2024. Május 06. - 15:22:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498660 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2011. December 09. - 09:32:56
Válasz #4845
Nem elérhető

Maszat


Múlthéten elfogyott a stanám...és észrevettem, hogy nem megy úgy az edzés, illetve sokat fogytam (már nem vagyok duzzadt, gömbölyű) nem gondoltam volna, hogy így vissza lehet esni egy stana kúra után, főleg nem hogy pár nap alatt.

Tervezem, hogy januárban is eltolok egy kúrát, de akkor már odafigyelek a levezetésre, illetve tesztó fokozót is használni akarok.

Az  megszerzett plusz izom nem fogy el egy hét alatt/ annak kell egy hónap is  ;D/,viszont a víz az gyorsan ürül.
Ergo jó stanád lehetett.

jah ezen beröhögtem Én is!  ;D  stana meg gömbölyded formák... :D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 09. - 13:31:41
Válasz #4846
Nem elérhető

try2bebig


Múlthéten elfogyott a stanám...és észrevettem, hogy nem megy úgy az edzés, illetve sokat fogytam (már nem vagyok duzzadt, gömbölyű) nem gondoltam volna, hogy így vissza lehet esni egy stana kúra után, főleg nem hogy pár nap alatt.

Tervezem, hogy januárban is eltolok egy kúrát, de akkor már odafigyelek a levezetésre, illetve tesztó fokozót is használni akarok.

Bocs, de te tényleg a leghülyébb fajtából vagy. Megcsináltad a kúrát, amiről mindenki lebeszélt, látod az eredményét(nagy eres lófasz), és már azon gondolkozol, hogy milyen másik kúrát csinálj. Pedig az első kúrádban elkövetett hibák-vagyis fogalmazzunk úgy, hogy 100%-ban hiba volt - is a tudatlanságodból fakadtak, de itt sem az jut eszedbe, hogy olvass,ha már ez elsőnél hülye voltál.


Mellesleg: mindenki leszarja a kúrád eredményét.

2011. December 09. - 13:59:50
Válasz #4847
Nem elérhető

AtomAnti


Múlthéten elfogyott a stanám...és észrevettem, hogy nem megy úgy az edzés, illetve sokat fogytam (már nem vagyok duzzadt, gömbölyű) nem gondoltam volna, hogy így vissza lehet esni egy stana kúra után, főleg nem hogy pár nap alatt.

Tervezem, hogy januárban is eltolok egy kúrát, de akkor már odafigyelek a levezetésre, illetve tesztó fokozót is használni akarok.

The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2011. December 09. - 14:06:30
Válasz #4848
Nem elérhető

tibbike


Múlthéten elfogyott a stanám...és észrevettem, hogy nem megy úgy az edzés, illetve sokat fogytam (már nem vagyok duzzadt, gömbölyű) nem gondoltam volna, hogy így vissza lehet esni egy stana kúra után, főleg nem hogy pár nap alatt.

Tervezem, hogy januárban is eltolok egy kúrát, de akkor már odafigyelek a levezetésre, illetve tesztó fokozót is használni akarok.

Bocs, de te tényleg a leghülyébb fajtából vagy. Megcsináltad a kúrát, amiről mindenki lebeszélt, látod az eredményét(nagy eres lófasz), és már azon gondolkozol, hogy milyen másik kúrát csinálj. Pedig az első kúrádban elkövetett hibák-vagyis fogalmazzunk úgy, hogy 100%-ban hiba volt - is a tudatlanságodból fakadtak, de itt sem az jut eszedbe, hogy olvass,ha már ez elsőnél hülye voltál.


Mellesleg: mindenki leszarja a kúrád eredményét.

Volt eredménye a kúrámnak, de ha okosabban csinálom akkor több eredménye lett volna, így tanultam az esetből, a következő kúrát jobban összeállítom.

Egyébként miről lehet itt beszélni ezen a fórumon? Mindenki mindent leszar?
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 09. - 14:40:01
Válasz #4849
Nem elérhető

try2bebig


Múlthéten elfogyott a stanám...és észrevettem, hogy nem megy úgy az edzés, illetve sokat fogytam (már nem vagyok duzzadt, gömbölyű) nem gondoltam volna, hogy így vissza lehet esni egy stana kúra után, főleg nem hogy pár nap alatt.

