2024. Május 06. - 13:10:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498622 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2011. Október 06. - 11:09:13
Válasz #4395
Nem elérhető

Maszat


Hali !
Következő lenne a kérdésem !
Omnadren-t azt mivel érdemes kombinálni ??? Én trenbolonra gondoltam de lehet hogy szarul  **:))))*
köszi

Én a helyedben hagynám az omnadrent. Trenbolont nyomnék decával, és stanozolollal  ;D ;D ;D  antiaromatáznak pedig novedex xt. ebay-en lehet,h még kapni vhol a régiből  ;D ;D   

Ez nekem nem nagyon tetszik így, tren+deca+stana mellé kéne még valami tesztoszteron, hogyha nem akarod, hogy mondjuk fél évig fél6 legyen.

modernel voltak nézeteltéréseink. Szóval a leghatásosabb kúrát szeretném neki  ;D  kiengesztelésképen  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 06. - 11:09:53
Válasz #4396
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok!

Olvastam az oldalon, hogy mennyi mindentől függ a szerek használata. Kaja,edzésmúlt,edzés stb....
Azt is olvastam, hogy a szerek nagy része hamis, nem az van benne aminek lennie kell.....hát ez fasza egy kezdő kúrázótól.
 Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mire kell odafigyelnem és mit érdemes kezdetnek elkezdeni.  Folytatásnak mit érdemes használnom? Decáról olvastam, hogy rémálmot csinál meg ilyenek. Meg azt is olvastam, hogy sok Decába testosteron van, ami persze hamis. Írtátok ezt az X-file könyvet.......nem sok mindent lehet kivenni a hamis dolgokról, elég jó utánzatok vannak már......

12 éve edzek, heti kétszer edzek egy izomcsoportot, kaja az eléggé rendben van, táplálék kiegészítők: tejsavó protein, bcaa és glutamint használok+ vitamin pakk.

Én nem az a vizes zsíros  nagy állat akarok lenni mint az erőemelők, hanem nyers izomzatból szeretnék még pár kilót, ebben szeretnék segítséget kérni tőletek!?! Sajnos nem megy rám több kg hiába a kaja meg minden.... persze lehet én hibázok valahol, ....nem vagyok versenyző! :)

Várom válaszotokat!

Előre is köszönöm!


testosteron propionate (pl testolic) minden másnap 50mg + winstrol ( pl Genesis Stanozolol 100mg/ml)

Nem baszogatásból, de hogyhogy megváltozott a vélemény a genesisről?

2011. Október 06. - 11:10:48
Válasz #4397
Nem elérhető

dino


Sziasztok!

Olvastam az oldalon, hogy mennyi mindentől függ a szerek használata. Kaja,edzésmúlt,edzés stb....
Azt is olvastam, hogy a szerek nagy része hamis, nem az van benne aminek lennie kell.....hát ez fasza egy kezdő kúrázótól.
 Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mire kell odafigyelnem és mit érdemes kezdetnek elkezdeni.  Folytatásnak mit érdemes használnom? Decáról olvastam, hogy rémálmot csinál meg ilyenek. Meg azt is olvastam, hogy sok Decába testosteron van, ami persze hamis. Írtátok ezt az X-file könyvet.......nem sok mindent lehet kivenni a hamis dolgokról, elég jó utánzatok vannak már......

12 éve edzek, heti kétszer edzek egy izomcsoportot, kaja az eléggé rendben van, táplálék kiegészítők: tejsavó protein, bcaa és glutamint használok+ vitamin pakk.

Én nem az a vizes zsíros  nagy állat akarok lenni mint az erőemelők, hanem nyers izomzatból szeretnék még pár kilót, ebben szeretnék segítséget kérni tőletek!?! Sajnos nem megy rám több kg hiába a kaja meg minden.... persze lehet én hibázok valahol, ....nem vagyok versenyző! :)

Várom válaszotokat!

Előre is köszönöm!


testosteron propionate (pl testolic) minden másnap 50mg + winstrol ( pl Genesis Stanozolol 100mg/ml)

Nem baszogatásból, de hogyhogy megváltozott a vélemény a genesisről?
kipróbáltam a stanáját.. elégbetyár:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Október 06. - 11:10:54
Válasz #4398
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!

