2024. Május 06. - 22:36:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498773 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2012. Január 02. - 16:08:06
Válasz #5115
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


azt én sem tettem, lement a felkészülés, a versenyek is, most szilveszter már szabadság volt, a HCG-vel kapcsolatosan, efitre hivatkozva, megint csak nem oldok meg minden problémát teljesen, egyik cikkében olvastam, de ha tamoxifen, mi lesz a libidóval?

2012. Január 02. - 16:08:11
Válasz #5116
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Srácok,
november 1-én kezdtem verseny felkszülés mellé Testolic-Testosteron Propionate-ot, hetente 300mg, hétfő szerda péntek ment 100mg, alatta ment 25mg proviron naponta, 8 hétig ment, kicsit több mint egy hete volt az utolsó teszto, és elkezdtem enni T-Bomb II rásegíteni a saját teszto termelés beindítására. Viszont a kúra vége felé észrevettem, hogy csomó van mindkét mellemben, bár nem fáj. Ez idővel elmúlik, vagy tegyek ellene mindenképp Nolvadexxel vagy Arimidexxel?

Nem vagyok vele tisztában, hogy ez a heti 300mg mennyire kavarhatott be a rendszerbe, utókúrában elégséges a T-Bomb II vagy tegyek mellé valami gyógyszert is
? Viszont tegnap, jól sikerült a szilveszter, és ma mikor felkeltünk barátnőmmel reggel fél hatot mutatott a ceka akció közben, és teljesen beparádéztam, hogy attól lehet h abbahagytam a tesztot, remélem csak a pia hatása meg a másnaposság miatt volt. Meggondolatlan volt a kúra teljesen.

Valakitől várok segítséget a dologra.

Ezt a kúrát mindenképpen hcg + tamoxifennel kell levezetni, nincs mese. Az majd rendbe teszi a dolgokat. Egyébként ha én versenyre készülnék, ráadásul doppingszerekkel, 1 korty alkoholt nem innék, még viccből sem.
Pont a libidóval volt a probléma, clomidot használj a HCG mellé. Max. több hatóanyagot kell bevinned.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 02. - 16:35:40
Válasz #5117
Nem elérhető

Milo


Peptid hormonokat haszált már vki? Növihez képest egész megfizethető az ára. GHRP-t ajánlották nekem
Riceman

2012. Január 02. - 17:19:07
Válasz #5118
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Peptid hormonokat haszált már vki? Növihez képest egész megfizethető az ára. GHRP-t ajánlották nekem
Arra én is kíváncsi lennék, egy embertől már hallottam visszajelzést, ő dicsérte........de azért ez kevés, több visszajelzés kellene.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 02. - 17:30:35
Válasz #5119
Nem elérhető

Milo


Nekem egy versenyző mutatta, szinte egész éven használja, azt mondta trenivel,decával,winstrollal már nem is foglalkozik. Megy tesztó,inzulin,hgh,ghrp,cjc,igf 1.
Riceman

2012. Január 02. - 17:38:54
Válasz #5120
Nem elérhető

Jordan


Nekem egy versenyző mutatta, szinte egész éven használja, azt mondta trenivel,decával,winstrollal már nem is foglalkozik. Megy tesztó,inzulin,hgh,ghrp,cjc,igf 1.

Jaja. Főleg szerbiában népszerűek ezek most. Nagyon komolyan veszik a dopping szűréseket, és az pl insulin növi pajszmirigyhormon nem kimutatható  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 02. - 17:43:01
Válasz #5121
Nem elérhető

try2bebig


Nekem egy versenyző mutatta, szinte egész éven használja, azt mondta trenivel,decával,winstrollal már nem is foglalkozik. Megy tesztó,inzulin,hgh,ghrp,cjc,igf 1.

Jaja. Főleg szerbiában népszerűek ezek most. Nagyon komolyan veszik a dopping szűréseket, és az pl insulin növi pajszmirigyhormon nem kimutatható  ::)

Hgh kimutatható, nem?

2012. Január 02. - 18:00:10
Válasz #5122
Nem elérhető

Jordan


Nekem egy versenyző mutatta, szinte egész éven használja, azt mondta trenivel,decával,winstrollal már nem is foglalkozik. Megy tesztó,inzulin,hgh,ghrp,cjc,igf 1.