Tervezem, hogy januárban is eltolok egy kúrát, de akkor már odafigyelek a levezetésre, illetve tesztó fokozót is használni akarok.

Bocs, de te tényleg a leghülyébb fajtából vagy. Megcsináltad a kúrát, amiről mindenki lebeszélt, látod az eredményét(nagy eres lófasz), és már azon gondolkozol, hogy milyen másik kúrát csinálj. Pedig az első kúrádban elkövetett hibák-vagyis fogalmazzunk úgy, hogy 100%-ban hiba volt - is a tudatlanságodból fakadtak, de itt sem az jut eszedbe, hogy olvass,ha már ez elsőnél hülye voltál.


Mellesleg: mindenki leszarja a kúrád eredményét.

Volt eredménye a kúrámnak, de ha okosabban csinálom akkor több eredménye lett volna, így tanultam az esetből, a következő kúrát jobban összeállítom.

Egyébként miről lehet itt beszélni ezen a fórumon? Mindenki mindent leszar?

Nem, félreérted. Engem nagyon érdekel, amikor más TAPASZTALT tag megosztja tapasztalatait itt a fórumon, de hülyegyerekek( mint pl te) baromságait és elbaszott kúrájuk eredményeit nem szeretem olvasgatni.

2011. December 09. - 16:21:46
Válasz #4850
Nem elérhető

ninja14


Tibike inkább látogasd a HUMOR topicot és igyál sok turmixot ;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. December 09. - 17:13:50
Válasz #4851
Nem elérhető

RsLeo


tibbike: csak hogy értsd: a valódi stanától annyira nem leszel vizes és gömbölyű, hogy küzdősportolók pl. nem nagyon szeretik, mert még az izületeket is SZÁRÍTJA. Ergo, ahogy itt mindenki előre megmondta, átbasztak, mint a szart a palánkon. Ráadásul, ha nem stanát, hanem valami mást használtál, azt azért nem ártana levezetni. Meg se kérdezd, hogy hogyan, nem tudjuk, mit használtál, gőzünk sincs.

2011. December 09. - 17:37:50
Válasz #4852
Nem elérhető

tibbike


Múlthéten elfogyott a stanám...és észrevettem, hogy nem megy úgy az edzés, illetve sokat fogytam (már nem vagyok duzzadt, gömbölyű) nem gondoltam volna, hogy így vissza lehet esni egy stana kúra után, főleg nem hogy pár nap alatt.

Tervezem, hogy januárban is eltolok egy kúrát, de akkor már odafigyelek a levezetésre, illetve tesztó fokozót is használni akarok.

Bocs, de te tényleg a leghülyébb fajtából vagy. Megcsináltad a kúrát, amiről mindenki lebeszélt, látod az eredményét(nagy eres lófasz), és már azon gondolkozol, hogy milyen másik kúrát csinálj. Pedig az első kúrádban elkövetett hibák-vagyis fogalmazzunk úgy, hogy 100%-ban hiba volt - is a tudatlanságodból fakadtak, de itt sem az jut eszedbe, hogy olvass,ha már ez elsőnél hülye voltál.


Mellesleg: mindenki leszarja a kúrád eredményét.

Volt eredménye a kúrámnak, de ha okosabban csinálom akkor több eredménye lett volna, így tanultam az esetből, a következő kúrát jobban összeállítom.

Egyébként miről lehet itt beszélni ezen a fórumon? Mindenki mindent leszar?

Nem, félreérted. Engem nagyon érdekel, amikor más TAPASZTALT tag megosztja tapasztalatait itt a fórumon, de hülyegyerekek( mint pl te) baromságait és elbaszott kúrájuk eredményeit nem szeretem olvasgatni.

Elvégre a topic neve "kezdő kúra" és ahelyett, hogy mindenki leszarna, meg beszólna, inkább segítenétek...vagy ajánlanátok olvasni valót, linket....stb
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 09. - 17:38:40
Válasz #4853
Nem elérhető

Maszat


Ne is mond, Én is elkezdtem érezni az izületeimet mióta m1 a stana. Ma még rámegyek 1 nagysúlyos felhúzásra, mert kívánom  ;D   de utána visszaveszek, és nyomok inkább 10-12ket. Pont ezen gondolkodtam előbb szarás közbe,h lehet nem kellene erőltetni, mert érzem szerdáról még a térdem, meg kicsit a bokám...  
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 09. - 17:54:32
Válasz #4854
Nem elérhető

vekony


meg azért mert az aranyeredet mire körbetörölted megint éhes lettél és megint szarnod kell majd  >:D ne eröltesd a genetikai határaid kitolását  ;D

