2024. Május 07. - 01:42:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498818 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2011. December 30. - 06:14:23
Válasz #5085
Nem elérhető

try2bebig


Ja ott általában heti 500mg-t szoktak tolni hcg-ből.

Ennek a kúrának amúgy kb semmi értelme nincs. Boldenon adagolása határeset, hogyha nem annyi cucc van benne, akkor már baszhatod, én inkább 600mg-s dózisra törekednék, összesen 10 hétig.
Tesztoszteron amúgy mindenképp menjen ahogy RsLeo kolléga is mondta. Galenikás Test Enából ritka ami üres olaj lenne, szóval volna érdemes venni és tolni 500-625mg/hét adagolásban, 11hétig.


Metha-hoz nem értek, így nem szólok bele.

2011. December 30. - 09:44:32
Válasz #5086
Nem elérhető

Jordan


a HCG-t ebben a rendszerben nem értem. Tudom, hogy van valami kúra közben bökögetős megoldás, de szerintem az nem így.

A 250iu jó, csak 3-4 naponta, nem hetente :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 30. - 09:50:29
Válasz #5087
Nem elérhető

Jordan



Metha-hoz nem értek, így nem szólok bele.


A methát nem kell elfelejteni. A kúra első b 20 napjában elég hasznos tud lenni! Megindítja egyrészt az egész anabolikus folyamatot, ráadásul ennyi idő alatt nem is jönnek ki a kellemetlen mellékhatások. Tesztó meg a kúrába KELL!!!!  ;D Attól akarsz minden csajt egyből leteperni, anélkül meg nincs is értelme koxolni :DDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 30. - 23:55:51
Válasz #5088
Nem elérhető

egyvicc



Metha-hoz nem értek, így nem szólok bele.


A methát nem kell elfelejteni. A kúra első b 20 napjában elég hasznos tud lenni! Megindítja egyrészt az egész anabolikus folyamatot, ráadásul ennyi idő alatt nem is jönnek ki a kellemetlen mellékhatások. Tesztó meg a kúrába KELL!!!!  ;D Attól akarsz minden csajt egyből leteperni, anélkül meg nincs is értelme koxolni :DDDD

Köszönöm a válaszokat :) RsLeo,Atton,Jordan  :-){ akkor egy kicsit átszerkesztettem.a testot nem szeretném 10 hétig nyomni :( csak 6 hétig és itt jönne még egy kérdés, az elején a methaval, vagy inkább a végén menjen ?  pedig reménykedtem hogy nem kell tűpárnának lennem  !+"% na de valamit valamiért :) csak hát magamnak fogom beadni  :-O január közepe fele szeretném majd elkezdeni. egyébként 177cm vagyok 81kg 31év kb 5-6 kg várnék el ettől a kúrátol ami megmarad :) remélem sikerül. illetve lenne még egy olyan kérdésem hogy nem lenne e jobb valami testo mixet nyomni? vagy abból még nehezebb olyat találni ami jó is? pl TESTOSTERON COMPOUND v SUSTANON 250
Köszönöm :)
Ui:ha gondoljátok és érdekel majd valakit a kúra közbeni tapasztalat,fejlődés majd leírom.


HÉT BOLDABOL   METHANDIENON   TESTO DEPO   PROVIRON   HCG   ZITAZONIUM
1 600mg                   20mg/nap   500mg            25mg/nap      
2 600mg                   30mg/nap   500mg            25mg/nap      
3 600mg                   40mg/nap   500mg            25mg/nap   500iu   
4 600mg                   30mg/nap   500mg            25mg/nap   500iu   
5 600mg                   20mg/nap   500mg            25mg/nap   500iu   
6 600mg                                   500mg            25mg/nap   500iu   
7 600mg                                                        25mg/nap   500iu   
8 600mg                                                        25mg/nap   500iu   
9 600mg                                                        25mg/nap   500iu   
10 600mg                                                       25mg/nap   500iu   
11                                                                 25mg/nap   500iu   
12                                                                 25mg/nap   500iu   
13                                                                                  500iu   20mg/nap
14                                                                                  500iu   20mg/nap
15                                                                                            10mg/nap
16                                                                                            10mg/nap

