2024. Május 07. - 05:24:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498853 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2011. November 17. - 15:43:04
Válasz #4740
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


tesztoszteron + provi nekem eddig teljesen jól teszi a dolgát, persze nem súlyzós edzés mellé hanem küzdősport mellett, erő nagyon durván jön, olyanokat borítok.. :P viszont jön rendesen az izom is és tényleg szárazon, nem vizesedek, 25mg provi megfelelő, ahogy észrevettem magamon, vállasodom, 1 hét mulva verseny és le kell adnom valahogy 1-2 kilót, ez így tuti nehéz lesz, főleg h alig van rajtam víz, de próbálkozni fogok mindennel! ez az első hogy tesztoszteront használok, de tetszik a dolog, több kedvem is van edzeni, ill az erő ami elképesztő :P

2011. November 17. - 15:46:53
Válasz #4741
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
igen vannak ismerőseim akik ezt mondják (mint te) hogy csak ebben az esetben kell elkezdeni a provi\nolvát ha már vmi gond érezhető a mellben.
az érv ami miatt azt mondják hogy nem olyan hatékony a kox ha megy a provi pl... ennek mi az oka?
jó tudjuk a ösztrögén nagyon hasznnos tömegnövelős kúrákban de mégis, ezen kivül van más oka hogy szerintük "nem olyan hatásos"  :-){

Ez 1 hatalmas faszság. Buta, degenerált hobby koxosok mondják, akiknek az a cél,h minél nagyobbra puffadjanak, minél több vizet gyűjtsenek. A proviron blokkolja az SHBG-t, ezáltal több szabad tesztoszteron áramlik a vérben, ami a receptorokhoz tud kötődni. Ezáltal több izom fog épülni, ugyanakkor az is igaz,h eközben gátolja az 5 alfa reduktáz emzimeket, csökkentve az ösztrogén szintet, ezáltal kevesebb a víz, kisebb a puffadás.

tesztoszteron+proviron=több szabad tesztoszteron, kevesebb víz, minőségibb fazon!
Bocs, nem belepofázni akarok ( de mégis azt tettem  ;D ), de nem az aromatáz enzimet gátolja? Mert ha az 5 alfa reduktázt gátolná, megállítaná a hajhullást, csökkentené a pattanásosodást stb.

Magyarul a kedvencem lenne  ;D ;D.


bazmeg igazad van! Elírtam!  ;)

Amúgy régen Én is pánikoltam, volt olyan kúrám ahol szedtem finasteridet, persze csak mértékkel, ilyen napi fél szemet. Na az tényleg a reduktáz enzimeket gátolja  ;D

Amúgy azt vettem észre,h az első 2kúrámnál tapasztalható őrületes hajhullás megszünt mostanra. Pedig azóta beszaladt már anapolon, metil, meg volt,h felmentem provironba napi 150mg-ig. Volt,h hajmosásnál a sírógörcs kerülgetett, annyi haj volt a kezembe meg a zuhany tálcába.
Hajbeültetést már vállalnak ( saját hajhagymák ) 200.000-től..........régen 500-600 ezer volt ugyanez  ;).
Jól lement az ára, mint az életszínvonal..........
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 18. - 09:07:07
Válasz #4742
Nem elérhető

ralf21


Én is hajlamos vasgyok a gyno-ra..tolom is a proviront...
Gondolom ennek köszönhető hogy a Danabol elég szépen hoz, és nem annyira vizes tömeget..

2011. November 18. - 09:52:52
Válasz #4743
Nem elérhető

Rebel


igen vannak ismerőseim akik ezt mondják (mint te) hogy csak ebben az esetben kell elkezdeni a provi\nolvát ha már vmi gond érezhető a mellben.
az érv ami miatt azt mondják hogy nem olyan hatékony a kox ha megy a provi pl... ennek mi az oka?
jó tudjuk a ösztrögén nagyon hasznnos tömegnövelős kúrákban de mégis, ezen kivül van más oka hogy szerintük "nem olyan hatásos"  :-){

Ez 1 hatalmas faszság. Buta, degenerált hobby koxosok mondják, akiknek az a cél,h minél nagyobbra puffadjanak, minél több vizet gyűjtsenek. A proviron blokkolja az SHBG-t, ezáltal több szabad tesztoszteron áramlik a vérben, ami a receptorokhoz tud kötődni. Ezáltal több izom fog épülni, ugyanakkor az is igaz,h eközben gátolja az 5 alfa reduktáz emzimeket, csökkentve az ösztrogén szintet, ezáltal kevesebb a víz, kisebb a puffadás.

tesztoszteron+proviron=több szabad tesztoszteron, kevesebb víz, minőségibb fazon!
Bocs, nem belepofázni akarok ( de mégis azt tettem  ;D ), de nem az aromatáz enzimet gátolja? Mert ha az 5 alfa reduktázt gátolná, megállítaná a hajhullást, csökkentené a pattanásosodást stb.

