2024. Május 06. - 16:53:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498683 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2011. December 12. - 12:50:08
Válasz #4935
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 12. - 12:53:59
Válasz #4936
Nem elérhető

dingo


kapd ossze magad fiam http://youtu.be/0reF56QMKMU    @:-)


Ez most nekem? Miért?
  nem. csak ha tibbike osszekapta magat egy rendes hajviselet semm artana neki  Łł=
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 12. - 13:46:12
Válasz #4937
Nem elérhető

Maszat


szerintem maga tibi sok.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 12. - 14:59:29
Válasz #4938
Nem elérhető

ninja14


És akkor a kieget a hamburger, meg a sültkrumpli jelenti.

A hamburgerben marhahús van, ami az egyik legjobb húsfajta, nem beszélve a zöldségekről, sajtról (persze a buci, kechup az már szemét) a sült burgonya  pedig nagyon jó szénhidrátforrás. Sokan elítélik ezeket a gyors kajákat, ellenségnek tekintik őket, azért mert akik ezt fogyasztják lusták mozogni, sportolni ezért is híznak el, és nem pedig a hamburger és baráti miatt. Szerintem!
tibbike ilyet ne is irj ide mert valaki komolyan veszi .Vegyel egy fel kilo szep marhahust amit megennel derald le hagymaval so bors kevert ossze vekonyam befujt oliva olajos serpibe susd ki lassan majd vegyel egy gyors ettermit es hasonlisd ossze oket ok.A gyorsettermi burger husba nyesedekek vannak marha orra bore csocs stb bazzzeeeggg rengeteg adalek anyag izfokozo es meg liszt is .te se gondolod hogy a mc be belszinbol csinaljak neked a 100 ft os hambit ennyit a hambirol a sultkrumpli mint ch errol ne is beszeljunk  :-O

Üzeni, hogy fog még 1-2 ilyen postot írni, mert tetszik neki amiket írtok. :)
Faxbukon a chaten üzente? ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. December 12. - 16:43:44
Válasz #4939
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 13. - 15:03:26
Válasz #4940
Nem elérhető

Gabe


Igen, Ralfi postján én is megrökönyödtem.
Talán úgy értette, hogy olyan vacak ronikúlmenes a genetikája. :)
10 kg az rengeteg, még vízzel-zsírral is. És akkor a kieget a hamburger, meg a sültkrumpli jelenti.


Semmi olyasmi...ugyanis nem eszem hamburgert.....persze nem 10kiló szálkás izom 0,1%os zsírtartalommal..
De eddig sikerült felpakolni ha nekiálltam a 10 kilót mindig...csak hát nem minőség....
igen Vacak genetikával...
Most igy a D-anabol+Primobolan kura alatt pl ugyfent feljött a 10kg...kiváncsi vagyok mennyi marad meg...

Te azt írtad, nyáron CSAK tápkieggel, nem azt, hogy koxkúrával.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 13. - 15:04:04
Válasz #4941
Nem elérhető

Gabe


És akkor a kieget a hamburger, meg a sültkrumpli jelenti.

A hamburgerben marhahús van, ami az egyik legjobb húsfajta, nem beszélve a zöldségekről, sajtról (persze a buci, kechup az már szemét) a sült burgonya  pedig nagyon jó szénhidrátforrás. Sokan elítélik ezeket a gyors kajákat, ellenségnek tekintik őket, azért mert akik ezt fogyasztják lusták mozogni, sportolni ezért is híznak el, és nem pedig a hamburger és baráti miatt. Szerintem!
Te tényleg teljesen hülye vagy. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 13. - 15:05:14
Válasz #4942
Nem elérhető

Gabe


Tibbike a baromsagaid ha kerdeskent teszed fel az ok rende van hulye vagy ennyi.De ha tenykent kozlod a naten az nagy butasag mert ez mindenki szamara hozzaferheto es felrevezethetsz fiatalokat vagy toled butabb embereket ha meg akad egyatalan .Tehat ez felelosseg hogy mit allitasz tenykent soha ne feledd te 31 eves vagy viselkedj is ugy fiam szedd ossze magad .
;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 13. - 15:05:50
Válasz #4943
Nem elérhető

Gabe


sok lesz már a tibis témából szerintem
Dobj fel valami témát kiccsávó.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. December 13. - 15:07:18
Válasz #4944
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
És akkor a kieget a hamburger, meg a sültkrumpli jelenti.

A hamburgerben marhahús van, ami az egyik legjobb húsfajta, nem beszélve a zöldségekről, sajtról (persze a buci, kechup az már szemét) a sült burgonya  pedig nagyon jó szénhidrátforrás. Sokan elítélik ezeket a gyors kajákat, ellenségnek tekintik őket, azért mert akik ezt fogyasztják lusták mozogni, sportolni ezért is híznak el, és nem pedig a hamburger és baráti miatt. Szerintem!
Te tényleg teljesen hülye vagy. ;D

 :D

2011. December 13. - 15:22:35
Válasz #4945
Nem elérhető

dingo


És akkor a kieget a hamburger, meg a sültkrumpli jelenti.

