2024. Május 06. - 13:57:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498633 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2012. Január 07. - 16:20:46
Válasz #5190
Nem elérhető

J.Cole


Nem kell itt mindenféle nick név, írd ki nyugodtan, hogy te vagy Joe Cole a Chelsea-ből  ;D ;D.
Ez esetben örömmel köszöntelek a forumon  ;D ;D.


Köszi szépen  :-){

2012. Január 09. - 13:25:40
Válasz #5191
Nem elérhető

p.laci


Cole: azért segítek neked, mert ez kezdő kúrának -szó szerint- életveszélyes.
A Sustanon és a Depo is hosszú hatóidejű tesztoszteron. (nagy vonalakban erről ennyit.)  Ha a kettőt együtt használod, olyan, mint ha zsömlét ennél zsömlével. Ez a heti 6 ampesz ez 1,5g. Kezdő kúrnának ez hatalmas mennyiség, és a tesztoszteron önmagában gyenge anabolikus (izomépítő) képessége miatt, végeredményben nem fog sokat hozni, illetve a levezetés után nem sok fog megmaradni a kúra alatt felszedett kilókból. A sztenderd kezdő kúra heti 1 ampulla Sustanon VAGY Depot + heti 1 ampulla Deca (Nandrolon).

Nézz utána ezeknek az anyagoknak jobban, mert jelenleg annyira nem érted, hogy ennél többet nem nagyon tudok segíteni. Olvasd végig itt a témát, minden szinten meg fog térülni az energia, amit belefektetsz.

Sajnos a rendvédelemben elterjedt az a fajta felhasználás, hogy a több jobb, pedig, ha elsőre ellövöd ezt a kúrát, akkor utána már "semmi" nem fog hatni, és végeredményben sokkal rosszabb lesz, mint ha szépen fokozatosan felépítenéd magad.

Nem akarok értetlenkedni, de ha a Depot hosszu idejű, azt mivel lehet akkor  kombinálni Deca-n kivül?

2012. Január 09. - 14:18:44
Válasz #5192
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Cole: azért segítek neked, mert ez kezdő kúrának -szó szerint- életveszélyes.
A Sustanon és a Depo is hosszú hatóidejű tesztoszteron. (nagy vonalakban erről ennyit.)  Ha a kettőt együtt használod, olyan, mint ha zsömlét ennél zsömlével. Ez a heti 6 ampesz ez 1,5g. Kezdő kúrnának ez hatalmas mennyiség, és a tesztoszteron önmagában gyenge anabolikus (izomépítő) képessége miatt, végeredményben nem fog sokat hozni, illetve a levezetés után nem sok fog megmaradni a kúra alatt felszedett kilókból. A sztenderd kezdő kúra heti 1 ampulla Sustanon VAGY Depot + heti 1 ampulla Deca (Nandrolon).

Nézz utána ezeknek az anyagoknak jobban, mert jelenleg annyira nem érted, hogy ennél többet nem nagyon tudok segíteni. Olvasd végig itt a témát, minden szinten meg fog térülni az energia, amit belefektetsz.

Sajnos a rendvédelemben elterjedt az a fajta felhasználás, hogy a több jobb, pedig, ha elsőre ellövöd ezt a kúrát, akkor utána már "semmi" nem fog hatni, és végeredményben sokkal rosszabb lesz, mint ha szépen fokozatosan felépítenéd magad.
Pont nandrolont ajánlasz neki, mikor tudod, hogy "rendes" hatóanyaggal beszerezhetetlen szinte, és ha van is 50mg/ml hatóanyag tartalommal, drágán, és heti 6-7 ampulla nem ártana belőle a teszto mellé.
Propi+Winstrol elég a kezdőknek..............és ne kezdjük, hogy de stanából sincs eredeti..........DE  O0 ;).
 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 09. - 14:45:25
Válasz #5193
Nem elérhető

RsLeo


ne hülyéskedj már... Rendőrigazolvánnyal csak lehet Nandrolont tankolni... :D
Ráadásul szemesen gondolkozott, heti 6 injekcióval azért jól belecsapunk a lecsóba...

2012. Január 09. - 22:59:31
Válasz #5194
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Cole: azért segítek neked, mert ez kezdő kúrának -szó szerint- életveszélyes.
A Sustanon és a Depo is hosszú hatóidejű tesztoszteron. (nagy vonalakban erről ennyit.)  Ha a kettőt együtt használod, olyan, mint ha zsömlét ennél zsömlével. Ez a heti 6 ampesz ez 1,5g. Kezdő kúrnának ez hatalmas mennyiség, és a tesztoszteron önmagában gyenge anabolikus (izomépítő) képessége miatt, végeredményben nem fog sokat hozni, illetve a levezetés után nem sok fog megmaradni a kúra alatt felszedett kilókból. A sztenderd kezdő kúra heti 1 ampulla Sustanon VAGY Depot + heti 1 ampulla Deca (Nandrolon).

