2024. Május 06. - 21:56:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498765 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2008. Március 17. - 19:20:53
Válasz #105
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv mindenkinek!
Ha olvasgatátok a topic elejét akkor tudjátok hogy engem mindenki lebeszélt a szteroidokról (és miylen jól tették).
De azon gondolkodom hogy miután csináltam egy kúrát AnabolicXtreme cuccokból azután mindenképp szálkásítok,most fogok először úgy igazán leszálkásítani.Én azt hallotam a spiropentről hogy segít megőrizni az izmot és úgy lehet vele szálkásítani.Bár tudom hogy nem csodaszer de ez tényleg igaz hogy megvédi szálkásítás alatt az izmom és a zsírt támadja meg?

2008. Március 17. - 19:55:00
Válasz #106
Nem elérhető

Kola


válassz inkább Retain-Hyperdrol-Stimulant kombót ;-oo-;

csak 1 tipp volt 8-)

Du brauchst kein Streroid... @-o @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Április 01. - 23:04:13
Válasz #107
Nem elérhető

NaturalBoy


Több helyen olvastam már egyébként,hogy egy rendesen beállított és észszerűen csinált szteroidkúra sokkal kevésbé ártalmas vagy káros mint Naturál edzeni nagy súlyokkal.Itt nagy hangsúly van az észszerüségen,nem oylanokról beszélek akik 4 hónap szedés után se bírnak leállni a tesztoszteron szedéssel mert annyira tetszik nekik.Egy idő után a szervezetet túlságosan megviselik az egyre növekvő súlyok és ha nincs felkészítve a növekvő terhelésre (pl:szteroidokkal) az károsabb mint egy észszerűen szedett kúra és az izületi problémák és sérülések is jobban megelőzhetőek vele.Kár hogy ezt a közvélemény nem látja be.A másik megoldás a kisebb súlyok használata lenne,viszont ha nem emelünk a súlyokon akkor nem is fejlődünk és lényegében az egész értelmét veszti.Akiknek életformájukká vált a testépítés és nem csak egy sport hanem már szenvedély és az egész napot ahhoz igazítják azoktól nem lehet elvárni hogy a szenvedélyüket feladják és direkt rosszul csinálják norbi súlyokkal.Nem lehet erre azt mondani,hogy ez egy káros sport és válasszon valaki mást,ha egyszer ez a hobbi tetszett meg neki és már az egész napját eszerint éli,az megtenne mindent hogy még job lehessen.És ahelyett hogy feladja még többet szeretne magából kihozni.

Ezt két okból írtam most: 1.A legjobb tabletás koksz topic folytatása ként az izületi szteroidok kapcsán,mert nem akartam szétoffolni a topicot inkább itt folytatnám.2.Már sokszor annyira felháborító az emberek butasága és tudatlansága.Ma is hallotam egy gyerektől aki mától jár edzeni,hogy a testépítés nem is sport hanem inkább oylan mint egy férfi szépségverseny.Bár szerintem azt hitte a csávó h valami csippendél shown van mert az olyan nem a testépítés,de mindegy.És hogy az apja és anyja otthon mondták,hogy itt midnen csak szteroidokról és a felfújt izmokról szól.Ennek kapcsán ma az is eszembe jutott mikor anno az ortopédián 4 órát vártam és aztán egy 10 perces vizsgálat után az orvos annyit mondott,hogy ezzel kenyem (egy egyszerű sportkrém volt felírva) és hogy hagyam abba a testépítést,mert ez a lehető legroszabb sport amit választottam.Nem lesz tőle szép fizikumom és

2008. Április 01. - 23:10:05
Válasz #108
Nem elérhető

NaturalBoy


egészségtelen is leszek.
Ugye relatív kinek mi a szép és kinek mi tetszik.De én pusztán szolidaritásból nem mondok senkienk oylat,hoyg ez amit ő választott a lehető legroszabb ráadásul az ember az iylen dolgokat spontán megszereti.Nekem se súlyzó volt a jelem az ovodában.Nem lehet erőszakkal megmondani hogy mit szeressen.A másik felháborító dolog hogy minden ami táplálékkiegészítő és szteroid az élből rossz,mert mű és stb. Ugyanakkor a kaja tele ízfokozóval,szinezékkel,mesterséges aromákkal,sürítőanyaggal,savanyúságot szabályzó anyaggal az nem gáz és senkit nem háborít fel,hogy miket etetnek meg velünk hisz enni kell.Érdekes hogy a kakas viszont sürítő anyag és mesterséges aromák nélkül elő tud állítani nekem egy csirkemelet.De persze elfelejtem,hogy ízfokozók nélkül a nagyáruházban kapható kaják 80%-nak trágya íze lenne.

