2024. Május 06. - 17:35:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2011. December 09. - 20:38:42
Válasz #4860
Nem elérhető

Rebel


tibbike: csak hogy értsd: a valódi stanától annyira nem leszel vizes és gömbölyű, hogy küzdősportolók pl. nem nagyon szeretik, mert még az izületeket is SZÁRÍTJA. Ergo, ahogy itt mindenki előre megmondta, átbasztak, mint a szart a palánkon. Ráadásul, ha nem stanát, hanem valami mást használtál, azt azért nem ártana levezetni. Meg se kérdezd, hogy hogyan, nem tudjuk, mit használtál, gőzünk sincs.

Köszönöm a válaszod. Láttam már napozintól felfújt vizes lufi embert, na én nem olyan lettem a stanától, nem úgy értettem hogy gömbölyű voltam. El kell mondjam, hogy ez jó fajta stana volt (azért is tervezek még egy kúrát) csak sajnos ahogy elfogyott a stana úgy a tömegnövelő és az ecdysteron is, és a kaja se ment úgy mint előtte. Szóval ezek együttes hatására visszaestem. Januárban újra be fogok vásárolni, fehérjéből, vitaminból, ( delete  ;) ), és ezért kérem a tanácsotokat, hogy milyen szteroiddal és hogyan tudnám megtartani a megszerzett izomzatomat, vagy legalábbis ne essek ennyire vissza, ha elfogy a stana.
Tibbike dobj fel egy előtte -utána képet,s segítünk.Ha nincs ilyen kép akkor nem.
Egyébként költsd a lóvédat edzőterem bérletre,húsra,rizsre,zöldségre,gyümölcsre, vitaminpak-ra ,fehérjére ,omega 3-ra, BCAA-ra,glutaminra, kreatinra.Ebben a fontossági sorrendben.Ha marad még a pénzből/ amit nem hiszek/ azt küld el nekem ezért  a tanácsért/ priv.ment a számlaszámom/.Ha nem marad,az sem gáz és akkor legalább ilyen fasza stanát sem tudsz venni.

Ti is tudjátok, hogy sokan azért nyúlnak a szteroidokhoz mert viszonylag olcsón nagy-látványos izomzatra lehet szert tenni. Sőt ez a legfőbb oka szerintem.
Kíváncsi lennék, hogy te és itt a többiek is ebben a sorrendben vették meg a kiegészítőket, hogy mikor már minden megvolt akkor nyúltak a koxhoz.

Segítő válaszokat várok, nem pedig ilyen alapvető faszságokat. Ismerem nagyon jól az étel és az étrendkiegészítők fontosságát (rendeltem sárga kapszulát is, de már unalmas volt olvasni). Nem kezdő faszfej gyúros vagyok.
Igen, ezek megvoltak amikor kokszhoz nyúltam először.S szerintem nem a koksz adja az eredmény nagy részét.
Az utolsó mondatoddal vitatkoznék.A Nem-et le kellet volna hagynod.

2011. December 09. - 22:04:35
Válasz #4861
Nem elérhető

dingo


Tibbike szerintem ne nyulj meg koxhoz de csinalsz amit alkarsz !Kicsit olvasgass utana a dolgoknak es probalj meg hallgatni azokra akik szannak ra 5 percet es irnak neked.Nem tudom milyen adotsagaid vannak mit ertel el ebben a sportban de turelmetlenseg nem segit .Tonkre fogod magad vagni teljesen mindegy mit tolsz .Igy latatlanba szerintem tolj meg 2 evet a terembe figyelve a kajara es a tapkiegekre amit Attis mondott,edzesre, szedj fel egy kis izmot es majd utana kezdj el valamit, ha maskent nem megy meg annyira elszant vagy .Addig meg olvasgass utana egy ket dolognak mert meg olyan emberrel nem talalkoztam aki mindent tudott volna  **:))))*
Ha segitseget varsz itt akkor ird le szerintem par dolgot hany eves vagy hany kg miota eddzel hogyan ilyenek de ne vard hogy valaki itt megtanitson mindenre ez sajnos nem az a vilag meg mindenki kulonbozo es a dolgok is kulonbozoen hatnak pl Kox is .Ami nekem bejon nem garantalt ,hogy neked is be fog jonni majd kitapasztalgatja az ember sokszor a sajat karan tanulja meg a dolgokat.De lassan 2012 es az interneten szepen megtalalhato minden  .ott majd latni fogod hogy mindenkinek elternek a velemenyei es valoszinu a tied is kulonbozni fog sokmindenkietol ha egy par ev elteltevel visszanezel .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 09. - 22:43:02
Válasz #4862
Nem elérhető

RsLeo


tibbike: milyen olvasnivalót ajánljunk neked levezetés témában? Itt van a fórumon egy 46 oldalas topic, gondolom megtalálod, hogy melyik.

