2024. Május 06. - 21:26:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498760 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2011. December 14. - 10:02:02
Válasz #4950
Nem elérhető

Milo


ÜDV.
Véleményt szeretnék kérni.
Mi a helyzet a Testoliccal küldte mostanában valaki ?
Kúrát 8 hetesre tervezem belőle  első szuris kúrám lesz eddig csak stanat nyomtam.
Úgy gondoltam szúrni hogy hétfő szerda 100 mg és péntek szombat 50 mg vagy pénteken a 100 mennyen egybe?
97 kiló vagyok 193 centivel van rajtam némi fölösleg de nem vészes. Étrendemet sikerült jól beállítanom napi 3 g/kg heti 5ször edzek.
Ha péntek szombat küldöm 50 mg akkor a szombati adagot szívjam fel egy fecskendőbe nem lesz baja ha a szobában áll 1 napig?
Érdekelne véleményetek a kúráról nem lesz sok ez így elsőnek

Mi ebbe a logika hogy hétfő,szerda 100mg, péntek,szombat 50mg? Ezt mi alapján találtad ki? ????...
Riceman

2011. December 14. - 10:58:06
Válasz #4951
Nem elérhető

Rebel


ÜDV.
Véleményt szeretnék kérni.
Mi a helyzet a Testoliccal küldte mostanában valaki ?
Kúrát 8 hetesre tervezem belőle  első szuris kúrám lesz eddig csak stanat nyomtam.
Úgy gondoltam szúrni hogy hétfő szerda 100 mg és péntek szombat 50 mg vagy pénteken a 100 mennyen egybe?
97 kiló vagyok 193 centivel van rajtam némi fölösleg de nem vészes. Étrendemet sikerült jól beállítanom napi 3 g/kg heti 5ször edzek.
Ha péntek szombat küldöm 50 mg akkor a szombati adagot szívjam fel egy fecskendőbe nem lesz baja ha a szobában áll 1 napig?
Érdekelne véleményetek a kúráról nem lesz sok ez így elsőnek

Mi ebbe a logika hogy hétfő,szerda 100mg, péntek,szombat 50mg? Ezt mi alapján találtad ki? ????...
Én már hallottam ilyen indoklást.Hét közben edz, hét végén meg nem.Mondjuk ettől még ez marhaság.
Kétnaponta ugyanannyi és kész.

Vagy így jön ki a 8 hetes kúra/20 ampulla.

2011. December 14. - 14:49:09
Válasz #4952
Nem elérhető

ralf21


A véleményetekre lennék kiváncsi!

Gondoltam csinálok egy 14hetes kúrát!

Ami igy nézne ki:

1.-4.hétig:
200mg Nandrolon-Decanoate
200mg Testosteron-Enanthate
200mg Metenolon-Enanthate

5.-6.hétig:
200mg Nandrolon-Decanoate
200mg Testosteron-Enanthate
100mg Metenolon-Enanthate
200mg Masteron(50mg Drostanolon-Propionate, 150mg Drostanolon-Enanthate)

7.-10.hétig:
200mg Nandrolon-Decanoate
200mg Testosteron-Enanthate
200mg Masteron(50mg Drostanolon-Propionate, 150mg Drostanolon-Enanthate)
30mg/nap Stanozol(tabletta)

10.-12.hétig:
200mg Masteron(50mg Drostanolon-Propionate, 150mg Drostanolon-Enanthate)
30mg/nap Stanozol(tabletta)

13.-14.hétig:
30mg/nap Stanozol(tabletta)
-----------------------------------------------------------------
A kúra közben harmadik héttől végig:
heti 1000egység HCG
napi 50mg proviron és 20mg Zitazónium
--------------------------------------------------------

2011. December 15. - 00:44:13
Válasz #4953
Nem elérhető

Tóth Attila


Copy-Paste

pfff.... ***))))

sok sikert az eredeti cuccok beszerzéséhez...

