2024. Május 06. - 21:19:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498758 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2011. Október 01. - 20:46:26
Válasz #4380
Nem elérhető

Maszat


tegnap egyébként fürdés előtt, ahogy a tükörbe nézegettem a hajamat, elgondolkodtam,h mi a fasznak koxolok. Kihullik a hajam, és kúra után ugyis összecsoffadok mert nem tartom a kaját, és pénzem sincs úgy toppon lenni állandóan és az edzésre koncentrálni mindig. Már majdnem meggyőztem magam, aztán valahogy mégse.

Nem bántam meg,h nyomtam már, de szívesen abbahagynám. De valahogy mégse sikerül. Függőséget okoz ez a szar is...
lelki válság.

Nem az, csak logikus gondolkodás. Mármint a mondataim eleje, az "aztán valahogy mégse" előttig  ;D
ismerős szitu... :)

Jó, de Neked már nincs hajad, ha nekem se lenne, szarnék bele  ;D ;D ;D
majd a methil megoldja ezt a problémád!  ;D

Elmész a faszba, ezen aggódom napok óta :D De veszek hozzá finasteridet . KÖCSÖG  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 01. - 21:08:59
Válasz #4381
Nem elérhető

dino


tegnap egyébként fürdés előtt, ahogy a tükörbe nézegettem a hajamat, elgondolkodtam,h mi a fasznak koxolok. Kihullik a hajam, és kúra után ugyis összecsoffadok mert nem tartom a kaját, és pénzem sincs úgy toppon lenni állandóan és az edzésre koncentrálni mindig. Már majdnem meggyőztem magam, aztán valahogy mégse.

Nem bántam meg,h nyomtam már, de szívesen abbahagynám. De valahogy mégse sikerül. Függőséget okoz ez a szar is...
lelki válság.

Nem az, csak logikus gondolkodás. Mármint a mondataim eleje, az "aztán valahogy mégse" előttig  ;D
ismerős szitu... :)

Jó, de Neked már nincs hajad, ha nekem se lenne, szarnék bele  ;D ;D ;D
majd a methil megoldja ezt a problémád!  ;D

Elmész a faszba, ezen aggódom napok óta :D De veszek hozzá finasteridet . KÖCSÖG  ;D
biztos sokat fog érni. mikiegér! :DDDDDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Október 01. - 22:56:38
Válasz #4382
Nem elérhető

Maszat


tegnap egyébként fürdés előtt, ahogy a tükörbe nézegettem a hajamat, elgondolkodtam,h mi a fasznak koxolok. Kihullik a hajam, és kúra után ugyis összecsoffadok mert nem tartom a kaját, és pénzem sincs úgy toppon lenni állandóan és az edzésre koncentrálni mindig. Már majdnem meggyőztem magam, aztán valahogy mégse.

Nem bántam meg,h nyomtam már, de szívesen abbahagynám. De valahogy mégse sikerül. Függőséget okoz ez a szar is...
lelki válság.

Nem az, csak logikus gondolkodás. Mármint a mondataim eleje, az "aztán valahogy mégse" előttig  ;D
ismerős szitu... :)

Jó, de Neked már nincs hajad, ha nekem se lenne, szarnék bele  ;D ;D ;D
majd a methil megoldja ezt a problémád!  ;D

Elmész a faszba, ezen aggódom napok óta :D De veszek hozzá finasteridet . KÖCSÖG  ;D
biztos sokat fog érni. mikiegér! :DDDDDDD

nem baj, vígísztal,h neked már csillog a búrád  ;D ;D ;D ;D ;D ;D  <3 :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 01. - 23:26:13
Válasz #4383
Nem elérhető

dino


csak a polír.. ;)))))))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Október 02. - 13:09:57
Válasz #4384
Nem elérhető

reich


Ha a 10mg stanozololt úgy szedném,hogy napi 40mg 8 hétig az úgy jó? Egyébként utána mit érdemes levezetésnek szedni? és közbe valami májvédő vagy méregtelenítő tea esetleg?

2011. Október 05. - 09:39:46
Válasz #4385
Nem elérhető

xxxlionxxx


Sziasztok!