2011. December 09. - 18:38:44
Válasz #4855
Nem elérhető

ninja14


meg azért mert az aranyeredet mire körbetörölted megint éhes lettél és megint szarnod kell majd  >:D ne eröltesd a genetikai határaid kitolását  ;D
****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. December 09. - 19:06:24
Válasz #4856
Nem elérhető

tibbike


tibbike: csak hogy értsd: a valódi stanától annyira nem leszel vizes és gömbölyű, hogy küzdősportolók pl. nem nagyon szeretik, mert még az izületeket is SZÁRÍTJA. Ergo, ahogy itt mindenki előre megmondta, átbasztak, mint a szart a palánkon. Ráadásul, ha nem stanát, hanem valami mást használtál, azt azért nem ártana levezetni. Meg se kérdezd, hogy hogyan, nem tudjuk, mit használtál, gőzünk sincs.

Köszönöm a válaszod. Láttam már napozintól felfújt vizes lufi embert, na én nem olyan lettem a stanától, nem úgy értettem hogy gömbölyű voltam. El kell mondjam, hogy ez jó fajta stana volt (azért is tervezek még egy kúrát) csak sajnos ahogy elfogyott a stana úgy a tömegnövelő és az ecdysteron is, és a kaja se ment úgy mint előtte. Szóval ezek együttes hatására visszaestem. Januárban újra be fogok vásárolni, fehérjéből, vitaminból, hot bloodból, és ezért kérem a tanácsotokat, hogy milyen szteroiddal és hogyan tudnám megtartani a megszerzett izomzatomat, vagy legalábbis ne essek ennyire vissza, ha elfogy a stana.
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 09. - 19:31:12
Válasz #4857
Nem elérhető

Rebel


tibbike: csak hogy értsd: a valódi stanától annyira nem leszel vizes és gömbölyű, hogy küzdősportolók pl. nem nagyon szeretik, mert még az izületeket is SZÁRÍTJA. Ergo, ahogy itt mindenki előre megmondta, átbasztak, mint a szart a palánkon. Ráadásul, ha nem stanát, hanem valami mást használtál, azt azért nem ártana levezetni. Meg se kérdezd, hogy hogyan, nem tudjuk, mit használtál, gőzünk sincs.

Köszönöm a válaszod. Láttam már napozintól felfújt vizes lufi embert, na én nem olyan lettem a stanától, nem úgy értettem hogy gömbölyű voltam. El kell mondjam, hogy ez jó fajta stana volt (azért is tervezek még egy kúrát) csak sajnos ahogy elfogyott a stana úgy a tömegnövelő és az ecdysteron is, és a kaja se ment úgy mint előtte. Szóval ezek együttes hatására visszaestem. Januárban újra be fogok vásárolni, fehérjéből, vitaminból, ( nem reklámozzuk más gyártó termékeit, arra vannak egyéb oldalak ), és ezért kérem a tanácsotokat, hogy milyen szteroiddal és hogyan tudnám megtartani a megszerzett izomzatomat, vagy legalábbis ne essek ennyire vissza, ha elfogy a stana.
Tibbike dobj fel egy előtte -utána képet,s segítünk.Ha nincs ilyen kép akkor nem.
Egyébként költsd a lóvédat edzőterem bérletre,húsra,rizsre,zöldségre,gyümölcsre, vitaminpak-ra ,fehérjére ,omega 3-ra, BCAA-ra,glutaminra, kreatinra.Ebben a fontossági sorrendben.Ha marad még a pénzből/ amit nem hiszek/ azt küld el nekem ezért  a tanácsért/ priv.ment a számlaszámom/.Ha nem marad,az sem gáz és akkor legalább ilyen fasza stanát sem tudsz venni.

2011. December 09. - 19:35:53
Válasz #4858
Nem elérhető

ninja14


tibbike: csak hogy értsd: a valódi stanától annyira nem leszel vizes és gömbölyű, hogy küzdősportolók pl. nem nagyon szeretik, mert még az izületeket is SZÁRÍTJA. Ergo, ahogy itt mindenki előre megmondta, átbasztak, mint a szart a palánkon. Ráadásul, ha nem stanát, hanem valami mást használtál, azt azért nem ártana levezetni. Meg se kérdezd, hogy hogyan, nem tudjuk, mit használtál, gőzünk sincs.

