2024. Május 07. - 01:50:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498819 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2011. December 07. - 16:56:52
Válasz #4830
Nem elérhető

Jordan


mit akartok a nandrolontól? Én fosok tőle mint a tűztől!  ;D

Mondtam h kell? Nem! Kérdeztem, h honnan, mert szerintem nem az .... Persze a válasz elmaradt  ::) >:D

...és persze kéne...  ;D

Pizza  :P nyam nyam  <3! Nincs is jobb, mikor olyan a hátad  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 07. - 23:50:32
Válasz #4831
Nem elérhető

hopika


mit akartok a nandrolontól? Én fosok tőle mint a tűztől!  ;D

Mondtam h kell? Nem! Kérdeztem, h honnan, mert szerintem nem az .... Persze a válasz elmaradt  ::) >:D

...és persze kéne...  ;D
Én meg azt mondom hogy emberfüggő...és nem emelem fel a hangom,de ma(ÉNNN) majdnem megütöttem egy embert,akivel beszélgettem-csak azért,mert idegesített...
Pizza  :P nyam nyam  <3! Nincs is jobb, mikor olyan a hátad  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. December 08. - 11:18:30
Válasz #4832
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
mit akartok a nandrolontól? Én fosok tőle mint a tűztől!  ;D

Mondtam h kell? Nem! Kérdeztem, h honnan, mert szerintem nem az .... Persze a válasz elmaradt  ::) >:D

...és persze kéne...  ;D

Pizza  :P nyam nyam  <3! Nincs is jobb, mikor olyan a hátad  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 :D

2011. December 08. - 12:23:51
Válasz #4833
Nem elérhető

Jordan


Felszeleteltem 1kg húst a kés életlen felével :) Ez tuti azért van, mert itt sok koxos van pföööj  :----
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 08. - 12:26:57
Válasz #4834
Nem elérhető

hopika


Felszeleteltem 1kg húst a kés életlen felével :) Ez tuti azért van, mert itt sok koxos van pföööj  :----
;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. December 08. - 12:59:20
Válasz #4835
Nem elérhető

dingo


Felszeleteltem 1kg húst a kés életlen felével :) Ez tuti azért van, mert itt sok koxos van pföööj  :----
Egyszer lattam egy kokszost kanallal szeletelni a csirkemellet gusztustalan anyira kokszos volt hogy beszaras ilyenekrol ismered meg oket
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 08. - 13:33:35
Válasz #4836
Nem elérhető

Maszat


:DDDDDDDD
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 08. - 13:46:30
Válasz #4837
Nem elérhető

Jordan


Felszeleteltem 1kg húst a kés életlen felével :) Ez tuti azért van, mert itt sok koxos van pföööj  :----
Egyszer lattam egy kokszost kanallal szeletelni a csirkemellet gusztustalan anyira kokszos volt hogy beszaras ilyenekrol ismered meg oket

Akor éljetek ti sokáig, naturland ice tea-k ............
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 08. - 14:08:43
Válasz #4838
Nem elérhető

dingo


Felszeleteltem 1kg húst a kés életlen felével :) Ez tuti azért van, mert itt sok koxos van pföööj  :----
Egyszer lattam egy kokszost kanallal szeletelni a csirkemellet gusztustalan anyira kokszos volt hogy beszaras ilyenekrol ismered meg oket

Akor éljetek ti sokáig, naturland ice tea-k ............
ja es ugy hallotam mindig kotekednek kanallal a kezukbe a hormonok miatt  O0
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 08. - 14:10:58
Válasz #4839
Nem elérhető

Maszat


Felszeleteltem 1kg húst a kés életlen felével :) Ez tuti azért van, mert itt sok koxos van pföööj  :----
Egyszer lattam egy kokszost kanallal szeletelni a csirkemellet gusztustalan anyira kokszos volt hogy beszaras ilyenekrol ismered meg oket

Akor éljetek ti sokáig, naturland ice tea-k ............
ja es ugy hallotam mindig kotekednek kanallal a kezukbe a hormonok miatt  O0

hagyjad, Jordan mindig is 1 bunkó, antiszociális paraszt volt!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 08. - 14:13:08
Válasz #4840
Nem elérhető

Jordan


Az nmem kanál :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 08. - 14:13:48
Válasz #4841
Nem elérhető

dingo


Felszeleteltem 1kg húst a kés életlen felével :) Ez tuti azért van, mert itt sok koxos van pföööj  :----
Egyszer lattam egy kokszost kanallal szeletelni a csirkemellet gusztustalan anyira kokszos volt hogy beszaras ilyenekrol ismered meg oket

Akor éljetek ti sokáig, naturland ice tea-k ............
ja es ugy hallotam mindig kotekednek kanallal a kezukbe a hormonok miatt  O0

hagyjad, Jordan mindig is 1 bunkó, antiszociális paraszt volt!  ;D
hahaha jaj hat nekem semmi bajom vele bisztos a sok csirkemell odabaszott mindenkinek van rossz napja  o--O
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 09. - 08:33:08
Válasz #4842
Nem elérhető

tibbike


Múlthéten elfogyott a stanám...és észrevettem, hogy nem megy úgy az edzés, illetve sokat fogytam (már nem vagyok duzzadt, gömbölyű) nem gondoltam volna, hogy így vissza lehet esni egy stana kúra után, főleg nem hogy pár nap alatt.

Tervezem, hogy januárban is eltolok egy kúrát, de akkor már odafigyelek a levezetésre, illetve tesztó fokozót is használni akarok.
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 09. - 09:27:27
Válasz #4843
Nem elérhető

Rebel


Múlthéten elfogyott a stanám...és észrevettem, hogy nem megy úgy az edzés, illetve sokat fogytam (már nem vagyok duzzadt, gömbölyű) nem gondoltam volna, hogy így vissza lehet esni egy stana kúra után, főleg nem hogy pár nap alatt.

Tervezem, hogy januárban is eltolok egy kúrát, de akkor már odafigyelek a levezetésre, illetve tesztó fokozót is használni akarok.

Az  megszerzett plusz izom nem fogy el egy hét alatt/ annak kell egy hónap is  ;D/,viszont a víz az gyorsan ürül.
Ergo jó stanád lehetett.

2011. December 09. - 09:32:12
Válasz #4844
Nem elérhető

AtomAnti


Múlthéten elfogyott a stanám...és észrevettem, hogy nem megy úgy az edzés, illetve sokat fogytam (már nem vagyok duzzadt, gömbölyű) nem gondoltam volna, hogy így vissza lehet esni egy stana kúra után, főleg nem hogy pár nap alatt.

Tervezem, hogy januárban is eltolok egy kúrát, de akkor már odafigyelek a levezetésre, illetve tesztó fokozót is használni akarok.

Az  megszerzett plusz izom nem fogy el egy hét alatt/ annak kell egy hónap is  ;D/,viszont a víz az gyorsan ürül.
Ergo jó stanád lehetett.

ILyen ez a metil   ;D
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."