2024. Május 07. - 00:18:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498803 alkalommal)

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában

2011. Augusztus 24. - 15:00:44
Válasz #4290
Nem elérhető

warren


Valszeg igazad van.

Csak érdekelt, hogy magában mit produkál,
csak mert a többi csodát már csak nagyon kétes minőségben lehet beszerezni.

Azt hiszem nem én írtam a vizelési gondot, de ha tényleg ennyire androgén akkor biztos előjön, mert hajlamos vagyok rá.

Sajnos sok alternatíva nem maradt. :(
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2011. Augusztus 24. - 15:08:28
Válasz #4291
Nem elérhető

try2bebig


Régebben olvastam valahol, hogy pár versenyző használja a kúrák közötti rövid pihenőben.De ezt ne vegyétek készpénznek, forrást nem tudok róla adni, rég olvastam.

2011. Augusztus 24. - 15:30:44
Válasz #4292
Nem elérhető

try2bebig


Amúgy mostanában milyen Enát érdemes venni?(Galenika addig ok, de mostanában hallok sok féle verziót, mit kell keresni)



Más: illetve Cytomelből(t3) milyet érdemes venni? (nem nekem kell, ezt leszögezem!)

thx

2011. Augusztus 25. - 09:18:47
Válasz #4293
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


állóképesség teljesítmény növekedésre küzdősport mellé alkalmazok majd hamarosan primobolan depotot illetve kombinálva szemes stanozolollal, nem tudom találkoztatok e már azzal a gyártmánnyal amit én terveztem, képet most nem tudok feltenni, de a winstrol, az thaiföldi 10mg-os kapszulás, piros dobozos, tele távolkeleti írásokkal, magába is működött, ez az egyik..... a másik ami igazán érdekelne, hogy primobol, a Schering mennyire megbízható? Ismertek megbízható(bb) készítményt?

2011. Augusztus 25. - 11:12:00
Válasz #4294
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
állóképesség teljesítmény növekedésre küzdősport mellé alkalmazok majd hamarosan primobolan depotot illetve kombinálva szemes stanozolollal, nem tudom találkoztatok e már azzal a gyártmánnyal amit én terveztem, képet most nem tudok feltenni, de a winstrol, az thaiföldi 10mg-os kapszulás, piros dobozos, tele távolkeleti írásokkal, magába is működött, ez az egyik..... a másik ami igazán érdekelne, hogy primobol, a Schering mennyire megbízható? Ismertek megbízható(bb) készítményt?
Nem tudom lehet én gondolom rosszul, de állóképesség, meg teljesítmény növelésére ( tehát nem erő és izomtömeg növeléséhez ) inkább EPO-t használnék, persze nem állat mennyiségben.........ok, hogy nem androgén, de vannak veszélyei annak is, mint minden másnak.



Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Augusztus 25. - 11:17:13
Válasz #4295
Nem elérhető

Maszat


Nagyon sok küzdősportoló használ winstrolt, boldenont és egyébb olyan anyagokat, amik nem aromatizálódnak túlságosan. Én a végletek embereként persze anapolonnal próbálkoztam  ;D  6hét alatt plussz 12-13kg és 1 fasza csonthártya gyulladás lett az eredménye a sípcsontjaimban  ;D

Csontnélküli tegyél hozzá 1 kis propit is, és kellő mennyiségő proviront. Mindenkép szorítsd le az ösztrogént, mert a sok felesleges víz, le fog lassítani, és a súlytöbblet megterheli a csontjaidat. Én küzdősport edzéseken azt hittem megdöglök. Vérnyomás az egekbe, kisújnyi erek a halántékomon, és volt,h 2pólót cseréltem, mert csöpögött az aljából a víz.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 26. - 07:46:27
Válasz #4296
Nem elérhető

modern


Amúgy mostanában milyen Enát érdemes venni?(Galenika addig ok, de mostanában hallok sok féle verziót, mit kell keresni)



Más: illetve Cytomelből(t3) milyet érdemes venni? (nem nekem kell, ezt leszögezem!)

thx
Én barnás lilást nyomtam, és jó volt, haverom a kék feliratost nyomta, és az is jó volt !! Csak magába nyomta, vagyis még mellé metha-t de 8kg jött fel neki, szal biztos hogy jó, nekem meg 7kg a barnás lilástól ! Nem nagyon tudsz mellé nyúlni, szerintem !! Olcsó, és jó !