Köszönöm a válaszod. Láttam már napozintól felfújt vizes lufi embert, na én nem olyan lettem a stanától, nem úgy értettem hogy gömbölyű voltam. El kell mondjam, hogy ez jó fajta stana volt (azért is tervezek még egy kúrát) csak sajnos ahogy elfogyott a stana úgy a tömegnövelő és az ecdysteron is, és a kaja se ment úgy mint előtte. Szóval ezek együttes hatására visszaestem. Januárban újra be fogok vásárolni, fehérjéből, vitaminból, ( delete  ;) ) és ezért kérem a tanácsotokat, hogy milyen szteroiddal és hogyan tudnám megtartani a megszerzett izomzatomat, vagy legalábbis ne essek ennyire vissza, ha elfogy a stana.
Tibbike dobj fel egy előtte -utána képet,s segítünk.Ha nincs ilyen kép akkor nem.
Egyébként költsd a lóvédat edzőterem bérletre,húsra,rizsre,zöldségre,gyümölcsre, vitaminpak-ra ,fehérjére ,omega 3-ra, BCAA-ra,glutaminra, kreatinra.Ebben a fontossági sorrendben.Ha marad még a pénzből/ amit nem hiszek/ azt küld el nekem ezért  a tanácsért/ priv.ment a számlaszámom/.Ha nem marad,az sem gáz és akkor legalább ilyen fasza stanát sem tudsz venni.
ja és a ( más gyártó terméke ) kifelejtetted a sorból ****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. December 09. - 19:42:59
Válasz #4859
Nem elérhető

tibbike


tibbike: csak hogy értsd: a valódi stanától annyira nem leszel vizes és gömbölyű, hogy küzdősportolók pl. nem nagyon szeretik, mert még az izületeket is SZÁRÍTJA. Ergo, ahogy itt mindenki előre megmondta, átbasztak, mint a szart a palánkon. Ráadásul, ha nem stanát, hanem valami mást használtál, azt azért nem ártana levezetni. Meg se kérdezd, hogy hogyan, nem tudjuk, mit használtál, gőzünk sincs.

Köszönöm a válaszod. Láttam már napozintól felfújt vizes lufi embert, na én nem olyan lettem a stanától, nem úgy értettem hogy gömbölyű voltam. El kell mondjam, hogy ez jó fajta stana volt (azért is tervezek még egy kúrát) csak sajnos ahogy elfogyott a stana úgy a tömegnövelő és az ecdysteron is, és a kaja se ment úgy mint előtte. Szóval ezek együttes hatására visszaestem. Januárban újra be fogok vásárolni, fehérjéből, vitaminból, ( delete  ;) ), és ezért kérem a tanácsotokat, hogy milyen szteroiddal és hogyan tudnám megtartani a megszerzett izomzatomat, vagy legalábbis ne essek ennyire vissza, ha elfogy a stana.
Tibbike dobj fel egy előtte -utána képet,s segítünk.Ha nincs ilyen kép akkor nem.
Egyébként költsd a lóvédat edzőterem bérletre,húsra,rizsre,zöldségre,gyümölcsre, vitaminpak-ra ,fehérjére ,omega 3-ra, BCAA-ra,glutaminra, kreatinra.Ebben a fontossági sorrendben.Ha marad még a pénzből/ amit nem hiszek/ azt küld el nekem ezért  a tanácsért/ priv.ment a számlaszámom/.Ha nem marad,az sem gáz és akkor legalább ilyen fasza stanát sem tudsz venni.

Ti is tudjátok, hogy sokan azért nyúlnak a szteroidokhoz mert viszonylag olcsón nagy-látványos izomzatra lehet szert tenni. Sőt ez a legfőbb oka szerintem.
Kíváncsi lennék, hogy te és itt a többiek is ebben a sorrendben vették meg a kiegészítőket, hogy mikor már minden megvolt akkor nyúltak a koxhoz.

Segítő válaszokat várok, nem pedig ilyen alapvető faszságokat. Ismerem nagyon jól az étel és az étrendkiegészítők fontosságát (rendeltem sárga kapszulát is, de már unalmas volt olvasni). Nem kezdő faszfej gyúros vagyok.
"a lepényhal meg utoljára"