Olvastam az oldalon, hogy mennyi mindentől függ a szerek használata. Kaja,edzésmúlt,edzés stb....
Azt is olvastam, hogy a szerek nagy része hamis, nem az van benne aminek lennie kell.....hát ez fasza egy kezdő kúrázótól.
 Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mire kell odafigyelnem és mit érdemes kezdetnek elkezdeni.  Folytatásnak mit érdemes használnom? Decáról olvastam, hogy rémálmot csinál meg ilyenek. Meg azt is olvastam, hogy sok Decába testosteron van, ami persze hamis. Írtátok ezt az X-file könyvet.......nem sok mindent lehet kivenni a hamis dolgokról, elég jó utánzatok vannak már......

12 éve edzek, heti kétszer edzek egy izomcsoportot, kaja az eléggé rendben van, táplálék kiegészítők: tejsavó protein, bcaa és glutamint használok+ vitamin pakk.

Én nem az a vizes zsíros  nagy állat akarok lenni mint az erőemelők, hanem nyers izomzatból szeretnék még pár kilót, ebben szeretnék segítséget kérni tőletek!?! Sajnos nem megy rám több kg hiába a kaja meg minden.... persze lehet én hibázok valahol, ....nem vagyok versenyző! :)

Várom válaszotokat!

Előre is köszönöm!


testosteron propionate (pl testolic) minden másnap 50mg + winstrol ( pl Genesis Stanozolol 100mg/ml)

Nem baszogatásból, de hogyhogy megváltozott a vélemény a genesisről?

mert megjött az esze  ;D   már 1000x leírtam Én is,h haveromnak úgy odabaszott a genesis tren enanthate, mint a kurvaélet  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 06. - 11:12:07
Válasz #4399
Nem elérhető

try2bebig


Hali !
Következő lenne a kérdésem !
Omnadren-t azt mivel érdemes kombinálni ??? Én trenbolonra gondoltam de lehet hogy szarul  **:))))*
köszi

Én a helyedben hagynám az omnadrent. Trenbolont nyomnék decával, és stanozolollal  ;D ;D ;D  antiaromatáznak pedig novedex xt. ebay-en lehet,h még kapni vhol a régiből  ;D ;D  

Ez nekem nem nagyon tetszik így, tren+deca+stana mellé kéne még valami tesztoszteron, hogyha nem akarod, hogy mondjuk fél évig fél6 legyen.

modernel voltak nézeteltéréseink. Szóval a leghatásosabb kúrát szeretném neki  ;D  kiengesztelésképen  :)


Jó nagy geci vagy :D :D Még azt írja kiengesztelésképpen  :-)(-:

2011. Október 06. - 11:27:51
Válasz #4400
Nem elérhető

try2bebig


Amúgy novemberre tervezek egy kúrát, minden hozzávaló megvan (októberre terveztem, csak 2 depo medrol injekció a vállizületbe kicsit keresztbehúzta a számításokat), anapolon fog menni kb 3,5 hétig összesen 35 szem, + van 30 valahány ampulla test enantátom, no meg persze a std heti 500mg hcg...(12 hetesre tervezem a kúrát, +4 hét levezetés, nolvával, clomiddal, hcg-vel)

Ugye egyértelmű tény, hogy egy tömegelős kúra után nem jó ötlet azonnal diétázni... De az úgy okés lenne, hogy a PCT után várnék 1,5 hónapot, és akkor kezdenék szálkásítani? Vagy többet kéne várni?


2011. Október 06. - 11:50:41
Válasz #4401
Nem elérhető

Maszat


Amúgy novemberre tervezek egy kúrát, minden hozzávaló megvan (októberre terveztem, csak 2 depo medrol injekció a vállizületbe kicsit keresztbehúzta a számításokat), anapolon fog menni kb 3,5 hétig összesen 35 szem, + van 30 valahány ampulla test enantátom, no meg persze a std heti 500mg hcg...(12 hetesre tervezem a kúrát, +4 hét levezetés, nolvával, clomiddal, hcg-vel)

Ugye egyértelmű tény, hogy egy tömegelős kúra után nem jó ötlet azonnal diétázni... De az úgy okés lenne, hogy a PCT után várnék 1,5 hónapot, és akkor kezdenék szálkásítani? Vagy többet kéne várni?



a szálkásítást is gyógyszerekkel tervezed?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 06. - 11:56:42
Válasz #4402
Nem elérhető

hopika


a szálkásítást is gyógyszerekkel tervezed?

A szálkásítást én étrenddel tervezném...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Október 06. - 11:59:08
Válasz #4403
Nem elérhető

Maszat


a szálkásítást is gyógyszerekkel tervezed?

