2024. Május 06. - 19:27:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498717 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2011. Szeptember 01. - 09:21:37
Válasz #4305
Nem elérhető

Maszat


Ez ugyanaz, mint az ösztrogén szint és a GH/IGF-1 szekréció, vagy pl. a magasabb ösztrogén szint javítja a glükóz felhasználást az izmokban, de még olvastam olyat is, ahol az androgén receptorok számával hozták összefüggésbe. De nem hiszem, hogy sokan megengedhetik maguknak, hogy magasan hagyják az ösztrogén szintet kúra alatt, nemhogy utána. pedig lenne némi haszna.

Én a kúra első 2-3 hetében nem használtam proviront, mondván jól jön 1 kis ösztrogén. Persze némi tamoxifennel azért bebiztosítottam magam (1-2 naponta 10mg). Aztán a provironból is csak minden másnap szedtem 50mg-ot, amúgy napi 25ment. Igaz,h 6hét alatt az eddigi legdurvább tömeggyarapodást tapasztaltam, de még az eddigi szuperbiztos jobb melbimbóm is érzékeny lett a kúra végére, pedig az soha nem fájt. Hason fekvés kizárva, és emiatt nem tudok elkezdeni jiu jitsuzni, mert az első edzésen majd beszartam földharcnál, úgy megnyomorgatták a csöcseim  ;D   Most már hetek óta napi 20-30mg tamoxifen m1, de nem múlik az érzékenység. A kedvem viszont kezd elmenni mindentől  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Szeptember 01. - 09:36:40
Válasz #4306
Nem elérhető

t.d.


Ez ugyanaz, mint az ösztrogén szint és a GH/IGF-1 szekréció, vagy pl. a magasabb ösztrogén szint javítja a glükóz felhasználást az izmokban, de még olvastam olyat is, ahol az androgén receptorok számával hozták összefüggésbe. De nem hiszem, hogy sokan megengedhetik maguknak, hogy magasan hagyják az ösztrogén szintet kúra alatt, nemhogy utána. pedig lenne némi haszna, de PCT szempontjából nem! SHBG-nél ugyanez.

Azért, hogy az ottani roid rovat miért népszerű, egyszerű a válasz. A felhasználók 90%-a baszik olvasni, vagy utána nézni a neten, vagy egyszerűen nem tud angolul. Meg hát egyszerűbb 20X megkérdezni, mint visszaolvasni, vagy utánanézni, a világhálón lévő 1000 testépítőfórum valamelyikén.
S talán mert válaszolnak is korrektül azon a fórumon.Ha csak egy egy dolog nem világos azt is elég gyorsan lereagálják.
Ha végigolvasod a "kérdezz-feleleket" azért elég jó alapinfót szedsz össze.
Meg talán jobban hiszünk egy közvetlen válasznak,mint a google fordítónak/ az átlagos angol nyelvismeretet inkább hagyjuk/.

Atis, én olvastam a kérdezz-feleleket, kb az első 3-4 oldalt, utána hánytam egyet a nyálladzástól. Szerintem jól tudod mire vagy kire gondolok.
100% not natural!

2011. Szeptember 02. - 13:09:15
Válasz #4307
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Nagyon sok küzdősportoló használ winstrolt, boldenont és egyébb olyan anyagokat, amik nem aromatizálódnak túlságosan. Én a végletek embereként persze anapolonnal próbálkoztam  ;D  6hét alatt plussz 12-13kg és 1 fasza csonthártya gyulladás lett az eredménye a sípcsontjaimban  ;D

Csontnélküli tegyél hozzá 1 kis propit is, és kellő mennyiségő proviront. Mindenkép szorítsd le az ösztrogént, mert a sok felesleges víz, le fog lassítani, és a súlytöbblet megterheli a csontjaidat. Én küzdősport edzéseken azt hittem megdöglök. Vérnyomás az egekbe, kisújnyi erek a halántékomon, és volt,h 2pólót cseréltem, mert csöpögött az aljából a víz.

a proviron mehet első héttől kezdve ill mekkora dózisban? azért gondolom ugy mivel a propionate elég gyorsan aktiválja magát :) egyébként ugy terveztem hogy kúra 3. hetétől kb teszek be vagy Epharm Testforce 2-t, már hogyha találok valahol... ha nem akkor marad az Axis-HT vagy PCT és kúra után pedig T-Bomb 2, 2-2 dobozzal.... őszintén megvallva nem akartam bekavarni más gyógyszerrel ösztro blokkolásra, proviront nem lehetne helyettesíteni valami tápkieggel vagy nincs értelme?

