2024. Május 06. - 16:43:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498680 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2011. December 18. - 20:21:17
Válasz #4995
Nem elérhető

Maszat


Hát ezt sztem messziről kerüld el. Ez pajzsmirigy hormon,nem játék.
  koszonom a velemenyt

Szerintem meg soha ne használj inzulint, mert az hasnyálmirigy hormon!!! ...ÉÉÉÉS SOHA nem használj tesztoszteront, mert az here hormon!!!!!!   SOHA!!!   
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. December 18. - 20:26:24
Válasz #4996
Nem elérhető

dingo


Hát ezt sztem messziről kerüld el. Ez pajzsmirigy hormon,nem játék.
  koszonom a velemenyt

Szerintem meg soha ne használj inzulint, mert az hasnyálmirigy hormon!!! ...ÉÉÉÉS SOHA nem használj tesztoszteront, mert az here hormon!!!!!!   SOHA!!!   
koszonom a velemenyed Maszat 
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 18. - 20:32:32
Válasz #4997
Nem elérhető

try2bebig


Hát ezt sztem messziről kerüld el. Ez pajzsmirigy hormon,nem játék.
  koszonom a velemenyt

Én a következő kúrában tervezem alacsony dózisban az utolsó 4 hétben spiropenttel...
forums.steroid.com -on van  szteroidprofilokban, hogy azért sokan a kelleténél jobban félnek tőle...


2011. December 18. - 20:54:36
Válasz #4998
Nem elérhető

dingo


hat sajnos nem talalom amirol beszelsz marmint a kurat .Hasznaltal mar spirot?en mindig azt hasznaltam es szemely szerint nekem bejott csak itt nehez szerezni ezert is keresgettem .En a spirot fokozatossan emeltem es az elso heten volt kis remeges foleg kezremeges meg stress .meg hohullamok De egett is a szalonna .Emlekszem a vendegek elott kellet toltenem vizet egyik kemcsobol masikba merni a klort hat csorges volt az ujaim kozott a kemcsovektol nem is sikerult csak az asztalra teve mindketot nemi vizet tolteni belejuk hahaha.Remegtem mint a vadaszkutya de 3-4 nap es elmult nekem altalaba.
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 18. - 21:11:19
Válasz #4999
Nem elérhető

try2bebig


hat sajnos nem talalom amirol beszelsz marmint a kurat .Hasznaltal mar spirot?en mindig azt hasznaltam es szemely szerint nekem bejott csak itt nehez szerezni ezert is keresgettem .En a spirot fokozatossan emeltem es az elso heten volt kis remeges foleg kezremeges meg stress .meg hohullamok De egett is a szalonna .Emlekszem a vendegek elott kellet toltenem vizet egyik kemcsobol masikba merni a klort hat csorges volt az ujaim kozott a kemcsovektol nem is sikerult csak az asztalra teve mindketot nemi vizet tolteni belejuk hahaha.Remegtem mint a vadaszkutya de 3-4 nap es elmult nekem altalaba.

Privátot küldök.

2011. December 18. - 21:13:44
Válasz #5000
Nem elérhető

dingo


hat sajnos nem talalom amirol beszelsz marmint a kurat .Hasznaltal mar spirot?en mindig azt hasznaltam es szemely szerint nekem bejott csak itt nehez szerezni ezert is keresgettem .En a spirot fokozatossan emeltem es az elso heten volt kis remeges foleg kezremeges meg stress .meg hohullamok De egett is a szalonna .Emlekszem a vendegek elott kellet toltenem vizet egyik kemcsobol masikba merni a klort hat csorges volt az ujaim kozott a kemcsovektol nem is sikerult csak az asztalra teve mindketot nemi vizet tolteni belejuk hahaha.Remegtem mint a vadaszkutya de 3-4 nap es elmult nekem altalaba.

Privátot küldök.
nyomjad
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 19. - 01:30:56
Válasz #5001
Nem elérhető

try2bebig


hat sajnos nem talalom amirol beszelsz marmint a kurat .Hasznaltal mar spirot?en mindig azt hasznaltam es szemely szerint nekem bejott csak itt nehez szerezni ezert is keresgettem .En a spirot fokozatossan emeltem es az elso heten volt kis remeges foleg kezremeges meg stress .meg hohullamok De egett is a szalonna .Emlekszem a vendegek elott kellet toltenem vizet egyik kemcsobol masikba merni a klort hat csorges volt az ujaim kozott a kemcsovektol nem is sikerult csak az asztalra teve mindketot nemi vizet tolteni belejuk hahaha.Remegtem mint a vadaszkutya de 3-4 nap es elmult nekem altalaba.

Használtam.
Remegés, lábgörcs, inszomnia... Minden játszott.:D

2011. December 19. - 12:38:18
Válasz #5002
Nem elérhető

dingo


a macskám, az a rohadt dög használt t4-et, megkérdezhetem a kedvedért, és lökhetek egy privit, ha gondolod
hi megkoszonnem  :-)!
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 19. - 13:40:42
Válasz #5003
Nem elérhető

dingo


a macskám, az a rohadt dög használt t4-et, megkérdezhetem a kedvedért, és lökhetek egy privit, ha gondolod
hi megkoszonnem  :-)!
torolj egy ket uzenetet mert meg van telve .Koszi a segitseget pamela2 !!!!! (:-)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2011. December 19. - 15:02:42
Válasz #5004
Nem elérhető

crazer


CSÁÓ! VETTEM testolicot minden oké is volt vele csak egy dolgot észre vettem fordítva van felragasztva a papír.. Valaki találkozott már ilyennel hat egyáltalán 3. ampulla ment be mikor kezdtétek érezni?
Work hard ;)

2011. December 19. - 15:46:08
Válasz #5005
Nem elérhető

ninja14


CSÁÓ! VETTEM testolicot minden oké is volt vele csak egy dolgot észre vettem fordítva van felragasztva a papír.. Valaki találkozott már ilyennel hat egyáltalán 3. ampulla ment be mikor kezdtétek érezni?
Az első hétben, már kell hogy érezd ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. December 19. - 20:54:23
Válasz #5006
Nem elérhető

try2bebig


CSÁÓ! VETTEM testolicot minden oké is volt vele csak egy dolgot észre vettem fordítva van felragasztva a papír.. Valaki találkozott már ilyennel hat egyáltalán 3. ampulla ment be mikor kezdtétek érezni?

CSÁÓ! ha MEGVETTED, akkor már kb tökmindegy:D Amúgy ha minden okés vele, akkor nem értem,miért számít, hogy van rajta a címke?

2011. December 19. - 22:14:38
Válasz #5007
Nem elérhető

modern



A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

2011. December 19. - 22:25:44
Válasz #5008
Nem elérhető

try2bebig


Nem tetszik a kompozíció, úgy az összkép, túl zsúfolt a fotó. Talán hogyha a fecskendő meg a tű egy irányba mutatna, akkor kicsit harmonikusabb lenne, meg ha a fény a jobb oldalról esne be olyan 45 fokos szögben, azzal a művész jobban leírná a lelkivilágát.

2011. December 19. - 23:23:30
Válasz #5009
Nem elérhető

modern


Nem tetszik a kompozíció, úgy az összkép, túl zsúfolt a fotó. Talán hogyha a fecskendő meg a tű egy irányba mutatna, akkor kicsit harmonikusabb lenne, meg ha a fény a jobb oldalról esne be olyan 45 fokos szögben, azzal a művész jobban leírná a lelkivilágát.
na neee....  ;D  ;D