycsökkenés  @:-).

Tudom, hogy ezzel komoly károkat lehet okozni a szervezetben.

Jelenleg a tesztoszteronszintem elég magasan van, szal a katabolizmustól nem félek. Az adipex felejtős, a spiro meg nálam 10 szem fölött kezd el hatni, de az sem úgy ahogy kellene...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Augusztus 04. - 23:48:46
Válasz #4255
Nem elérhető

Challanger


Üdv!


Jövő héttől kezdenék egy 8 hetes omna kúrát. A következőképp terveztem:

1-2. hét: 500mg
3-6. hét: 750mg
7-8. hét: 500mg
Megvan a cucc is, meg egy raklap kiegészítő (fehérje, glutamin, bcaa, multivitamin, stb...)

A közepe/vége felé szeretnék még winstrolt tolni heti 3*75mg-ot. Összesen 20ml-t. Az egyik kérdésem az lenne, hogy eddig rendben van-e így, vagy javítsak valamin? Illetve a winit hanyadik héttől lenne érdemes indítani?
Következő kérdés, hogy ne legyen olyan egyszerű: jó lenne, ha minél hamarabb beindulnának a folyamatok, ezért gondoltam, hogy az elején megtámogatom némi danabollal, VAGY t. propionáttal. Jó az elképzelés, vagy alapból faszság? Ha jó, akkor melyik vonalon kéne elindulnom, melyik passzolna össze jobban az omnával?

Utolsó dolog: Proviron menne mellé. Erről is hallottam, hogy az első 2-3 hétben nem feltétlen szükséges, mert az elején jól jön az ösztrogén. Alap esetben napi 50mg menne belőle. De olvastam már a fórumon, hogy valaki többet is szed, mert így nagyobb mennyiségben van jelen szabad tesztoszteron.

Próbáltam én utánajárni a dolgoknak, de hát sok variáció van. Megköszönném, ha segítenétek a döntésben.
LOT910071?

Hány milliméter magasak az ampullák?

Ha tényleg komoly kérdés volt, akkor ~5cm. Ha nem, akkor is annyi :)

2011. Augusztus 05. - 01:29:09
Válasz #4256
Nem elérhető

try2bebig



2011. Augusztus 05. - 12:39:45
Válasz #4257
Nem elérhető

Maszat


genesis stanozololrol tudna vki vmit mondani???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D  jónemjó?  ;D ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 05. - 12:40:40
Válasz #4258
Nem elérhető

kemi


genesis stanozololrol tudna vki vmit mondani???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D  jónemjó?  ;D ;D ;D ;D

dino azt írta, h a 100/1 az jó, ha ő ilyet leír biztos nem rossz :D

2011. Augusztus 05. - 13:45:55
Válasz #4259
Nem elérhető

Maszat


genesis stanozololrol tudna vki vmit mondani???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D  jónemjó?  ;D ;D ;D ;D

dino azt írta, h a 100/1 az jó, ha ő ilyet leír biztos nem rossz :D

hmmmm...Dino és a genesis?!?!?!  NEM LÉÉÉÉTEZIK!!  ;D ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26