2024. Május 06. - 20:47:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498743 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2012. Január 05. - 14:50:12
Válasz #5160
Nem elérhető

Tudi


... erről jut eszembe, ismertek esetleg olyan orvost, aki edz rendesen?


Persze.Franco Columbu. ;)

2012. Január 05. - 15:37:54
Válasz #5161
Nem elérhető

Maszat


Tényleg nem nagy dolog, bárki megcsinálja, főleg naturálba  ;).


jaj hagyjuk már ezt a nem nagy dolgot. nem nagy dolog, és ezt mind koxosok mondják, akik 1x valamikor, réges régen, amikor még el tudták képzelni az életüket tisztán, guggoltak, vagy láttak ennyivel naturálon valakit guggolni. Na meg persze amikor éppen nem koxolnak 2 hónapig és szerintük full naturálok éppen, akkor nyomják annyival. Igenis szép teljesítmény 190be guggolgatni naturálon!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 05. - 15:39:32
Válasz #5162
Nem elérhető

try2bebig


arnold: az utókúra hogy volt pontosan?
étrended kúra alatt/után rendben volt?

Első kúrának azért brutálisan kéne hozni, sajnos az izommegtartással kapcsolatban (főleg a tesztoszteronnál) azért nagy vonalakban igaz, hogy ami roiddal jött fel, azt roiddal tudod megtartani.

az utolsó suri után, két hét szünet, aztán 2hétig napi 40mg nolvadex 1 hétig 20 mg, hcg pedig 5 naponta 1 összesen 3 db
kaja rendben van tömegnövelő étrend folytatom azóta is, bár a kúra alatt a zsír ahhoz képest lement rólam hasonlóan mint egy diéta alatt.
Mit javasolnál 2. kúrának??
köszi

Eddig még naturálon edzettem, de ezt hallva, hogy így lemegy a tömeg egy teszto-nandro kúra után, lehet maradok a "jó" oldalon...  :-}
Szerintem jól teszed.Van egy érzésem,hogy hogy a hobbigyúrósok 99%-a az alaptáplálkozás+ táplálék kiegészítésben rejlő teljesítményfokozás lehetőségeinek a nagy részét nem tudja /nincs rá módja kiaknázni.Sőt azt meg merem kockáztatni,hogy az alap 2g /ttkg fehérje sincs meg hosszú távon szinte senkinek sem.
Akkor meg mit akar az ember fokozni a szteroidokkal?

Haha ez tuti.

Mit akarnak fokozni az átlag(szóval tepertyő+kenyeres formák..) gyúrósok? Nagyjából semmit.:D De most érted, elmész a boltba, megveszed a csirkemellet, kijön, hogy 800g kb egy ezres egy napra(átlag 80kg-s sportolónak kb elég is cucc nélkül szerintem). Reggelire+edzés utánra fehérje, napi 500-600ft Mellé vegyük a rizst, zabot, amik amúgy nem tűnnek olyan nagy tételnek, de azért havi szinten azért pár ezerbe belekerülnek(legyen ez napi 200ft+a lenmagolaj napi mondjuk 100ft). Kijön, hogy egy nagyon-nagyon alap kaja belekerül 1800ft-ba mondjuk(és ebben még nincs vitamin, amino..). Ez havonta cirka 50 ezer forint. És ennek nem lesz 2 hónap után nagy eredménye(és benne van már 100 rongyba...). Míg a hülyegyerek megveszi a kokszot nyárra, hogy """nagydarab""" legyen. Levezetés nélkül belekerül 30 ezer forintba (levezetni ugye mi a f@sznak?Hát az a puhapöcsűeknek meg a buziknak való..:D ), és felránt rá egy csomó vizet, zsírt és aztán arra recskázik, hogy 65 kilóból lett 75... Elléjbecolgat a strandon, nagy vagánynak hiszi magát, aztán meg októberre nem marad semmi. Legközelebbi nyáron meg ugyanez a felhajtás.:D Meg azért valljuk be, könnyebb beadnia az embernek 30 injekciót, mint mondjuk 1 éven keresztül enni a csirke+rizst, minden nap elkészíteni, majd megpusztulni tőle...:D Ez kb az oka, hogy ilyen brutál népszerűek a konditeremben a kokszok, míg egy átlag hobbisportoló más sportágakban szinte soha nem fog találkozni vele.



(még mielőtt vki félreértené: nekem nagyon tiszta a kajám!)

Ezt sose értettem, hogy hogyan lehet összehasonlítani a koxot a kajával..

Félreértettél. Én nem gondolom igy, de egy gyengénbútorozott gyúrósnak ez játszódik le a fejében.

2012. Január 05. - 15:42:12
Válasz #5163
Nem elérhető

try2bebig


... erről jut eszembe, ismertek esetleg olyan orvost, aki edz rendesen?


Persze.Franco Columbu. ;)

Koreny Tamás. Bár ő nem gyúr,de konditerme van és ott sebészeti magánrendelése(nem vicc)

2012. Január 05. - 16:06:01
Válasz #5164
Nem elérhető

mcadam


Akkor a kedves leendő dokink egy genetikai szörny. Amúgy nem bántani akarunk téged, csak erősek ezek az értékek.


