2024. Május 06. - 12:53:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498618 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2011. December 10. - 15:18:13
Válasz #4875
Nem elérhető

dino


uramisten. ideje lenne bezárni ezt a topicot is. ennek így ebben a formában semmi értelme. egy két embert kivéve, akik régi tagjai a fórumnak  egy értelmes hozzászólás nincs. hogy a picsába tudtok ennyi marhaságot összehordani???!!!! " a kimondott szavaknál néha többet ér a csend, amit megtörsz vele!"
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. December 10. - 15:23:51
Válasz #4876
Nem elérhető

dino


tibbike: csak hogy értsd: a valódi stanától annyira nem leszel vizes és gömbölyű, hogy küzdősportolók pl. nem nagyon szeretik, mert még az izületeket is SZÁRÍTJA. Ergo, ahogy itt mindenki előre megmondta, átbasztak, mint a szart a palánkon. Ráadásul, ha nem stanát, hanem valami mást használtál, azt azért nem ártana levezetni. Meg se kérdezd, hogy hogyan, nem tudjuk, mit használtál, gőzünk sincs.

Köszönöm a válaszod. Láttam már napozintól felfújt vizes lufi embert, na én nem olyan lettem a stanától, nem úgy értettem hogy gömbölyű voltam. El kell mondjam, hogy ez jó fajta stana volt (azért is tervezek még egy kúrát) csak sajnos ahogy elfogyott a stana úgy a tömegnövelő és az ecdysteron is, és a kaja se ment úgy mint előtte. Szóval ezek együttes hatására visszaestem. Januárban újra be fogok vásárolni, fehérjéből, vitaminból, ( delete  ;) ), és ezért kérem a tanácsotokat, hogy milyen szteroiddal és hogyan tudnám megtartani a megszerzett izomzatomat, vagy legalábbis ne essek ennyire vissza, ha elfogy a stana.
Tibbike dobj fel egy előtte -utána képet,s segítünk.Ha nincs ilyen kép akkor nem.
Egyébként költsd a lóvédat edzőterem bérletre,húsra,rizsre,zöldségre,gyümölcsre, vitaminpak-ra ,fehérjére ,omega 3-ra, BCAA-ra,glutaminra, kreatinra.Ebben a fontossági sorrendben.Ha marad még a pénzből/ amit nem hiszek/ azt küld el nekem ezért  a tanácsért/ priv.ment a számlaszámom/.Ha nem marad,az sem gáz és akkor legalább ilyen fasza stanát sem tudsz venni.

Ti is tudjátok, hogy sokan azért nyúlnak a szteroidokhoz mert viszonylag olcsón nagy-látványos izomzatra lehet szert tenni. Sőt ez a legfőbb oka szerintem.
Kíváncsi lennék, hogy te és itt a többiek is ebben a sorrendben vették meg a kiegészítőket, hogy mikor már minden megvolt akkor nyúltak a koxhoz.

Segítő válaszokat várok, nem pedig ilyen alapvető faszságokat. Ismerem nagyon jól az étel és az étrendkiegészítők fontosságát (rendeltem sárga kapszulát is, de már unalmas volt olvasni). Nem kezdő faszfej gyúros vagyok.
de az vagy, méghozzá a legroszabb fajtából. takarodj a sárga kapszuláddal meg a kamu stanáddal a picsába innét.. :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2011. December 10. - 15:58:55
Válasz #4877
Nem elérhető

Maszat


tibbike kibaszottul sok már az akadékoskodásod, tényleg vedd már észre,h hülyevagy. Vagy legalább azt,h hülyének tartanak itt a legtöbben. egyébként bárki megnézheti a facebookos profilját, csak ki kell másolni az email címét, és face keresőbe beírni. kb 34es, még csak nem is száraz karja van. Pedig azt állítja nem kezdő faszfej gyúrós.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 10. - 16:00:35
Válasz #4878
Nem elérhető

Maszat


Viszont, van pár jó tinipuni ismerőse :O lehet még hasznot is húzok ebből a hülyegyerekből!    ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 10. - 16:50:57
Válasz #4879
Nem elérhető

ninja14


Viszont, van pár jó tinipuni ismerőse :O lehet még hasznot is húzok ebből a hülyegyerekből!    ;D
Maszat ne csak a saját érdekeidet nézd ;D
Há milyen ember vagy te !+"% ****:))) ****:))) ****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. December 10. - 17:02:04
Válasz #4880
Nem elérhető

Maszat


Viszont, van pár jó tinipuni ismerőse :O lehet még hasznot is húzok ebből a hülyegyerekből!    ;D
Maszat ne csak a saját érdekeidet nézd ;D
Há milyen ember vagy te !+"% ****:))) ****:))) ****:)))

Patkány, de nem féreg!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 10. - 17:04:26
Válasz #4881
Nem elérhető

RsLeo


....Az élet a legjobb méreg!.........

2011. December 10. - 17:11:41
Válasz #4882
Nem elérhető

dingo


Hat nalunk 4 ora be is kaptam egy stanat ez ma mar a harmadik olyan vizes es gombolyu lettem azonnal mint a hires tiborka  =/+'  ma meg egyet megeszek es olyan leszek mint egy vizgombb  [:-o]
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 10. - 17:12:54
Válasz #4883
Nem elérhető

RsLeo


az ismerőseit hogy a fenébe látod? Nekem vlaami modellközösséget dobott fel, és azon keresztül aprofilját. de én semmit nem látok az adatlapjából. Lehet, már módosította a beállításokat. :D

2011. December 10. - 17:17:14
Válasz #4884
Nem elérhető

Maszat


Ki korán kel, aranyat lel!  ;D   amúgy megnéztem most is kidobta. Béna vagy  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 10. - 17:33:47
Válasz #4885
Nem elérhető

RsLeo


akkor lebuktál baszadék. :D Ki a közös ismerősötök a tibikével???  ;D

2011. December 10. - 17:38:45
Válasz #4886
Nem elérhető

Maszat


akkor lebuktál baszadék. :D Ki a közös ismerősötök a tibikével???  ;D

Johnny Gold!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 10. - 17:55:35
Válasz #4887
Nem elérhető

Maszat


Még egy és itt a vége: a koxolás nem csak arról szól, hogy betolod magadba és te vagy a "JANI"
Szegény Maszat, mindig őt bántják. :(

kurvaszádat!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 10. - 18:25:27
Válasz #4888
Nem elérhető

Gabe


Még egy és itt a vége: a koxolás nem csak arról szól, hogy betolod magadba és te vagy a "JANI"
Szegény Maszat, mindig őt bántják. :(

kurvaszádat!  ;D
Toszódj meg! ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 10. - 19:21:01
Válasz #4889
Nem elérhető

Jordan


Még egy és itt a vége: a koxolás nem csak arról szól, hogy betolod magadba és te vagy a "JANI"
Szegény Maszat, mindig őt bántják. :(

kurvaszádat!  ;D
Toszódj meg! ;D

Egyes golf, kettes golf, hármas golf, hööö nééégyes golf
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)