2024. Május 06. - 20:51:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498745 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2011. November 10. - 06:47:19
Válasz #4650
Nem elérhető

Rebel


Egyébként ti honnan szerzitek be a szteroidokat?


Most azt hiszed poénkodok, de Én be szoktam gyűjteni. Pl van 1 nagydarab kidobó srác a terembe, mindig ugyan akkor megy ki wc-re, megkérem,h végezze a dolgát 1 zacskóba, majd a zacskót a tartalmával hazaviszem, és odaadom 1 barátom apjának, aki vegyész mérnök doktor professzor, és Ő vonja ki belőle a számomra hasznos anyagokat. Egyébként mivel vastagbél gyulladása van a srácnak, ezért a szénhidrátok nagyrészét emésztetlenül üríti. Tejsavó izolátummal a legjobb edzés után.
S ha nem sterilizálod / elég 60 fokon 2,5 percig kevergetni óramutató járásával ellentétesen-nehogy megváltozzon az L izomer/akkor meg van oldva a pre- és probiotikum ellátásod is!Vannak elég ütős fehérjék amikkel bekeverve,s zabpelyhes palacsintába betekerve egészen ételszerűnek mutat.Mondjuk az illata.....,de ilyenkor gondolj Arnoldra!Áldozat nélkül nincs eredmény.

2011. November 10. - 11:33:15
Válasz #4651
Nem elérhető

warren



Ez egy igazi Underground labor.
Még alvás közben is gyártanak az erre fenntartott gazdaszervezetek!
Csak azt nem irigylem aki kapszulázza.

;D

http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2011. November 10. - 11:35:54
Válasz #4652
Nem elérhető

Maszat


ááhhhhhhhhhh  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 10. - 11:36:47
Válasz #4653
Nem elérhető

hopika


Ó bazd meg-most ettem...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. November 10. - 11:42:37
Válasz #4654
Nem elérhető

warren


Szép napot, és Jó Étvágyat az épp tömegelőknek !!!

;D ;D ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2011. November 10. - 11:56:13
Válasz #4655
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 10. - 11:58:03
Válasz #4656
Nem elérhető

Maszat


most olvasom a képcímet :DDDDDDDDDD
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 10. - 12:06:14
Válasz #4657
Nem elérhető

warren


most olvasom a képcímet :DDDDDDDDDD

Na látod még ez is igazolja az elméletet   @:-)
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2011. November 10. - 15:44:32
Válasz #4658
Nem elérhető

tibbike


Egyébként ti honnan szerzitek be a szteroidokat?


Most azt hiszed poénkodok, de Én be szoktam gyűjteni. Pl van 1 nagydarab kidobó srác a terembe, mindig ugyan akkor megy ki wc-re, megkérem,h végezze a dolgát 1 zacskóba, majd a zacskót a tartalmával hazaviszem, és odaadom 1 barátom apjának, aki vegyész mérnök doktor professzor, és Ő vonja ki belőle a számomra hasznos anyagokat. Egyébként mivel vastagbél gyulladása van a srácnak, ezért a szénhidrátok nagyrészét emésztetlenül üríti. Tejsavó izolátummal a legjobb edzés után.

Ezen most nem tudok nevetni.
"a lepényhal meg utoljára"

2011. November 10. - 15:44:32
Válasz #4659
Nem elérhető

Flamemake


4 hétig tartó
-d3 vitamint napi 15000 NE
-napi 50mg clomid


levezetésről milyen fejlemények vannak, próbálta már vki?
Minden kúra alapja a tesztoszteron!

2011. November 11. - 14:49:06
Válasz #4660
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Egyébként ti honnan szerzitek be a szteroidokat?


Most azt hiszed poénkodok, de Én be szoktam gyűjteni. Pl van 1 nagydarab kidobó srác a terembe, mindig ugyan akkor megy ki wc-re, megkérem,h végezze a dolgát 1 zacskóba, majd a zacskót a tartalmával hazaviszem, és odaadom 1 barátom apjának, aki vegyész mérnök doktor professzor, és Ő vonja ki belőle a számomra hasznos anyagokat. Egyébként mivel vastagbél gyulladása van a srácnak, ezért a szénhidrátok nagyrészét emésztetlenül üríti. Tejsavó izolátummal a legjobb edzés után.

Ezen most nem tudok nevetni.
Maszat kolléga kifejlesztett egy új módszert, 17 alfa alkilálás helyett, leírta a 17 alfa kakilálást  :-/]  ;D ;D.

 8-)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 11. - 17:45:39
Válasz #4661
Nem elérhető

tibbike


Az igaz, hogy a stana 12óráig van benne a szervezetbe?
Most 3x2szemet szedek egy nap, de azt javasolta akitől vettem (az okos), hogy inkább 2x3szemet szedjek (reggel-délután), mert 12óráig van a szervezetembe.

Ti, hogy gondoljátok?  O0

"a lepényhal meg utoljára"

2011. November 12. - 10:35:37
Válasz #4662
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az igaz, hogy a stana 12óráig van benne a szervezetbe?
Most 3x2szemet szedek egy nap, de azt javasolta akitől vettem (az okos), hogy inkább 2x3szemet szedjek (reggel-délután), mert 12óráig van a szervezetembe.

Ti, hogy gondoljátok?  O0


Szerintem ne bonyolítsd túl, mind a két szedési módszer mellett lehetne érvelni, nagyobb koncentráció a vérben, nagyobb adagoknál, vagy ha jobban elosztod, akkor kurvárajobbleszneked  :D stb...

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 13. - 02:01:54
Válasz #4663
Nem elérhető

RsLeo


tibbike: olyan komolysággal csinálod ezt a műveletet, hogy az esti piázás okán néha kihagynál 1-1 dózist. Komolyan gondolod, hogy -ennek fényében- az elosztás még bármit képes rontani, vagy javítani a kúrádon?
Told be reggel egyszerre az egészet és legalább este már nem kell aggódnod miatta.

Más: egy nagyon kedves barátom a közéletben dolgozik. Szivesen fizetne neked, hogy legyél az asszisztense. Mostanában elég sokszor kell elmondania, miért gondolja úgy, hogy túl sok államilag finanszírozott hely van a magyar felsőoktatásban. Arra gondoltunk, ha legközelebb ilyen kérdés adódik, csak megmutatunk téged. Ő megspórol egy csomó szájtépést és a fennmaradó időben sörözhetünk. Ha érdekel a meló, jelentkezz priviben! Stanában fizetünk.

2011. November 13. - 07:35:24
Válasz #4664
Nem elérhető

ninja14



Más: egy nagyon kedves barátom a közéletben dolgozik. Szivesen fizetne neked, hogy legyél az asszisztense. Mostanában elég sokszor kell elmondania, miért gondolja úgy, hogy túl sok államilag finanszírozott hely van a magyar felsőoktatásban. Arra gondoltunk, ha legközelebb ilyen kérdés adódik, csak megmutatunk téged. Ő megspórol egy csomó szájtépést és a fennmaradó időben sörözhetünk. Ha érdekel a meló, jelentkezz priviben! Stanában fizetünk.
!+"% !+"%
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D