A szálkásítást én étrenddel tervezném...

természetesen azon felül ment a kérdés. ez tökegyértelmű.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 06. - 13:30:58
Válasz #4404
Nem elérhető

try2bebig


Amúgy novemberre tervezek egy kúrát, minden hozzávaló megvan (októberre terveztem, csak 2 depo medrol injekció a vállizületbe kicsit keresztbehúzta a számításokat), anapolon fog menni kb 3,5 hétig összesen 35 szem, + van 30 valahány ampulla test enantátom, no meg persze a std heti 500mg hcg...(12 hetesre tervezem a kúrát, +4 hét levezetés, nolvával, clomiddal, hcg-vel)

Ugye egyértelmű tény, hogy egy tömegelős kúra után nem jó ötlet azonnal diétázni... De az úgy okés lenne, hogy a PCT után várnék 1,5 hónapot, és akkor kezdenék szálkásítani? Vagy többet kéne várni?



a szálkásítást is gyógyszerekkel tervezed?

Részben igen. Úgy értem, hogy 14 hetet akarok várni a PCT-től számítva, szóval ha 1,5 hónappal a pct vége után kezdeném a szálkásítást, akkor csak a szálkásítás 8. hetétől jönne be valami okosság.

2011. Október 06. - 13:31:40
Válasz #4405
Nem elérhető

try2bebig


a szálkásítást is gyógyszerekkel tervezed?

A szálkásítást én étrenddel tervezném...

Ez egyértelmű. :)

2011. Október 06. - 13:42:03
Válasz #4406
Nem elérhető

hopika


a szálkásítást is gyógyszerekkel tervezed?

A szálkásítást én étrenddel tervezném...

Ez egyértelmű. :)
Sajnos nem mindenkinek...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Október 06. - 13:45:42
Válasz #4407
Nem elérhető

try2bebig


a szálkásítást is gyógyszerekkel tervezed?

A szálkásítást én étrenddel tervezném...

Ez egyértelmű. :)
Sajnos nem mindenkinek...

Igazad van, nem tudhattad.

2011. Október 06. - 16:19:57
Válasz #4408
Nem elérhető

modern


Hali !
Következő lenne a kérdésem !
Omnadren-t azt mivel érdemes kombinálni ??? Én trenbolonra gondoltam de lehet hogy szarul  **:))))*
köszi

Én a helyedben hagynám az omnadrent. Trenbolont nyomnék decával, és stanozolollal  ;D ;D ;D  antiaromatáznak pedig novedex xt. ebay-en lehet,h még kapni vhol a régiből  ;D ;D  

Ez nekem nem nagyon tetszik így, tren+deca+stana mellé kéne még valami tesztoszteron, hogyha nem akarod, hogy mondjuk fél évig fél6 legyen.

modernel voltak nézeteltéréseink. Szóval a leghatásosabb kúrát szeretném neki  ;D  kiengesztelésképen  :)


Jó nagy geci vagy :D :D Még azt írja kiengesztelésképpen  :-)(-:
hát maszat az :D :D Ha neked adta az omna, akkor rem nekem is (jelfás) Tömegelni akarok ! Anapolont akartam még mellé de lebeszéltek róla hogy nem nagyon van az országban real..., bár ez már szinte mindenre igaz !!

2011. Október 06. - 16:53:25
Válasz #4409
Nem elérhető

lucy01


Hali !
Következő lenne a kérdésem !
Omnadren-t azt mivel érdemes kombinálni ??? Én trenbolonra gondoltam de lehet hogy szarul  **:))))*
köszi

Én a helyedben hagynám az omnadrent. Trenbolont nyomnék decával, és stanozolollal  ;D ;D ;D  antiaromatáznak pedig novedex xt. ebay-en lehet,h még kapni vhol a régiből  ;D ;D  

Ez nekem nem nagyon tetszik így, tren+deca+stana mellé kéne még valami tesztoszteron, hogyha nem akarod, hogy mondjuk fél évig fél6 legyen.

modernel voltak nézeteltéréseink. Szóval a leghatásosabb kúrát szeretném neki  ;D  kiengesztelésképen  :)


Jó nagy geci vagy :D :D Még azt írja kiengesztelésképpen  :-)(-:
hát maszat az :D :D Ha neked adta az omna, akkor rem nekem is (jelfás) Tömegelni akarok ! Anapolont akartam még mellé de lebeszéltek róla hogy nem nagyon van az országban real..., bár ez már szinte mindenre igaz !!
androlicról és a genesisről hallottam jókat.....de kitudja egyik közeli barátom használt iránit  arról is sokan mondták még lehet itt is hogy működik és közben semmi...:DDDD
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."