2011. December 31. - 01:14:26
Válasz #5089
Nem elérhető

RsLeo


No várj! Egyre rosszabb a kúrád! semmi értelme hosszú tesztoszteront nyomni 6 hétig.
6 hétig esetleg Propionate-ot szoktak szúrni, de azt minden másnap. Szerintem a 6 hét annak is rövid.
Akkor jársz jó, ha a Boldenone-nál 2 hétig tovább, tehát összesen 12 hétig tolod az 500 mg Tesztó Enantátot.
DE ha feltétlenül választani kell, hogy 6 hétig 500mg Ena, vagy 12 hétig 250 mg Ena, a 12 hetes verzióval jobban jársz.

Ha már úgyis bökögetsz 600 mg Boldenont 10 hétig, meg 500 Tesztoszteront 6 hétig, akkor miért ez a pluszminusz 6 hét tesztó a fennakadás?

2011. December 31. - 01:32:32
Válasz #5090
Nem elérhető

Jordan



Metha-hoz nem értek, így nem szólok bele.


A methát nem kell elfelejteni. A kúra első b 20 napjában elég hasznos tud lenni! Megindítja egyrészt az egész anabolikus folyamatot, ráadásul ennyi idő alatt nem is jönnek ki a kellemetlen mellékhatások. Tesztó meg a kúrába KELL!!!!  ;D Attól akarsz minden csajt egyből leteperni, anélkül meg nincs is értelme koxolni :DDDD

Köszönöm a válaszokat :) RsLeo,Atton,Jordan  :-){ akkor egy kicsit átszerkesztettem.a testot nem szeretném 10 hétig nyomni :( csak 6 hétig és itt jönne még egy kérdés, az elején a methaval, vagy inkább a végén menjen ?  pedig reménykedtem hogy nem kell tűpárnának lennem  !+"% na de valamit valamiért :) csak hát magamnak fogom beadni  :-O január közepe fele szeretném majd elkezdeni. egyébként 177cm vagyok 81kg 31év kb 5-6 kg várnék el ettől a kúrátol ami megmarad :) remélem sikerül. illetve lenne még egy olyan kérdésem hogy nem lenne e jobb valami testo mixet nyomni? vagy abból még nehezebb olyat találni ami jó is? pl TESTOSTERON COMPOUND v SUSTANON 250
Köszönöm :)
Ui:ha gondoljátok és érdekel majd valakit a kúra közbeni tapasztalat,fejlődés majd leírom.


HÉT BOLDABOL   METHANDIENON   TESTO DEPO   PROVIRON   HCG   ZITAZONIUM
1 600mg                   20mg/nap   500mg            25mg/nap      
2 600mg                   30mg/nap   500mg            25mg/nap      
3 600mg                   40mg/nap   500mg            25mg/nap   500iu   
4 600mg                   30mg/nap   500mg            25mg/nap   500iu   
5 600mg                   20mg/nap   500mg            25mg/nap   500iu   
6 600mg                                   500mg            25mg/nap   500iu   
7 600mg                                                        25mg/nap   500iu   
8 600mg                                                        25mg/nap   500iu   
9 600mg                                                        25mg/nap   500iu   
10 600mg                                                       25mg/nap   500iu   
11                                                                 25mg/nap   500iu   
12                                                                 25mg/nap   500iu   
13                                                                                  500iu   20mg/nap
14                                                                                  500iu   20mg/nap
15                                                                                            10mg/nap
16                                                                                            10mg/nap


