2024. Május 07. - 01:16:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498815 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2012. Január 01. - 21:25:08
Válasz #5100
Nem elérhető

try2bebig


Srácok,
november 1-én kezdtem verseny felkszülés mellé Testolic-Testosteron Propionate-ot, hetente 300mg, hétfő szerda péntek ment 100mg, alatta ment 25mg proviron naponta, 8 hétig ment, kicsit több mint egy hete volt az utolsó teszto, és elkezdtem enni T-Bomb II rásegíteni a saját teszto termelés beindítására. Viszont a kúra vége felé észrevettem, hogy csomó van mindkét mellemben, bár nem fáj. Ez idővel elmúlik, vagy tegyek ellene mindenképp Nolvadexxel vagy Arimidexxel?

Nem vagyok vele tisztában, hogy ez a heti 300mg mennyire kavarhatott be a rendszerbe, utókúrában elégséges a T-Bomb II vagy tegyek mellé valami gyógyszert is
? Viszont tegnap, jól sikerült a szilveszter, és ma mikor felkeltünk barátnőmmel reggel fél hatot mutatott a ceka akció közben, és teljesen beparádéztam, hogy attól lehet h abbahagytam a tesztot, remélem csak a pia hatása meg a másnaposság miatt volt. Meggondolatlan volt a kúra teljesen.

Valakitől várok segítséget a dologra.

Hát PCT minden kúrához kell. Nem az ember egészségén meg szexuális életén kell spórolni IMO.:D Lehet valaki egy stana-tren(ne menjük bele, hogy eredeti-e...) 10 hetes kúra után 1 hónap alatt teljesen helyreáll mindenféle pct nélkül, de mivan, ha te nem az a kateg vagy? Akkor fél évig meg van baszva a szexuális életed? Plusz alacsony tesztóval élni más okból sem egy leányálom... A tudi által leírtakat követném amúgy, esetleg kamagrát be lehet szerezni pár alkalomra, de az nyilván nem végleges megoldás.:)

2012. Január 01. - 21:29:48
Válasz #5101
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Köszönöm az eddigi segítségeteket, a Nolvadex 10-20mg/nap lenne 4 hétig? bár ha a libidót kinyírja, akkor megint egyik dologgak nullán állok. Clostyl-t milyen adagolásban és milyen időzítéssel kellene betenni?

2012. Január 02. - 01:56:19
Válasz #5102
Nem elérhető

RsLeo


egyvicc: sok sikert az olvasgatáshoz. Meg van itt minden infó, ki lehet mazsolázni. Sokkal jobban jársz, ha még egyszer végig olvasod, mint ha valaki leírja neked, mert olyan dolgokat is meg fogsz találni, amit egyébként eszedbe se jutna megkérdezni.

Csonti: nem szeretnék visszaolvasni, de nem neked írtuk le ahányan vagyunk, hogy egy tesztoszteron-kúrát azért nem egy kis T-Bomb-al kéne levezetni?
1 hete volt az utolsó szuri, most mire kitalálod, hogy a Zitát hogy kell használni, beszerzed... el is megy, amit a kúra alatt felszedtél.

Csináljuk legközelebb azt, hogy ha valaki csak azért ír ide, hogy megerősítést kapjon a rossz ötleteihez, akkor ezt közölje zárójelben a hozzászólás végén, és akkor nem dolgozunk azzal, hogy próbálunk jó megoldásokat javasolni!

2012. Január 02. - 06:08:19
Válasz #5103
Nem elérhető

RsLeo


Kisteri: A "szuris" csak akkor nem megoldható, ha nincs kezed. Illetve, egyszer mutogattak az Indexen egy karok nélküli heroinistát, aki szájjal szúrt intravénás injekciót valahova a bokája környékére. Szóval, minden megoldható, csak akarni kell.

A szteroidokkal a legkisebb fellépő probléma, hogy meg kell magad szúrni. Ha ennyit nem vagy képes benyelni, akkor biztosan nem szeretnéd annyira ezt a kúrád, hogy érdemes legyen használatban gondolkoznod.

2012. Január 02. - 11:04:17
Válasz #5104
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Kisteri: A "szuris" csak akkor nem megoldható, ha nincs kezed. Illetve, egyszer mutogattak az Indexen egy karok nélküli heroinistát, aki szájjal szúrt intravénás injekciót valahova a bokája környékére. Szóval, minden megoldható, csak akarni kell.

A szteroidokkal a legkisebb fellépő probléma, hogy meg kell magad szúrni. Ha ennyit nem vagy képes benyelni, akkor biztosan nem szeretnéd annyira ezt a kúrád, hogy érdemes legyen használatban gondolkoznod.

ebben igazad is van,  bár én mint mondtam, nem testépítéshez használtam hanem verseny felkészüléshez MMA-ban, engem a tömeg az ami legkevésbé érdekel, rádásul az max pár kiló jött fel, de így is ugy is középsúlyban vagyok, szoval az nem lényeg, bár az erő fontos szoval.... a másik, teljesen megértem, amit írtál, olvasgatok, bogarászom a dolgokat jó ideje, nem vagyok egy ostoba ember, de még nagyon zöldfülű vagyok sajnos ebben a témában, viszont érdekel, még ha nem is használat szempontjából, de kiegészítő ismeretnek jól jön. Egyébként a Zita is megvan csak a szomszédba kellett átmennem hozzá.  :)

2012. Január 02. - 12:14:22
Válasz #5105
Nem elérhető

RsLeo


Egyáltalán nem leugatásból írtam neked, amit. Egyszerűen arról van szó, hogy Propionate-nál rögtön az utolsó injekció utáni napon el szokták kezdeni a levezetést, és 3 (max 4) hét az egész. Ehhez mérten képzeld el, hogy mennyit számít, ha 1-2 héttel később kezded el.
Belefekteted az időt, pénzt, "kockáztatod" az egészségedet, gondolom, akkor szeretnéd a maximumot kihozni a kúrából.
Nulla tesztoszteronon a szervezeted nagyon (nagyon) katabolikus állapotban van.

