2024. Május 06. - 18:04:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498698 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2011. December 15. - 13:33:18
Válasz #4965
Nem elérhető

dingo


par ev mulva lecsuknak ha fecskendot vagy muanyag zacsit talalnak nalad vagy ha merevedesed van hahaha teljes gaz   

2012 jan. 1.-étől.  ;) Fecsi lehet nálad, ha tudod igazolni, hogy cukorbeteg vagy :)
azert ezt jo tudni koszi fasza
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 15. - 13:37:27
Válasz #4966
Nem elérhető

dingo


(:-)  ahoz kepest hogy nem akartal ra valaszolni megis csak sikerult !! ;-oo-;

ki lehetne ennél sokkal de sokkal jobban is vesézni a témát, de ahhoz nem volt meg a lendület   ;D   mindenesetre a hcg vagy levezetés topicban faszán le van írva.
olvasgattam es nagyon erdekes kosz minden esetre  :-):-)::
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 15. - 13:38:42
Válasz #4967
Nem elérhető

Rebel


bisztos most olyat fogok kerdezni ami mindenkinek tisza es mar szo volt rola ezerszer de szerintem megoszlanak a velemenyek es bisztos csak en vagyok hulye de soha nem volt ez tiszta nekem.HCG mikor az elsot mondjuk es 10 hetes susta kura utan ?menyit 3 szor 5000 iu ?az 5000 iu egybe vagy megosztva(van aki 10szer 500 rol beszel van aki egybe 5000 )hogyan kevered ossze ?mibol mennyit es mire kell odafigyelni?hova adod be?milyen tu a legjobb ?milyen idokozonkent megy 5 maponta ?bisztos ez sokak szamara egyertelmu de sok kezdo a levezetest rontsa el .En szemely szerint soha nem forditottam nagy figyelmet a levezetesre SAJNOS de manapsag rajottem hogy egy nagyon fontos resze az egesznek .De bisztos vagyok benne hogy a mai napig nem 100 szazalekos az enyem es meg van mit tanulnom .Uj topikot nem akartam nyitni neki mert van mar ezer, hatha segit sokaknak.

Ha a macskámnak nem lenne bac.vize,akkor biztosan az utolsó test.-deca injkekció után 14.napon benyomna 5000NE hCG-t,majd ezt megismételné a 19. és a 24.napon.
Ha lenne ,akkor minden tesztóinj.követő napon 250-500 Ne hCG-t tolna be a mocskos állatja ;D.

2011. December 15. - 16:58:31
Válasz #4968
Nem elérhető

crazer


Ha Hétfőn ment az első testolic szerdán második mára már kéne érezzem a libidón ? Lehet úgy csinálni hogy elkezdem a propit felvezetésnek 10 amp és 5 amp.nál elkezdem nyomni a Depot erre még rá 20 ampullá (heti 3 depo menne) kúra elején ez mellé még megy Danabol. Kúra végén meg Nolvadex + closti és megkezdek egy kreatin kúrát és egy novedexet vagy testo pumpot
Work hard ;)

2011. December 15. - 23:06:59
Válasz #4969
Nem elérhető

try2bebig


bisztos most olyat fogok kerdezni ami mindenkinek tisza es mar szo volt rola ezerszer de szerintem megoszlanak a velemenyek es bisztos csak en vagyok hulye de soha nem volt ez tiszta nekem.HCG mikor az elsot mondjuk es 10 hetes susta kura utan ?menyit 3 szor 5000 iu ?az 5000 iu egybe vagy megosztva(van aki 10szer 500 rol beszel van aki egybe 5000 )hogyan kevered ossze ?mibol mennyit es mire kell odafigyelni?hova adod be?milyen tu a legjobb ?milyen idokozonkent megy 5 maponta ?bisztos ez sokak szamara egyertelmu de sok kezdo a levezetest rontsa el .En szemely szerint soha nem forditottam nagy figyelmet a levezetesre SAJNOS de manapsag rajottem hogy egy nagyon fontos resze az egesznek .De bisztos vagyok benne hogy a mai napig nem 100 szazalekos az enyem es meg van mit tanulnom .Uj topikot nem akartam nyitni neki mert van mar ezer, hatha segit sokaknak.


Aszondják az okosok, hogy HCG 500UI hetente kúra közben. Bac vizet itthon elég körülményes hozzá beszerezni.Persze a dealer azt mondja a hcg saját oldószerére, hogy az bac víz. A nagy lófaszt, abban elvileg csak 1-2 napig hűtve lehet tárolni a hatóanyagot, másképp elindul a lebomlása. hidrolízis asszem, de nem vagyok benne biztos, a benzil alkohol meg elvileg ezt a gondot orvosolja. Viszont ezzel szemben vannak olyan tagok , akiknek jó volt a saját oldószerével is a hcg, nem ment ki a hatóanyag...Külföldről viszont be lehet szerezni a bac vizet, bár annyira nem olcsó, így inkább érdemes pár taggal összefogni és rendelni, mert a pk szétdobódik. Persze az átlag gyúrós nem fog kiadni 40$-okat bac vízre, mert neki kb annyiból áll a danabol kúra önmagában és micsoda pocséklás bac vizet venni ennyi pénzért....

