2024. Május 06. - 21:46:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498763 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

2012. Január 02. - 21:43:43
Válasz #5130
Nem elérhető

Jordan


Nekem egy versenyző mutatta, szinte egész éven használja, azt mondta trenivel,decával,winstrollal már nem is foglalkozik. Megy tesztó,inzulin,hgh,ghrp,cjc,igf 1.

Jaja. Főleg szerbiában népszerűek ezek most. Nagyon komolyan veszik a dopping szűréseket, és az pl insulin növi pajszmirigyhormon nem kimutatható  ::)

Testépitő,nem nézik ott hogy ki doppingol,arra célzott hogy 1000szer többre megy ezekkel a szerekkel mint a kis treni,deca,teszto kurákkal

Versenyző, tavaly valamelyik világversenyen balhé volt, hogy eltiltották a szerb badisokat. Ezért idén a szövetség nagyon komolyan veszi, hogy mindenki naturál (kimutathatatlan  ;D ) szerekkel készüljön. Az hogy mennyire hatásosak ezek amiket írtam, nem szeretnék semmit sem mondani. :) De elég legyen annyi, hogy Milos Sarcev nagy nagy rajongója az insulinnak például :DDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 03. - 07:50:12
Válasz #5131
Nem elérhető

RsLeo


arnold: az utókúra hogy volt pontosan?
étrended kúra alatt/után rendben volt?

Első kúrának azért brutálisan kéne hozni, sajnos az izommegtartással kapcsolatban (főleg a tesztoszteronnál) azért nagy vonalakban igaz, hogy ami roiddal jött fel, azt roiddal tudod megtartani.

2012. Január 03. - 10:58:38
Válasz #5132
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Azért ha egy sportolónál mérnének igen gyanúsan magas növi szintet többször is egy évben, akkor azt nehéz kimagyarázni........szerintem.

Ismerek egy angol bicajost, egész évben 4x4 egység megy neki naponta. Az magasnak számit?
Nem lehet csóró gyerök  ;).
Az nem alacsony, még nem cukorbeteg?


Ugyebár napi 16 egység még Hyge-ből sem occsó, rendesből, meg egyenesen drága.
A növekedési hormonnak van egy olyan tulajdonsága többek közt, hogy mobilizálja a máj glikogén raktárait, emeli a vércukrot, amire a szervezet inzulin termeléssel reagál, egy idő után nő a sejtek inzulin rezisztanciája, egyre többet kell termelni, és kész a baj. Persze ez egy ideig a megnövekedett tápanyag hasznosulás miatt jó, de csak egy relatív rövid ideig. Ezért szoktak inzulint is használni mellé, ami hosszú távon szintén szívás, mert kicseszünk a hasnyálmirigyünkkel.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 03. - 11:00:01
Válasz #5133
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Meg különben is bassza meg-egész évben 4x4 egység. Örülnék szimplán 4-nek is  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 03. - 12:29:50
Válasz #5134
Nem elérhető

Jordan


Azért ha egy sportolónál mérnének igen gyanúsan magas növi szintet többször is egy évben, akkor azt nehéz kimagyarázni........szerintem.

Ismerek egy angol bicajost, egész évben 4x4 egység megy neki naponta. Az magasnak számit?
Nem lehet csóró gyerök  ;).
Az nem alacsony, még nem cukorbeteg?


Ugyebár napi 16 egység még Hyge-ből sem occsó, rendesből, meg egyenesen drága.
A növekedési hormonnak van egy olyan tulajdonsága többek közt, hogy mobilizálja a máj glikogén raktárait, emeli a vércukrot, amire a szervezet inzulin termeléssel reagál, egy idő után nő a sejtek inzulin rezisztanciája, egyre többet kell termelni, és kész a baj. Persze ez egy ideig a megnövekedett tápanyag hasznosulás miatt jó, de csak egy relatív rövid ideig. Ezért szoktak inzulint is használni mellé, ami hosszú távon szintén szívás, mert kicseszünk a hasnyálmirigyünkkel.

Jaja, vágom ezeket a dolgokat :DDDD

Amúgy a gyerek "Sylvester Stallone diétán" van. Sok kox, rengeteg edzés, és koplalás :DDDDDDDDD

Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 03. - 15:15:25
Válasz #5135
Nem elérhető

Gabe


Idézet
(látatlanba mondom tibbikét felezzétek meg úgy elképzelhető a pacek)

jó hogy nem negyedél bazdmeg!  :-<
Baszd meg-sz-el és külön  ;D.

Amúgy kellemes karácsonyi ünnepeket  ;D.

 
sz-szel, nem sz-el. ;D
Mivel itt a -val, -vel teljes hasonulással kapcsolódik.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Január 03. - 16:06:38
Válasz #5136
Nem elérhető

Arnold1111


arnold: az utókúra hogy volt pontosan?
étrended kúra alatt/után rendben volt?