A hamburgerben marhahús van, ami az egyik legjobb húsfajta, nem beszélve a zöldségekről, sajtról (persze a buci, kechup az már szemét) a sült burgonya  pedig nagyon jó szénhidrátforrás. Sokan elítélik ezeket a gyors kajákat, ellenségnek tekintik őket, azért mert akik ezt fogyasztják lusták mozogni, sportolni ezért is híznak el, és nem pedig a hamburger és baráti miatt. Szerintem!
http://youtu.be/SvqQiPsxrcI   ez egy uj training ugy hivjak strici training @:-)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 13. - 18:57:14
Válasz #4946
Nem elérhető

crazer


ÜDV.
Véleményt szeretnék kérni.
Mi a helyzet a Testoliccal küldte mostanában valaki ?
Kúrát 8 hetesre tervezem belőle  első szuris kúrám lesz eddig csak stanat nyomtam.
Úgy gondoltam szúrni hogy hétfő szerda 100 mg és péntek szombat 50 mg vagy pénteken a 100 mennyen egybe?
97 kiló vagyok 193 centivel van rajtam némi fölösleg de nem vészes. Étrendemet sikerült jól beállítanom napi 3 g/kg heti 5ször edzek.
Ha péntek szombat küldöm 50 mg akkor a szombati adagot szívjam fel egy fecskendőbe nem lesz baja ha a szobában áll 1 napig?
Érdekelne véleményetek a kúráról nem lesz sok ez így elsőnek
Work hard ;)

2011. December 13. - 21:10:14
Válasz #4947
Nem elérhető

pmiller06


Én amatőr vagyok, de ez nem kúra :D

2011. December 14. - 01:03:08
Válasz #4948
Nem elérhető

try2bebig


ÜDV.
Véleményt szeretnék kérni.
Mi a helyzet a Testoliccal küldte mostanában valaki ?
Kúrát 8 hetesre tervezem belőle  első szuris kúrám lesz eddig csak stanat nyomtam.
Úgy gondoltam szúrni hogy hétfő szerda 100 mg és péntek szombat 50 mg vagy pénteken a 100 mennyen egybe?
97 kiló vagyok 193 centivel van rajtam némi fölösleg de nem vészes. Étrendemet sikerült jól beállítanom napi 3 g/kg heti 5ször edzek.
Ha péntek szombat küldöm 50 mg akkor a szombati adagot szívjam fel egy fecskendőbe nem lesz baja ha a szobában áll 1 napig?
Érdekelne véleményetek a kúráról nem lesz sok ez így elsőnek


Propiból kell legalább 400mg hetetne IMO(és akkor ugye úgy kalkulálunk, hogy a propiban valóban 100mg van ampeszonként)... Test only kúrától túl sokat nem kéne várni, pláne nem ilyen dózisban:). Én a helyedben kicsit olvasgatnék, aztán összedobnék valami normálisabb, legalább 2 komponensű kúrát, mert 1 anyagtól túl sok jót nem szabad várni és ha az ember ilyesmire adja a fejét, akkor a kúrának szerintem látszatja is legyen, ne csak feleslegesen "kockáztasson".:)
Sok sikert.:D

2011. December 14. - 09:06:48
Válasz #4949
Nem elérhető

Rebel


ÜDV.
Véleményt szeretnék kérni.
Mi a helyzet a Testoliccal küldte mostanában valaki ?
Kúrát 8 hetesre tervezem belőle  első szuris kúrám lesz eddig csak stanat nyomtam.
Úgy gondoltam szúrni hogy hétfő szerda 100 mg és péntek szombat 50 mg vagy pénteken a 100 mennyen egybe?
97 kiló vagyok 193 centivel van rajtam némi fölösleg de nem vészes. Étrendemet sikerült jól beállítanom napi 3 g/kg heti 5ször edzek.
Ha péntek szombat küldöm 50 mg akkor a szombati adagot szívjam fel egy fecskendőbe nem lesz baja ha a szobában áll 1 napig?
Érdekelne véleményetek a kúráról nem lesz sok ez így elsőnek


Propiból kell legalább 400mg hetetne IMO(és akkor ugye úgy kalkulálunk, hogy a propiban valóban 100mg van ampeszonként)... Test only kúrától túl sokat nem kéne várni, pláne nem ilyen dózisban:). Én a helyedben kicsit olvasgatnék, aztán összedobnék valami normálisabb, legalább 2 komponensű kúrát, mert 1 anyagtól túl sok jót nem szabad várni és ha az ember ilyesmire adja a fejét, akkor a kúrának szerintem látszatja is legyen, ne csak feleslegesen "kockáztasson".:)
Sok sikert.:D
Hali!
Nekem elég jól működött a kétnaponkénti 50mg,ugyanannyi Winstrol-lal,majd NPP-vel.Mondjuk ez talán ténylegesen 50mg dózisú t.propi volt. ;D
Az első kúrámon minden másnap egy Testolicot /100mg/nyomtam egy Primobolan depot-tal/100mg/, s most így utólag erős kétségeim vannak a hatóanyag tartalmukat illetőleg.