2024. Május 06. - 21:22:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498760 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2011. November 14. - 16:27:02
Válasz #4680
Nem elérhető

RsLeo


tibbike: nem érted amit mondani szeretnék. A problémám nem az összes egyetemistával van, hanem azokkal, akiknek már a kérdésein, gondolatmenetén látszik, hogy teljesen fölöslegesen költ az állam a képzésükre, mert a büdös életben nem fognak diplomás állásban elhelyezkedni, magasabb jövedelemre szert tenni és ezáltal az állam "befektetését" visszafizetni.

Semmi szűkség nincs rá, hogy lúzer, szemüveges kocka legyél. Egy egyetemista legyen egyetemista. Bulizzon, érezze jól magát.
Én soha nem voltam egyetemista. A matek sajnos nem az erősségem, humán büfészakra viszont fölöslegesnek tartottam elmenni. Nem kell engem félteni, a középiskolás évek alatt végig zongoráztam mindent amit lehet, nincs ezzel semmi bajom. A különbség, hogy közben nem kokszoltam. Ellenben a társadalmunk leendő elitjétől szerintem elvárható, hogy tisztában legyen vele, hogy ezek (túladagolt) gyógyszerek, nem gumicukorkák. Ennek megfelelően, nem célszerű vodkával bevenni. Vagy ez, vagy az. Ezen kívül, -szerintem- az is elvárható lenne, hogy ne egy nyilvános fórumon próbáljon meg beszerzési forrásokról érdeklődni, gyógyszerrel való visszaéléshez.

Hogy hasznosat is mondjak: ha annyira nincsenek kiépített kapcsolataid, hogy internetről kell szteroidokat beszerezned, a legbiztosabb jele, hogy még nem állsz készen ezek használatára.

Hogy a suliban hasznosat is mondjak: amikor a tablettát a szádhoz emeled, akkor tolod befelé a szervezetedBE. Ezután a hatóanyag X órán keresztül a szervezetedBEN van.

(Utóbbit eredetileg nem akartam szóvá tenni, csak olyan vehemenciával kezdted el védeni az egyetemisták -általam egyébként nem bántott- becsületét, hogy kénytelen voltam leírni.)

2011. November 14. - 16:43:17
Válasz #4681
Nem elérhető

Gabe


Sőt, én is voltam egyetemista, de mi a maradék időnkbeN mentünk el sörözni.
Én sem akarlak bántani Tibike, de a viselkedésed a nickedhez méltó, a helyesírásoddal egyetemben.
Kisfiús. Neked nem kox kell, hanem először kezdjél el szépen rendesen kajálni, meg rendszeresen edzeni.
1-1 buli belefér, de ha komolyan akarsz valamit kezdeni a testeddel, akkor az lemondásokkal jár, egyébként a wc-be is dobálhatod a pénzedet.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. November 14. - 21:48:57
Válasz #4682
Nem elérhető

try2bebig


tibbike: olyan komolysággal csinálod ezt a műveletet, hogy az esti piázás okán néha kihagynál 1-1 dózist. Komolyan gondolod, hogy -ennek fényében- az elosztás még bármit képes rontani, vagy javítani a kúrádon?
Told be reggel egyszerre az egészet és legalább este már nem kell aggódnod miatta.

Más: egy nagyon kedves barátom a közéletben dolgozik. Szivesen fizetne neked, hogy legyél az asszisztense. Mostanában elég sokszor kell elmondania, miért gondolja úgy, hogy túl sok államilag finanszírozott hely van a magyar felsőoktatásban. Arra gondoltunk, ha legközelebb ilyen kérdés adódik, csak megmutatunk téged. Ő megspórol egy csomó szájtépést és a fennmaradó időben sörözhetünk. Ha érdekel a meló, jelentkezz priviben! Stanában fizetünk.

Nem tudom miért hiszik azt az emberek hogy az egyetemisták semmire kellő alkoholisták.

Mert megvan rá az okuk, a nagy részük az, és ráadásul a legtöbbjük el is van szállva magától. A mentalitás is mutatja: gyúrjuk ki magunkat a bulikba, de persze kell a pia("jobbik" esetben, rosszabbik esetben valami csodapor, amitől aztán tényleg "roid rage" lesz...). Aztán meg jön a tipikus képlet: kis test+kis koksz*nagy önbizalom=nagy K.O. , mert a rossz emberrel kötözködnek. Persze nem mindenki ilyen, de én kisvárosban lakom, és jó pár példát fel tudnék sorolni. Volt aki megúszta, mert vagy leállították a haverjai, vagy volt aki bevédje a seggét, viszont 2 olyan is volt, akit szétcincáltak elég rendesen.:)

Mellesleg én is egyetemista vagyok, bár most passzívon.