Első kúrának azért brutálisan kéne hozni, sajnos az izommegtartással kapcsolatban (főleg a tesztoszteronnál) azért nagy vonalakban igaz, hogy ami roiddal jött fel, azt roiddal tudod megtartani.

az utolsó suri után, két hét szünet, aztán 2hétig napi 40mg nolvadex 1 hétig 20 mg, hcg pedig 5 naponta 1 összesen 3 db
kaja rendben van tömegnövelő étrend folytatom azóta is, bár a kúra alatt a zsír ahhoz képest lement rólam hasonlóan mint egy diéta alatt.
Mit javasolnál 2. kúrának??
köszi

2012. Január 03. - 18:09:58
Válasz #5137
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Idézet
(látatlanba mondom tibbikét felezzétek meg úgy elképzelhető a pacek)

jó hogy nem negyedél bazdmeg!  :-<
Baszd meg-sz-el és külön  ;D.

Amúgy kellemes karácsonyi ünnepeket  ;D.

 
sz-szel, nem sz-el. ;D
Mivel itt a -val, -vel teljes hasonulással kapcsolódik.
Persze, oltsál le  ;D ;D.

Ja, én is azt csináltam  ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 03. - 23:51:05
Válasz #5138
Nem elérhető

mcadam


arnold: az utókúra hogy volt pontosan?
étrended kúra alatt/után rendben volt?

Első kúrának azért brutálisan kéne hozni, sajnos az izommegtartással kapcsolatban (főleg a tesztoszteronnál) azért nagy vonalakban igaz, hogy ami roiddal jött fel, azt roiddal tudod megtartani.

az utolsó suri után, két hét szünet, aztán 2hétig napi 40mg nolvadex 1 hétig 20 mg, hcg pedig 5 naponta 1 összesen 3 db
kaja rendben van tömegnövelő étrend folytatom azóta is, bár a kúra alatt a zsír ahhoz képest lement rólam hasonlóan mint egy diéta alatt.
Mit javasolnál 2. kúrának??
köszi

Eddig még naturálon edzettem, de ezt hallva, hogy így lemegy a tömeg egy teszto-nandro kúra után, lehet maradok a "jó" oldalon...  :-}

2012. Január 04. - 00:45:43
Válasz #5139
Nem elérhető

dingo


OK!!! koszi ,hogy megosztod velunk itt ezen az oldalon!!! Ez szamomra egy igen fontos informacio volt ,hogy natural maradsz igy legalab tudok aludni  ***))))      KOSZI!!!!         igyal valamit!!!!!!!
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 04. - 00:57:49
Válasz #5140
Nem elérhető

Jordan


McAdam :) Lehet hogy skót?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 04. - 00:58:40
Válasz #5141
Nem elérhető

Tudi


Szívemből szóltál Dingo! ;D

2012. Január 04. - 09:08:42
Válasz #5142
Nem elérhető

RsLeo


arnold: a levezetés nem volt a legoptimálisabb, de tulajdonképp nem is rossz.
Az igazat megvallva, nem értem. Első kúrából azért többnek kellett volna maradni. A Tesztó és a Deca nem olyan anyagok, ami után könnyű az izom-megtartás, ráadásul nagyon kevés a jó Nandrolon, ha mondjuk abban is tesztó volt, akkor az önmagában gyenge anabolikum. Sajnos én nem láttam a fizikumodat a kúra alatt, vagy hogy tömegben mennyit hozott. Az, hogy a pajszerodat méregeted, nem megfelelő ennek a megítélésére.

Nem tudom, hogy milegyen a következő kúrád. Nem vagyunk annyira elkényeztetve, bármi, amiből jót tudsz szerezni.

2012. Január 04. - 15:30:16
Válasz #5143
Nem elérhető

Rebel


arnold: a levezetés nem volt a legoptimálisabb, de tulajdonképp nem is rossz.
Az igazat megvallva, nem értem. Első kúrából azért többnek kellett volna maradni. A Tesztó és a Deca nem olyan anyagok, ami után könnyű az izom-megtartás, ráadásul nagyon kevés a jó Nandrolon, ha mondjuk abban is tesztó volt, akkor az önmagában gyenge anabolikum. Sajnos én nem láttam a fizikumodat a kúra alatt, vagy hogy tömegben mennyit hozott. Az, hogy a pajszerodat méregeted, nem megfelelő ennek a megítélésére.

Nem tudom, hogy milegyen a következő kúrád. Nem vagyunk annyira elkényeztetve, bármi, amiből jót tudsz szerezni.

Max a következő kúráig szokták a kémiával megsegített izomtömegük egy részét megőrizni a testépítők.S így épül az egyik kúra a másikra.Sajnos olyat még nem láttam,hogy valaki egy hosszabb/ 10-12 hónap/ kémiaszünet után tudta volna hozni az eredeti tömeg -fazon legalább felét/ pl 2-3 év rendszeres kokszolás után felszedett 10-12kg színizomból nem sok maradt üresen/.
Viszont olyat láttam,hogy 5-6 éves edzés-kokszolás kihagyás után fél év alatt visszahozta az egykori formája,tömege 80-90 %-át.
Hobbi szinten szerintem tök felesleg kokszolni,mert sem anyagilag nem bírod ,se nem tudsz megfelelő szerekhez jutni,s az egészségedet sem tudod megfelelően ellenőrizni.Kipróbáltam két kúrát.Az első gyenge közepes volt/ szerintem hamis cuccok:primó,szemes stana,testolic/.A másodikra már bátrabb voltam-de majdnem fejreálltam.

2012. Január 04. - 15:46:40
Válasz #5144
Nem elérhető

Tudi


Hogy érted,hogy majdnem fejreáltál?