 ***)))
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. December 15. - 09:01:36
Válasz #4954
Nem elérhető

crazer


Na össze okoskodtam egy kúrát
20 amp. testo propiból állna és 160 szem Danabolból.
6 hétig napi 4szem danabol és heti 3 amp Testolic.

Tudom hogy szemest nem ajánlotok de csak ezeket tudom beszerezni (amiben van is hatóanyag) Többi cuccnak nagy része kamu amit nyomat a helyi cukros srác )

Nolvadexxel gondoltam levezetni 40 szemmel. Kúra után mennyi idő után kezdjem el szedni a nolvadexet ha egyáltalán megfelelne levezetőnek.

Sokat olvastam a témában mindenhol mást ajánlanak egyenlőre tapasztalatokra vagyok kíváncsi majd a sok információ alapján valamit összehozni. Írtátok hogy heti 4x100 mg Testolic hát ez nem lenne sok kicsit kezdésnek ?
 
Üdv. Crazer
Work hard ;)

2011. December 15. - 09:01:37
Válasz #4955
Nem elérhető

ralf21


Kössz Attila!

De nem értem: Copy-paste...csak gondoltam könnyen áttekinthetővé teszem..

De mondjuk abban igazad van hogy decából nehéz frankót beszerezni..de mindenhol azt olvasom hogy a hamisítottban is max testo van...
Prímóból meg eddig jók a tapasztalataim...remélem most sem nyúlok mellé...ami a masteront illeti pff ..nem tudom mennyire lehet tele fake cuccal a piac....de 50-50..
A stani meg mint tudjuk ...elég sok belőle a hammis..de most gondoltam a Bayer-es stanit kipróbálom...

2011. December 15. - 10:24:40
Válasz #4956
Nem elérhető

Milo


Na össze okoskodtam egy kúrát
20 amp. testo propiból állna és 160 szem Danabolból.
6 hétig napi 4szem danabol és heti 3 amp Testolic.

Tudom hogy szemest nem ajánlotok de csak ezeket tudom beszerezni (amiben van is hatóanyag) Többi cuccnak nagy része kamu amit nyomat a helyi cukros srác )

Nolvadexxel gondoltam levezetni 40 szemmel. Kúra után mennyi idő után kezdjem el szedni a nolvadexet ha egyáltalán megfelelne levezetőnek.

Sokat olvastam a témában mindenhol mást ajánlanak egyenlőre tapasztalatokra vagyok kíváncsi majd a sok információ alapján valamit összehozni. Írtátok hogy heti 4x100 mg Testolic hát ez nem lenne sok kicsit kezdésnek ?
 
Üdv. Crazer

nolvadex helyett 3db hcg-vel és 20szem clomiddal vezesd le
Riceman

2011. December 15. - 12:15:24
Válasz #4957
Nem elérhető

Jordan


Kössz Attila!

De nem értem: Copy-paste...csak gondoltam könnyen áttekinthetővé teszem..

De mondjuk abban igazad van hogy decából nehéz frankót beszerezni..de mindenhol azt olvasom hogy a hamisítottban is max testo van...
Prímóból meg eddig jók a tapasztalataim...remélem most sem nyúlok mellé...ami a masteront illeti pff ..nem tudom mennyire lehet tele fake cuccal a piac....de 50-50..
A stani meg mint tudjuk ...elég sok belőle a hammis..de most gondoltam a Bayer-es stanit kipróbálom...

Deca, masteron, stana. Kb erre gondolt Attila.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 15. - 12:27:55
Válasz #4958
Nem elérhető

