2024. Május 06. - 20:55:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498745 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2011. Október 06. - 17:00:09
Válasz #4410
Nem elérhető

lucy01


nekem az ennantát még mindig bevált,abból még kevesebb az esély hogy szart kapsz mint a többiből és az árra sem sok ;)!!!de ez csak az én véleményem!!első 4hétben 500mg testo mellé 30mg meta aztán a további 4ben 750-1000mg testo minden másnap 50mg desma wini!!!nekem ez tökéletesen bevált még eddig mindig!! =/+' =/+'
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2011. Október 07. - 11:18:05
Válasz #4411
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!

Olvastam az oldalon, hogy mennyi mindentől függ a szerek használata. Kaja,edzésmúlt,edzés stb....
Azt is olvastam, hogy a szerek nagy része hamis, nem az van benne aminek lennie kell.....hát ez fasza egy kezdő kúrázótól.
 Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mire kell odafigyelnem és mit érdemes kezdetnek elkezdeni.  Folytatásnak mit érdemes használnom? Decáról olvastam, hogy rémálmot csinál meg ilyenek. Meg azt is olvastam, hogy sok Decába testosteron van, ami persze hamis. Írtátok ezt az X-file könyvet.......nem sok mindent lehet kivenni a hamis dolgokról, elég jó utánzatok vannak már......

12 éve edzek, heti kétszer edzek egy izomcsoportot, kaja az eléggé rendben van, táplálék kiegészítők: tejsavó protein, bcaa és glutamint használok+ vitamin pakk.

Én nem az a vizes zsíros  nagy állat akarok lenni mint az erőemelők, hanem nyers izomzatból szeretnék még pár kilót, ebben szeretnék segítséget kérni tőletek!?! Sajnos nem megy rám több kg hiába a kaja meg minden.... persze lehet én hibázok valahol, ....nem vagyok versenyző! :)

Várom válaszotokat!

Előre is köszönöm!


testosteron propionate (pl testolic) minden másnap 50mg + winstrol ( pl Genesis Stanozolol 100mg/ml)

Nem baszogatásból, de hogyhogy megváltozott a vélemény a genesisről?
kipróbáltam a stanáját.. elégbetyár:)
A haver nem bírt két napig  egyetlen felsőtest gyakorlatot sem végezni amikor ebből nyomott egy milit a vállába :-O.Ha combjába adta akkor meg sántított.Végül csak fél milit tolt kétnaponta amit 1ml bac.vízzel hígított.Így már  bírta a válla is /7%.

2011. Október 07. - 11:41:10
Válasz #4412
Nem elérhető

Maszat


A vizes bázisú injektálható készítményekben megemelik a benzyl alcohol tartalmat, mivel azoknál sokkal nagyobb a baktériumok elszaporodásának veszélye. Ez persze az UGL gyártóknál szokás, ahol nem tudnak steril körülményeket biztosítani.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 07. - 20:54:02
Válasz #4413
Nem elérhető

Maszat


25mg-os metilből mennyit szokás naponta elszopogatni? 2-3 db már megfelelő mennyiség? Dino?  ;D   Azt hiszem ez lesz a műtét előtti uccsó löket a ciciknek  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 07. - 22:48:43
Válasz #4414
Nem elérhető

dino


25mg-os metilből mennyit szokás naponta elszopogatni? 2-3 db már megfelelő mennyiség? Dino?  ;D   Azt hiszem ez lesz a műtét előtti uccsó löket a ciciknek  ;D
passzolom, nem használtam még akarva, csak stanozolként és fasztudja mennyi volt bent:DD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Október 12. - 14:20:16
Válasz #4415
Nem elérhető

Maszat


dino   14:14:04   Egy témát olvas: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után

ugyan már Dino... kis propival levezetsz, 'azt jóvan  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 13. - 23:26:27
Válasz #4416
Nem elérhető

dino


dino   14:14:04   Egy témát olvas: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után

ugyan már Dino... kis propival levezetsz, 'azt jóvan  ;D
kurvaszádat te köcsög.. csak azért is teszek mellé egy kis stanát! :DDDDD a hcg ráér még:DDDDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Október 13. - 23:29:25
Válasz #4417
Nem elérhető

Maszat


dino   14:14:04   Egy témát olvas: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után

ugyan már Dino... kis propival levezetsz, 'azt jóvan  ;D
kurvaszádat te köcsög.. csak azért is teszek mellé egy kis stanát! :DDDDD a hcg ráér még:DDDDDD

inkább töröld le a faszomba azt az aláírást a kommentjeid alol :D buznyák  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 13. - 23:37:09
Válasz #4418
Nem elérhető

dino


dino   14:14:04   Egy témát olvas: Levezetés avagy mit is tegyünk egy kúra után

ugyan már Dino... kis propival levezetsz, 'azt jóvan  ;D
kurvaszádat te köcsög.. csak azért is teszek mellé egy kis stanát! :DDDDD a hcg ráér még:DDDDDD

inkább töröld le a faszomba azt az aláírást a kommentjeid alol :D buznyák  ;D
ok! :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. Október 17. - 09:50:33
Válasz #4419
Nem elérhető

germany8


sziasztok!
valaki használta már a Balkan Pharmaceuticals-tól a Nandrolone decanoate 200mg/ml???
anapolon50 és omnadren mellé fogom nyomni :)

2011. Október 17. - 09:50:33
Válasz #4420
Nem elérhető

Rsc


Üdv urak!

úgy néz ki a napokban lenézek Szerbiába olvastam anno itt,hogy volt aki pár helyen "betalált" ha jól emlékszem,mit gondoltok érdemes utána járni?


2011. Október 17. - 10:09:56
Válasz #4421
Nem elérhető

Maszat


kicsit több mint 1 hete m1 a boldenone, és már olyan étvágyat csinál,h az utóbbi 2 napban felkeltem hajnalba enni  :o

pedig az undeclynate lassu észter, de azért gondolom valamennyi csak hasznosul már. 800ból ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 17. - 10:41:53
Válasz #4422
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
kicsit több mint 1 hete m1 a boldenone, és már olyan étvágyat csinál,h az utóbbi 2 napban felkeltem hajnalba enni  :o

pedig az undeclynate lassu észter, de azért gondolom valamennyi csak hasznosul már. 800ból ;D

...ha kicsi a tét, a kedvem sötét... :DDDD

2011. Október 17. - 10:44:37
Válasz #4423
Nem elérhető

Maszat


kicsit több mint 1 hete m1 a boldenone, és már olyan étvágyat csinál,h az utóbbi 2 napban felkeltem hajnalba enni  :o

pedig az undeclynate lassu észter, de azért gondolom valamennyi csak hasznosul már. 800ból ;D

...ha kicsi a tét, a kedvem sötét... :DDDD

 ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Október 17. - 11:12:52
Válasz #4424
Nem elérhető

Maszat


nesze nektek, UGL  ;D

"1889-ben óriási feltűnést keltett Brown-Séquard bejelentése a herekivonat fiatalító hatásáról. A hetvenes éveiben járó tudós kutya és tengerimalac őrölt heréiből kipréselt, és vízzel higított nedvvel injekciózta saját magát..."
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26