Nagyon el vagy tévedve. Nekünk egész évben, non-stop megy a minőségi kaja, és a kiegészítők. Erre kúraszerűen vannak, akik ráépítenek szteroidokat. A kiegészítők nem úgy vannak, hogy a kúra után elfogy, az első naptól, mióta lementem a terembe, nekem például soha nem fogyott el a vödrös fehérje. A kaja meg előtte se.

Visszakérdezek: írd le nekem légy szives, hogy szerinted hogy működnek a szteroidok.

2011. December 10. - 09:28:04
Válasz #4863
Nem elérhető

hopika


tibbike: milyen olvasnivalót ajánljunk neked levezetés témában? Itt van a fórumon egy 46 oldalas topic, gondolom megtalálod, hogy melyik.

Nagyon el vagy tévedve. Nekünk egész évben, non-stop megy a minőségi kaja, és a kiegészítők. Erre kúraszerűen vannak, akik ráépítenek szteroidokat. A kiegészítők nem úgy vannak, hogy a kúra után elfogy, az első naptól, mióta lementem a terembe, nekem például soha nem fogyott el a vödrös fehérje. A kaja meg előtte se.

Visszakérdezek: írd le nekem légy szives, hogy szerinted hogy működnek a szteroidok.
****:)))))) ****:)))))) ****:))))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. December 10. - 11:14:47
Válasz #4864
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
tibbike: milyen olvasnivalót ajánljunk neked levezetés témában? Itt van a fórumon egy 46 oldalas topic, gondolom megtalálod, hogy melyik.

Nagyon el vagy tévedve. Nekünk egész évben, non-stop megy a minőségi kaja, és a kiegészítők. Erre kúraszerűen vannak, akik ráépítenek szteroidokat. A kiegészítők nem úgy vannak, hogy a kúra után elfogy, az első naptól, mióta lementem a terembe, nekem például soha nem fogyott el a vödrös fehérje. A kaja meg előtte se.

Visszakérdezek: írd le nekem légy szives, hogy szerinted hogy működnek a szteroidok.
Vödrös fehérje-jó minőségű lehet  ;D ;D.

Na jó nem basztatni akartalak, legalább figyelsz ezekre  ;), így is kell  :-oD.


"Visszakérdezek: írd le nekem légy szíves, hogy szerinted hogy működnek a szteroidok."


Tibinek válasz, sok ember jár le úgy a terembe, hogy fogalmuk sincs az alapokról, és azt hiszik, hogy az elég ha szteroidokra költ. Nem elég az a szerencsétlen hatóanyag ( amiből nem lesz izom ), nem tud a levegőből izmot csinálni, csak tápanyagok segítségével, pontosabban a szervezetünk aminosavakból "csinál" izom szerkezeti fehérjét. Tehát az állati fehérjék fogyasztása, és a táplálékkiegészítés nem kúraszerű, hanem állandó, ha szeretnél is valamit. Ez van, az embernek nincs csoda genetikája.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 10. - 11:17:58
Válasz #4865
Nem elérhető

ElSonbaty


tibbike: csak hogy értsd: a valódi stanától annyira nem leszel vizes és gömbölyű, hogy küzdősportolók pl. nem nagyon szeretik, mert még az izületeket is SZÁRÍTJA. Ergo, ahogy itt mindenki előre megmondta, átbasztak, mint a szart a palánkon. Ráadásul, ha nem stanát, hanem valami mást használtál, azt azért nem ártana levezetni. Meg se kérdezd, hogy hogyan, nem tudjuk, mit használtál, gőzünk sincs.

Köszönöm a válaszod. Láttam már napozintól felfújt vizes lufi embert, na én nem olyan lettem a stanától, nem úgy értettem hogy gömbölyű voltam. El kell mondjam, hogy ez jó fajta stana volt (azért is tervezek még egy kúrát) csak sajnos ahogy elfogyott a stana úgy a tömegnövelő és az ecdysteron is, és a kaja se ment úgy mint előtte. Szóval ezek együttes hatására visszaestem. Januárban újra be fogok vásárolni, fehérjéből, vitaminból, ( delete  ;) ), és ezért kérem a tanácsotokat, hogy milyen szteroiddal és hogyan tudnám megtartani a megszerzett izomzatomat, vagy legalábbis ne essek ennyire vissza, ha elfogy a stana.
Tibbike dobj fel egy előtte -utána képet,s segítünk.Ha nincs ilyen kép akkor nem.
Egyébként költsd a lóvédat edzőterem bérletre,húsra,rizsre,zöldségre,gyümölcsre, vitaminpak-ra ,fehérjére ,omega 3-ra, BCAA-ra,glutaminra, kreatinra.Ebben a fontossági sorrendben.Ha marad még a pénzből/ amit nem hiszek/ azt küld el nekem ezért  a tanácsért/ priv.ment a számlaszámom/.Ha nem marad,az sem gáz és akkor legalább ilyen fasza stanát sem tudsz venni.