A sztenderd Nolvadex-levezetés egyébként 40-20-20-20(mg) az 1.,2.,3.,4. héten.


2012. Január 02. - 12:18:21
Válasz #5106
Nem elérhető

dingo


Hi cs csirke szerintem egyszar, hogy MMA vagy kajak vagy kosarazol ha koxolni akarsz akor szurj mert a tobbi szemet es a majad neked is beszarik mint a kajakosoknak vagy a pin-pong hosoknek .Ugy is te is szemessel kezded es kis ido mulva att allsz a szurira  ;-oo-;  A szemes cumo tobb szart hoz alltalaba mint hasznot, vizet stb ha minoseget akarsz ahoz minoseg kell mint mashoz is .Udv  a Zitanak hahahah  @:-)      
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 02. - 12:24:56
Válasz #5107
Nem elérhető

dingo


Ja es RsLeo nak igaza van !!!! =/+'
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 02. - 13:10:18
Válasz #5108
Nem elérhető

Jordan


Minden használ, csak erősen hinni kell benne :DDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 02. - 13:19:37
Válasz #5109
Nem elérhető

dingo


Minden használ, csak erősen hinni kell benne :DDD
fish and chips  + stana !!!hiszem hogy igazad van  :-){ majus  birmingham ???
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 02. - 14:14:09
Válasz #5110
Nem elérhető

Jordan


Minden használ, csak erősen hinni kell benne :DDD
fish and chips  + stana !!!hiszem hogy igazad van  :-){ majus  birmingham ???

Januárban eldől .... Lehet még a héten pakolok olaszba  ;D Akkor tészta diéta lesz :DDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 02. - 16:05:23
Válasz #5111
Nem elérhető

mcadam


Srácok,
november 1-én kezdtem verseny felkszülés mellé Testolic-Testosteron Propionate-ot, hetente 300mg, hétfő szerda péntek ment 100mg, alatta ment 25mg proviron naponta, 8 hétig ment, kicsit több mint egy hete volt az utolsó teszto, és elkezdtem enni T-Bomb II rásegíteni a saját teszto termelés beindítására. Viszont a kúra vége felé észrevettem, hogy csomó van mindkét mellemben, bár nem fáj. Ez idővel elmúlik, vagy tegyek ellene mindenképp Nolvadexxel vagy Arimidexxel?

Nem vagyok vele tisztában, hogy ez a heti 300mg mennyire kavarhatott be a rendszerbe, utókúrában elégséges a T-Bomb II vagy tegyek mellé valami gyógyszert is
? Viszont tegnap, jól sikerült a szilveszter, és ma mikor felkeltünk barátnőmmel reggel fél hatot mutatott a ceka akció közben, és teljesen beparádéztam, hogy attól lehet h abbahagytam a tesztot, remélem csak a pia hatása meg a másnaposság miatt volt. Meggondolatlan volt a kúra teljesen.

Valakitől várok segítséget a dologra.

Ezt a kúrát mindenképpen hcg + tamoxifennel kell levezetni, nincs mese. Az majd rendbe teszi a dolgokat. Egyébként ha én versenyre készülnék, ráadásul doppingszerekkel, 1 korty alkoholt nem innék, még viccből sem.

2012. Január 02. - 16:06:21
Válasz #5112
Nem elérhető

Fuji


Udv mindenkinek.

Lenne egy kerdesem.A balkan pharmarol mik a tapasztalatok?Hallok rolla rosszat meg jot is.

2012. Január 02. - 16:06:33
Válasz #5113
Nem elérhető

Fuji


Udv mindenkinek!

Lehet mar volt tema de a balkanos motyok azok mit tudnak?Nem vagyok kezdo a temaban hat evet edzettem eleg megszalottan,de.Le vagyok maradva a temaval kapcsolatban nagyon.Lassan egy fel eve visszatertem az edzeshez mert mar nagyon hianyzott,gondoltam egy kicsit megdobom magam egy kis nandrolonnal.A regi megbizhato emberem eltunt,mondjuk  5 eve nem lattam 8) es az ujdonsult segitom nagyon ra akar beszelni erre a Balkanos nandrolonra.Gorogot semmi keppen nem szeretnek,mert azt tudomasom szerint nem gyartjak es utoljara 10 eve lattam belolle eredetit.
Elolre is koszonom a segitseget.

2012. Január 02. - 16:06:58
Válasz #5114
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Udv mindenkinek!

Lehet mar volt tema de a balkanos motyok azok mit tudnak?Nem vagyok kezdo a temaban hat evet edzettem eleg megszalottan,de.Le vagyok maradva a temaval kapcsolatban nagyon.Lassan egy fel eve visszatertem az edzeshez mert mar nagyon hianyzott,gondoltam egy kicsit megdobom magam egy kis nandrolonnal.A regi megbizhato emberem eltunt,mondjuk  5 eve nem lattam 8) es az ujdonsult segitom nagyon ra akar beszelni erre a Balkanos nandrolonra.Gorogot semmi keppen nem szeretnek,mert azt tudomasom szerint nem gyartjak es utoljara 10 eve lattam belolle eredetit.
Elolre is koszonom a segitseget.
Sok sikert a Balkan Pharmahoz.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).