Nézz utána ezeknek az anyagoknak jobban, mert jelenleg annyira nem érted, hogy ennél többet nem nagyon tudok segíteni. Olvasd végig itt a témát, minden szinten meg fog térülni az energia, amit belefektetsz.

Sajnos a rendvédelemben elterjedt az a fajta felhasználás, hogy a több jobb, pedig, ha elsőre ellövöd ezt a kúrát, akkor utána már "semmi" nem fog hatni, és végeredményben sokkal rosszabb lesz, mint ha szépen fokozatosan felépítenéd magad.
Pont nandrolont ajánlasz neki, mikor tudod, hogy "rendes" hatóanyaggal beszerezhetetlen szinte, és ha van is 50mg/ml hatóanyag tartalommal, drágán, és heti 6-7 ampulla nem ártana belőle a teszto mellé.
Propi+Winstrol elég a kezdőknek..............és ne kezdjük, hogy de stanából sincs eredeti..........DE  O0 ;).
 

pedig az engem is érdekelne, hogy melyik gyártónál érdemes keresgélni stanozolol-t

2012. Január 10. - 11:41:55
Válasz #5195
Nem elérhető

ralf21


Szóval azt állítjátok hogy nem lehet decát kapni?

Sem adropham...sem genezis...sem tiger...sem Richter Gedeon-Retabolil (gyógyszertár), terméke/i nem tartalmaz/nak  decát?

2012. Január 10. - 11:43:00
Válasz #5196
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szóval azt állítjátok hogy nem lehet decát kapni?

Sem adropham...sem genezis...sem tiger...sem Richter Gedeon-Retabolil (gyógyszertár), terméke/i nem tartalmaz/nak  decát?

Az első 3 felejtős  :D, ha tényleg Richteres ( ha tényleg ), akkor az ok, de 50mg/ml.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 10. - 12:33:49
Válasz #5197
Nem elérhető

Maszat


szerintem meg lehet decat kapni! túl van spilázva ez a mindenben tesztó van vagy semmi dolog. Nem is kicsit!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 10. - 12:47:08
Válasz #5198
Nem elérhető

Jordan


szerintem meg lehet decat kapni! túl van spilázva ez a mindenben tesztó van vagy semmi dolog. Nem is kicsit!

Jó helyen kell kopogtatni az ajtón :DDDDDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 10. - 13:12:44
Válasz #5199
Nem elérhető

RsLeo


utóbbiakkal tudok egyetérteni. nem az interneten kell gyógyszert venni, és nem is a terem mosdójában. ha valakinek annyi kapcsolatépítő képessége nincsen, hogy nem jut el a megfelelő forrásokig, inkább ne is használjon semmit, mert nem az izomzatával van a fő probléma...

2012. Január 10. - 13:58:01
Válasz #5200
Nem elérhető

Maszat


Én pl amikor a 2. kúrámhoz vettem a decát (és az tuti eredeti volt, mert a progeszteronos mellékhatások miatt kb 2évig szoptam, amíg használtam, és még utána is majdnem másfél évig) azt pont netröl vettem  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 10. - 14:11:10
Válasz #5201
Nem elérhető

mcadam


szerintem meg lehet decat kapni! túl van spilázva ez a mindenben tesztó van vagy semmi dolog. Nem is kicsit!
Sztem is túl van fújva a téma... nyilván vannak hamisítványok, de azért azt állítani, h eredeti egyáltalán nincs, az túlzás. Pl. utóbbi 1 évben Genesisről jókat hallottam, nandrolonja és a stanozololja is bevált pár cimborának...

2012. Január 10. - 14:11:23
Válasz #5202
Nem elérhető

ralf21


ok..
Akkor ráúszok a Richteresre!
Az patikából van...csöppet zsebbenyúlós de legalább setril és megbízható... @:-)

csak mondjuk abból 200mg-ot beküldeni/hét....

2012. Január 10. - 14:23:01
Válasz #5203
Nem elérhető

Gabe


ok..
Akkor ráúszok a Richteresre!
Az patikából van...csöppet zsebbenyúlós de legalább setril és megbízható... @:-)

csak mondjuk abból 200mg-ot beküldeni/hét....
Nem tudom, mennyire jön ki, valaki írja már le.
Ha én koxolnék, biztos nem ezt nézném, mármint nézném, de akkor már nem filléreskednék.
Ha tudom, hogy ez eredeti és van is értelme nyomni.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Január 10. - 14:23:51
Válasz #5204
Nem elérhető

RsLeo


akkor pont belenyúltál. ettől még nem a jó megoldás neten venni ilyeneket szerintem.
trenbolone-nal hogy boldogulsz? állítólag az is játszik a progeszteronon...