Ti is tudjátok, hogy sokan azért nyúlnak a szteroidokhoz mert viszonylag olcsón nagy-látványos izomzatra lehet szert tenni. Sőt ez a legfőbb oka szerintem.
Kíváncsi lennék, hogy te és itt a többiek is ebben a sorrendben vették meg a kiegészítőket, hogy mikor már minden megvolt akkor nyúltak a koxhoz.

Segítő válaszokat várok, nem pedig ilyen alapvető faszságokat. Ismerem nagyon jól az étel és az étrendkiegészítők fontosságát (rendeltem sárga kapszulát is, de már unalmas volt olvasni). Nem kezdő faszfej gyúros vagyok.

Ezt már nem lehet bírni idegekkel!!! Nem szoktam ide írkálni(ez az első és szerintem az utolsó) csak olvasgatok és próbálom kiszűrni az értelmes hozzászólásokat és tapasztalatokat! (amik azért akadnak a viccelődéseken kívül is)
De ez már nagyon gáz amit te itt művelsz "tibbike" saját magadat járatod le folyamatosan minden egyes válaszoddal és hozzászólásoddal és az még nagyobb gáz, hogy nem esik le!
Először: ha te olyan k***a okos vagy és tudod, hogy mit hogyan kell mik az alapvető dolgok akkor mi a f***nak kérdezősködsz, mert ha ezek az alapok meglennének akkor nembiztos, hogy rászorulnál a kérdésekre, mert már magadtól is rá jöttél volna mit-hogyan kéne csinálni, hogy jó legyen! Itt is megmutatkozik , hogy ész hiányában szenvedsz mert nem azoktól az emberektől kéne várnod a válaszokat akik hetek óta szívják a véredet!! (de neked jó sok lehet mert nem nagyon adod fel)
Másodszor: ha annyira érdekelne ez a téma akkor körülnézhetnél egy kicsit az interneten és elég sok kérdésedre megkapnád a választ!!! (szinte mindegyikre)
Harmadszor: azt a dolgot kéne még megértened ami szerintem nem nagyon fog menni, de megpróbálom elmagyarázni: A testépítéshez fel kell nőni ahogy a kisfiúk felnőnek ahhoz, hogy ne csak nézegessék a nőket, hanem meg is b****ák őket!!! Te jelenleg még ott tartasz, hogy még nézegetni se nagyon mered őket!!!
Röviden először gondold át mit szeretnél csinálni: bazári majmot magadból ami már félig meddig sikerült vagy fogni magadat és eltakarodni innen visszajönni fél év, inkább egy év múlva, feldobni egy képet és megmutatni, hogy megtudod csinálni!!!(ehhez kéne felnőni)
Ne itt várd azt a k***a csodát hanem magadban tisztázd le a dolgokat és takarodj le edzeni!!!!!
Még egy és itt a vége: a koxolás nem csak arról szól, hogy betolod magadba és te vagy a "JANI" hanem egy életstílus, életforma amit ha rendesen és ésszel csinálsz(ami neked nem hisze, hogy menne) akkor kialakítasz magadban és a körülötted lévőkben egy olyan képet, hogy nem egy gyökér gyúrós vagy és megtudod mutatni a hitetleneknek is a jó oldalát a testépítésnek(csak jó oldala van)!!! Boccs a hosszú monológért, de ezt már nem bírtam! Nem vitatkozni akarok ez részemről le van zárva.
Sziasztok!

2011. December 10. - 11:17:58
Válasz #4866
Nem elérhető

tibbike


Visszakérdezek: írd le nekem légy szives, hogy szerinted hogy működnek a szteroidok.

Megváltoztatják a hormonháztartást, illetve 3-4szeres fehérjebeépülést okoznak az izomzatban, valamint ha olyan a szteroid hogy vízvisszatartása van (lehet nem pont jó szót mondok) akkor vizesít is. Nagyjából így működik szerintem.
Éppen ezért fontos a fehérje, szénhidrát...legfőképpen a kaja. De az omega6+glutamin+hasonló extra "luxus" kiegészítők nem annyira fontosak, vagyis nem létfontosságú az izom növekedésnek.
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 10. - 11:21:50
Válasz #4867
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem is gondolnád, hogy élettani szempontból milyen fontos lenne pl. esszenciális zsírsav kiegészítés, elsősorban omega-3.
Glutamint sem viccből szoktam írni.