2011. November 14. - 22:12:31
Válasz #4683
Nem elérhető

try2bebig


Amúgy már elhangzott a kérdés, de felteszem még1x, hátha most valaki rábukkan....

Tren acetátból milyet érdemes venni? Egy srác érdeklődött, nekem azonnal a thaiger pharma jutott eszembe, de aztán inkább nem szólaltam meg, mert a tren ena nekem illetve másnak sem működött túl jól, azon kívül, hogy csernobili volt a vizelet, így másnak sem ajánlanám tiszta szívvel.

2011. November 14. - 23:52:42
Válasz #4684
Nem elérhető

Milo


Nekem is volt tapasztalatom egyetemen. 3réteg van:ficsurkodó buzigyerek, stréber, alkoholista. Sportoló,normális ember ritka mint a fehér holló
Riceman

2011. November 15. - 09:30:38
Válasz #4685
Nem elérhető

ninja14


Nekem is volt tapasztalatom egyetemen. 3réteg van:ficsurkodó buzigyerek, stréber, alkoholista. Sportoló,normális ember ritka mint a fehér holló
feltéve, ha nem sport egyetemen vagy ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. November 15. - 10:47:00
Válasz #4686
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nekem is volt tapasztalatom egyetemen. 3réteg van:ficsurkodó buzigyerek, stréber, alkoholista. Sportoló,normális ember ritka mint a fehér holló
feltéve, ha nem sport egyetemen vagy ;D
Lehet a TF-en sportból isznak  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 15. - 10:47:41
Válasz #4687
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ja igen a tren acetát...........nincs vele tapasztalatom..........de legalább leírtam  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 15. - 10:48:53
Válasz #4688
Nem elérhető

Henry1990


Sziasztok!
két és fél éve eddzem, úgy gondolom hogy a táplálkozásom a lehetőségeimhez mérten rendben van, heti 4 alkalommal alkalmanként kb másfél órát eddzem, persze ez sokminden függvénye.
A lényeg: Elgondolkoztam egy Sustanon kúrán, eddíg csak ecdysteront használtam, és nemigazán van selytésem arról hogy milyen következményei vannak egy ilyen kúrának ( értem ezalatt leginkább az agresszió mértéket )
Nyilván ezt csak akkor tudnám meg hogy mit hozna ki belőlem ha kipróbálnám, de itt jön a bökkenő és a kérdésem lényege:

Ha csak egy inekciót nyomok magamba akkor is borulhat a hormon háztartásom, ergo szerezzek be gyógyszert?
ha nem akarok mellé mást szedni később akkor ebben a formában megfelelő lenne a susta adagolása? 1. hét 1 szuri, 2. hét 2, 3.3, 4. hét 2, 5. hét 1 Illetve a végén milyen gyógyszert ajánlanátok levezetésképp a tesztoszteron termelés visszaállításához?


Teszem hozzá hogy nem fogok fejjel a falnak menni, elképzelhető hogy nem is fogom elkezdeni a kúrát, csak egyszerűen szükségesek ezek az info-k a döntésemhez.

2011. November 15. - 10:48:56
Válasz #4689
Nem elérhető

tibbike


Bocsánat, hogy nem írok helyesen. Látom nagyon odafigyeltek a részletekre...  :-)(-:
"a lepényhal meg utoljára"

2011. November 15. - 10:48:56
Válasz #4690
Nem elérhető

tibbike


tibbike: olyan komolysággal csinálod ezt a műveletet, hogy az esti piázás okán néha kihagynál 1-1 dózist. Komolyan gondolod, hogy -ennek fényében- az elosztás még bármit képes rontani, vagy javítani a kúrádon?
Told be reggel egyszerre az egészet és legalább este már nem kell aggódnod miatta.

Más: egy nagyon kedves barátom a közéletben dolgozik. Szivesen fizetne neked, hogy legyél az asszisztense. Mostanában elég sokszor kell elmondania, miért gondolja úgy, hogy túl sok államilag finanszírozott hely van a magyar felsőoktatásban. Arra gondoltunk, ha legközelebb ilyen kérdés adódik, csak megmutatunk téged. Ő megspórol egy csomó szájtépést és a fennmaradó időben sörözhetünk. Ha érdekel a meló, jelentkezz priviben! Stanában fizetünk.

Nem tudom miért hiszik azt az emberek hogy az egyetemisták semmire kellő alkoholisták.