2011. Szeptember 04. - 20:03:40
Válasz #4308
Nem elérhető

reich


Sziasztok majd szeretnék egy kúrát jövőre tervezem.Nem vagyok kezdő tisztába vagyok az étkezés és az edzés rendben végzésének a fontosságával.Nem vagyok 14-18 év között 27 az életkorom.Ismerem a táplálék kiegészítőket és tudom,hogy a szteroidok nem csodaszerek ha nincs rendben az étkezés és pihenőidő meg a rendes edzés akkor semmit sem érnek.Ezt azért írtam le hogy elkerüljem azon hozzászólásokat,hogy na még egy barom hülyegyerek aki koxolni akar de minek egyen meg edzen normálisan azt csá.Leszögezném a testépítés nálam hobbi amit azért komolyan veszek.Van munkám ami mellett végzem és megpróbálom maximálisan végezni.Soha nem volt tapasztalatom a szteroidokkal.őszinte leszek bennem van a kisördög és kíváncsi vagyok rájuk a gyakorlatban.De egy kúrára gondoltam és egyfajta szerrel (Tudom önmagukban nem a leghatásosabbak stack-ben érik a legjobb hatóerőt pl deca+dana+levezetés ami igen fontos hogy visszaállítsam a hormon háztartásomat).Én a Winstrol tablettára gondoltam önmagában.És ezen szert már kipróbálók tapasztalatait szeretném megtudni,és hogy hogyan építsem fel ezen szer szedését magát a winstrol kúrát.Ez lenne az első kúrám és jó ideig az utolsó is.Köszönöm a segítő válaszokat hozzászólásokat.

2011. Szeptember 05. - 15:13:28
Válasz #4309
Nem elérhető

try2bebig


iráni vagy görög provit érdemesebb venni?

2011. Szeptember 05. - 15:23:08
Válasz #4310
Nem elérhető

Maszat


iráni vagy görög provit érdemesebb venni?

Én láttam elég érdekes iráni proviront. Nagyon gegyik voltak a tabik!!!  nem merem mondani,h hatástalan, mert eleve volt gynom és keveset is szedtem de fájt mellette!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Szeptember 05. - 15:37:38
Válasz #4311
Nem elérhető

try2bebig


iráni vagy görög provit érdemesebb venni?

Én láttam elég érdekes iráni proviront. Nagyon gegyik voltak a tabik!!!  nem merem mondani,h hatástalan, mert eleve volt gynom és keveset is szedtem de fájt mellette!

akkor marad a görög.
Köszi

2011. Szeptember 05. - 15:42:44
Válasz #4312
Nem elérhető

Maszat


haveromtol kértem 1 dobozzal mert neki megmaradt, amugy meg nem vettem volna  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Szeptember 05. - 15:51:19
Válasz #4313
Nem elérhető

try2bebig


Ingyér még a szar is kell alapon?:D

2011. Szeptember 05. - 16:16:40
Válasz #4314
Nem elérhető

Maszat


Ingyér még a szar is kell alapon?:D

nekem elfogyott, az meg ottvót  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Szeptember 08. - 21:20:33
Válasz #4315
Nem elérhető

kemi


tötök oxy kivételével mind kuka ugye? :D

2011. Szeptember 08. - 22:43:18
Válasz #4316
Nem elérhető

ninja14


Valakinek van tapasztalata vagy véleménye ezekről a szemes stanákról:
Winstrol Zambon (60 pastila 2mg)
és a Pharmacom LAbs tol Stanos ezek 10 mg osak 100 tablettás kiszerelésben
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Szeptember 09. - 11:03:30
Válasz #4317
Nem elérhető

modern


mikor lesz még november...........  :-\  :P

2011. Szeptember 12. - 10:00:09
Válasz #4318
Nem elérhető

matehunka


Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni, 17éves vagyok 177cm 78kiló, fél éve a hülye fejemmel vettem 1kúrányi nandrolone decanoat-ot 200ml-set 4naponta szurtam 1-et, 6ot beszúrtam belőle de aztán rájöttem h rohadt nagy hülyeség volt, de amugy az étrendem meg minden rendben volt mellette, nem szedtem semmit levezetőnek csak egyszerüen abbahagytam 6szuri után, ettől a 6tol ugye nem borult teljesen fel a hormonháztartásom, vagy ez nem gátolt meg abban hogy a későbbiekben fejlödjek norm kajával + tápkieggel? légyszives ne fikázzatok tudom h hülyeség volt, csak vki irja le h lesz e valami bajom tőle.

üdv

2011. Szeptember 12. - 10:49:40
Válasz #4319
Nem elérhető

Gabe


Azért írok ide, hogy Maszat lássa a bejegyzésed és tudjon válaszolni. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"