2024. Május 06. - 16:10:20
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2011. December 19. - 23:42:33
Válasz #5010
Nem elérhető

try2bebig


Nem tetszik a kompozíció, úgy az összkép, túl zsúfolt a fotó. Talán hogyha a fecskendő meg a tű egy irányba mutatna, akkor kicsit harmonikusabb lenne, meg ha a fény a jobb oldalról esne be olyan 45 fokos szögben, azzal a művész jobban leírná a lelkivilágát.
na neee....  ;D  ;D

Hát baszki mást nem tudtam rá írni.:D Ez olyan, mint amikor valami hülyegyerek nyer az iskolai futóversenyen valami érmet és 2 hétig a nyakában hordja. A különbség csak ott van, hogy te gondolom nem 10 éves vagy, meg pláne azzal, hogy megvetted ezeket a szarokat Viktorkától, nicns mit dicsekedni. Szóval nem értem az okát a kép feltételének...

2011. December 19. - 23:46:44
Válasz #5011
Nem elérhető

modern


Nem tetszik a kompozíció, úgy az összkép, túl zsúfolt a fotó. Talán hogyha a fecskendő meg a tű egy irányba mutatna, akkor kicsit harmonikusabb lenne, meg ha a fény a jobb oldalról esne be olyan 45 fokos szögben, azzal a művész jobban leírná a lelkivilágát.
na neee....  ;D  ;D

Hát baszki mást nem tudtam rá írni.:D Ez olyan, mint amikor valami hülyegyerek nyer az iskolai futóversenyen valami érmet és 2 hétig a nyakában hordja. A különbség csak ott van, hogy te gondolom nem 10 éves vagy, meg pláne azzal, hogy megvetted ezeket a szarokat Viktorkától, nicns mit dicsekedni. Szóval nem értem az okát a kép feltételének...
akkor a te kedvedért leszedem...,1 nem ismerek semmilyen viktorkát 2 miből gondolod hogy szar, szerinted amit te magadba tólsz az real, mert ezt gyorsan verd ki a fejedből  ˝=/

2011. December 19. - 23:47:07
Válasz #5012
Nem elérhető

modern



2011. December 19. - 23:49:41
Válasz #5013
Nem elérhető

modern



2011. December 19. - 23:50:36
Válasz #5014
Nem elérhető

modern



2011. December 19. - 23:56:22
Válasz #5015
Nem elérhető

modern


de bírom ezt a fórumot amúgy, itt bazmeg mindenki tökös kemény gyerek.....  @-o

2011. December 20. - 00:28:04
Válasz #5016
Nem elérhető

Tóth Attila


Csináljunk egy tökös topikot ahol mindenki arcoskodhat... ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. December 20. - 00:33:49
Válasz #5017
Nem elérhető

try2bebig


Nem tetszik a kompozíció, úgy az összkép, túl zsúfolt a fotó. Talán hogyha a fecskendő meg a tű egy irányba mutatna, akkor kicsit harmonikusabb lenne, meg ha a fény a jobb oldalról esne be olyan 45 fokos szögben, azzal a művész jobban leírná a lelkivilágát.
na neee....  ;D  ;D

Hát baszki mást nem tudtam rá írni.:D Ez olyan, mint amikor valami hülyegyerek nyer az iskolai futóversenyen valami érmet és 2 hétig a nyakában hordja. A különbség csak ott van, hogy te gondolom nem 10 éves vagy, meg pláne azzal, hogy megvetted ezeket a szarokat Viktorkától, nicns mit dicsekedni. Szóval nem értem az okát a kép feltételének...
akkor a te kedvedért leszedem...,1 nem ismerek semmilyen viktorkát 2 miből gondolod hogy szar, szerinted amit te magadba tólsz az real, mert ezt gyorsan verd ki a fejedből  ˝=/

1. viktorka tolja nagyon a "british dragon" cuccokat...
2. abból kell kiindulni, hogy minden szar, amit nem te magad a patikából hozol ki.:) Az más kérdés, hogy rá van szorulva az ember, mivel a patikában max reta kapható 7000ft-ért 50mg..:)
De nekem valahogy eszembe sem jut ilyen "csendéleteket" feltöltögetni.

2011. December 20. - 09:38:21
Válasz #5018
Nem elérhető

Rebel


CSÁÓ! VETTEM testolicot minden oké is volt vele csak egy dolgot észre vettem fordítva van felragasztva a papír.. Valaki találkozott már ilyennel hat egyáltalán 3. ampulla ment be mikor kezdtétek érezni?

