2024. Május 06. - 20:09:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498732 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2011. November 08. - 15:31:13
Válasz #4590
Nem elérhető

Maszat


Én is elfogadom!  ;D


Neki az van?  ;D

mind1ik az. az elsődleges (biológiailag nem módosított) stanának nincs hatása.  ;D Azt csak kiszarod  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 08. - 15:32:41
Válasz #4591
Nem elérhető

NabLet


HCG-t mekkora tűvel szoktátok tolni?  0o0o0
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2011. November 08. - 15:33:11
Válasz #4592
Nem elérhető

Jordan


HCG-t mekkora tűvel szoktátok tolni?  0o0o0

Insulinos
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. November 08. - 15:35:06
Válasz #4593
Nem elérhető

Maszat


1x csak 22es tűm volt, unokatesóm adta. Hozzászokott az olajos dolgokhoz. A másodperc törtrésze alatt bement. A szemem pedig párhuzamosan tágult a beadott mennyiséggel  ;D ez még a régi módi 3x5000nél történt.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 08. - 16:06:38
Válasz #4594
Nem elérhető

Jordan


Akkor lovagoljunk azon miért kérdezel hülyeséget. Igen, gáz 1 alkilát szteroidra alkoholt inni, mivel már az is magában terheli a májat. Ilyen hülye kérdést fel se kellene tenni. Bele nem halsz, de terheli a májadat.


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. November 08. - 16:08:03
Válasz #4595

Hulk1

Vendég
Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni ezzel a kúrával kapcsolatban! Nem az első kúrám lenne csak eddig kisebbekkel próbálkoztam és most szeretnék egy kicsit ütősebbet.

1 - 10. hétig  Deca-durabolin 200mg + T.Enanthate 200mg
5 - 9. hétig    Boldenon         200mg
10 - 14. hétig Boldenon         400mg
15 - 18. hétig Boldenon         200mg
15 - 24. hétig T.Propionate    300mg
19 - 24. hétig Stanozolol       250mg

Levezetésnek:
22 - héttől napi 50mg Proviron  60szem
30 szem clostilbegyt az 1 HCG után 10 napig 2 ; 10 napig 1
4 x 5000 HCG

Előre is köszi a válaszokat!

 

2011. November 08. - 16:08:03
Válasz #4596
Nem elérhető

NabLet


1x csak 22es tűm volt, unokatesóm adta. Hozzászokott az olajos dolgokhoz. A másodperc törtrésze alatt bement. A szemem pedig párhuzamosan tágult a beadott mennyiséggel  ;D ez még a régi módi 3x5000nél történt.

milyen akkor az "új módi" levezetésed ? ;D
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2011. November 08. - 16:12:29
Válasz #4597
Nem elérhető

Maszat


1x csak 22es tűm volt, unokatesóm adta. Hozzászokott az olajos dolgokhoz. A másodperc törtrésze alatt bement. A szemem pedig párhuzamosan tágult a beadott mennyiséggel  ;D ez még a régi módi 3x5000nél történt.

milyen akkor az "új módi" levezetésed ? ;D

kúra közben használom a hcg-t, vagy ha a végén, akkor se 3x5000, hanem minden 3.napon 500 NE.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 08. - 16:19:44
Válasz #4598
Nem elérhető

NabLet


1x csak 22es tűm volt, unokatesóm adta. Hozzászokott az olajos dolgokhoz. A másodperc törtrésze alatt bement. A szemem pedig párhuzamosan tágult a beadott mennyiséggel  ;D ez még a régi módi 3x5000nél történt.

milyen akkor az "új módi" levezetésed ? ;D

kúra közben használom a hcg-t, vagy ha a végén, akkor se 3x5000, hanem minden 3.napon 500 NE.

és hány napig megy ez így?
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2011. November 08. - 16:20:11
Válasz #4599
Nem elérhető

Jordan


24 hetes kura... Nyugtass meg, hogy versenyfelkeszules  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. November 08. - 16:22:12
Válasz #4600
Nem elérhető

Maszat


1x csak 22es tűm volt, unokatesóm adta. Hozzászokott az olajos dolgokhoz. A másodperc törtrésze alatt bement. A szemem pedig párhuzamosan tágult a beadott mennyiséggel  ;D ez még a régi módi 3x5000nél történt.

milyen akkor az "új módi" levezetésed ? ;D

kúra közben használom a hcg-t, vagy ha a végén, akkor se 3x5000, hanem minden 3.napon 500 NE.

és hány napig megy ez így?

Legutóbb kúra végén nyomtam 10x500ne HCG-t. Közben és utána pedig nolvadex ment, napi 20mg pár hétig.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 08. - 16:26:01
Válasz #4601
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
24 hetes kura... Nyugtass meg, hogy versenyfelkeszules  :D

Adj teret a fejlődésnek Jordy, ne légy maradi...emelj a téten te is!  ;D

2011. November 08. - 16:26:18
Válasz #4602
Nem elérhető

NabLet


1x csak 22es tűm volt, unokatesóm adta. Hozzászokott az olajos dolgokhoz. A másodperc törtrésze alatt bement. A szemem pedig párhuzamosan tágult a beadott mennyiséggel  ;D ez még a régi módi 3x5000nél történt.

milyen akkor az "új módi" levezetésed ? ;D

kúra közben használom a hcg-t, vagy ha a végén, akkor se 3x5000, hanem minden 3.napon 500 NE.

és hány napig megy ez így?

Legutóbb kúra végén nyomtam 10x500ne HCG-t. Utána közben és utána pedig nolvadex ment, napi 20mg pár hétig.

mit tartalmazott a kúra ami után ilyen levezetést alkamaztál?
"minden" jól működött a kúra után? :-)(-: mennyit vesztettél a felépített anyagból?
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2011. November 08. - 16:34:21
Válasz #4603

Hulk1

Vendég
Gondoltam, hogy ezt fogja valaki kérdezni.  ;D
Nem, nem az. Az én véleményem szerint 12 - 14 hetes kúra után eltelik fél év és megint kezdem az egészet elöről és borítom a hormon háztartásomat újra és újra.
Csak ha ezt végig csinálom ez után kb. egy évig semmi vagy még tovább.
Marad a sima edzés!
De szerintem ez után ha kitartó vagyok (mégpedig az vagyok) akkor elérhetem azt a kinézetett amit szeretnék.  :o
 

2011. November 08. - 16:55:28
Válasz #4604
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Gondoltam, hogy ezt fogja valaki kérdezni.  ;D
Nem, nem az. Az én véleményem szerint 12 - 14 hetes kúra után eltelik fél év és megint kezdem az egészet elöről és borítom a hormon háztartásomat újra és újra.
Csak ha ezt végig csinálom ez után kb. egy évig semmi vagy még tovább.
Marad a sima edzés!
De szerintem ez után ha kitartó vagyok (mégpedig az vagyok) akkor elérhetem azt a kinézetett amit szeretnék.  :o
 

A köztes időszakokra ( is ) találták ki a Novatest-et, Arimatest-et, PCT. Persze kúra utáni szerek, de ha fél év alatt nem akarsz sokat veszteni, néha be kell iktatni ezeket...............a sok fehérje, glutamin, meg BCAA mellé  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).