dingo


bisztos most olyat fogok kerdezni ami mindenkinek tisza es mar szo volt rola ezerszer de szerintem megoszlanak a velemenyek es bisztos csak en vagyok hulye de soha nem volt ez tiszta nekem.HCG mikor az elsot mondjuk es 10 hetes susta kura utan ?menyit 3 szor 5000 iu ?az 5000 iu egybe vagy megosztva(van aki 10szer 500 rol beszel van aki egybe 5000 )hogyan kevered ossze ?mibol mennyit es mire kell odafigyelni?hova adod be?milyen tu a legjobb ?milyen idokozonkent megy 5 maponta ?bisztos ez sokak szamara egyertelmu de sok kezdo a levezetest rontsa el .En szemely szerint soha nem forditottam nagy figyelmet a levezetesre SAJNOS de manapsag rajottem hogy egy nagyon fontos resze az egesznek .De bisztos vagyok benne hogy a mai napig nem 100 szazalekos az enyem es meg van mit tanulnom .Uj topikot nem akartam nyitni neki mert van mar ezer, hatha segit sokaknak.
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 15. - 12:40:08
Válasz #4959
Nem elérhető

Maszat


huhh nekem most erre nincs kedvem válaszolni teljes egészébe, soxor át lett már rágva...  röviden annyit,h bac. vízzel, vagy a saját oldószerével összeszívod, és elosztod 10részre, inzulinos fecsibe. Én álltalában hasba, vagy seggbe küldöm, bőr alá. Tök jó  ;D   Most nem nyomom kúra közben, csak a végén fogom. szerintem minden 3. napon beszalad 500, 20mg nolvadexel. Meg veszek majd azutánra vmi tesztó fokozót, pct-t , vagy valamit. Kb ennyi lesz.


Más

már annyira készülnek a jövő évi szigorításokra,h pl kamagrát sem lehet sokáig venni. Mondta az eladó 1 bevásárló központba (nem a lurdyba ;D) ami az örsön van és nem az árkád  :D,h 2től 4évig fogják büntetni. És még az átadást is, nem is kell,h üzlet szerűen nyomd. Kibaszott kurva anyjukat, de tényleg!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 15. - 12:46:34
Válasz #4960
Nem elérhető

dingo


 (:-)  ahoz kepest hogy nem akartal ra valaszolni megis csak sikerult !! ;-oo-;
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 15. - 12:46:51
Válasz #4961
Nem elérhető

Jordan


huhh nekem most erre nincs kedvem válaszolni teljes egészébe, soxor át lett már rágva...  röviden annyit,h bac. vízzel, vagy a saját oldószerével összeszívod, és elosztod 10részre, inzulinos fecsibe. Én álltalában hasba, vagy seggbe küldöm, bőr alá. Tök jó  ;D   Most nem nyomom kúra közben, csak a végén fogom. szerintem minden 3. napon beszalad 500, 20mg nolvadexel. Meg veszek majd azutánra vmi tesztó fokozót, pct-t , vagy valamit. Kb ennyi lesz.


Más

már annyira készülnek a jövő évi szigorításokra,h pl kamagrát sem lehet sokáig venni. Mondta az eladó 1 bevásárló központba (nem a lurdyba ;D) ami az örsön van és nem az árkád  :D,h 2től 4évig fogják büntetni. És még az átadást is, nem is kell,h üzlet szerűen nyomd. Kibaszott kurva anyjukat, de tényleg!!!

Ha valakinél nitrohigitót találnak, 6 hónapra leültetik. "Bódító hatású anyag" található nála címszóval.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 15. - 12:55:31
Válasz #4962
Nem elérhető

dingo


par ev mulva lecsuknak ha fecskendot vagy muanyag zacsit talalnak nalad vagy ha merevedesed van hahaha teljes gaz   
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 15. - 13:17:36
Válasz #4963
Nem elérhető

Jordan


par ev mulva lecsuknak ha fecskendot vagy muanyag zacsit talalnak nalad vagy ha merevedesed van hahaha teljes gaz   

2012 jan. 1.-étől.  ;) Fecsi lehet nálad, ha tudod igazolni, hogy cukorbeteg vagy :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 15. - 13:23:57
Válasz #4964
Nem elérhető

Maszat


(:-)  ahoz kepest hogy nem akartal ra valaszolni megis csak sikerult !! ;-oo-;

ki lehetne ennél sokkal de sokkal jobban is vesézni a témát, de ahhoz nem volt meg a lendület   ;D   mindenesetre a hcg vagy levezetés topicban faszán le van írva.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26