CSÁÓ! ha MEGVETTED, akkor már kb tökmindegy:D Amúgy ha minden okés vele, akkor nem értem,miért számít, hogy van rajta a címke?

Számít,mert a Testolicot is koppintják keményen.Azt meg,hogy okés ,csak az eredmények/vagy korábbi tapasztalat/tudnák alátámasztani.

2011. December 20. - 09:56:18
Válasz #5019
Nem elérhető

try2bebig


CSÁÓ! VETTEM testolicot minden oké is volt vele csak egy dolgot észre vettem fordítva van felragasztva a papír.. Valaki találkozott már ilyennel hat egyáltalán 3. ampulla ment be mikor kezdtétek érezni?

CSÁÓ! ha MEGVETTED, akkor már kb tökmindegy:D Amúgy ha minden okés vele, akkor nem értem,miért számít, hogy van rajta a címke?

Számít,mert a Testolicot is koppintják keményen.Azt meg,hogy okés ,csak az eredmények/vagy korábbi tapasztalat/tudnák alátámasztani.

Ja ezt még nyáron beszéltük anno, h neked annyira nem adta.

Amúgy úgy értem, hogy még nem hallottam olyan tagról, aki visszavitte volna, amit megvett...

2011. December 20. - 10:24:47
Válasz #5020
Nem elérhető

Rebel


CSÁÓ! VETTEM testolicot minden oké is volt vele csak egy dolgot észre vettem fordítva van felragasztva a papír.. Valaki találkozott már ilyennel hat egyáltalán 3. ampulla ment be mikor kezdtétek érezni?

CSÁÓ! ha MEGVETTED, akkor már kb tökmindegy:D Amúgy ha minden okés vele, akkor nem értem,miért számít, hogy van rajta a címke?

Számít,mert a Testolicot is koppintják keményen.Azt meg,hogy okés ,csak az eredmények/vagy korábbi tapasztalat/tudnák alátámasztani.

Ja ezt még nyáron beszéltük anno, h neked annyira nem adta.

Amúgy úgy értem, hogy még nem hallottam olyan tagról, aki visszavitte volna, amit megvett...
Igaz.Dealer pénzt vissza nem ad mifelénk.Legfeljebb becserél bontatlan cuccot.

2011. December 20. - 10:38:36
Válasz #5021
Nem elérhető

crazer


még csak 3 ampulla ment be. gyullad kb. úgy beadás után 6-8 órára. alapjáraton kanos vagyok eléggé de nem veszem észre hogy mégjobban az lennék szóval nemtudom miből tudnám megállapítani hogy jóe első kúrám. azon gondolkozom hogy maradék 7 amp benyomom és nem folytatom a propit nem veszek még 20at hanem át térek Depora (enathate). Vélemény ?
Work hard ;)

2011. December 20. - 10:54:12
Válasz #5022
Nem elérhető

kemi



A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

parabolan :O
mennyibe fájt?
kíváncsi leszek milyen lesz, elvileg abból heti 200mg is nagyon durva

CSÁÓ! VETTEM testolicot minden oké is volt vele csak egy dolgot észre vettem fordítva van felragasztva a papír.. Valaki találkozott már ilyennel hat egyáltalán 3. ampulla ment be mikor kezdtétek érezni?

szerintem a testolic sem hat az első héten, max a mellékhatásokat érzed gyorsabban (fejfájás, hőhullám)
2011.06. lejáratúval találkoztam, arról nem tudok rosszat mondani, lehet hogy nem 100mg/2ml, de tuti nem üres olaj.

2011. December 20. - 11:40:37
Válasz #5023
Nem elérhető

Jordan



parabolan :O
mennyibe fájt?
kíváncsi leszek milyen lesz, elvileg abból heti 200mg is nagyon durva



Egy neves testépítő edzőtársa mesélte, hogy mikor minden nap tolt egyet (76mg/1.5ml), diéta nélkül napi 4-5 üveg sör stb mellett volt olyan szálkás, hogy szemcsés volt a bőre..... Ehez mérjétek :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 20. - 12:17:48
Válasz #5024
Nem elérhető

dino



parabolan :O
mennyibe fájt?
kíváncsi leszek milyen lesz, elvileg abból heti 200mg is nagyon durva



Egy neves testépítő edzőtársa mesélte, hogy mikor minden nap tolt egyet (76mg/1.5ml), diéta nélkül napi 4-5 üveg sör stb mellett volt olyan szálkás, hogy szemcsés volt a bőre..... Ehez mérjétek :)
valószínű, hogy ez várható a British Dragontól is ! :DD szóval hajrá azokkal a sörökkel, turmix helyett!!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!