2024. Május 06. - 14:04:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498635 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2011. December 06. - 21:25:15
Válasz #4815
Nem elérhető

Milo


Én is tudok ilyeneket akik túlzásokba esnek és mindent tolnak. De nem igazán vannak előrébb mint aki normál adagokat használ, ha meg sok pénze van akkor a megadózisok helyett venne inkább növit a kúrához
Riceman

2011. December 06. - 21:26:48
Válasz #4816
Nem elérhető

dingo


engem már csak az érdekelne hogy ezt ki birja kifizetni.... :-}
 mindenek ara van csirke, pulyka, hal, oliva olaj ,protein,amino,vitamin,zsiregeto,stb.... ez egy koltseges sport de hat nem mindenkinek kell komolyan nyomni ez csak rajtad mulik mire koltod a penzed uveg vodkat nyomsz cukros fossal gyorsettermi kajaval napi egy doboz cigivel az semm jon ki olcsobban hahahahaha  
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 06. - 22:01:21
Válasz #4817
Nem elérhető

kemi


ennyi....? csak stanát meg proviront szedsz,semmi tesztó,egyéb cucc?

3naponta 250 tesztó m1, meg heti 800boldi. Ez alap volt eddig  ;D   írtam is...
..csak koksz és más semmi ;DMaszat egész nagyfiús adagokat tól.
A tesztó az Induject 250?

elárulom neked,h a nagy adagok 1000mg tesztoszteron felett kezdődnek, a boldinál ez lehet 2000is...és még mindig nem versenyzőkről beszélünk. Nem kellenek nekem a kamu heti 500mg tesztós versenyzőkröl. Lehet tolnak annyit, de,h nem végeznek elöl az is biztos. Vagy van itt olyan?  ::)  ha igen, az 1000ből 1, max 2. Kurvajó nekik.

Csak koksz és más semmi?  Ma már elkajáltam kb 4000ft-ot, és még este enni fogok. A Napi koksz adagom az 1000ft-ot sem éri el!

hova fér el annyi???? :S  vagy 500mg/ml?_?


10ml seggbe-combba, 4-5ml vállba-karba bármikor. :)

Egyik versenyző minden nap 10ml winny-t adott vállba, az utolsó 3 hétben. És ez még amatőr verseny ugye :DDD


win az többnyire vizes, az nem para, de az olajosból 10 ml seggbe? hogy adja be? beszúrja 5cms tűvel tövig és 2mililiterenként kijjebb húzza vagy hogy?

nagyon érdekel, neme a 2ml is néha visszajön 1 picit 4 cms tűvel... és lassan nyomom

2011. December 06. - 22:37:35
Válasz #4818
Nem elérhető

Maszat



Egyik versenyző minden nap 10ml winny-t adott vállba, az utolsó 3 hétben. És ez még amatőr verseny ugye :DDD

Fogalmuk sincs az embereknek arról,h mik számítanak nagy adagoknak.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 07. - 09:40:21
Válasz #4819
Nem elérhető

Rebel



Egyik versenyző minden nap 10ml winny-t adott vállba, az utolsó 3 hétben. És ez még amatőr verseny ugye :DDD

Fogalmuk sincs az embereknek arról,h mik számítanak nagy adagoknak.
Jó van no.Mindenki magából indul ki.Én majd fejre álltam a minden másnapi 100mg t.propitól is.Mondjuk az az is volt ;D.

2011. December 07. - 10:03:21
Válasz #4820
Nem elérhető

Jordan



Egyik versenyző minden nap 10ml winny-t adott vállba, az utolsó 3 hétben. És ez még amatőr verseny ugye :DDD

Fogalmuk sincs az embereknek arról,h mik számítanak nagy adagoknak.
Jó van no.Mindenki magából indul ki.Én majd fejre álltam a minden másnapi 100mg t.propitól is.Mondjuk az az is volt ;D.

Nekem sem ment még annál több propiból. Most pl 750mg megy az enantátból, 600mg a boldiból. De a teremben el sem hiszik nekem, mert sajna szegények dupla-tripla dózisból nem néznek ki sehogy  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 07. - 11:16:12
Válasz #4821
Nem elérhető

Maszat



Egyik versenyző minden nap 10ml winny-t adott vállba, az utolsó 3 hétben. És ez még amatőr verseny ugye :DDD

Fogalmuk sincs az embereknek arról,h mik számítanak nagy adagoknak.
Jó van no.Mindenki magából indul ki.Én majd fejre álltam a minden másnapi 100mg t.propitól is.Mondjuk az az is volt ;D.

a múltkori rossz szériás omnából bírtam a minden másnap 1 ampullát (de azt is csak 3hétig toltam úgy) viszont volt amikor heti 3 db pakisztáni sustanon úgy felnyomta 600boldival a vérnyomásom,h gondolkozva ültem az ágyamon hosszú percekig azon tűnődve,h most akkor kiugrik a szívem vagy nem  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 07. - 13:23:21
Válasz #4822
Nem elérhető

Rebel



Egyik versenyző minden nap 10ml winny-t adott vállba, az utolsó 3 hétben. És ez még amatőr verseny ugye :DDD

Fogalmuk sincs az embereknek arról,h mik számítanak nagy adagoknak.
Jó van no.Mindenki magából indul ki.Én majd fejre álltam a minden másnapi 100mg t.propitól is.Mondjuk az az is volt ;D.

Nekem sem ment még annál több propiból. Most pl 750mg megy az enantátból, 600mg a boldiból. De a teremben el sem hiszik nekem, mert sajna szegények dupla-tripla dózisból nem néznek ki sehogy  >:D >:D >:D
A vicc az,hogy levettem a 100-at 50mg-ra,s mellé ment 50mg Winyó,majd 100mg NPP .S így is tolt rendesen,de nem volt annyira elszállva a vérnyomásom.

2011. December 07. - 13:29:50
Válasz #4823
Nem elérhető

Jordan


NPP honnan? Én évek óta csak olyat tudok, amiben egy kevés tesztó van csak :DDDDDDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 07. - 13:51:19
Válasz #4824
Nem elérhető

Maszat


mit akartok a nandrolontól? Én fosok tőle mint a tűztől!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 07. - 15:12:31
Válasz #4825
Nem elérhető

Rebel


mit akartok a nandrolontól? Én fosok tőle mint a tűztől!  ;D
S a trenbolontól nem félsz?

2011. December 07. - 16:08:08
Válasz #4826
Nem elérhető

RsLeo


ezt már megbeszéltük itt, sajnos Maszat is érzékeny a nandrolon progeszteronos hatására. Érzékenyeknél sajnos olyan kibaszást tud csinálni, mint semmi más.

2011. December 07. - 16:12:01
Válasz #4827
Nem elérhető

Maszat


mit akartok a nandrolontól? Én fosok tőle mint a tűztől!  ;D
S a trenbolontól nem félsz?

még soha nem használtam. Nem, a trenbolon esetében izgalmat érzek!  ;D  annál a veséimet féltem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 07. - 16:19:29
Válasz #4828
Nem elérhető

Jordan


mit akartok a nandrolontól? Én fosok tőle mint a tűztől!  ;D

Mondtam h kell? Nem! Kérdeztem, h honnan, mert szerintem nem az .... Persze a válasz elmaradt  ::) >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 07. - 16:38:48
Válasz #4829
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
mit akartok a nandrolontól? Én fosok tőle mint a tűztől!  ;D

Mondtam h kell? Nem! Kérdeztem, h honnan, mert szerintem nem az .... Persze a válasz elmaradt  ::) >:D

...és persze kéne...  ;D