2024. Május 06. - 13:46:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498627 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2012. Január 10. - 15:04:30
Válasz #5205
Nem elérhető

Maszat


akkor pont belenyúltál. ettől még nem a jó megoldás neten venni ilyeneket szerintem.
trenbolone-nal hogy boldogulsz? állítólag az is játszik a progeszteronon...

még soha nem használtam trenbolont. Nyárra tervezem  >:D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 10. - 15:09:40
Válasz #5206
Nem elérhető

RsLeo


akkor ennek azért nézz utána egy kicsit. Vagy használj mellé winstrolt. csak vigyázz, mert sok a hamis!  ;D

2012. Január 10. - 15:36:45
Válasz #5207
Nem elérhető

Maszat


Lesz hozzá fasza stanám, nyugi  ;)   A decátol fosok mint a tűztől, a treninél viszont leszarom :D  ÉREZNI ÉS LÁTNI AKAROM!  ;D

"A koxosnak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a treni képes!" (Maszat)

 ;D ;D ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 10. - 17:24:01
Válasz #5208
Nem elérhető

ralf21


Maszat a Decától miért fosol...A Treni durvább nem?

2012. Január 10. - 17:25:54
Válasz #5209
Nem elérhető

ralf21


Hát olyan 7000 támogatással és 50mg-os hatóanyagtartalommal..
Ja persze én sem magamnak veszem hanem a háziállatomnak  ****)  mert rosszbőrben van  :-/-(-: @:-)

2012. Január 10. - 18:26:18
Válasz #5210
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Lesz hozzá fasza stanám, nyugi  ;)   A decátol fosok mint a tűztől, a treninél viszont leszarom :D  ÉREZNI ÉS LÁTNI AKAROM!  ;D

"A koxosnak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a treni képes!" (Maszat)

 ;D ;D ;D ;D ;D

Faszkalap! :DDDD

2012. Január 10. - 23:17:23
Válasz #5211
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Lesz hozzá fasza stanám, nyugi  ;)   A decátol fosok mint a tűztől, a treninél viszont leszarom :D  ÉREZNI ÉS LÁTNI AKAROM!  ;D

"A koxosnak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a treni képes!" (Maszat)

 ;D ;D ;D ;D ;D

:D

2012. Január 10. - 23:19:00
Válasz #5212
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


drostanolone propionate hatóanyagú készítményt nem ismertek a piacon? a Masteront úgy tudom már régóta nem gyártják

2012. Január 11. - 00:44:12
Válasz #5213
Nem elérhető

Maszat


Maszat a Decától miért fosol...A Treni durvább nem?

de trenit még nem nyomtam, viszont hatásra az 1ik legdurvább cuccnak tartom. és szarok a pattanásokra! :D  Az amúgy is csak kúra közben áll fent, a deca meg elraktározódik. Volt ebből problémám,h már több mint 1 éve tiszta voltam. Elkezdtem bulizni mint a kurvaélet, lefogytam. Megfájdult a mellem, hegyomlások jöttek a hátamra, és libidó nulla volt  ;D   Persze pont akkor talizgattam 1 akkor fullos kis 16éves csajjal...  ;D   hát igen, akkoriban ismerkedtem meg a kamagrával  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 11. - 01:41:55
Válasz #5214
Nem elérhető

Tudi


Attól nem tartasz,hogy a maradék hajad is elszáll? ;D
Mert említetted a múltban,hogy eddigi kúráid során rendesen kopaszodtál.

2012. Január 11. - 11:42:40
Válasz #5215
Nem elérhető

Maszat


Az egyetlen dolog ami visszatart attol,h minden másnap beküldjek 1 induject 250et, az az,h féltem azt a kevés hajamat. De egyszer úgyis elszál...és akkor Én is elszálok!  ;D


Ugyis megyek majd hajbeültetésre. HA lesz 3-4 kilóm, nem kocsit veszek, hanem hajat :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 11. - 13:57:57
Válasz #5216
Nem elérhető

RsLeo


Azért megnyugtat, hogy nem csak én kedvelem a fullos 16 éves kiscsajokat...  ;D

2012. Január 11. - 14:48:17
Válasz #5217
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az egyetlen dolog ami visszatart attol,h minden másnap beküldjek 1 induject 250et, az az,h féltem azt a kevés hajamat. De egyszer úgyis elszál...és akkor Én is elszálok!  ;D


Ugyis megyek majd hajbeültetésre. HA lesz 3-4 kilóm, nem kocsit veszek, hanem hajat :D
Khirálly  :)  O0.

Önmagad mindig jó befektetés  ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 11. - 14:53:39
Válasz #5218
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Az egyetlen dolog ami visszatart attol,h minden másnap beküldjek 1 induject 250et, az az,h féltem azt a kevés hajamat. De egyszer úgyis elszál...és akkor Én is elszálok!  ;D


Ugyis megyek majd hajbeültetésre. HA lesz 3-4 kilóm, nem kocsit veszek, hanem hajat :D
Khirálly  :)  O0.

Önmagad mindig jó befektetés  ;).


Csak egy kérdés!  ;D

Ha megcsináltatja HarciMaszti a hajbeültetést pár százezerért, akkor az örök? Gondolok itt arra, hogy mivel ugye az anabolika nyilván folytatódni fog...a beültetett haj nem potyog ki? Nem értek hozzá, csak kérdezem. Régebben nekem megcsinálták volna a végleges szőrtelenítést, de azért nem csináltattam meg, mert minek, hisz újra kinő a tesztotól. Bár gondolom teljesen más a két eljárás, köze sincs egymáshoz...mégis ez jutott eszembe.

2012. Január 11. - 15:30:04
Válasz #5219
Nem elérhető

God Vazzeg


Az egyetlen dolog ami visszatart attol,h minden másnap beküldjek 1 induject 250et, az az,h féltem azt a kevés hajamat. De egyszer úgyis elszál...és akkor Én is elszálok!  ;D


Ugyis megyek majd hajbeültetésre. HA lesz 3-4 kilóm, nem kocsit veszek, hanem hajat :D
Khirálly  :)  O0.

Önmagad mindig jó befektetés  ;).


Csak egy kérdés!  ;D

Ha megcsináltatja HarciMaszti a hajbeültetést pár százezerért, akkor az örök? Gondolok itt arra, hogy mivel ugye az anabolika nyilván folytatódni fog...a beültetett haj nem potyog ki? Nem értek hozzá, csak kérdezem. Régebben nekem megcsinálták volna a végleges szőrtelenítést, de azért nem csináltattam meg, mert minek, hisz újra kinő a tesztotól. Bár gondolom teljesen más a két eljárás, köze sincs egymáshoz...mégis ez jutott eszembe.

Nem hullik ki, mivel a hajhagyma van a fej oldalsó részéről kiszedve és a fejed tetejére ültetve, az oldalsó hajhagymák nem annyira érzékenyek a dht-ra, így azok "bírják"  /:-)