Magyarul a kedvencem lenne  ;D ;D.


bazmeg igazad van! Elírtam!  ;)

Amúgy régen Én is pánikoltam, volt olyan kúrám ahol szedtem finasteridet, persze csak mértékkel, ilyen napi fél szemet. Na az tényleg a reduktáz enzimeket gátolja  ;D

Amúgy azt vettem észre,h az első 2kúrámnál tapasztalható őrületes hajhullás megszünt mostanra. Pedig azóta beszaladt már anapolon, metil, meg volt,h felmentem provironba napi 150mg-ig. Volt,h hajmosásnál a sírógörcs kerülgetett, annyi haj volt a kezembe meg a zuhany tálcába.
Hajbeültetést már vállalnak ( saját hajhagymák ) 200.000-től..........régen 500-600 ezer volt ugyanez  ;).
Jól lement az ára, mint az életszínvonal..........
Én is küzdöttem ezzel a problémával,pedig nem is kokszoltam akkor.Majd tudomásul vettem,s rövid ,majd borotvált stílusra váltottam.Mondjuk,ha valakinek elálló egy kicsit is a füle,akkor kissé mosolygós lesz az összhatás.
Állítom sokkal jobban bejön a csajoknak,mint az előtte-utána képeken látható RITKA-szép bozontok.Szerintem 10-ből 9 nagyon gáz.

2011. November 18. - 10:33:44
Válasz #4744
Nem elérhető

modern


Nem tud valaki ilyen finasteridet szerezni, mert csak vényre adják !??
p.ü-ben ha tud valaki !! köszi

2011. November 18. - 11:14:37
Válasz #4745
Nem elérhető

Maszat


Nem tud valaki ilyen finasteridet szerezni, mert csak vényre adják !??
p.ü-ben ha tud valaki !! köszi


Rendőr vagy, van szolgálati pisztolyod. Te bármit kikérhetsz  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 18. - 11:28:56
Válasz #4746
Nem elérhető

modern


Nem tud valaki ilyen finasteridet szerezni, mert csak vényre adják !??
p.ü-ben ha tud valaki !! köszi


Rendőr vagy, van szolgálati pisztolyod. Te bármit kikérhetsz  ;D
Háát..... 2doboz finasteride-ért nem biztos hogy előrántanám :D

2011. November 18. - 11:30:37
Válasz #4747
Nem elérhető

Maszat


Nem tud valaki ilyen finasteridet szerezni, mert csak vényre adják !??
p.ü-ben ha tud valaki !! köszi


Rendőr vagy, van szolgálati pisztolyod. Te bármit kikérhetsz  ;D
Háát..... 2doboz finasteride-ért nem biztos hogy előrántanám :D

Stukerral nem kell szerénykedni, hozhatsz 10dobozzal is, meg akkor már 1 kis HGH is belefér ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. November 18. - 13:53:22
Válasz #4748
Nem elérhető

Tóth Attila


Felénk is sok rendőr szokott koxszantani...

Állítólag   ::)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. November 18. - 21:44:20
Válasz #4749
Nem elérhető

NabLet


andropharm vélemény?
ha érdekel vkit testobol 400 fog menni /:-)
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2011. November 18. - 23:06:20
Válasz #4750
Nem elérhető

try2bebig


Nem tud valaki ilyen finasteridet szerezni, mert csak vényre adják !??
p.ü-ben ha tud valaki !! köszi


Rendőr vagy, van szolgálati pisztolyod. Te bármit kikérhetsz  ;D

Maszat évekig dolgozott a BRFK-nál, mint pszichológus és tanácsadó, így adnék a szavára a témában.:D

2011. November 19. - 11:08:30
Válasz #4751
Nem elérhető

ralf21


Nocsak-nocsak milyen "közeg orientált a fórum"... 8-) d:)

2011. November 19. - 11:23:23
Válasz #4752
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
andropharm vélemény?
ha érdekel vkit testobol 400 fog menni /:-)
De aztán nehogy 0.5ml vodkával szívd össze  ;D ;D.

Jó tudom az egy másik fórumtárs lenne  ;D >:D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. November 19. - 14:05:40
Válasz #4753
Nem elérhető

tibbike


andropharm vélemény?
ha érdekel vkit testobol 400 fog menni /:-)
De aztán nehogy 0.5ml vodkával szívd össze  ;D ;D.

Jó tudom az egy másik fórumtárs lenne  ;D >:D ;D.


Haha :D
"a lepényhal meg utoljára"

2011. November 19. - 15:06:32
Válasz #4754
Nem elérhető

Rebel


Néha igen, de ne eredeti gyógyszergyárira gondolj, már kettőt tudtam ami valóban stana volt, megfelelő információk birtokában jelentem ezt ki  ;).
 
Általában azok tablettásak, vagy kapszulásak szoktak lenni.
Ezeket érdemes önmagukban használni?
Azért kérdezem mert  90-es évek elején,amikor én elkezdtem gyúrni a Stromba nevű stanozolol tabletta nagy kincs volt az akkori menők számára.Ezt önmagában szedték,s nagyon szép eredményeket értek el vele.