2011. Augusztus 26. - 07:46:27
Válasz #4297
Nem elérhető

vilosz


Sziasztok.

Melyik a jobb heti 1 deka 1 szuszta 250mg/250mg
Vagy 500mg Enanthat

mert csak heti 1x tudja beadni a haverom 2nél több ampullát meg nem igazán jó összeszívni/beadni

2011. Augusztus 27. - 15:27:22
Válasz #4298
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Nagyon sok küzdősportoló használ winstrolt, boldenont és egyébb olyan anyagokat, amik nem aromatizálódnak túlságosan. Én a végletek embereként persze anapolonnal próbálkoztam  ;D  6hét alatt plussz 12-13kg és 1 fasza csonthártya gyulladás lett az eredménye a sípcsontjaimban  ;D

Csontnélküli tegyél hozzá 1 kis propit is, és kellő mennyiségő proviront. Mindenkép szorítsd le az ösztrogént, mert a sok felesleges víz, le fog lassítani, és a súlytöbblet megterheli a csontjaidat. Én küzdősport edzéseken azt hittem megdöglök. Vérnyomás az egekbe, kisújnyi erek a halántékomon, és volt,h 2pólót cseréltem, mert csöpögött az aljából a víz.

egy rugóra járhat az agyunk, propit én is gondoltam, hogy tenni kellene mellé, persze nem akarok nagy adagokat használni, tényleg csak a minimális, efit-nek olvatam az írását a HCG-ről illetve a levezetésről, érdekesnek találtam és hosszas utána olvasgatás és keresgélés után én is ugy láttam jónak h sokkal egyszerűbb és okosabb lenne megcsinálni a kúrát kis adagokban, HCG kihagyásával és tápkiegekkel helyreállítani a dolgokat.... csak azóta se Novedex, se Ultra Hotter, se semmi jó, ezért vagyok tanácstalan

2011. Augusztus 31. - 11:05:32
Válasz #4299
Nem elérhető

Maszat


pr*nutrion fórum stanozolol leírás: " Többi szteroiddal ellentétben jobban csökkenti az SHBG szintet (szexuális hormonok)", ezért korlátozott mennyiségben érdemes alkalmazni."    

az shbg pont,h a nemi hormonokhoz kötődik, tehát ha alacsony a szintje, akkor több szabad tesztoszteron áramlik a vérben.  Ami éppenhogy kívánt hatás. Ugyan ezt csinálja a proviron.

Hihetetlen mennyi hülyeséget leírnak a témával kapcsolatban, magukat szakértőnek kikiáltó emberek. Merthogy ezt 1 admin írta...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Augusztus 31. - 12:16:31
Válasz #4300
Nem elérhető

RsLeo


pr*nutrion fórum stanozolol leírás: " Többi szteroiddal ellentétben jobban csökkenti az SHBG szintet (szexuális hormonok)", ezért korlátozott mennyiségben érdemes alkalmazni."     

az shbg pont,h a nemi hormonokhoz kötődik, tehát ha alacsony a szintje, akkor több szabad tesztoszteron áramlik a vérben.  Ami éppenhogy kívánt hatás. Ugyan ezt csinálja a proviron.

Hihetetlen mennyi hülyeséget leírnak a témával kapcsolatban, magukat szakértőnek kikiáltó emberek. Merthogy ezt 1 admin írta...