2011. December 15. - 23:23:06
Válasz #4970
Nem elérhető

Maszat


Hogy kell bac. vizet csinálni? mondjuk 10ml injekciós vízhez adok 0.1ml benzil alcoholt? Benzyl alkoholom van vagy 2 deci, azzal fertőtlenítek szurinál. Bár kurvára nem jó, mivel olajos az állaga, és nem illan el, emiatt pedig állandoan beszúródik a tűvel. De ez van kéznél  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 15. - 23:31:31
Válasz #4971
Nem elérhető

try2bebig


Más

már annyira készülnek a jövő évi szigorításokra,h pl kamagrát sem lehet sokáig venni. Mondta az eladó 1 bevásárló központba (nem a lurdyba ;D) ami az örsön van és nem az árkád  :D,h 2től 4évig fogják büntetni. És még az átadást is, nem is kell,h üzlet szerűen nyomd. Kibaszott kurva anyjukat, de tényleg!!!

pff pedig a kamagra jó kis cucc, segített már párszor esti bulik után(közben:D ) , esetleg a kúra utáni kritikus 2 hétben, amikor valaki újnak kellet bizonyítani, persze alapállapotban nem kell hála a jó Istennek és maradjon is ez így még 60 évig legalább.:D

2011. December 15. - 23:33:05
Válasz #4972
Nem elérhető

Maszat


igen igen, kamagra az adja. főleg az 1+1   ;D   1 tabi, rá 1-2 órára 1zselé, az betyáros!  ;D

kamagra az elengedhetetlen after kellék új csajnál  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 15. - 23:47:32
Válasz #4973
Nem elérhető

try2bebig


Hogy kell bac. vizet csinálni? mondjuk 10ml injekciós vízhez adok 0.1ml benzil alcoholt? Benzyl alkoholom van vagy 2 deci, azzal fertőtlenítek szurinál. Bár kurvára nem jó, mivel olajos az állaga, és nem illan el, emiatt pedig állandoan beszúródik a tűvel. De ez van kéznél  ;D

elvileg 0,9% BA tartalom + desztilált víz. Ha van valami fiatal csaj ismerősöd a patikában, aki nem hajt el a faszba, akkor megkéred egy szép nézés kíséretében, hogy ugyan csinálja már meg neked:D Nekem is anno felajánlotta egy, hogy bármit kikever nekem, csak az alapanyagot hozzam.:D

2011. December 15. - 23:50:19
Válasz #4974
Nem elérhető

Maszat


Hogy kell bac. vizet csinálni? mondjuk 10ml injekciós vízhez adok 0.1ml benzil alcoholt? Benzyl alkoholom van vagy 2 deci, azzal fertőtlenítek szurinál. Bár kurvára nem jó, mivel olajos az állaga, és nem illan el, emiatt pedig állandoan beszúródik a tűvel. De ez van kéznél  ;D

elvileg 0,9% BA tartalom + desztilált víz. Ha van valami fiatal csaj ismerősöd a patikában, aki nem hajt el a faszba, akkor megkéred egy szép nézés kíséretében, hogy ugyan csinálja már meg neked:D Nekem is anno felajánlotta egy, hogy bármit kikever nekem, csak az alapanyagot hozzam.:D

csak 44es születésű van  ;D  kikeverem Én, azzal nincs gond. Van "inkubátor" meg fertőtlenítő UV lámpa is  :-)-> 8-) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 15. - 23:57:42
Válasz #4975
Nem elérhető

dingo


Hat ez a faszom HCG egyre csak bonyolultabb  :-Đ  se uv lampam se gyogyszeresz csajom rohadjak meg
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 16. - 00:00:55
Válasz #4976
Nem elérhető

dingo


Muszaj lessz megdugni egy Curry szagu budos Indiai gyogyszeresz lanyt egy kis uv fenyert
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 16. - 00:02:39
Válasz #4977
Nem elérhető

try2bebig


Muszaj lessz megdugni egy Curry szagu budos Indiai gyogyszeresz lanyt egy kis uv fenyert

Bevizualizáltam basszus:D

2011. December 16. - 00:03:30
Válasz #4978
Nem elérhető

dingo


Muszaj lessz megdugni egy Curry szagu budos Indiai gyogyszeresz lanyt egy kis uv fenyert

Bevizualizáltam basszus:D
;D ;D ;D
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 16. - 00:06:49
Válasz #4979
Nem elérhető

Maszat


Muszaj lessz megdugni egy Curry szagu budos Indiai gyogyszeresz lanyt egy kis uv fenyert

   te hülye kretén!  ;D  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26