Nem tudom,hogy mikor ér el odaáig ez a civilizáció,hogy a sok tudatlan barom aki ránksüti az izomagyú jelzőt (holott ő talán 8 általánossal kisboltban eladó) utánnaolvasna ezeknek a dolgoknak,vagy ha már ahhoz lusta legalább nem pofázna olyanokat amihez nem ért.

2008. Április 01. - 23:11:16
Válasz #109
Nem elérhető

NaturalBoy


Nem kapcsolódik szorosan a témához de gondoltam ide írom,mert itt legalább nem offolom szét  atopicot hisz én csináltam ;D de ez már kikivánkozott belőlem  :-Đ

2008. Április 01. - 23:31:23
Válasz #110
Nem elérhető

madinorbi


Hamarosan lekerül a naturál szó a neved mellől ?
Végül is mi is az hogy naturál elég sok és elég bizarr ötletet hallottam már !
A naturál nem szed semmilyen hormonháztartásba belenyúló szert legyen ez tápkieg vagy gyóccer , hormonserkentőket lehet de prohormont nem , prohormont sem lehet , tiltottlistás szert lehet de anabolikus vagy androgén szteroidot nem , szemest lehet keveset szurit nem , szúrni is lehet keveset és még millió hülyeség.
Na kb ennyi idegbaj hagyta el páciensek száját a naturálságot illetően.
Sztem nem kell ezzel annyira vagdalkózni hogy "naturál" mert produkálhatsz pozitív tesztet szterkó nélkül is és nem hiszem hogy különbséget tennének pozitív és pozitív minta között.
Eleve a mai tápkieg trend prohormonok és prohormon helyettesítők serkentők stb , itt is arról van szó hogy kerülgetem a forró kását szinte mindben van dhea ami tiltott de végül is nem an. vagy and. szterkó akkor a dhea az naturál vagy nem és még sorolhatnánk millió hatóanyagot, én nem beszélek ezek ellen a termékek ellen mert mindet próbáltam szeretem stb én a "naturál" szó használatára utalnék. Vagy esetleg olyan is van hogy kevésbé naturál vagy nagyon-nagyon naturál?
Mit gondoltok ?
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Április 01. - 23:45:11
Válasz #111
Nem elérhető

Cressler


Több helyen olvastam már egyébként,hogy egy rendesen beállított és észszerűen csinált szteroidkúra sokkal kevésbé ártalmas vagy káros mint Naturál edzeni nagy súlyokkal.Itt nagy hangsúly van az észszerüségen,nem oylanokról beszélek akik 4 hónap szedés után se bírnak leállni a tesztoszteron szedéssel mert annyira tetszik nekik.Egy idő után a szervezetet túlságosan megviselik az egyre növekvő súlyok és ha nincs felkészítve a növekvő terhelésre (pl:szteroidokkal) az károsabb mint egy észszerűen szedett kúra és az izületi problémák és sérülések is jobban megelőzhetőek vele.Kár hogy ezt a közvélemény nem látja be.A másik megoldás a kisebb súlyok használata lenne,viszont ha nem emelünk a súlyokon akkor nem is fejlődünk és lényegében az egész értelmét veszti.Akiknek életformájukká vált a testépítés és nem csak egy sport hanem már szenvedély és az egész napot ahhoz igazítják azoktól nem lehet elvárni hogy a szenvedélyüket feladják és direkt rosszul csinálják norbi súlyokkal.Nem lehet erre azt mondani,hogy ez egy káros sport és válasszon valaki mást,ha egyszer ez a hobbi tetszett meg neki és már az egész napját eszerint éli,az megtenne mindent hogy még job lehessen.És ahelyett hogy feladja még többet szeretne magából kihozni.