Ezt én is olvastam, próbáltam kitalálni, h mit szeretett volna mondani, de nem jöttem rá...

2011. Augusztus 31. - 12:46:10
Válasz #4301
Nem elérhető

t.d.


Igen, mert a szeroid leírás, a steroid.com oldalról van átcopyzva google fordítóval ;D ;D. Steroid.com-on tényleg van egy két butaság szerintem.
100% not natural!

2011. Augusztus 31. - 21:27:10
Válasz #4302
Nem elérhető

Rebel


pr*nutrion fórum stanozolol leírás: " Többi szteroiddal ellentétben jobban csökkenti az SHBG szintet (szexuális hormonok)", ezért korlátozott mennyiségben érdemes alkalmazni."    

az shbg pont,h a nemi hormonokhoz kötődik, tehát ha alacsony a szintje, akkor több szabad tesztoszteron áramlik a vérben.  Ami éppenhogy kívánt hatás. Ugyan ezt csinálja a proviron.

Hihetetlen mennyi hülyeséget leírnak a témával kapcsolatban, magukat szakértőnek kikiáltó emberek. Merthogy ezt 1 admin írta...

Én szeretnék azon a szinten lenni mint az a bizonyos Koponya.

 Egyébkéntt az SHBG magasabb szintje befolyásolja/növeli/ a növekedési hormon   és a tiroxin szintet .Tehát nem csak egy számunkra kiragadott hatás érvényesül,hanem vagy tíz másik is...

2011. Augusztus 31. - 21:49:49
Válasz #4303
Nem elérhető

t.d.


Ez ugyanaz, mint az ösztrogén szint és a GH/IGF-1 szekréció, vagy pl. a magasabb ösztrogén szint javítja a glükóz felhasználást az izmokban, de még olvastam olyat is, ahol az androgén receptorok számával hozták összefüggésbe. De nem hiszem, hogy sokan megengedhetik maguknak, hogy magasan hagyják az ösztrogén szintet kúra alatt, nemhogy utána. pedig lenne némi haszna, de PCT szempontjából nem! SHBG-nél ugyanez.

Azért, hogy az ottani roid rovat miért népszerű, egyszerű a válasz. A felhasználók 90%-a baszik olvasni, vagy utána nézni a neten, vagy egyszerűen nem tud angolul. Meg hát egyszerűbb 20X megkérdezni, mint visszaolvasni, vagy utánanézni, a világhálón lévő 1000 testépítőfórum valamelyikén.
100% not natural!

2011. Augusztus 31. - 22:42:31
Válasz #4304
Nem elérhető

Rebel


Ez ugyanaz, mint az ösztrogén szint és a GH/IGF-1 szekréció, vagy pl. a magasabb ösztrogén szint javítja a glükóz felhasználást az izmokban, de még olvastam olyat is, ahol az androgén receptorok számával hozták összefüggésbe. De nem hiszem, hogy sokan megengedhetik maguknak, hogy magasan hagyják az ösztrogén szintet kúra alatt, nemhogy utána. pedig lenne némi haszna, de PCT szempontjából nem! SHBG-nél ugyanez.

Azért, hogy az ottani roid rovat miért népszerű, egyszerű a válasz. A felhasználók 90%-a baszik olvasni, vagy utána nézni a neten, vagy egyszerűen nem tud angolul. Meg hát egyszerűbb 20X megkérdezni, mint visszaolvasni, vagy utánanézni, a világhálón lévő 1000 testépítőfórum valamelyikén.
S talán mert válaszolnak is korrektül azon a fórumon.Ha csak egy egy dolog nem világos azt is elég gyorsan lereagálják.
Ha végigolvasod a "kérdezz-feleleket" azért elég jó alapinfót szedsz össze.
Meg talán jobban hiszünk egy közvetlen válasznak,mint a google fordítónak/ az átlagos angol nyelvismeretet inkább hagyjuk/.