Olvastam az oldalon, hogy mennyi mindentől függ a szerek használata. Kaja,edzésmúlt,edzés stb....
Azt is olvastam, hogy a szerek nagy része hamis, nem az van benne aminek lennie kell.....hát ez fasza egy kezdő kúrázótól.
 Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mire kell odafigyelnem és mit érdemes kezdetnek elkezdeni.  Folytatásnak mit érdemes használnom? Decáról olvastam, hogy rémálmot csinál meg ilyenek. Meg azt is olvastam, hogy sok Decába testosteron van, ami persze hamis. Írtátok ezt az X-file könyvet.......nem sok mindent lehet kivenni a hamis dolgokról, elég jó utánzatok vannak már......

12 éve edzek, heti kétszer edzek egy izomcsoportot, kaja az eléggé rendben van, táplálék kiegészítők: tejsavó protein, bcaa és glutamint használok+ vitamin pakk.

Én nem az a vizes zsíros  nagy állat akarok lenni mint az erőemelők, hanem nyers izomzatból szeretnék még pár kilót, ebben szeretnék segítséget kérni tőletek!?! Sajnos nem megy rám több kg hiába a kaja meg minden.... persze lehet én hibázok valahol, ....nem vagyok versenyző! :)

Várom válaszotokat!

Előre is köszönöm!

Csabi :)

2011. Október 05. - 09:39:46
Válasz #4386
Nem elérhető

crazer


Alpha pharma

Induject250  10amp/doboz 250mg (Sustanon)

Valaki tud róla valami netán próbálta már ?

(gyógyszeripari cég, gyógyszertári bevizsgált patikai termékek! kóddal ellátva minden doboz és bontatlan!) -> Télleg be lehet ellenőrizni vagy csak ilyen kamu rész amivel biztatják az embereket a vásárlásra ?

Valaki próbálta az alpha pharma többi cuccát esetleg ?
Work hard ;)

2011. Október 06. - 06:18:35
Válasz #4387
Nem elérhető

modern


Hali !
Következő lenne a kérdésem !
Omnadren-t azt mivel érdemes kombinálni ??? Én trenbolonra gondoltam de lehet hogy szarul  **:))))*
köszi

2011. Október 06. - 10:09:49
Válasz #4388
Nem elérhető

Maszat


Hali !
Következő lenne a kérdésem !
Omnadren-t azt mivel érdemes kombinálni ??? Én trenbolonra gondoltam de lehet hogy szarul  **:))))*
köszi

Én a helyedben hagynám az omnadrent. Trenbolont nyomnék decával, és stanozolollal  ;D ;D ;D  antiaromatáznak pedig novedex xt. ebay-en lehet,h még kapni vhol a régiből  ;D ;D   
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 06. - 10:10:14
Válasz #4389
Nem elérhető

dino


Sziasztok!

Olvastam az oldalon, hogy mennyi mindentől függ a szerek használata. Kaja,edzésmúlt,edzés stb....
Azt is olvastam, hogy a szerek nagy része hamis, nem az van benne aminek lennie kell.....hát ez fasza egy kezdő kúrázótól.
 Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mire kell odafigyelnem és mit érdemes kezdetnek elkezdeni.  Folytatásnak mit érdemes használnom? Decáról olvastam, hogy rémálmot csinál meg ilyenek. Meg azt is olvastam, hogy sok Decába testosteron van, ami persze hamis. Írtátok ezt az X-file könyvet.......nem sok mindent lehet kivenni a hamis dolgokról, elég jó utánzatok vannak már......

12 éve edzek, heti kétszer edzek egy izomcsoportot, kaja az eléggé rendben van, táplálék kiegészítők: tejsavó protein, bcaa és glutamint használok+ vitamin pakk.

Én nem az a vizes zsíros  nagy állat akarok lenni mint az erőemelők, hanem nyers izomzatból szeretnék még pár kilót, ebben szeretnék segítséget kérni tőletek!?! Sajnos nem megy rám több kg hiába a kaja meg minden.... persze lehet én hibázok valahol, ....nem vagyok versenyző! :)

Várom válaszotokat!