Ezt két okból írtam most: 1.A legjobb tabletás koksz topic folytatása ként az izületi szteroidok kapcsán,mert nem akartam szétoffolni a topicot inkább itt folytatnám.2.Már sokszor annyira felháborító az emberek butasága és tudatlansága.Ma is hallotam egy gyerektől aki mától jár edzeni,hogy a testépítés nem is sport hanem inkább oylan mint egy férfi szépségverseny.Bár szerintem azt hitte a csávó h valami csippendél shown van mert az olyan nem a testépítés,de mindegy.És hogy az apja és anyja otthon mondták,hogy itt midnen csak szteroidokról és a felfújt izmokról szól.Ennek kapcsán ma az is eszembe jutott mikor anno az ortopédián 4 órát vártam és aztán egy 10 perces vizsgálat után az orvos annyit mondott,hogy ezzel kenyem (egy egyszerű sportkrém volt felírva) és hogy hagyam abba a testépítést,mert ez a lehető legroszabb sport amit választottam.Nem lesz tőle szép fizikumom és
nem vagyok szakértő de úgy tudom, hogy súlyzós edzés/terhelés hatására elég komoly hormonális folyamatok/változások indulnak be melyek jótékony hatással vannak a testre izületekre ( idősebb embereknek pl.Németországban  ajánlják a heti 3x edzés során a nagy izomcsoportok átmozgatását a háziorvosok (MO-n ilyet még nem hallottam :o ))
Viszont az is igaz, hogy az izom 4-5x gyorsabban erősödik mint az izületek ezért időt kell adni nekik, időkénti edzésmódszerváltoztatással, néha pár hetes pihenőkkel stb-stb és egész évben oda kell figyelni a megfelelő regenerációra és a mikro-makro tápanyagok megfelelő bevizelére ami azért szintén sokat segít a szervezet alkalmazkodásában... szóval  "naturál edzeni nagy súlyokkal"  "ésszerűen" is lehet, és a szervezet nagyon sok mindenhez képes alkalmazkodni "más" segítség nélkül is
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 01. - 23:48:00
Válasz #112
Nem elérhető

fastor


Több helyen olvastam már egyébként,hogy egy rendesen beállított és észszerűen csinált szteroidkúra sokkal kevésbé ártalmas vagy káros mint Naturál edzeni nagy súlyokkal.Itt nagy hangsúly van az észszerüségen,nem oylanokról beszélek akik 4 hónap szedés után se bírnak leállni a tesztoszteron szedéssel mert annyira tetszik nekik.Egy idő után a szervezetet túlságosan megviselik az egyre növekvő súlyok és ha nincs felkészítve a növekvő terhelésre (pl:szteroidokkal) az károsabb mint egy észszerűen szedett kúra és az izületi problémák és sérülések is jobban megelőzhetőek vele.Kár hogy ezt a közvélemény nem látja be.A másik megoldás a kisebb súlyok használata lenne,viszont ha nem emelünk a súlyokon akkor nem is fejlődünk és lényegében az egész értelmét veszti.Akiknek életformájukká vált a testépítés és nem csak egy sport hanem már szenvedély és az egész napot ahhoz igazítják azoktól nem lehet elvárni hogy a szenvedélyüket feladják és direkt rosszul csinálják norbi súlyokkal.Nem lehet erre azt mondani,hogy ez egy káros sport és válasszon valaki mást,ha egyszer ez a hobbi tetszett meg neki és már az egész napját eszerint éli,az megtenne mindent hogy még job lehessen.És ahelyett hogy feladja még többet szeretne magából kihozni.

