2024. Május 06. - 16:57:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498684 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2011. Augusztus 05. - 13:59:12
Válasz #4260
Nem elérhető

dino


genesis stanozololrol tudna vki vmit mondani???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D  jónemjó?  ;D ;D ;D ;D

dino azt írta, h a 100/1 az jó, ha ő ilyet leír biztos nem rossz :D

hmmmm...Dino és a genesis?!?!?!  NEM LÉÉÉÉTEZIK!!  ;D ;D ;D ;D
te micsoda egy hülye vagy   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Augusztus 05. - 14:32:50
Válasz #4261
Nem elérhető

dred


genesis stanozololrol tudna vki vmit mondani???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D  jónemjó?  ;D ;D ;D ;D

Állítólagosan tiszta, ténylegesen Stanazolt tartalmaz, de valószínűleg kevesebbet mint ami rá van írva.
A mostani SB Labos Stana is jó, de abban van egy kis valami még, valszeg Metha, mert vizesít.
Az LA Pharma Stanjáról meg csak rosszat mondtak, lebeszéltek róla.

Én asszem veszek 2-3 doboz Genesis Stanát, 7e/doboz áron.

Ja, a magyar gyártatású (Niko...) Strombafort (Balkan Pharma) néven futó stana sem stana, többen kipróbálták, és edzés előtt bevették. Úgy pörögtek tőle, mint a búgócsiga, a talaj felett játak 10 centivel...

2011. Augusztus 05. - 14:59:19
Válasz #4262
Nem elérhető

Maszat


Nekem a stana is megoldott undergroundba, mint a boldi. Csak Dino miatt kérdeztem, meg az ára miatt  ;D  de akkor örülök,h jó  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 05. - 19:23:50
Válasz #4263
Nem elérhető

atleeta


Cytomelről nem túl sokat hallani. Valaki használta már ?

ha szabad ilyet:

http://forums.steroid.com/showthread.php?137526-Clen-T3-Cutting-Cycle...#.TjsrCWPz_kI
köszi  @:-) bár nekem azt mondták h nem szabad 100mcg fölé menni cytomellel, de am korrekt. Esetleg a spiron emelek egy kicsit  ;D
Ha Pudziannak működik ...  ;D ;D ;D
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Augusztus 05. - 19:38:46
Válasz #4264
Nem elérhető

kemi


Cytomelről nem túl sokat hallani. Valaki használta már ?

ha szabad ilyet:

http://forums.steroid.com/showthread.php?137526-Clen-T3-Cutting-Cycle...#.TjsrCWPz_kI
köszi  @:-) bár nekem azt mondták h nem szabad 100mcg fölé menni cytomellel, de am korrekt. Esetleg a spiron emelek egy kicsit  ;D
Ha Pudziannak működik ...  ;D ;D ;D

dobj már 1 privit pls mennyibe fáj és milyen kiszerelés stb <3

2011. Augusztus 08. - 11:30:47
Válasz #4265
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
genesis stanozololrol tudna vki vmit mondani???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D  jónemjó?  ;D ;D ;D ;D

Állítólagosan tiszta, ténylegesen Stanazolt tartalmaz, de valószínűleg kevesebbet mint ami rá van írva.
A mostani SB Labos Stana is jó, de abban van egy kis valami még, valszeg Metha, mert vizesít.
Az LA Pharma Stanjáról meg csak rosszat mondtak, lebeszéltek róla.

Én asszem veszek 2-3 doboz Genesis Stanát, 7e/doboz áron.

