2024. Május 07. - 00:29:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498805 alkalommal)

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában

2011. November 16. - 00:57:24
Válasz #4710
Nem elérhető

Gabe


A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint.
Erősen gondolkodom, hogy ezt beteszem aláírásnak.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. November 16. - 01:13:47
Válasz #4711
Nem elérhető

RsLeo


ez az ANIMAL. (csak nem úgy.  ;D )

2011. November 16. - 08:17:49
Válasz #4712
Nem elérhető

Rebel


Fogadjunk hogy skytec, vagy bájotek márkát kellett kimoderálni. Az ilyen iq bajnokok álltalába azokat használják
Mondjuk a vitaminjuk ezeknek sem mérgező.

2011. November 16. - 08:21:15
Válasz #4713
Nem elérhető

Rebel


bazmeg, Tibi... esküszöm, hogy akartam segíteni a levezetésben, de a 'vitamin rákot okoz, viszont a stana vodkával király a májnak' már nekem is sok volt...
Tibi csak egy megerősítésért sóhajtozó okostojás.Tajg. pozitív.

2011. November 16. - 08:26:42
Válasz #4714
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint.
Erősen gondolkodom, hogy ezt beteszem aláírásnak.

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2011. November 16. - 12:37:01
Válasz #4715
Nem elérhető

NabLet


Gondoltam, hogy ilyen válaszokat fogok kapni.  ***))))
Volt régebben egy cikk a túlzott vitamin és ásványanyag bevitel leterheli a szervezetet és akár rákot is okozhat. Nem mondom, hogy én is így gondolom, de lehet valami a dologban.

nem akarsz edzésnaplót vezetni ? tuti sokan néznék  :o
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2011. November 16. - 13:07:10
Válasz #4716
Nem elérhető

Maszat


Gondoltam, hogy ilyen válaszokat fogok kapni.  ***))))
Volt régebben egy cikk a túlzott vitamin és ásványanyag bevitel leterheli a szervezetet és akár rákot is okozhat. Nem mondom, hogy én is így gondolom, de lehet valami a dologban.

nem akarsz edzésnaplót vezetni ? tuti sokan néznék  :o

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 16. - 13:28:31
Válasz #4717
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Gondoltam, hogy ilyen válaszokat fogok kapni.  ***))))
Volt régebben egy cikk a túlzott vitamin és ásványanyag bevitel leterheli a szervezetet és akár rákot is okozhat. Nem mondom, hogy én is így gondolom, de lehet valami a dologban.

nem akarsz edzésnaplót vezetni ? tuti sokan néznék  :o
Tibor, Tibooooooooooooooor  :D.

Régen mikor még az emberiség nem annyira civilizálódott ( tehát ősember, vagy még régebbi korszakba mennyünk vissza előember volt ) teljesen más volt a táplálkozása ( ahhoz alkalmazkodott az emésztőrendszerünk ), több növényi tápanyagot fogyasztott, gyömölcsöket, növényeket, bogyókat ( na nem olyat, amilyet a dikszáóba-e he  ;D ), és ezekben sokkal több vitamin meg ásványi anyag volt, mint a mostani, megtermeltekben. ( némileg a rost fogyasztásuk is magasabb volt ). És kurvára senki sem nyüsszögött nekik, hogy hé haver több c-vitamint fogyasztottál, mint 60mg...........tejólilabocifasza most mi lesz? Csak annyit válaszoltak volna, hogy aaaarghh  ***))))  ;D ;D.
A vízben oldódó vitaminok miatt ne aggódj, de asok zsírban oldódó vitamint is elég jól felhasznál a szervezetünk, pl. E-vitamin mérgezést még nem nagyon regisztráltak. Esetleg a szerves nehézfémekre figyelj oda, ennyi.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 16. - 13:36:13
Válasz #4718
Nem elérhető

Maszat


István kiselőadását olvashattuk a paleo étkezéssel kapcsolatban!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 16. - 13:51:02
Válasz #4719
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
prof. István kiselőadását olvashattuk a paleo étkezéssel kapcsolatban!  ;D

 ;D

2011. November 16. - 13:53:36
Válasz #4720
Nem elérhető

Gabe


A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint.
Erősen gondolkodom, hogy ezt beteszem aláírásnak.

 ;D
efit, nem akarsz nyitni egy edzésnaplót? ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. November 16. - 14:24:36
Válasz #4721
Nem elérhető

try2bebig


Nem mondom, hogy én is így gondolom, de lehet valami a dologban.

Te nagyon buta vagy.:D Egy mondaton belül cáfolod meg magad  ****) Tuti valami költségtérítéses büfészakon lehetsz az egyetemen, hogyha egyáltalán ott vagy, és 20(?) évesen még nem a 8 általánost próbálod befejezni.

Azon meg egyszerűen behaltam, hogy "stana meg a vitamin nem barátok?".  !+"% Logika azért befigyel.. Fáj a májad, és nem a szteroid lerakásán gondolkodsz, hanem a vitaminén. De gondolom a csirkemell is rákkeltő, meg a rizs is, így azt sem eszel.

2011. November 16. - 17:29:29
Válasz #4722
Nem elérhető

NabLet


tapasztalatok szerint mennyi provi szokott kelleni heti 2 omna mellé(magába)?

vélemény  provi+nolva eggyüttes használásáról ösztrögénesedés megakadályozására?
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2011. November 16. - 17:54:14
Válasz #4723
Nem elérhető

Milo


napi 1szem provironnak elvileg elégnek kell lenni a heti 2omnához
Riceman

2011. November 16. - 19:28:23
Válasz #4724
Nem elérhető

ninja14


Nablet most latom az alairasod  ****:)))
mennyit kellet fizess tibikenek a szerzoi jogokert, egy doboz stanat? ****:))) ****:))) ****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D