2024. Május 06. - 17:29:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2011. December 11. - 21:33:34
Válasz #4920
Nem elérhető

modern


Bejelölhetlek ismerősnek, hogy lássam a tini suncikat??  ;D
hagyjátok már ezt a tibcsit, van neki már elég baja  ;D  ;D

2011. December 11. - 21:44:31
Válasz #4921
Nem elérhető

Milo


Ismerősöm La Pharma-s oxyit vett. Tudtok róla vmit ,működőképes vagy kuka?
Riceman

2011. December 11. - 21:52:17
Válasz #4922
Nem elérhető

try2bebig


Ismerősöm La Pharma-s oxyit vett. Tudtok róla vmit ,működőképes vagy kuka?

La pharma stana nem volt olyan rossz. Nem mondom, hogy tuti stana volt benne, de nem volt rossz!

2011. December 12. - 09:42:05
Válasz #4923
Nem elérhető

Milo


oké,de ez oxymetholone,nem stana. egy erőemelő srác dicsérte,ugyhogy lehet hogy használható a cucc
Riceman

2011. December 12. - 10:09:30
Válasz #4924
Nem elérhető

tibbike


És akkor a kieget a hamburger, meg a sültkrumpli jelenti.

A hamburgerben marhahús van, ami az egyik legjobb húsfajta, nem beszélve a zöldségekről, sajtról (persze a buci, kechup az már szemét) a sült burgonya  pedig nagyon jó szénhidrátforrás. Sokan elítélik ezeket a gyors kajákat, ellenségnek tekintik őket, azért mert akik ezt fogyasztják lusták mozogni, sportolni ezért is híznak el, és nem pedig a hamburger és baráti miatt. Szerintem!
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 12. - 10:09:55
Válasz #4925
Nem elérhető

ralf21


Igen, Ralfi postján én is megrökönyödtem.
Talán úgy értette, hogy olyan vacak ronikúlmenes a genetikája. :)
10 kg az rengeteg, még vízzel-zsírral is. És akkor a kieget a hamburger, meg a sültkrumpli jelenti.


Semmi olyasmi...ugyanis nem eszem hamburgert.....persze nem 10kiló szálkás izom 0,1%os zsírtartalommal..
De eddig sikerült felpakolni ha nekiálltam a 10 kilót mindig...csak hát nem minőség....
igen Vacak genetikával...
Most igy a D-anabol+Primobolan kura alatt pl ugyfent feljött a 10kg...kiváncsi vagyok mennyi marad meg...

2011. December 12. - 10:10:14
Válasz #4926
Nem elérhető

tibbike


Bejelölhetlek ismerősnek, hogy lássam a tini suncikat??  ;D

Jelölj nyugodtan  :-oD  @:-)
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 12. - 10:10:20
Válasz #4927
Nem elérhető

tibbike


Faszomba!!! Ismerem Tibbikét :DDDDDDDDD


Írok neked "fészbukon" , csak ne égesd itt magad tovább!!!
Volt edzőtársad mi? ;D

Egyébként kb 6-7 éve tényleg voltunk edzőtársak :)
"a lepényhal meg utoljára"

2011. December 12. - 10:12:16
Válasz #4928
Nem elérhető

Jordan


oké,de ez oxymetholone,nem stana. egy erőemelő srác dicsérte,ugyhogy lehet hogy használható a cucc

Az a baj ezzel, hogy egy erőemelő annyira jól ezt nem tudja megitélni.... :/ Egy badis, diéta közben, ő lenne a jó minősitésben
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 12. - 10:12:38
Válasz #4929
Nem elérhető

Jordan


Faszomba!!! Ismerem Tibbikét :DDDDDDDDD


Írok neked "fészbukon" , csak ne égesd itt magad tovább!!!
Volt edzőtársad mi? ;D

Egyébként kb 6-7 éve tényleg voltunk edzőtársak :)

7-8
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 12. - 10:29:47
Válasz #4930
Nem elérhető

dingo


És akkor a kieget a hamburger, meg a sültkrumpli jelenti.

A hamburgerben marhahús van, ami az egyik legjobb húsfajta, nem beszélve a zöldségekről, sajtról (persze a buci, kechup az már szemét) a sült burgonya  pedig nagyon jó szénhidrátforrás. Sokan elítélik ezeket a gyors kajákat, ellenségnek tekintik őket, azért mert akik ezt fogyasztják lusták mozogni, sportolni ezért is híznak el, és nem pedig a hamburger és baráti miatt. Szerintem!
tibbike ilyet ne is irj ide mert valaki komolyan veszi .Vegyel egy fel kilo szep marhahust amit megennel derald le hagymaval so bors kevert ossze vekonyam befujt oliva olajos serpibe susd ki lassan majd vegyel egy gyors ettermit es hasonlisd ossze oket ok.A gyorsettermi burger husba nyesedekek vannak marha orra bore csocs stb bazzzeeeggg rengeteg adalek anyag izfokozo es meg liszt is .te se gondolod hogy a mc be belszinbol csinaljak neked a 100 ft os hambit ennyit a hambirol a sultkrumpli mint ch errol ne is beszeljunk  :-O
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 12. - 10:34:03
Válasz #4931
Nem elérhető

Jordan


És akkor a kieget a hamburger, meg a sültkrumpli jelenti.

A hamburgerben marhahús van, ami az egyik legjobb húsfajta, nem beszélve a zöldségekről, sajtról (persze a buci, kechup az már szemét) a sült burgonya  pedig nagyon jó szénhidrátforrás. Sokan elítélik ezeket a gyors kajákat, ellenségnek tekintik őket, azért mert akik ezt fogyasztják lusták mozogni, sportolni ezért is híznak el, és nem pedig a hamburger és baráti miatt. Szerintem!
tibbike ilyet ne is irj ide mert valaki komolyan veszi .Vegyel egy fel kilo szep marhahust amit megennel derald le hagymaval so bors kevert ossze vekonyam befujt oliva olajos serpibe susd ki lassan majd vegyel egy gyors ettermit es hasonlisd ossze oket ok.A gyorsettermi burger husba nyesedekek vannak marha orra bore csocs stb bazzzeeeggg rengeteg adalek anyag izfokozo es meg liszt is .te se gondolod hogy a mc be belszinbol csinaljak neked a 100 ft os hambit ennyit a hambirol a sultkrumpli mint ch errol ne is beszeljunk  :-O

Üzeni, hogy fog még 1-2 ilyen postot írni, mert tetszik neki amiket írtok. :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 12. - 10:40:38
Válasz #4932
Nem elérhető

dingo


Tibbike a baromsagaid ha kerdeskent teszed fel az ok rende van hulye vagy ennyi.De ha tenykent kozlod a naten az nagy butasag mert ez mindenki szamara hozzaferheto es felrevezethetsz fiatalokat vagy toled butabb embereket ha meg akad egyatalan .Tehat ez felelosseg hogy mit allitasz tenykent soha ne feledd te 31 eves vagy viselkedj is ugy fiam szedd ossze magad .
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 12. - 12:19:51
Válasz #4933
Nem elérhető

Jordan


NEM KÖTEKSZEM!


De 1989ben született, az 22év.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 12. - 12:48:19
Válasz #4934
Nem elérhető

dingo


kapd ossze magad fiam http://youtu.be/0reF56QMKMU    @:-)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place