 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 10. - 11:22:38
Válasz #4868
Nem elérhető

hopika


tibbike: milyen olvasnivalót ajánljunk neked levezetés témában? Itt van a fórumon egy 46 oldalas topic, gondolom megtalálod, hogy melyik.

Nagyon el vagy tévedve. Nekünk egész évben, non-stop megy a minőségi kaja, és a kiegészítők. Erre kúraszerűen vannak, akik ráépítenek szteroidokat. A kiegészítők nem úgy vannak, hogy a kúra után elfogy, az első naptól, mióta lementem a terembe, nekem például soha nem fogyott el a vödrös fehérje. A kaja meg előtte se.

Visszakérdezek: írd le nekem légy szives, hogy szerinted hogy működnek a szteroidok.
****:)))))) ****:)))))) ****:))))))
Én nem is ezt a smile-t raktam ki...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. December 10. - 11:24:34
Válasz #4869
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
tibbike: csak hogy értsd: a valódi stanától annyira nem leszel vizes és gömbölyű, hogy küzdősportolók pl. nem nagyon szeretik, mert még az izületeket is SZÁRÍTJA. Ergo, ahogy itt mindenki előre megmondta, átbasztak, mint a szart a palánkon. Ráadásul, ha nem stanát, hanem valami mást használtál, azt azért nem ártana levezetni. Meg se kérdezd, hogy hogyan, nem tudjuk, mit használtál, gőzünk sincs.

Köszönöm a válaszod. Láttam már napozintól felfújt vizes lufi embert, na én nem olyan lettem a stanától, nem úgy értettem hogy gömbölyű voltam. El kell mondjam, hogy ez jó fajta stana volt (azért is tervezek még egy kúrát) csak sajnos ahogy elfogyott a stana úgy a tömegnövelő és az ecdysteron is, és a kaja se ment úgy mint előtte. Szóval ezek együttes hatására visszaestem. Januárban újra be fogok vásárolni, fehérjéből, vitaminból, hot bloodból, és ezért kérem a tanácsotokat, hogy milyen szteroiddal és hogyan tudnám megtartani a megszerzett izomzatomat, vagy legalábbis ne essek ennyire vissza, ha elfogy a stana.
Tibbike dobj fel egy előtte -utána képet,s segítünk.Ha nincs ilyen kép akkor nem.
Egyébként költsd a lóvédat edzőterem bérletre,húsra,rizsre,zöldségre,gyümölcsre, vitaminpak-ra ,fehérjére ,omega 3-ra, BCAA-ra,glutaminra, kreatinra.Ebben a fontossági sorrendben.Ha marad még a pénzből/ amit nem hiszek/ azt küld el nekem ezért  a tanácsért/ priv.ment a számlaszámom/.Ha nem marad,az sem gáz és akkor legalább ilyen fasza stanát sem tudsz venni.

Ti is tudjátok, hogy sokan azért nyúlnak a szteroidokhoz mert viszonylag olcsón nagy-látványos izomzatra lehet szert tenni. Sőt ez a legfőbb oka szerintem.
Kíváncsi lennék, hogy te és itt a többiek is ebben a sorrendben vették meg a kiegészítőket, hogy mikor már minden megvolt akkor nyúltak a koxhoz.

Segítő válaszokat várok, nem pedig ilyen alapvető faszságokat. Ismerem nagyon jól az étel és az étrendkiegészítők fontosságát (rendeltem sárga kapszulát is, de már unalmas volt olvasni). Nem kezdő faszfej gyúros vagyok.
Ez nem egészen igaz, ha csak egy kúrát csinálsz, és az is stana-ha az volt egyáltalán. Minőségi izomzat építése még szteroidokkal is több év, és rendesen összeállított kúrák mellett, tehát nem csak egy hatóanyag, hanem stack-ek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 10. - 11:25:51
Válasz #4870
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
tibbike: milyen olvasnivalót ajánljunk neked levezetés témában? Itt van a fórumon egy 46 oldalas topic, gondolom megtalálod, hogy melyik.

Nagyon el vagy tévedve. Nekünk egész évben, non-stop megy a minőségi kaja, és a kiegészítők. Erre kúraszerűen vannak, akik ráépítenek szteroidokat. A kiegészítők nem úgy vannak, hogy a kúra után elfogy, az első naptól, mióta lementem a terembe, nekem például soha nem fogyott el a vödrös fehérje. A kaja meg előtte se.