Ja, a magyar gyártatású (Niko...) Strombafort (Balkan Pharma) néven futó stana sem stana, többen kipróbálták, és edzés előtt bevették. Úgy pörögtek tőle, mint a búgócsiga, a talaj felett játak 10 centivel...
LA Pharmas Stanozololban tuti, hogy van még valami a stana mellett..........kaptam múltkor tesztelésre kb. 20 szemet, mert hamar megmondom/ megérzem  ;D, hogy ha valami nem frankó.........valami androgén van mellette, elképzelhető, hogy methandrostenolon......azé, hogy "hozzon"  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Augusztus 08. - 16:02:52
Válasz #4266
Nem elérhető

Angyal18


szevasztok
nem találtam a kérdésemre megfelelő topicot, ezért írom ide mert ez a leglátogatottabb.
Szóval az lenne a kérdésem hogy vki vitt-e már át a határon vmiféle cuccost, vagy inkább meg se próbálkozzak vele?
Mert én most mennék ki Bécsbe dolgozni és hát ott nem tudok beszerezni semmit mivel nem tudok németül :D és nem ismerek kint ilyen dologgal foglalkozó embereket :)

2011. Augusztus 08. - 23:10:46
Válasz #4267
Nem elérhető

kemi


szevasztok
nem találtam a kérdésemre megfelelő topicot, ezért írom ide mert ez a leglátogatottabb.
Szóval az lenne a kérdésem hogy vki vitt-e már át a határon vmiféle cuccost, vagy inkább meg se próbálkozzak vele?
Mert én most mennék ki Bécsbe dolgozni és hát ott nem tudok beszerezni semmit mivel nem tudok németül :D és nem ismerek kint ilyen dologgal foglalkozó embereket :)


ruhák közé dugd el, szerintem leszarják, cigi/drogcsempészekre utaznak

2011. Augusztus 09. - 07:13:58
Válasz #4268
Nem elérhető

t.d.


szevasztok
nem találtam a kérdésemre megfelelő topicot, ezért írom ide mert ez a leglátogatottabb.
Szóval az lenne a kérdésem hogy vki vitt-e már át a határon vmiféle cuccost, vagy inkább meg se próbálkozzak vele?
Mert én most mennék ki Bécsbe dolgozni és hát ott nem tudok beszerezni semmit mivel nem tudok németül :D és nem ismerek kint ilyen dologgal foglalkozó embereket :)


Vonattal, annyi, hogy végig megy a vámtiszt a vonaton, kocsival kb. ugyanez.
100% not natural!

2011. Augusztus 09. - 10:02:58
Válasz #4269
Nem elérhető

lifter525


genesis stanozololrol tudna vki vmit mondani???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D  jónemjó?  ;D ;D ;D ;D

Hát kb 2009ben meg még 2010be jó minőségű geneises cuccok voltak most mindeggyik vmi ágy alatt pancsolt szar. sztem inkább nyomj balkános strombafort ot. van 10mg-s meg 50mg-s
az erőemelés több mint sport!Életforma

2011. Augusztus 09. - 18:18:21
Válasz #4270
Nem elérhető

try2bebig


szevasztok
nem találtam a kérdésemre megfelelő topicot, ezért írom ide mert ez a leglátogatottabb.
Szóval az lenne a kérdésem hogy vki vitt-e már át a határon vmiféle cuccost, vagy inkább meg se próbálkozzak vele?
Mert én most mennék ki Bécsbe dolgozni és hát ott nem tudok beszerezni semmit mivel nem tudok németül :D és nem ismerek kint ilyen dologgal foglalkozó embereket :)


Én januárban vittem Finnországba egy ampulla HCG-t és az oldószerét. Betettem zsepibe, jól összegöngyöltem, majd bele a zsebbe. A fémdetektor természetesen beriasztott-de nem erre persze. Aztán jött a vámtiszt, én meg teljes sokkban voltam, amikor elkezdett motozni. Aztán zsebeimhez érve: "whats that? empty your pockets!", nekem meg úgy 2 mp-re leállt a szívem:D:D A szerencsém az volt, hogy volt mellette egy csomag Airwaves meg egy ajakír. Gondoltam, nem ürítem ki teljesen, csak kiadom belőle ezeket, hátha megúszom. Szerencsére meg is úsztam. Nem tudom, milyen fejem lehetett, de tuti nagyon kétségbe voltam esve, pedig egyáltalán nem vagyok az a fajta. Csak hát itt nem volt mit csinálni, csak vártad, hogy odaérjen. Igazából nem lett volna cinkes annyira, hogyha nem cirka 20 ismerős lett volna körülöttem. Végig azon idegeskedtem igazából, hogy mi van, hogyha megtalálják, bevisznek kihallgatásra, aztán meg magyarázkodhatok mindenkinek és el leszek könyvelve, mint egy kokszos köcsög.