Mert megvan rá az okuk, a nagy részük az, és ráadásul a legtöbbjük el is van szállva magától. A mentalitás is mutatja: gyúrjuk ki magunkat a bulikba, de persze kell a pia("jobbik" esetben, rosszabbik esetben valami csodapor, amitől aztán tényleg "roid rage" lesz...). Aztán meg jön a tipikus képlet: kis test+kis koksz*nagy önbizalom=nagy K.O. , mert a rossz emberrel kötözködnek. Persze nem mindenki ilyen, de én kisvárosban lakom, és jó pár példát fel tudnék sorolni. Volt aki megúszta, mert vagy leállították a haverjai, vagy volt aki bevédje a seggét, viszont 2 olyan is volt, akit szétcincáltak elég rendesen.:)

Mellesleg én is egyetemista vagyok, bár most passzívon.

Így átgondolva tényleg igazad van. :D Bár én nem tartozok közéjük...
"a lepényhal meg utoljára"

2011. November 15. - 10:51:24
Válasz #4691
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok!
két és fél éve eddzem, úgy gondolom hogy a táplálkozásom a lehetőségeimhez mérten rendben van, heti 4 alkalommal alkalmanként kb másfél órát eddzem, persze ez sokminden függvénye.
A lényeg: Elgondolkoztam egy Sustanon kúrán, eddíg csak ecdysteront használtam, és nemigazán van selytésem arról hogy milyen következményei vannak egy ilyen kúrának ( értem ezalatt leginkább az agresszió mértéket )
Nyilván ezt csak akkor tudnám meg hogy mit hozna ki belőlem ha kipróbálnám, de itt jön a bökkenő és a kérdésem lényege:

Ha csak egy inekciót nyomok magamba akkor is borulhat a hormon háztartásom, ergo szerezzek be gyógyszert?
ha nem akarok mellé mást szedni később akkor ebben a formában megfelelő lenne a susta adagolása? 1. hét 1 szuri, 2. hét 2, 3.3, 4. hét 2, 5. hét 1 Illetve a végén milyen gyógyszert ajánlanátok levezetésképp a tesztoszteron termelés visszaállításához?


Teszem hozzá hogy nem fogok fejjel a falnak menni, elképzelhető hogy nem is fogom elkezdeni a kúrát, csak egyszerűen szükségesek ezek az info-k a döntésemhez.

Felesleges 1 ilyen kúrának nekiállnod, főleg úgy,h azt se tudod,h akarod-e. Én amikor eldöntöttem,h akarom, rá még hónapokig csak olvasgattam a témával kapcsolatban. Hagyd a francba!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 15. - 11:01:09
Válasz #4692
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!
két és fél éve eddzem, úgy gondolom hogy a táplálkozásom a lehetőségeimhez mérten rendben van, heti 4 alkalommal alkalmanként kb másfél órát eddzem, persze ez sokminden függvénye.
A lényeg: Elgondolkoztam egy Sustanon kúrán, eddíg csak ecdysteront használtam, és nemigazán van selytésem arról hogy milyen következményei vannak egy ilyen kúrának ( értem ezalatt leginkább az agresszió mértéket )
Nyilván ezt csak akkor tudnám meg hogy mit hozna ki belőlem ha kipróbálnám, de itt jön a bökkenő és a kérdésem lényege:

Ha csak egy inekciót nyomok magamba akkor is borulhat a hormon háztartásom, ergo szerezzek be gyógyszert?
ha nem akarok mellé mást szedni később akkor ebben a formában megfelelő lenne a susta adagolása? 1. hét 1 szuri, 2. hét 2, 3.3, 4. hét 2, 5. hét 1 Illetve a végén milyen gyógyszert ajánlanátok levezetésképp a tesztoszteron termelés visszaállításához?


Teszem hozzá hogy nem fogok fejjel a falnak menni, elképzelhető hogy nem is fogom elkezdeni a kúrát, csak egyszerűen szükségesek ezek az info-k a döntésemhez.

Felesleges 1 ilyen kúrának nekiállnod, főleg úgy,h azt se tudod,h akarod-e. Én amikor eldöntöttem,h akarom, rá még hónapokig csak olvasgattam a témával kapcsolatban. Hagyd a francba!
Meg aztán jól elmegy a pénzed a kúrára, és csak a lényegre nem fog maradni, fehérje, Glutamin, aminok stb........pont a lényeg, mert szerencsétlen szteroid, nem tud a semmiből izmot kreálni ( pontosabban annak segítségével, a saját szervezeted ).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 15. - 15:30:51
Válasz #4693
Nem elérhető

NabLet


"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2011. November 15. - 16:04:06
Válasz #4694
Nem elérhető

tibbike


vajon ő lehet tibbike?  http://www.napiszar.com/kepek/2011/11/15/izom-tibi-occsso-kondija/  ****)

Kössz szépen haver! Sajnos én sokkal vékonyabb vagyok, és a hajam is hosszabb  :-):-)::  :-<
"a lepényhal meg utoljára"