Visszakérdezek: írd le nekem légy szives, hogy szerinted hogy működnek a szteroidok.
****:)))))) ****:)))))) ****:))))))
Én nem is ezt a smile-t raktam ki...
Nem működik mindegyik, pontosabban mást jelenik meg, majd ki lesz javítva.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. December 10. - 12:07:40
Válasz #4871
Nem elérhető

Gabe


Még egy és itt a vége: a koxolás nem csak arról szól, hogy betolod magadba és te vagy a "JANI"
Szegény Maszat, mindig őt bántják. :(
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 10. - 12:12:38
Válasz #4872
Nem elérhető

Rebel


tibbike: csak hogy értsd: a valódi stanától annyira nem leszel vizes és gömbölyű, hogy küzdősportolók pl. nem nagyon szeretik, mert még az izületeket is SZÁRÍTJA. Ergo, ahogy itt mindenki előre megmondta, átbasztak, mint a szart a palánkon. Ráadásul, ha nem stanát, hanem valami mást használtál, azt azért nem ártana levezetni. Meg se kérdezd, hogy hogyan, nem tudjuk, mit használtál, gőzünk sincs.

Köszönöm a válaszod. Láttam már napozintól felfújt vizes lufi embert, na én nem olyan lettem a stanától, nem úgy értettem hogy gömbölyű voltam. El kell mondjam, hogy ez jó fajta stana volt (azért is tervezek még egy kúrát) csak sajnos ahogy elfogyott a stana úgy a tömegnövelő és az ecdysteron is, és a kaja se ment úgy mint előtte. Szóval ezek együttes hatására visszaestem. Januárban újra be fogok vásárolni, fehérjéből, vitaminból, hot bloodból, és ezért kérem a tanácsotokat, hogy milyen szteroiddal és hogyan tudnám megtartani a megszerzett izomzatomat, vagy legalábbis ne essek ennyire vissza, ha elfogy a stana.
Tibbike dobj fel egy előtte -utána képet,s segítünk.Ha nincs ilyen kép akkor nem.
Egyébként költsd a lóvédat edzőterem bérletre,húsra,rizsre,zöldségre,gyümölcsre, vitaminpak-ra ,fehérjére ,omega 3-ra, BCAA-ra,glutaminra, kreatinra.Ebben a fontossági sorrendben.Ha marad még a pénzből/ amit nem hiszek/ azt küld el nekem ezért  a tanácsért/ priv.ment a számlaszámom/.Ha nem marad,az sem gáz és akkor legalább ilyen fasza stanát sem tudsz venni.

Ti is tudjátok, hogy sokan azért nyúlnak a szteroidokhoz mert viszonylag olcsón nagy-látványos izomzatra lehet szert tenni. Sőt ez a legfőbb oka szerintem.
Kíváncsi lennék, hogy te és itt a többiek is ebben a sorrendben vették meg a kiegészítőket, hogy mikor már minden megvolt akkor nyúltak a koxhoz.

Segítő válaszokat várok, nem pedig ilyen alapvető faszságokat. Ismerem nagyon jól az étel és az étrendkiegészítők fontosságát (rendeltem sárga kapszulát is, de már unalmas volt olvasni). Nem kezdő faszfej gyúros vagyok.
Ez nem egészen igaz, ha csak egy kúrát csinálsz, és az is stana-ha az volt egyáltalán. Minőségi izomzat építése még szteroidokkal is több év, és rendesen összeállított kúrák mellett, tehát nem csak egy hatóanyag, hanem stack-ek.

Mondjuk ebben igaza van Tibbikének,hogy a kezdő és már kevésbé kezdő faszfej gyúrósok nagy része spórolásból is kokszol.

2011. December 10. - 12:13:42
Válasz #4873
Nem elérhető

Rebel


Még egy és itt a vége: a koxolás nem csak arról szól, hogy betolod magadba és te vagy a "JANI"
Szegény Maszat, mindig őt bántják. :(
És még nem is voltál geci Gabe!
;D

2011. December 10. - 14:42:24
Válasz #4874
Nem elérhető

RsLeo


István: sajnos tudom én is, hogy nem jó minőségű, viszont elég jó árban tudom szerezni. Tudom, hogy mi van az olcsó hús levével, de jobb, mint a semmi, és reménykedek, hogy eljön az ideje, amikor nem kell az árcédulával foglalkoznom.

tibbike: leírod nekem, hogy milyen magas/ hány kg vagy, és mi volt az étrended?