Előre is köszönöm!


testosteron propionate (pl testolic) minden másnap 50mg + winstrol ( pl Genesis Stanozolol 100mg/ml)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Október 06. - 10:11:05
Válasz #4390
Nem elérhető

dino


Hali !
Következő lenne a kérdésem !
Omnadren-t azt mivel érdemes kombinálni ??? Én trenbolonra gondoltam de lehet hogy szarul  **:))))*
köszi

Én a helyedben hagynám az omnadrent. Trenbolont nyomnék decával, és stanozolollal  ;D ;D ;D  antiaromatáznak pedig novedex xt. ebay-en lehet,h még kapni vhol a régiből  ;D ;D   
az omnadren tényleg felejtős. Maszat meg maga a jóindulat..:DDDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Október 06. - 10:12:20
Válasz #4391
Nem elérhető

Maszat


Hali !
Következő lenne a kérdésem !
Omnadren-t azt mivel érdemes kombinálni ??? Én trenbolonra gondoltam de lehet hogy szarul  **:))))*
köszi

Én a helyedben hagynám az omnadrent. Trenbolont nyomnék decával, és stanozolollal  ;D ;D ;D  antiaromatáznak pedig novedex xt. ebay-en lehet,h még kapni vhol a régiből  ;D ;D   
az omnadren tényleg felejtős. Maszat meg maga a jóindulat..:DDDDD

Nekem adta az omnadren azt amit vártam tőle  ;)  Egyébként a testolicot sem dicsérik mostanába :\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 06. - 10:33:29
Válasz #4392
Nem elérhető

dino


Hali !
Következő lenne a kérdésem !
Omnadren-t azt mivel érdemes kombinálni ??? Én trenbolonra gondoltam de lehet hogy szarul  **:))))*
köszi

Én a helyedben hagynám az omnadrent. Trenbolont nyomnék decával, és stanozolollal  ;D ;D ;D  antiaromatáznak pedig novedex xt. ebay-en lehet,h még kapni vhol a régiből  ;D ;D   
az omnadren tényleg felejtős. Maszat meg maga a jóindulat..:DDDDD

Nekem adta az omnadren azt amit vártam tőle  ;)  Egyébként a testolicot sem dicsérik mostanába :\
minden masnao ha szurod es van bent valami azert az adja.. :DD hat nemtudom nekem levezetesnek megy minden masnap egy fel ampulla, rendesen tol.. :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Október 06. - 10:57:00
Válasz #4393
Nem elérhető

xxxlionxxx


Sziasztok!  ****:))))))

Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mit szúrjak kezdő kúrázóként? Mire kell odafigyelnem, hogy melyik a hamis? Ahogy olvasgatok itt a fórumon, nem egyszerű jót találni. Az "x-files" könyvet már olvastam, elég jónak tűnik a "Deca+testolic" valamint a "Deca+trenbolone enatat+testolic". Mi a különbség a Reta és a Deca között? Retat tudok szerezni, de ez eredeti magyar. Nyers és száraz izomzatot szeretnék.
 
12 éve edzek  =/+' , 27 éves vagyok, 181magas, 88kg (sajnos több nem megy rám  ***)) ), kaja az rendben van: napi 8x eszek. Fehérjebevitelem az is meg van minden nap, tejsavó proteint+bcaa+glutamin...edzés után MRP és vitamin pakkal egészítem ki kajámat.  /7%

Még egy kérdés?..... a párom is szeretne valamit kipróbálni...lányoknak mit szabad szúrni? Primó?

Várom válaszotokat!

Előre is köszönöm  ?:-/
Csabi :)

2011. Október 06. - 11:07:49
Válasz #4394
Nem elérhető

try2bebig


Hali !
Következő lenne a kérdésem !
Omnadren-t azt mivel érdemes kombinálni ??? Én trenbolonra gondoltam de lehet hogy szarul  **:))))*
köszi

Én a helyedben hagynám az omnadrent. Trenbolont nyomnék decával, és stanozolollal  ;D ;D ;D  antiaromatáznak pedig novedex xt. ebay-en lehet,h még kapni vhol a régiből  ;D ;D  

Ez nekem nem nagyon tetszik így, tren+deca+stana mellé kéne még valami tesztoszteron, hogyha nem akarod, hogy mondjuk fél évig fél6 legyen. Nagyon sok rossz tapasztalatot olvastam, amikor a trent tesztó nélkül adagolták.( felmész http://forums.steroid.com/ -ra és meglátod, hogy az általános kérdéseknél kb minden oldalra jut egy "tren dick" tartalmú topik.