Most júniusban meg vittem ki 5ampesz propit Romániába. Leszedtem a cimkét, és beleraktam az elsősegélydobozba, kb úgy nézett ki, mint egy fertőtlenítő. De gondolom te többet akarsz kivinni ennél.
Amúgy az a lényeg, hogy tényleg természetesen viselkedj, mert sima vámvizsgálaton mindig azokat szúrják ki, akik sántikálnak valamiben(az én esetem más volt a fémdetektor miatt). Van egy könvyem, ami a testbeszédről szól, abban a csóka azt írja, hogy a vámtisztek főként a kezeket figyelik nagyon, mert aki rejteget valamit, annak a karja pl nem produkálják járás közben azt, amit általában szokás, illetve ha nyúlnak valahová, vagy nagyon lassan és a legkisebb mozdulattal csinálják, vagy pedig kapkodva és görcsösen. Igazából azért is van sok heylen az, hogy kiszállít a vámtiszt a kocsiból, le se veszi rólad a szemét, majd azt mondja, hogy nyissa ki a csomagtartót. Odaérsz, odanyúlsz, ki se nyitod, és azt mondja: Viszlát.

2011. Augusztus 09. - 18:43:29
Válasz #4271
Nem elérhető

Maszat


Nem tudom, milyen fejem lehetett, de tuti nagyon kétségbe voltam esve, pedig egyáltalán nem vagyok az a fajta.

amikor amszterdamból hazafele a reptéren az előttem álló raszta hajú srácrol levetették a cipőt, és benyúltak a betét alá, na akkor nekem is leált a lélegzetem. a barátnőm szerint (aki látva a cipőbetétet egyből rámnézett) oylan fejem volt mintha szellemet láttam volna  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 09. - 18:44:35
Válasz #4272
Nem elérhető

Maszat


genesis stanozololrol tudna vki vmit mondani???  ;D ;D ;D ;D ;D ;D  jónemjó?  ;D ;D ;D ;D

Hát kb 2009ben meg még 2010be jó minőségű geneises cuccok voltak most mindeggyik vmi ágy alatt pancsolt szar. sztem inkább nyomj balkános strombafort ot. van 10mg-s meg 50mg-s

Dino fórumtagunkra volt kiélezve a kérdés, nem volt igazából szükségem információra a témával kapcsolatban  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 09. - 22:25:47
Válasz #4273
Nem elérhető

try2bebig


Nem tudom, milyen fejem lehetett, de tuti nagyon kétségbe voltam esve, pedig egyáltalán nem vagyok az a fajta.

amikor amszterdamból hazafele a reptéren az előttem álló raszta hajú srácrol levetették a cipőt, és benyúltak a betét alá, na akkor nekem is leált a lélegzetem. a barátnőm szerint (aki látva a cipőbetétet egyből rámnézett) oylan fejem volt mintha szellemet láttam volna  ;D


hát egy ilyen feszülősebb pólóban voltam, reptéren nem volt meleg, de ahogy túl lettem a motozáson, nagyon durván leizzadtam. Kb mintha valaki egy 5literes vödörrel telibeöntött volna. gyors elsiettem a legközelebbi budiba és mint a filmekben, meg kellett mosnom az arcom és venni vagy 20 mély levegőt, hogy lenyugodjak és észhez térjek....

Ha ilyen lesz, inkább légipostával magam után küldöm, vagy megpróbálom ott beszerezni.

2011. Augusztus 09. - 23:11:39
Válasz #4274
Nem elérhető

Maszat


Az Én helyzetemet rontotta még az a 2 gépfegyveres rendőr is aki ott ált a motozó sor mellett. Amszterdamból hazajövet olyan is volt  ;D  a sors fintora,h meghibásodott a gép amivel mentünk volna haza, ezért 1 másik géphez is be kellett csekkolnom pár órára rá, tehát 2x mentem át a motozó soron  ;D   
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26