Hónapok óta olvasom a fórumot, tudom nagyjából mire számíthatok  :-)(-: Amúgy nem vagyok genetikai szörny, valamit valamiért, pl. a fekvenyomásom nagyon gyenge (pl. most 95kg-san csak 120 a max, szemben az egész tűrhető guggolás felhúzás értékekkel). Egyébként nem nagy szám valóban, de sztem natúron ez egyáltalán nem számít rosssznak, főleg nézve azt, h jópár srác bekoxolva se képes ennyit teljesíteni. Na megyek, megfőtt a csirke, kikapcsolom!   /7%

2012. Január 05. - 16:46:34
Válasz #5165
Nem elérhető

Jordan


Tényleg nem nagy dolog, bárki megcsinálja, főleg naturálba  ;).


jaj hagyjuk már ezt a nem nagy dolgot. nem nagy dolog, és ezt mind koxosok mondják, akik 1x valamikor, réges régen, amikor még el tudták képzelni az életüket tisztán, guggoltak, vagy láttak ennyivel naturálon valakit guggolni. Na meg persze amikor éppen nem koxolnak 2 hónapig és szerintük full naturálok éppen, akkor nyomják annyival. Igenis szép teljesítmény 190be guggolgatni naturálon!

Jaaaaj  :D Ez másnak olyan dolog, mint neked 8g ch/tskg mellett szálkásnak maradni, érted :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 05. - 16:54:06
Válasz #5166
Nem elérhető

Jordan


Ismerek több orvost aki edz. Egyszer egy angol doki "kisérletezni" akart rajtam  ;D Ez abból állt volna, hogy kúra közben heti 1-2x mentem volna a rendelőjébe, vizsgálatra. Nyomon szerette volna követni, hogy mi is történik, mennyire is van hatással az szervezetre különböző szempontokból. Aztán a kúra végül elmaradt munka, majd költözés miatt.  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 05. - 17:39:52
Válasz #5167
Nem elérhető

God Vazzeg


Tényleg nem nagy dolog, bárki megcsinálja, főleg naturálba  ;).


jaj hagyjuk már ezt a nem nagy dolgot. nem nagy dolog, és ezt mind koxosok mondják, akik 1x valamikor, réges régen, amikor még el tudták képzelni az életüket tisztán, guggoltak, vagy láttak ennyivel naturálon valakit guggolni. Na meg persze amikor éppen nem koxolnak 2 hónapig és szerintük full naturálok éppen, akkor nyomják annyival. Igenis szép teljesítmény 190be guggolgatni naturálon!
16 évesen gecisokat kokszolhattam  :D

16 évesen hasonló eredményeid voltak? Ne bassz már  :-} Nagyon érik egy közös edzés bazze, bár én közelébe nem vagyok ezeknek a súlyoknak, de kíváncsi lennék! Persze tudom h lesz kifogás, de a lehetőség megvan!  ;D

2012. Január 05. - 18:50:27
Válasz #5168
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Január 05. - 19:08:42
Válasz #5169
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 05. - 19:11:45
Válasz #5170
Nem elérhető

God Vazzeg


Tényleg nem nagy dolog, bárki megcsinálja, főleg naturálba  ;).


jaj hagyjuk már ezt a nem nagy dolgot. nem nagy dolog, és ezt mind koxosok mondják, akik 1x valamikor, réges régen, amikor még el tudták képzelni az életüket tisztán, guggoltak, vagy láttak ennyivel naturálon valakit guggolni. Na meg persze amikor éppen nem koxolnak 2 hónapig és szerintük full naturálok éppen, akkor nyomják annyival. Igenis szép teljesítmény 190be guggolgatni naturálon!
16 évesen gecisokat kokszolhattam  :D

16 évesen hasonló eredményeid voltak? Ne bassz már  :-} Nagyon érik egy közös edzés bazze, bár én közelébe nem vagyok ezeknek a súlyoknak, de kíváncsi lennék! Persze tudom h lesz kifogás, de a lehetőség megvan!  ;D
már énsem  :D
de:
http://www.youtube.com/watch?v=hSMr5nQmD0Y

Nem semmi  ;-oo-;

2012. Január 05. - 20:20:57
Válasz #5171
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 05. - 22:38:17
Válasz #5172
Nem elérhető

kemi


http://www.fdl-industries.com/

vélemény?

pripiról jót hallottam

konkrétan a stanája érdekelne

2012. Január 05. - 23:03:37
Válasz #5173
Nem elérhető

try2bebig


http://www.fdl-industries.com/

vélemény?

pripiról jót hallottam

konkrétan a stanája érdekelne

Bocs, nincs infóm a termékről, de mindig szakadok a weboldalon:D::D

2012. Január 06. - 00:33:33
Válasz #5174
Nem elérhető

dingo


McAdam :) Lehet hogy skót?
http://en.wikipedia.org/wiki/John_Loudon_McAdam skót volt, róla kapta a nevét a MAKADÁM út...  ****) amúgy 5 éve edzek immár, és feszegetem a naturál határaimat (guggolás 190, felhuzás 240), de tekintve, h orvos leszek, inkább csak szakmai szempontból érdekelnek a dolgok, mivel ez nem része az oktatásnak...  !+"% Ha majd lesz munkám, akkor is szeretném a sportot csinálni... erről jut eszembe, ismertek esetleg olyan orvost, aki edz rendesen?
Hi mc -i  megkerdezhetem ,hogy milyen orvos leszel ,vagy .Mi a szakteruleted .Csak erdekelne  ***)))  mert jol jon egy orvos a hazznal hahahaha 
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place