Jaja. Főleg szerbiában népszerűek ezek most. Nagyon komolyan veszik a dopping szűréseket, és az pl insulin növi pajszmirigyhormon nem kimutatható  ::)

Hgh kimutatható, nem?

Tudtommal nem. De vagyunk itt egy páran, cáfoljatok meg :DDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 02. - 18:00:51
Válasz #5123
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nekem egy versenyző mutatta, szinte egész éven használja, azt mondta trenivel,decával,winstrollal már nem is foglalkozik. Megy tesztó,inzulin,hgh,ghrp,cjc,igf 1.

Jaja. Főleg szerbiában népszerűek ezek most. Nagyon komolyan veszik a dopping szűréseket, és az pl insulin növi pajszmirigyhormon nem kimutatható  ::)

Hgh kimutatható, nem?
Kimutatható, de költséges, meg szerintem rendszeres ellenőrzés kell hozzá.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 02. - 18:02:27
Válasz #5124
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Azért ha egy sportolónál mérnének igen gyanúsan magas növi szintet többször is egy évben, akkor azt nehéz kimagyarázni........szerintem.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 02. - 18:08:28
Válasz #5125
Nem elérhető

Jordan


Azért ha egy sportolónál mérnének igen gyanúsan magas növi szintet többször is egy évben, akkor azt nehéz kimagyarázni........szerintem.

Ismerek egy angol bicajost, egész évben 4x4 egység megy neki naponta. Az magasnak számit?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 02. - 18:17:03
Válasz #5126
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Azért ha egy sportolónál mérnének igen gyanúsan magas növi szintet többször is egy évben, akkor azt nehéz kimagyarázni........szerintem.

Ismerek egy angol bicajost, egész évben 4x4 egység megy neki naponta. Az magasnak számit?
Nem lehet csóró gyerök  ;).
Az nem alacsony, még nem cukorbeteg?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 02. - 18:20:47
Válasz #5127
Nem elérhető

Jordan


Azért ha egy sportolónál mérnének igen gyanúsan magas növi szintet többször is egy évben, akkor azt nehéz kimagyarázni........szerintem.

Ismerek egy angol bicajost, egész évben 4x4 egység megy neki naponta. Az magasnak számit?
Nem lehet csóró gyerök  ;).
Az nem alacsony, még nem cukorbeteg?




Egyiksem nyert :DDD Na mivel most már teljes a képzavar, megyek és veszek 1-2 energiaitalt  ;D


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 02. - 20:44:35
Válasz #5128
Nem elérhető

Arnold1111


Üdv.
Pár véleményre lennék kíváncsi. 3 hónappal ezelőtt ért véget az első kúrám. heti 500 mg susta / 400 mg deca 12 hetes kúra volt, provit szedtem mellé, levezetés nolvadex+hcg. karom szoktam mérni 43-ról felment 45,5 re a kúra végére, zsír nem nagyon volt rajtam egész brutálisan néztem ki. Erőbe is + 30-40 kg pl. a fekvenyomásnál. Ez mind szép és jó azóta eltelt 3 hónap kemény edzéssel, ennek ellenére karom visszazuhant 44-re. Az erőm nagy része is elszállt, hétről hétre csökkent. Most majdnem, hogy ott vagyok ahonnét indultam, de közbe eltelt fél év, ezt az eredmény még talán naturálba is összejött volna. Mit csinálhattam rosszul? Vagy ez normális? Most akarok elkezdeni egy újabb kúrát, ki mit javasol az előző ismeretében. Köszi előre is. 

2012. Január 02. - 21:16:18
Válasz #5129
Nem elérhető

Milo


Nekem egy versenyző mutatta, szinte egész éven használja, azt mondta trenivel,decával,winstrollal már nem is foglalkozik. Megy tesztó,inzulin,hgh,ghrp,cjc,igf 1.

Jaja. Főleg szerbiában népszerűek ezek most. Nagyon komolyan veszik a dopping szűréseket, és az pl insulin növi pajszmirigyhormon nem kimutatható  ::)

Testépitő,nem nézik ott hogy ki doppingol,arra célzott hogy 1000szer többre megy ezekkel a szerekkel mint a kis treni,deca,teszto kurákkal
Riceman