Ezt két okból írtam most: 1.A legjobb tabletás koksz topic folytatása ként az izületi szteroidok kapcsán,mert nem akartam szétoffolni a topicot inkább itt folytatnám.2.Már sokszor annyira felháborító az emberek butasága és tudatlansága.Ma is hallotam egy gyerektől aki mától jár edzeni,hogy a testépítés nem is sport hanem inkább oylan mint egy férfi szépségverseny.Bár szerintem azt hitte a csávó h valami csippendél shown van mert az olyan nem a testépítés,de mindegy.És hogy az apja és anyja otthon mondták,hogy itt midnen csak szteroidokról és a felfújt izmokról szól.Ennek kapcsán ma az is eszembe jutott mikor anno az ortopédián 4 órát vártam és aztán egy 10 perces vizsgálat után az orvos annyit mondott,hogy ezzel kenyem (egy egyszerű sportkrém volt felírva) és hogy hagyam abba a testépítést,mert ez a lehető legroszabb sport amit választottam.Nem lesz tőle szép fizikumom és
nem vagyok szakértő de úgy tudom, hogy súlyzós edzés/terhelés hatására elég komoly hormonális folyamatok/változások indulnak be melyek jótékony hatással vannak a testre izületekre ( idősebb embereknek pl.Németországban  ajánlják a heti 3x edzés során a nagy izomcsoportok átmozgatását a háziorvosok (MO-n ilyet még nem hallottam :o ))
Viszont az is igaz, hogy az izom 4-5x gyorsabban erősödik mint az izületek ezért időt kell adni nekik, időkénti edzésmódszerváltoztatással, néha pár hetes pihenőkkel stb-stb és egész évben oda kell figyelni a megfelelő regenerációra és a mikro-makro tápanyagok megfelelő bevizelére ami azért szintén sokat segít a szervezet alkalmazkodásában... szóval  "naturál edzeni nagy súlyokkal"  "ésszerűen" is lehet, és a szervezet nagyon sok mindenhez képes alkalmazkodni "más" segítség nélkül is

sztem ezért jó pl ha az edzésterv  változáskor úgy csináljuk hogy magasabb intenzitás mellett kb ugyanazokat a súlyokat tudjuk csak használni
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 01. - 23:56:39
Válasz #113
Nem elérhető

Cressler


Hamarosan lekerül a naturál szó a neved mellől ?
Végül is mi is az hogy naturál elég sok és elég bizarr ötletet hallottam már !
A naturál nem szed semmilyen hormonháztartásba belenyúló szert legyen ez tápkieg vagy gyóccer , hormonserkentőket lehet de prohormont nem , prohormont sem lehet , tiltottlistás szert lehet de anabolikus vagy androgén szteroidot nem , szemest lehet keveset szurit nem , szúrni is lehet keveset és még millió hülyeség.
Na kb ennyi idegbaj hagyta el páciensek száját a naturálságot illetően.
Sztem nem kell ezzel annyira vagdalkózni hogy "naturál" mert produkálhatsz pozitív tesztet szterkó nélkül is és nem hiszem hogy különbséget tennének pozitív és pozitív minta között.
Eleve a mai tápkieg trend prohormonok és prohormon helyettesítők serkentők stb , itt is arról van szó hogy kerülgetem a forró kását szinte mindben van dhea ami tiltott de végül is nem an. vagy and. szterkó akkor a dhea az naturál vagy nem és még sorolhatnánk millió hatóanyagot, én nem beszélek ezek ellen a termékek ellen mert mindet próbáltam szeretem stb én a "naturál" szó használatára utalnék. Vagy esetleg olyan is van hogy kevésbé naturál vagy nagyon-nagyon naturál?
Mit gondoltok ?
ebben van igazság de kis túlzás is, viszont elgondolkodtató
végül is motorosnak nevezheti magát az aki robogóval nyomul meg egy GXRs vagy egy Honda shadows is
de azért komoly különbség van pl. egy kevés dhea-t   vagy egy több mint 200mg-t tesztoszteront tartalmazó szer közt, kérdés át -e lépi utóbbi a képzeletbeli naturálság határát (szerintem nem)
mert azért nem mind , hogy csúzlival, légpuskával, mcm-el, cz75-el, mp5-el vagy dragunovval lőnek meg


mod: na marha jól megfogalmaztam ... mind1 remélem annyira nem félreérthető :-O
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 01. - 23:59:34
Válasz #114
Nem elérhető

Jordan


 Csak az nem naturál aki lebukik!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Április 02. - 07:59:31
Válasz #115
Nem elérhető

God Vazzeg


Csak az nem naturál aki lebukik!