Naiv vagyok... Mindig azt hiszem, hogy érthető amit írok, de megint maszatnak van igaza, mikor mondja hogy már töröm az madzsart. :/
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. December 31. - 19:19:22
Válasz #5091
Nem elérhető

try2bebig


No várj! Egyre rosszabb a kúrád! semmi értelme hosszú tesztoszteront nyomni 6 hétig.
6 hétig esetleg Propionate-ot szoktak szúrni, de azt minden másnap. Szerintem a 6 hét annak is rövid.
Akkor jársz jó, ha a Boldenone-nál 2 hétig tovább, tehát összesen 12 hétig tolod az 500 mg Tesztó Enantátot.
DE ha feltétlenül választani kell, hogy 6 hétig 500mg Ena, vagy 12 hétig 250 mg Ena, a 12 hetes verzióval jobban jársz.

Ha már úgyis bökögetsz 600 mg Boldenont 10 hétig, meg 500 Tesztoszteront 6 hétig, akkor miért ez a pluszminusz 6 hét tesztó a fennakadás?


Teljesen egyetértek. Nem viccből mondjuk ám, hogy végig menjen a tesztoszteron...:)

2011. December 31. - 23:37:09
Válasz #5092
Nem elérhető

Challanger


Diamond Pharmás Trenbolone 200-ról van valakinek tapasztalata? (esetleg a szomszéd keresztlánya használta... :D) Nekem ajánlotta egy srác, neki bejött, látszik is rajta. Az a kérdés, hogy mennyire zsákbamacska, mire érdemes odafigyelni. Köszi!

2012. Január 01. - 12:55:50
Válasz #5093
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De most tényleg srácok, 31.-én szilveszter este, ahelyett, hogy különféle alfa-alkilált szerekkel mérgeznétek a májatokat :), meg szteroidokról csevegnétek, inkább alkohollal és más bódító hatású szerekkel növeljétek a máj értékeiteket  ;D........basszátok meg  ;D ;D.
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 01. - 12:57:06
Válasz #5094
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az enyém volt 2012 év első hozzászólása a fórumon  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 01. - 12:58:51
Válasz #5095
Nem elérhető

egyvicc


No várj! Egyre rosszabb a kúrád! semmi értelme hosszú tesztoszteront nyomni 6 hétig.
6 hétig esetleg Propionate-ot szoktak szúrni, de azt minden másnap. Szerintem a 6 hét annak is rövid.
Akkor jársz jó, ha a Boldenone-nál 2 hétig tovább, tehát összesen 12 hétig tolod az 500 mg Tesztó Enantátot.
DE ha feltétlenül választani kell, hogy 6 hétig 500mg Ena, vagy 12 hétig 250 mg Ena, a 12 hetes verzióval jobban jársz.

Ha már úgyis bökögetsz 600 mg Boldenont 10 hétig, meg 500 Tesztoszteront 6 hétig, akkor miért ez a pluszminusz 6 hét tesztó a fennakadás?

Köszönöm az észrevételeket :) pedig egy csomót olvastam elötte ,de nem kopiztam ki a hasznos infókat, és már keverem a szezont a fazonnal :( asszem elkezdem előről és kimásolom a hasznos dolgokat! Ja és megpróbálom értelmezni is  :-){   :-){

2012. Január 01. - 20:11:53
Válasz #5096
Nem elérhető

kisteri


Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni kezdő kúrához 34 éves 183cm magas 90 kg vagyok normál testalkat,valaki össze tudna állítani egy szemes kúrát nekem (szuris sajna nem kivitelezhető)valami lájtosat nem akarok óriás lenni, inkább szálkás az sem baj ha fogyok(átalakulok)egy kisportolt alkatot szeretnék,szóval valami szemes kúra májvédővel stb..nem tudom milyen szerek a "slágerek" per pillanat utoljára naposint használtam 10 éve,fél éve járok terembe naturálba nyomom (csak fehérje turmix)és szeretnék nyárra kicsit megcombosodni gondoltam most kellene elkezdeni,ha valaki lenne olyan szives és leírna egy kúrát nagyon hálás lennék.
Ha lehet olyan bogyók szerepeljenek amiből eredetit be tudok szerezni(tudom elég nehéz de hátha megoldható)vagy ha van valami újdonság a piacon ami jó lehet..
Előre is köszönöm a fáradságot és időt

