2024. Május 06. - 13:02:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498621 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2011. November 15. - 16:29:26
Válasz #4695
Nem elérhető

tibbike


Apropó, 10 napon belül végzek a stanával, 200szemet szedtem be, eredménye is van :)

Mit ajánlotok a kúra végére, mit szedjek, hogy megmaradjon a megszerzett izmom. Tesztoszteron szint fokozót?  ????...

Kérlek ne basztassatok, direktbe feltettem a kérdést. Ennyi.

Pacsi  ::)
"a lepényhal meg utoljára"

2011. November 15. - 17:00:11
Válasz #4696
Nem elérhető

RsLeo


milyen kúrát csináltál pontosan?
Hány g-os stana? Naponta hány szem? Hány napig?

2011. November 15. - 17:13:31
Válasz #4697
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


akarunk egy before - after képet!  ;D

2011. November 15. - 17:16:53
Válasz #4698
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 15. - 17:45:26
Válasz #4699
Nem elérhető

tibbike


Ja meg a másik, soha nem fájt kúra közbe a májam (persze rengeteg vizet iszok), de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat (Ez itt NEM a reklám helye) szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint.
"a lepényhal meg utoljára"

2011. November 15. - 17:45:27
Válasz #4700
Nem elérhető

tibbike


milyen kúrát csináltál pontosan?
Hány g-os stana? Naponta hány szem? Hány napig?

5mg-os, naponta 2x3szem, 200szem van összesen és már csak 60szem maradt.
"a lepényhal meg utoljára"

2011. November 15. - 18:23:24
Válasz #4701
Nem elérhető

NabLet


Ja meg a másik, soha nem fájt kúra közbe a májam (persze rengeteg vizet iszok), de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat (Ez itt NEM a reklám helye) szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint.


 :-)!
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2011. November 15. - 18:25:58
Válasz #4702
Nem elérhető

Maszat


tibbike nem akarok ellenszenves lenni, de takarodj már a hülyeségeiddel bazmeg!  ;D   
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 15. - 19:13:58
Válasz #4703
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Ja meg a másik, soha nem fájt kúra közbe a májam (persze rengeteg vizet iszok), de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat (Ez itt NEM a reklám helye) szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint.

szerintem függeszd fel azokat a szilárd ételeket és folyadékokat is amiből már egy pici mennyiségű vitamin vagy ásványi anyag is kerülhet a szervezetetbe, hátha jobb lesz!

 !+"%

2011. November 15. - 20:09:42
Válasz #4704
Nem elérhető

ninja14


Ja meg a másik, soha nem fájt kúra közbe a májam (persze rengeteg vizet iszok), de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat (Ez itt NEM a reklám helye) szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint.
Felfuggeszted a vitamint bazdmeg  !+"% leterheli a majat !+"%
Levezeteskent szedjel szaraz falevelet az megjobban beszarit es a majat se terheli.....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. November 15. - 20:40:39
Válasz #4705
Nem elérhető

Milo


Fogadjunk hogy skytec, vagy bájotek márkát kellett kimoderálni. Az ilyen iq bajnokok álltalába azokat használják
Riceman

2011. November 15. - 23:20:02
Válasz #4706
Nem elérhető

tibbike


Gondoltam, hogy ilyen válaszokat fogok kapni.  ***))))
Volt régebben egy cikk a túlzott vitamin és ásványanyag bevitel leterheli a szervezetet és akár rákot is okozhat. Nem mondom, hogy én is így gondolom, de lehet valami a dologban.
"a lepényhal meg utoljára"

2011. November 15. - 23:22:39
Válasz #4707
Nem elérhető

Maszat


Gondoltam, hogy ilyen válaszokat fogok kapni.  ***))))
Volt régebben egy cikk a túlzott vitamin és ásványanyag bevitel leterheli a szervezetet és akár rákot is okozhat. Nem mondom, hogy én is így gondolom, de lehet valami a dologban.

Csak,h 1 Nobel díjast idézzek, a vitamin olyan anyag, ami akkor okoz betegséget, ha nem esszük meg! :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 15. - 23:39:13
Válasz #4708
Nem elérhető

modern


Gondoltam, hogy ilyen válaszokat fogok kapni.  ***))))
Volt régebben egy cikk a túlzott vitamin és ásványanyag bevitel leterheli a szervezetet és akár rákot is okozhat. Nem mondom, hogy én is így gondolom, de lehet valami a dologban.

Csak,h 1 Nobel díjast idézzek, a vitamin olyan anyag, ami akkor okoz betegséget, ha nem esszük meg! :)
LIKE ;)

2011. November 16. - 00:56:29
Válasz #4709
Nem elérhető

RsLeo


bazmeg, Tibi... esküszöm, hogy akartam segíteni a levezetésben, de a 'vitamin rákot okoz, viszont a stana vodkával király a májnak' már nekem is sok volt...