A sok duma után megmondtad a frankót  ;-oo-;  :D

2008. Április 02. - 08:25:20
Válasz #116
Nem elérhető

szocsa


Csak az nem naturál aki lebukik!

Jár a +  @:-)

2008. Április 02. - 09:36:52
Válasz #117
Nem elérhető

izomboy


Hamarosan lekerül a naturál szó a neved mellől ?
Végül is mi is az hogy naturál elég sok és elég bizarr ötletet hallottam már !
A naturál nem szed semmilyen hormonháztartásba belenyúló szert legyen ez tápkieg vagy gyóccer , hormonserkentőket lehet de prohormont nem , prohormont sem lehet , tiltottlistás szert lehet de anabolikus vagy androgén szteroidot nem , szemest lehet keveset szurit nem , szúrni is lehet keveset és még millió hülyeség.
Na kb ennyi idegbaj hagyta el páciensek száját a naturálságot illetően.
Sztem nem kell ezzel annyira vagdalkózni hogy "naturál" mert produkálhatsz pozitív tesztet szterkó nélkül is és nem hiszem hogy különbséget tennének pozitív és pozitív minta között.
Eleve a mai tápkieg trend prohormonok és prohormon helyettesítők serkentők stb , itt is arról van szó hogy kerülgetem a forró kását szinte mindben van dhea ami tiltott de végül is nem an. vagy and. szterkó akkor a dhea az naturál vagy nem és még sorolhatnánk millió hatóanyagot, én nem beszélek ezek ellen a termékek ellen mert mindet próbáltam szeretem stb én a "naturál" szó használatára utalnék. Vagy esetleg olyan is van hogy kevésbé naturál vagy nagyon-nagyon naturál?
Mit gondoltok ?
ebben van igazság de kis túlzás is, viszont elgondolkodtató
végül is motorosnak nevezheti magát az aki robogóval nyomul meg egy GXRs vagy egy Honda shadows is
de azért komoly különbség van pl. egy kevés dhea-t   vagy egy több mint 200mg-t tesztoszteront tartalmazó szer közt, kérdés át -e lépi utóbbi a képzeletbeli naturálság határát (szerintem nem)
mert azért nem mind , hogy csúzlival, légpuskával, mcm-el, cz75-el, mp5-el vagy dragunovval lőnek meg


mod: na marha jól megfogalmaztam ... mind1 remélem annyira nem félreérthető :-O


Szerintem egybevehető.... ha már kipróbáltál valamit az azt jelenti a hajlam megvan benned, és lehet megmaradsz az ésszerűségnél, vagy elkap a gépszíj.
Ezt lehet nézni lépcsöfokonak.
Van köztük külömbség, de egyiksem naturál.

És az naturál aki sosem használt hormontartalmú szert.!
 A dopping vizsgálat csak versenyzők esetében áll fent, akkor a hobbigyúrós naturál mind???????

Merthogy az naturál szerintetek  az aki nem bukik meg...... :-[
Ez elsősorban elvi kérdés...

2008. Április 02. - 10:15:32
Válasz #118
Nem elérhető

NaturalBoy


Hát még egyelőre nem kerül le a nevem mellől a naturál,még nem próbáltam semmi szteroidot,de mindenképp szeretnék majd versenyezni,ahhoz meg szerintem midnenképp kell.Én a "naturál" szóta oylan jelzőnek gondolom aki azokra illik akik még nem szedtek szteroidot.Szerintem a tápkiegekre ez egyáltalán nem vonatkozik még akkor sem,ha azok hatnak valamilyen szinten a hormonrendszerre.Legalábbis az én fejemben ez így fogalmazódik meg.

2008. Április 02. - 10:22:40
Válasz #119
Nem elérhető

izomboy


A hormonháztartásra sokminden hat.... a sok szénhidrát, az edzés , a nem edzés, a tribuszterol, a barátnőd .
Az ellenséged.

A kívűlről bevitt mesterségesen előállított hormon .....mi arrol beszélünk.