Zsolti

2012. Január 01. - 20:12:21
Válasz #5097
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni kezdő kúrához 34 éves 183cm magas 90 kg vagyok normál testalkat,valaki össze tudna állítani egy szemes kúrát nekem (szuris sajna nem kivitelezhető)valami lájtosat nem akarok óriás lenni, inkább szálkás az sem baj ha fogyok(átalakulok)egy kisportolt alkatot szeretnék,szóval valami szemes kúra májvédővel stb..nem tudom milyen szerek a "slágerek" per pillanat utoljára naposint használtam 10 éve,fél éve járok terembe naturálba nyomom (csak fehérje turmix)és szeretnék nyárra kicsit megcombosodni gondoltam most kellene elkezdeni,ha valaki lenne olyan szives és leírna egy kúrát nagyon hálás lennék.
Ha lehet olyan bogyók szerepeljenek amiből eredetit be tudok szerezni(tudom elég nehéz de hátha megoldható)vagy ha van valami újdonság a piacon ami jó lehet..
Előre is köszönöm a fáradságot és időt

Zsolti
Előre szólok, hogy szét fognak oltani  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 01. - 20:13:41
Válasz #5098
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Srácok,
november 1-én kezdtem verseny felkszülés mellé Testolic-Testosteron Propionate-ot, hetente 300mg, hétfő szerda péntek ment 100mg, alatta ment 25mg proviron naponta, 8 hétig ment, kicsit több mint egy hete volt az utolsó teszto, és elkezdtem enni T-Bomb II rásegíteni a saját teszto termelés beindítására. Viszont a kúra vége felé észrevettem, hogy csomó van mindkét mellemben, bár nem fáj. Ez idővel elmúlik, vagy tegyek ellene mindenképp Nolvadexxel vagy Arimidexxel?

Nem vagyok vele tisztában, hogy ez a heti 300mg mennyire kavarhatott be a rendszerbe, utókúrában elégséges a T-Bomb II vagy tegyek mellé valami gyógyszert is
? Viszont tegnap, jól sikerült a szilveszter, és ma mikor felkeltünk barátnőmmel reggel fél hatot mutatott a ceka akció közben, és teljesen beparádéztam, hogy attól lehet h abbahagytam a tesztot, remélem csak a pia hatása meg a másnaposság miatt volt. Meggondolatlan volt a kúra teljesen.

Valakitől várok segítséget a dologra.

2012. Január 01. - 21:13:23
Válasz #5099
Nem elérhető

Tudi


Kérlek ne vedd készpénznek,ez csupán egy vélemény.Szerintem ez a 300mg is jócskán bekavar a HPTA rendszerbe,ezért mindenképpen szükséges és indokolt egy megfelelő utókúra még ilyen,(állítólag) alacsony dózisnál is.
A T-bomb egy kiváló termék,de ide szerintem édaeskevés,a nolvát mindenképpen kezd el,nem csak a csomó miatt a melledben,hanem a tesztoszteron termelés felszabályozása miatt is,ami viszont hátrányosan érinti a libidód,ezért cerka szempontjából kéne clostyl is,ezen felül lehet be kéne mennie egy egység HCG-nek.(vagy kevesebbnek)

De hangsúlyozom,nem vagyok én sem tapasztalt felhasználó.Amit leírtam azok csupán információ töredékekből felépített vélemény.
Amúgy meg egy jól sikerült este után sosem zökkenőmentes a szex. ;)
De szerintem egy ilyen kúra után sem lesz az. ;D
Sok sikert!Remélem valamelyik felkészültebb is hozzászól.